بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک هوگ پویزن

2 3,417

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک هوگ پویزن ، مناسب برای آرنا 9 به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک هوگ پویزن

معرفی دک هوگ پویزن
hog-poison-deck-1

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

Hog Rider : و اما میرسیم به یکی از برترین کارت های این دک ، خوک سوار یا هوگ رایدر یکی از مهم ترین رکن های این ترکیب و عرشه هست ، در این دک میتوان با به همراه داشتن هوگ رایدر خیال آسوده ای از بابت حملات داشت ! از جایی که این نیرو فقط در حمله مورد استفاده قرار میگیرد ، پس بهتر است در سر خط حملات باشد و از پشت سر نیرو هایی چون اکسکیوشنر آنرا پشتیبانی کند !

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل 3 عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به 2 عدد اکسیر مورد نیاز است !

Mega Knight : شوالیه تاریک یا مگا نایت ، رکن و کارت اصلی این دک و عرشه میباشد ؛ در استفاده از این کارت باید بسیار دقت کرد ، محل و زمان رهایی آن در مبارزه به دلیل هزینه بالای آن و سنگین کردن دک بسیار مهم است ! پس در استفاده از آن دقت کنید !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Goblins :  گوبلین ها را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی چون پکا و شوالیه استفاده نمود !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Inferno Dragon : و اما میرسیم به یکی دیگر از بهترین کارت های این دک ، اینفرنو دراگون یا اژدهای آتشین در واقع همان اینفرنو تاور میباشد ولی به صورت متحرک و در آسمان ! این نیرو برای از بین بردن نیروهای پر جان ، همانند گالم و جاینت بسیار بسیار خوب و حتی عالی است و در چند ثانیه میتواند انهارا نابود کند ! شما از اینفرنو تاور برای جایگزین این کارت میتوانید استفاده نمایید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک هوگ پویزن ، مناسب برای آرنا 9 به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
farshid.k

سلام دکها را زمانی به معرص بازدید میگذارید که چندروزیه توی بازی حدودا دیده شده وخیلیها یااتک زدن یاخوردن بااین حال دمتان گــــرم

Artaa

سلام دوست عزيز شما بايد نسبت به بازي خودتون تغييراتي توي دك اعمال كنيد ميبينيد بازم جوابگو هست

?>