بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اطلاعاتی درباره Guard Post

2 1,633

Guard Post خانهء تعدادی نیرو در بیلدر بیس میباشد که وظیفه دفاع از بیس و منابع شما را در محدوده ای خاص به عهده دارند ! این نیرو های محلی قطعا در دفاع میتوانند تاثیر گذار باشند ! این ساختمان دارای 8 لول مختلف است و فقط در بیلدر بیس در دسترس میباشد !

اطلاعاتی درباره Guard Post

Guard Post ساختمان بسیار مهم و مفیدی برای بیلدر بیس میباشد ؛ این ساختمان شباهت نسبی ای به کلن کسل در دهکده اصلی دارد و نیرو های درون آن ، وظیفه محافظت و حمایت از بیلدر بیس را در هنگام هجوم دشمنان بر عهده دارند ! همانطور که گفتم این ساختمان دارای 8 لول مختلف است و فقط در بیلدر بیس در دسترس میباشد ! شما از بیلدر هال 4 به بعد میتوانید این ساختمان را بسازید و در بیس خود داشته باشید !

حتما با خود میگویید که ارتقا و آپگرید این ساختمان چه تغییری در وی ایجاد میکند . ارتقا دادن این ساختمان ، تعداد نیروهای درون Guard Post و سطح همان نیرو ها را افزایش میدهد . و خب تغییرات ظاهری هم که در ارتقا تمام ساختمان ها اتفاق می افتد !

شما حداقل 5 نیرو با لول 12 میتوانید در این ساختمان داشته باشید ! آن هم در Guard Post لول 8 ، در بیلدر هال لول 8 ! (بزودی …)

نکته : با ارتقا گارد پست و ارتقای لول نیرو ها ، قابلیت هایی نظیر : Raged Barbarian و Sneaky Archer ، در نیرو ها آزاد میشود و نیرو های این ساختمان از این قائده مستثنی نیستند ! لازم به ذکر است شما از لول بیلدر هال 7 به بعد (بزودی …) میتوانید ، 2 عدد گارد پست بسازید !

در پایین تر میتوانید ، شکل ظاهری و مشخصات تمام لول ها را در قالب یک تصویر مشاهده نمایید :

اطلاعاتی درباره Guard Post
information-about-guard-post-1

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سینا

ببخشید سلام چرا تسریع برج ساعت وقتی امروز دیدم شش دقیقه است ولی قبلا دوازده دقیقه بود لول چهارش

امیر نیلچی

دوست عزیز
بعد از آپدیت اخیر این تغییر در برج بوجود آمده است

?>