بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک گولم بی بی دراگون

1 1,865

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک گولم بی بی دراگون ، مناسب برای آرنا 8 و بالاتر را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک گولم بی بی دراگون

معرفی دک گولم بی بی دراگون
golem-baby-dargon-deck-1

Baby Dragon : بی بی دراگون یا بچه اژدها ، از مهم ترین و موثرترین کارت ها در این دک میباشد ! شما باید به صورت هوشمندانه از این کارت در دفاع و حمله استفاده کنید ، این کارت را زمانی رها کنید که کارت ها و نیروهای گروهی و گله ای به شما حمله ور هستند !

Lightning : اسپل رعد و برق یا لایتنینگ نیز جزء کارت های اصلی این دک میباشد ؛ وظیفه این کارت در این دک ، از بین بردن نیروهای های مزاحم در هنگام هجوم هوگ رایدر و مینی پکا میباشد !

Night Witch : ساحره شب یا نایت ویچ هم از کارت های اصلی این کارت محسوب میشود و میتوانید آنرا در دفاع و حمله مورد استفاده قرار دهید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند نایت ویچ میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Golem : گالم ، رکن اصلی این دک هست که در نام این دک هم قرار دارد ! این کارت را در پشت برج اصلی رها کنید ، اجازه دهید تا به منطقه حریف برسد ، تا آن موقع هم اکسیر بار شما پر شده ، کارت های پشتیبان را پشت این کارت رها کنید و تمام ! برج را زدید !

Mega Minion : مگا مینیون را میتوانید در دفاع و حمله استفاده کنید ، به جای این کارت ، نیرو های دیگری را با همین مقدار اکسیر میتوانید جایگزین کنید و اصراری به موجود بودن این کارت نیست !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Goblins :  گوبلین ها را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی چون پکا و شوالیه استفاده نمود !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک هوگ تورنادو برای آرنا 9 و بالاتر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پارسا

ببخشيد اما اين دك بعد از نزف سخت نايت ويچ ديگه دك قدرت مندي به حساب نمياد.

?>