بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک هوگ تورنادو

1 2,019

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک هوگ تورنادو ، مناسب برای آرنا 9 و بالاتر را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک هوگ تورنادو

معرفی دک هوگ تورنادو
hog-tornado-deck-1

Executioner : جلاد یا اکسکیوشنر از کارت های دو جانبه و مهم این دک محسوب میشود ، این کارت را میتوانید در حمله و دفاع مورد استفاده قرار دهید ؛ از مزایای این کارت میتوان به پشتیبانی نیروهای زمینی و هوایی اشاره کرد !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.

Lightning : اسپل رعد و برق یا لایتنینگ جزء کارت های اصلی این دک میباشد ؛ وظیفه این کارت در این دک ، از بین بردن نیروهای های مزاحم در هنگام هجوم هوگ رایدر و مینی پکا میباشد !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند الکترو ویزارد میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Goblins : وظیفه گوبلین ها هم به شاهزاده شباهت هایی دارد ، این کارت را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی شون پکا و شوالیه استفاده نمود !

Knight : شاهزاده را میتوان هم در دفاع مورد استفاده قرار داد و هم در حمله ، این کارت چند منظوره است و میتواند در 2 حالت مفید واقع شود ، این کارت ارزان ، در دسترس و سریع میباشد !

Hog Rider : و اما میرسیم به برترین کارت این دک ، خوک سوار یا هوگ رایدر مهم ترین رکن این ترکیب و عرشه هست ، در این دک میتوان با به همراه داشتن هوگ رایدر خیال آسوده ای از بابت حملات داشت ! از جایی که این نیرو فقط در حمله مورد استفاده قرار میگیرد ، پس بهتر است در سر خط حملات باشد و از پشت سر نیرو هایی چون اکسکیوشنر آنرا پشتیبانی کند !

Tornado : تورنادو یا طوفان را باید در مراکز میانی بیس پیاده سازی کرد و نیروهای دشمن را از هدف مورد نظر دور کرد ! برای مثال با این اسپل میتوانید کارتی همانند پکا را از سمت برج خود به عقب تر بکشید و زمان بخرید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک هوگ تورنادو برای آرنا 9 و بالاتر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سلام.برای مسابقه ها و چلنج ها هم مناسبه؟
تا چه سطحی میشه رفت؟?

?>