بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک گولم بی بی دراگون

1 1,638

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک گولم بی بی دراگون ، مناسب برای آرنا 8 و بالاتر را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک گولم بی بی دراگون

معرفی دک گولم بی بی دراگون
golem-baby-dargon-deck-1

Baby Dragon : بی بی دراگون یا بچه اژدها ، از مهم ترین و موثرترین کارت ها در این دک میباشد ! شما باید به صورت هوشمندانه از این کارت در دفاع و حمله استفاده کنید ، این کارت را زمانی رها کنید که کارت ها و نیروهای گروهی و گله ای به شما حمله ور هستند !

Lightning : اسپل رعد و برق یا لایتنینگ نیز جزء کارت های اصلی این دک میباشد ؛ وظیفه این کارت در این دک ، از بین بردن نیروهای های مزاحم در هنگام هجوم هوگ رایدر و مینی پکا میباشد !

Night Witch : ساحره شب یا نایت ویچ هم از کارت های اصلی این کارت محسوب میشود و میتوانید آنرا در دفاع و حمله مورد استفاده قرار دهید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند نایت ویچ میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

حتماً بخوانید  همه چیز در مورد کارت ارتش اسکلت ها

Golem : گالم ، رکن اصلی این دک هست که در نام این دک هم قرار دارد ! این کارت را در پشت برج اصلی رها کنید ، اجازه دهید تا به منطقه حریف برسد ، تا آن موقع هم اکسیر بار شما پر شده ، کارت های پشتیبان را پشت این کارت رها کنید و تمام ! برج را زدید !

Mega Minion : مگا مینیون را میتوانید در دفاع و حمله استفاده کنید ، به جای این کارت ، نیرو های دیگری را با همین مقدار اکسیر میتوانید جایگزین کنید و اصراری به موجود بودن این کارت نیست !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Goblins :  گوبلین ها را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی چون پکا و شوالیه استفاده نمود !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک هوگ تورنادو برای آرنا 9 و بالاتر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
1 نظرات مدیران
پارسا آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
پارسا
مهمان
پارسا

ببخشيد اما اين دك بعد از نزف سخت نايت ويچ ديگه دك قدرت مندي به حساب نمياد.

?>