بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونگی پاکسازی در وار

7 241

به طور کلی وار به دو موج تقسیم بندی میشود که در موج اول افراد و اعضای کلن ها سعی میکنند سهم وار خود را بزنند و بهترین ستاره را کسب کنند ولی در موج دوم نیز اعضا سعی میکنند حمله هایی که خراب شده را اصلاح کنند و تا حد امکان به بالاترین ستاره برسانند تا در وار بیشترین ستاره را کسب و پیروز میدان شوند. امروز میخواهیم چگونگی پاکسازی در وار را به شما آموزش دهیم.تا بتوانید به خوبی و با نظم خاصی وار را پیروز باشید.

چگونگی پاکسازی در وار

پاکسازی حملات ناموفق در کلن وار

در بیشتر اوقات معمولا اولین حمله های وار برای دریافت سه ستاره میروند.در واقع شما ممکن است چیزی شبیه به این را در وار مشاهده نمایید:

war-map-clash-of-clans
چگونگی پاکسازی در وار – How to Clean Up in Clan War –

این اتفاق بسیار شده است که افراد در وار ها اینطور وار را خراب میکنند و لیدر معمولا قصد کشت آن هارا دارد?

بسیاری از چیزها میتواند اشتباه باشد مانند قطع شدن اینترنت و بیرون آمدن نیروهای کلن کستل و ماهر نبودن افراد و…. که موجب ده تا وار اینطور پیش برود ولی در موج دوم حتما باید افراد ماهر تر سعی کنند این مشکلات بزرگ را اصلاح کنند و ستاره گم شده را پیدا کنند و اصلا جای ناراحتی نیست.

چرا گرفتن ستاره گم شده بسیار مهم است؟

پاسخ ساده است برای پیروزی وار باید این کار را انجام دهید.همیشه سعی نکنید وقتی مپ های پایینتر مانده شما بروید و بالاترها را بزنید بلکه باید سعی کنید در موج دوم همیشه پایینترها را بزنید زیرا گرفتن سه ستاره از پایینی ها در براربر گرفتن 2 یا 1 ستاره از بالایی ها ارزش دارد شما بروید بالایی هارا بزنید؟

وقتی مپ های پایین اشباع شد شما باید سعی کنید به مپ های بالا رجوع کنید و این کارها تنها با برنامه ریزی لیدر یا کولیدرهای کلن شما باید انجام شود.

چرا پاکسازی حملات شکست خورده بهترین راه است؟

درحال حاضر شخصی درحال حمله کردن در وار است. شما میبینید که چرا هرکس در حمله اول خود بیشترین سعی را دارد که سه ستاره را کسب کند.چالش بزرگی است که کی باید این مپ را بزند؟که واقعا تعیین کردن این بسیار سخت میباشد .باید اجازه دهید هر فرد برای خود تصمیم گیرد و از او بخواهید که هرکدام میتواند مثلا دو یا سه ستاره کند را بزند.البته باید برخی ویژگی هارا در نظر گرفت:

+باید مطمئن شوید که ستاره ان مپ از دست رفته باشد وگرنه حمله شما به هدر میرود اگر هی به آن حمله کنید.

+شما باید مپ های آسان تر را برای اعضای سطح پایینتر کلن خود انتخاب کنید در غیر اینصورت حمله هایتان هدر میرود.

Clash-of-Clans-deploy-dragon-pack
چگونگی پاکسازی در وار – How to Clean Up in Clan War –

همیشه در حمله های وار هدف سه ستاره کردن است و در موج اول و دوم حتما باید سعی کنید بدست بیاورید سه ستاره هر مپ را برای رسیدن به پیروزی که این بسیار اهمیت زیادی دارد.این بسیار اسان میشود که مثلا یم تاون هال سطح 10 برود تاون هال سطح 8 را در موج دوم حملات وار بزند که قطعه سه ستاره را کسب میکند و شما به این ترتیب میتوانید بهترین در وار باشید و موفق ترین کلن با برد وارهای زیاد که بسیار مهم است.

توجه کنید در اخر باید بگیم که حتما در موج دوم فیلم اتک های قبلی به ان مپ را تماشا کنید تا از نیروی درون کستل و تله ها و خطرات دیگر در امان بمانید.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پویا

با سلام با اینکه نظر من بی ربطه ولی می خواستم بدونم شما در عکس فروشگاه جمتون دو تلگرام نو شتید هشتاد تا جم سه و نهصد ولی توی فروشگاه قیمتش چهار تومان پس چجوریه
در ضمن جم 1200 قیمتش با ارزانی که گفتید چنده
جم کلش رویال

sepehr

کلش به حالت بریک رفت میشه دلیلش رو بگید

حسن

چرا رفت بریک

Hani

جناب اگه تاون هشتو نیم باشم توی سرچ اتک معمولی تاون هشت میاره؟

مسیح

بله خودم دیدم یادم نبود ببخشید وقتتونو گرفتم…

مسیح

سلام ببخشید شاید اینجا جاش نباشه،نمیدونم خودتونم زودتر پیداش کردین یانه…ولی من راهی برای سوییچ اکانت در زبان فارسی پیدا کردم
موقعی که دارین تایید رو مینویسین،برای أ باید روی دکمه ی الف بزنید و نگه دارید،چند نوع دیگه ا میاد.روی أ کلیک کنید و بقیه ی تایید رو بنویسید.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
?>