بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اینفرنو تاور – حالت مولتی یا سینگل

0 6,008

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز به حالت های مختلف اینفرنو تاور و اینکه کدام حالت برای شما بهتر است خواهم پرداخت ، بخصوص بعد از آپدیت دسامبر 2017 که شامل تغییرات بسیاری بر روی اینفرنو بوده است .

اینفرنو تاور به همراه ایکس بو تنها ساختمان های دفاعی هستند که حالت دفاعی آنها قابل تغییر است .

بر خلاف ایکس بو ، اینفرنو تاور هدف خود را از نیروهایی که روی آنها قفل کرده است تعویض نمی کند اما این امکان برای آن فراهم است تا حالت دفاعی آن را بین حمله همزمان با آسیب ثابت به چند نیرو ( مولتی ) و حمله با آسیب افزاینده با سطح آسیب شدید به یک نیرو ( سینگل ) تعویض کنید .

 

کدام حالت برای اینفرنو تاور بهتر است ؟

قبل از اینکه به این بپردازم که کدام حالت برای اینفرنو تاور شما بهتر است ، کمی مشخصات این دو حالت مختلف را بررسی خواهم کرد .

 

حالت تکی

اینفرنو تاور - حالت مولتی یا سینگل
اینفرنو تاور – حالت مولتی یا سینگل

این حالت اینفرنو برای نیروهای تانکی مانند گولم و لاوا ، همچنین برای هیروها بسیار خطرناک است .

همچنین استراتژی هایی که شامل دراگ باشند با این حالت آتش اینفرنو دچار مشکل می شوند ، زیرا دراگ ها را به سرعت نابود خواهند کرد .

در استراتژی هایی با تعداد زیاد نیرو ها مانند بالن ها و بولر ها حالت سینگل اینفرنو اصلا مهم نیست و قدرت آسیب اینفرنو در هنگام نابودی این نیرو ها فقط در حد یک آرچر تاور است .

 

حالت مولتی

اینفرنو تاور - حالت مولتی یا سینگل
اینفرنو تاور – حالت مولتی یا سینگل

در این حالت اینفرنو تاور دارای قدرت آسیب متعادلی است اما قابلیت این را دارد که بصورت همزمان روی 5 هدف قفل کند و آسیب خود را بصورت ممتد به آنها وارد کند .

این حالت بخاطر خاصیت جلوگیری از هیل پذیری نیروهای زیر آتش اینفرنو برای مقابله با بولر ها ، بالن ها ، والکری و هوگ کاملا مناسب بود ، اما در حال حاضر که این خاصیت برداشته شده و نیروهای زیر آتش اینفرنو مولتی قابلیت هیل پذیری را دارند ، این حالت چندان کارساز نیست .

 

بهترین استراتژی بعد از بازگشت هیل

همانطور که گفته شد در آپدیت دسامبر سال 2017 این قابلیت اینفرنو تاور که قدرت هیل نیرو ها را زیر آتش خود غیر فعال می کرد برداشته شد ، این تغییر یکی از بزرگ ترین تغییرات بالانسی است که طی آپدیت های اخیر به کلش اف کلنز آمده است و بسیاری از استراتژی ها را تغییر خواهد داد ، بخصوص در کلن وار :

  • اسپل هیل در تاون هال 10 و 11 پر استفاده خواهد شد
  • نیروهایی مانند هوگ و والکری مجددا به تاون هال 10 و 11 باز خواهند گشت
  • نحوه طراحی بیس ها و محل قرارگیری اینفرنو ها دچار تغییر خواهند شد
  • از این به بعد تاون هال 9 براحتی و بدون مشکل می تواند بر تاون هال 10 غلبه کند
اینفرنو تاور - حالت مولتی یا سینگل
اینفرنو تاور – حالت مولتی یا سینگل

این ها همه فرضیات من هستند ( که البته مطمئنا رخ می دهند ) ، در ادامه و با رخ دادن اتفاقات جدید این موارد آپدیت خواهند شد .

