بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

تغییرات اینفرنو و اسپل هیل در کریسمس 2018

7 3,314

همانطور که در جریان هستید یکی از مهمترین موارد آپدیت بالانس دسامبر 2017 تغییرات اینفرنو و اسپل هیل است که مطمئنا تغییرات زیادی را در اتک ها ایجاد خواهد کرد .

اینفرنو از ابتدای کلش اف کلنر مهره شدیدا قدرتمند و کابوس بسیاری از پلیر ها بوده است و یکی از مشکلات جدی آن عدم هیل پذیری نیروها زیر آتش آن بوده است .

تغییرات اینفرنو و اسپل هیل
تغییرات اینفرنو و اسپل هیل

این خاصیت اینفرنو مطمئنا جلوی تعداد بی شماری از اتک های 3 ستاره را گرفته است و مطمئنا این تغییر دارای بازتاب های بسیاری خواهد بود ، پس با ما همراه باشید .

 

تغییرات اینفرنو و اسپل هیل

لچ ( از مدیران انجمن کلش اف کلنز ) اینطور گفته :

” بسیار مهم است که بدانید شما هنوز فرصت بازی کردن با تغییرات جدید را نداشته اید ، این تصمیم و تغییرات تحت آزمایشات و ساعت ها اتک زدن عملی شده است .

ما از پلیر های بسیار حرفه ای تاپ وار کلن ها ایده ها و مشاوره بسیار گرفتیم تا نهایتا به این نتیجه رسیدیم .

این تغییرات مطمئنا روش بازی را برای همه تغییر خواهد داد و افراد بسیار بیشتری را برای آپگرید به تاون هال 10 و تاون هال 11 ترغیب خواهد کرد . “

نظر شخصی من هم این است که با آپگرید افراد بیشتر به تاون هال 10 و تاون هال 11 افراد بسیار بیشتری به لیگ های بالا سعود می کنند و این تغییر ممکن است در دراز مدت باعث بهود وضعیت سرچ در لیگ های بالا بخصوص لیگ لجندز شود .

اما از طرف دیگر مشکلی که واقعا بصورت جدی پیش می آید این است که فکر ، تاکتیک و استراتژی هایی که بر مبنای فکر و مهارت اتکر نتیجه می گرفتند جای خود را به استراتژی های ساده و پخش کردن نیرو می دهند و با این تغییرات مطمئنا شاهد نتایج بسیار موفقی از آن ها خواهیم بود .

تغییراتی مثل این تغییر واقعا می توانید سرنوشت ساز باشد ، اینکه سوپرسل با این تغییرات می خواهد به چه هدفی برسد ، از دید من شکست این استراتژی از موفقیت آن بیشتر خواهد بود ، کاملا قبول دارم که تاون هال 10 و تاون هال 11 نیاز به کمی قدرت بیشتر داشتند اما واقعا با این روش ؟!

به نظرم این ایده چندان کارساز نخواهد بود و اینفرنو به معنای قدیمی و باور نابودگری آن را به صورت کلی تغییر خواهد داد .

فراموش نکنید اینفرنو ها یکی از المان های اصلی متوقف کردن کویین واک ( که اعتراض های بسیاری برای قدرت بیش از حد آنها بوده است ) بودند و با این تغییر به هیچ وجه جلو دار کویین نخواهند بود .

با این تغییر و قدرت بسیار زیاد تاون هال 11 ، فاصله قدرتی میان تاون هال 10 و تاون هال 11 بسیار زیاد خواهد شد .

اگر خاطر شما باشد در ابتدای معرفی اینفرنو قابلیت هیل روی آن کار می کرد و سپس به سرعت طی تغییری این قابلیت محدود شد و بعد از چند سال دوباره این قابلیت بازگشته است ، با این تغییر تغییرات زیادی در استراتژی های تاون هال 10 و تاون هال 11 پیش می آید ، استراتژی هایی که شامل هوگ ، ماینر ، بولر باشند .

همچنین در استفاده از اسپل فریز هم تغییرات زیادی پیش خواهد آمد ، همچنین ممکن است شاهد بیس هایی کاملا متفاوت برای وار و پوش باشیم .

