بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک هوگ لایتنینگ

1 2,405

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک هوگ لایتنینگ ، مناسب برای آرنا 8 و بالاتر را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک هوگ لایتنینگ

معرفی دک هوگ لایتنینگ
hog-lightning-deck-1

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل 3 عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به 2 عدد اکسیر مورد نیاز است !

Hog Rider : و اما میرسیم به برترین کارت این دک ، خوک سوار یا هوگ رایدر مهم ترین رک این ترکیب و عرشه هست ، در این دک میتوان با به همراه داشتن هوگ رایدر خیال آسوده ای از بابت حملات داشت ! از جایی که این نیرو فقط در حمله مورد استفاده قرار میگیرد ، پس بهتر است در سر خط حملات باشد و از پشت سر نیرو هایی چون ماسکتیر یا تفنگدار آنرا پشتیبانی کند !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند الکترو ویزارد میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Princess : شاهزاده یا پرینسس در هر عرشه و دکی میتواند مفید واقع شود و این دک هم مستثنی نیست ! این کارت را میتوانید پشت نیروهایی چون هوگ رایدر و مینی پکا رها کرد تا آنها را پشتیبانی کند !

Lightning : اسپل رعد و برق یا لایتنینگ جزء کارت های اصلی این دک میباشد ؛ وظیفه این کارت در این دک ، از بین بردن نیروهای های مزاحم در هنگام هجوم هوگ رایدر و مینی پکا میباشد !

Mini P.E.K.K.A : پکا کوچک یا مینی پکا را بیشتر در حملات مورد استفاده قرار میدهیم ؛ این کارت در ضد حملات میتوانید بسیار فاجعه بار از آب در بیاید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک هوگ لایتنینگ برای آرنا 8 و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mohsen monfared

سلام و با عرض خسته نباشید دک خوب و کاملی هستش فقط در مقابل ترکیب لاوا بالن ضعیف هست برای بهتر شدنش می شه به جای ایس اسپریت اینفرنو قرار دهید ولی یه کم میانگین اکسیرش بالا می ره به 3.5 می رسه با تشکر

?>