در ادامه سوال بسیار مهم این است ، در حال حاضر کدام حالت اینفرنو تاور بهتر است ؟

 

بهترین حالت برای اینفرنو

بیشترین برتری اینفرنو در حالت مولتی این بود که تاثیر هیل را بر 5 نیروی زیر آتش خود از بین می برد و این خطری جدی برای بسیاری از اتک ها بود ، اما حالا که دیگر این اتفاق تکرار نمی شود اینفرنو تاور در حالت مولتی یک ساختمان دفاعی بسیار ساده با 285 آسیب بر واحد ثانیه است .

آپدیت دسامبر 2017 اینفرنو تاور را بسیار ضعیف کرده است و تنها کاری که از ما بر می آید این است که بهترین استفاده ممکن را از آن بکنبم .

که ما را به حالت سینگل اینفرنو می رساند ، اینفرنو در حالت سینگل نیروهای تانکی و هیرو ها را تنها پس از چند ثانیه با آتش بسیار شدید خود نابود می کند و این حالت بسیار کاربردی و البته کمی ریسکی است .

اینفرنو تاور ساختمان دفاعی است که هدف مورد علاقه ندارد و می تواند به جای یک نیروی تانکی بسیار مهم یک نیروی بی اهمیت را هدف بگیرد که در این حالت کاملا بی فایده می شود .

اما اگر شرایط برای شما فراهم شود و نیروی تانکی اتکر و یا هیروهای اتکر را هدف قرار دهد این اتفاق ممکن است رخ دهد که کل اتک اتکر را خراب کنید .

من همیشه گفته ام که یک استراتژی بر پایه شانس و اقبال کارساز نخواهد بود ، اما در این مورد و با توجه به تمامی توضیحاتی که دادم من ترجیح می دهم شانس خودم را امتحان کنم تا اینفرنو تاور من در حالت سینگل نیروی تانکی و یا هیرو های اتکر را هدف بگیرد تا اینکه حالتی را انتخاب کنم که در اکثر مواقع بی مصرف خواهد و بود منجر به شکست من در دفاع های خودم خواهد شد .

در ادامه این را هم مد نظر قرار دهید که اگر اینفرنو تاور شما در حالت سینگل نیرویی مانند بولر ، یا والکری یا هوگ را هدف قرار بدهد ، آن نیروی بخصوص بخاطر قدرت آسیب بر واحد ثانیه بسیار زیاد اینفرنو تاور در حالت سینگل مطمئنا نابود خواهد شد و هیچ شانسی برای مقابله با آن نخواهد داشت و این بسیار بهتر از آن است که زیر آتش اینفرنو تاور با حالت مولتی قرار بگیرد و مقدار چندانی سطح سلامتی آن کم نشود و به آسیب خود به بیس شما ادامه دهد .

تنها برای شما یک استثنا ممکن است وجود داشته باشد ، این که شما در لیگ های پایین ( مستر و کریستال ) حضور داشته باشید و در حال فارم ( جمع آوری منابع ) باشید و اتک های بسیاری با نیروهای تانکی و تعداد زیاد نیروهای پشتیبان مانند استراتژی خنجر گوبلین ببینید ، در این حالت اینفرنو تاور با حالت آتش مولتی برای شما کار ساز تر خواهد بود زیرا در این استراتژی ها تعداد نیروهای اتکر زیاد است و مقابله با آنها توسط اینفرنوی سینگل اصلا امکان پذیر نیست .

اما این نمونه تنها مثال هست و در لیگ های بالا و در اتک های کلن وار همه حریفان در ترکیب های خود نیروهای تانکی ( مانند گولم و لاوا ) دارند و در این حالت با استفاده از اینفرنو تاور در حالت سینگل شانس بسیار بیشتری برای مقابله با استراتژی های اتک حریفان خواهید داشت .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>