عده بسیاری معتقدند سوپر مسیر نابودی بازی خودش را پیش گرفته است ، با وضع موجود تاون هال 10 دیگر در برابر تاون هال 11 در کلن وارها 0% شانس برای مقاومت دارد ، شاهد کویین واک خوایهم بود بدون هیچ ترسی از روبرویی با اینفرنوها و سپس پخش خطی و چشم بسته بولرها ، 20 فضای اضافه شده رو هم به همه این توضیحات اضافه کنید .

اگر قابلیت هیل ناپذیری نیروها زیر آتش اینفرنو از بین رود مانند این است که 2 اینفرنو خاموش در بیس شما هست و همه شما خوب درک می کنید که این چه حسی است .

در حقیقت اینفرنو بعد از این تغییر دیگر اینفرنو نیست و یک ساختمان دفاعی بسیار عادی است ، خودتان را برای دیدن اتک های 3 استار بسیار زیادی آماده کنید .

 

نظر شما در خصوص تغییرات اینفرنو و اسپل هیل چیست ؟

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ENI

بنظرم حق با لچ میباشد
یکی از حس های انگیزشی اینفرنو همین عدم شفای هیل یا همون اسپل زرده که باعث بالانس عالی میشه

امیر

سلام دوستان من تواتک مشکل دارم کسی میدونه چرا؟جنابه ایران کلش لطفأ بگین توروخدا تواین اپ دیت که کردن قوترکردن یاضعیف ترجواب بدین نوکرتم

مهدی فرجامی

سلام دوست عزیز مشکل دقیق شما چیه

علی

اینها همه نشون از اضافه کردن تان هال دوازده به بازی هست.
کم کردن قدرت اینفرنو در ب برابر هیل
کم کردن قدرت ایکس بوها
افزایش قدر اکثر نیروهای قوی مث گولم لاوا و ….
افزایش لول هیروها
افزایش ظرفیت کمپها
خوب البته شاید به این زودی ها نیاد ولی کم کم در حال اماده سازی هستن و از این اپدیتها مشخصه که اگه این نظریه درست باشه و تان دوازده بیاد یه دفاعی قویتر از اینفرنو و عقاب بهش اضافه میشه قطعا

suphiya

بهترین کار همینه که این قدرت خدایی کردن اینفرنو از بین بره چون همه که تاپ پلیر نیستن ، بازی باید به صورتی باشه که عموم بازیکنان بتونند از بازی لذت ببرند با این کار شاهد ظهور تاپ پلیرهای بسیاری خواهیم بود که اتفاقا اکثر اونها بدون تقلب و کمک گرفتن از ابزار جانبی اکانتهای خودشونو مکس کردن ، فکر کنم دوره تقلب توی بازی به سر اومده و بازیکنای درست کار هم میتونند با تلاش خودشون و بدون استفاده از ربات یا حک به هدف خودشون دسترسی پیدا کنند .

king

قدرت اینفورنو چه ربطی به تقلب داره تنها فرق تاون ده ونه اینفورنو هست وگرنه یک پلیر خوب تاو نه مپ تاون ده بدون اینفورنو جمع می کنه تاون یازده هم که بولر و والکری مکس بدون اینفورنو نمیشه جلوشون وایساد تاپ پلیری هم که نتونه اینفورنو بزنه که تاپ نیست از حرفات می خوره بازی بلد نباشی چون کسی که تاپه با تاثیر هیل یا بدون او کارشو می کنه

KiNg MoHaMmAd

واقعا مزخرف میشه که….اینطور بشه تان هالی که بیشترین ضرر رو میبینه تان 10 هست…چون هم تان 9 میتونه راحت بزنش هم 11…و اینکه اینهمه اینفرنو لول دادن اپدیت کردیم اخرشم به این حال و روز بندازنش ستمه…
بعد از اپدیت هرکی به مپ ما بخوره زارت میزنه سه میکنه…دیگه منابع برامون نمیمونه:/حالا بحث وارش به کنار..

?>