بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

طرح بیس های هیبریدی جدید

1 7,212

شاید تا حالا درباره مپ های هیبریدی در کلش اف کلنز شنیده باشید که همانند مپ های فارمینگ و … کمک زیادی به شما در دفاع از دهکده و فریب دادن مهاجم شما خواهد کرد. در این مطلب برای شما طرح بیس های هیبریدی جدیدی را آماده کرده ایم و برای هر کدام توضیحاتی نوشته شده است که میتوانید با استفاده از آن ها دهکده خود را در برابر حریف خود مقاوم کنید.

طرح بیس های هیبریدی در کلش اف کلنز

مپ های هیبریدی به چه نوع مپ هایی گفته میشود؟

در واقع بیس های هیبریدی به بیس هایی میگویند که تمام اجزای مپ بصورت پیوندی هستند و یکدیگر را پوش میدهند تا حریف شما به راحتی نتواند پایه مپ شمارا نابود کند و این نوع مپ ها بیشتر بر مبنای پایه قوی طراحی میشوند و کمک زیادی به کسانی که قصد افزایش کاپ دارند خواهد کرد و میتوانند به راحتی با دفاع از دهکده خود از دادن ستاره به حریف جلوگیری کنند.

اما تفاوت مپ های تروفی با مپ های هیبرید در چیست؟

این سوال در ذهن بسیاری از شما به وجود می آید که با وجود مپ های تروفی که برای افزایش کاپ هستند دیگر نیازی به طرح بیس های هیبریدی نخواهد بود ولی باید بدانید این تصور اشتباه است و من برای شما یک تفاوت اصلی این دو نوع مپ را توضیح میدهم:

طرح بیس های هیبریدی جدید
Hybrid Base Layouts

به تصاویر دقت کنید متوجه میشوید که فرق اساسی این دو نوع مپ در جایگذاری مخزن های منابع است که در مپ های تروفی مخزن ها در بیرون از مپ است زیرا هدف اصلی حفاظت از وسایل دفاعی و نگه داشتن قوی بیس است که حریف در آن نفوذ نکند و موجب افزایش کاپ شما شود ولی در طرح بیس های هیبریدی هدف اصلی حفاظت از منابع و همچنین افزایش کاپ شما است و همه ساختمان های دفاعی و غیر دفاعی با کمک هم به رسیدن به این هدف در کلش کمک میکنند.

طرح بیس های هیبریدی تاون هال 6

این نوع مپ از ترکیب دو لایه دیوار ها استفاده میکند که موجب کند شدن حرکت نیروهای دشمن میشود.

طرح بیس های هیبریدی جدید 1
Hybrid Base Layouts 1

همچنین این مپ دوم که در پایین قرار داده ایم از بیس بالایی کمی بیشتر قابلیت حفاظت از مخازن را دارد زیرا همه مخازن توسط دیوار دو لایه حفاظت شده اند و حتی دست آرچر هاهم به راحتی به آنها نمیرسد.

طرح بیس های هیبریدی جدید 2
Hybrid Base Layouts 2

مپ های هیبریدی تاون هال 7

در این نوع چیدمان از تالار دهکده و مخزن اسکیر سیاه بسیار حفاظت میشود ولی از مخازن طلا و اکسیر حفاظت زیادی نمیشود ولی حریف شما نمیتواند به سادگی مپ را سه ستاره کند و با دشواری هایی مواجه خواهد شد.

طرح بیس های هیبریدی جدید 3
Hybrid Base Layouts 3

شما در این نوع مپ میتوانید از تمام مخزان خود به صورت یکسان حفاظت کنید که در پایین میتوانید مپ را مشاهده نمایید.

طرح بیس های هیبریدی جدید 4
Hybrid Base Layouts 4

چیدمان های هیبریدی تاون هال 8

این مپ بیشترین تمرکز را در حفاظت از تالار شهر شما دارد و زیاد اهمیت به مخازن نمیدهد و حفاظت بالایی را دارا میباشد که حریف به راحتی نمیتواند در هسته بیس نفوذ کند.

طرح بیس های هیبریدی جدید 5
Hybrid Base Layouts 5

در مپ پایین اگر کمی دقت کنید شاید به ظاهر نابود کردن مخازن و کسب منابع راحت باشد و همین موضوع حریف شمارا وسوسه میکند برای نابودی مخازن ولی اگر حمله را شروع کند با شکست مواجه خواهد شد بنابراین توجه کنید در این مپ باید سطح سازنده های خود را بالا ببرید.

طرح بیس های هیبریدی جدید 6
Hybrid Base Layouts 6

طرح بیس های هیبریدی تالار دهکده سطح 9

این چیدمان برای جلوگیری از رسیدن نیروهای حریف به هسته مپ بسیار مناسب است و ساختمان های دفاعی میتوانند با پشتیبانی یکدیگر از رسیدن نیروهای حریف جلوگیری کنند.

طرح بیس های هیبریدی جدید 7
Hybrid Base Layouts 7

مپ پایین به تازگی طراحی شده است و هنوز برای نابودی آن روشی موجود نیست و حریفان با رها کردن نیروها نابودی نیروهای خود را تماشا خواهند کرد. این مپ که هسته بسیار قوی دارد و دور آن ساختمان های دفاعی موجود هستند میتوانند از مخازن که در دور مپ هستند حفاظت کنند و حریف شما حتی نتواند دو ستاره کسب نماید.

طرح بیس های هیبریدی جدید 8
Hybrid Base Layouts 8

طرح بیس های هیبریدی تالار دهکده سطح 10

این مپ دارای یک پایه قوی در حفاظت از اکسیر سیاه میباشد و حریف بیشترین هدف گذاری را در این منطقه از مپ میکند ولی نگران نباشید این بیس پایه ای قوی دارد.

طرح بیس های هیبریدی جدید 9
Hybrid Base Layouts 9

این نوع مپ با جایگذاری تله ها ها و … و همچنین موقعیت خوب آرچر کویین میتواند جلوی نیروهای حریف را به خوبی بگیرد و از دهکده شما حفاظت کند. بسیاری از مهاجمان توانایی حمله از سمت پایین این نقشه را ندارند.

طرح بیس های هیبریدی جدید 10
Hybrid Base Layouts 10

طرح بیس های هیبریدی تالار دهکده سطح 11

این مپ برای حفاظت از هسته دهکده و همچنین از منابع بسیار کارآمد میباشد و جایگذاری پنهانی برخی وسایل دفاعی کمک بسیاری به دفاع قدرتمند از مپ خواهد کرد.

طرح بیس های هیبریدی جدید 11
Hybrid Base Layouts 11

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

موفق باشید …

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مهدی

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
عرضم به خدمتتون مپی که برای تان هال ۹ به گفته خودتون به تازگی طراحی شده دو ایراد بسیار بزرگ داره اولا که ایکس بو ها جاگذاری نشده
دوما در جاگذاری ایر سوییپر اشتباه بزرگی هست اونجوری بذارن چون با استراتژی لاوالون از سمت مخالف براحتی سه استارش حتمیه
با تشکر

?>