بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اطلاعاتی درباره Guard Post

2 1,184
بوک مارک

Guard Post خانهء تعدادی نیرو در بیلدر بیس میباشد که وظیفه دفاع از بیس و منابع شما را در محدوده ای خاص به عهده دارند ! این نیرو های محلی قطعا در دفاع میتوانند تاثیر گذار باشند ! این ساختمان دارای 8 لول مختلف است و فقط در بیلدر بیس در دسترس میباشد !

اطلاعاتی درباره Guard Post

Guard Post ساختمان بسیار مهم و مفیدی برای بیلدر بیس میباشد ؛ این ساختمان شباهت نسبی ای به کلن کسل در دهکده اصلی دارد و نیرو های درون آن ، وظیفه محافظت و حمایت از بیلدر بیس را در هنگام هجوم دشمنان بر عهده دارند ! همانطور که گفتم این ساختمان دارای 8 لول مختلف است و فقط در بیلدر بیس در دسترس میباشد ! شما از بیلدر هال 4 به بعد میتوانید این ساختمان را بسازید و در بیس خود داشته باشید !

حتما با خود میگویید که ارتقا و آپگرید این ساختمان چه تغییری در وی ایجاد میکند . ارتقا دادن این ساختمان ، تعداد نیروهای درون Guard Post و سطح همان نیرو ها را افزایش میدهد . و خب تغییرات ظاهری هم که در ارتقا تمام ساختمان ها اتفاق می افتد !

شما حداقل 5 نیرو با لول 12 میتوانید در این ساختمان داشته باشید ! آن هم در Guard Post لول 8 ، در بیلدر هال لول 8 ! (بزودی …)

نکته : با ارتقا گارد پست و ارتقای لول نیرو ها ، قابلیت هایی نظیر : Raged Barbarian و Sneaky Archer ، در نیرو ها آزاد میشود و نیرو های این ساختمان از این قائده مستثنی نیستند ! لازم به ذکر است شما از لول بیلدر هال 7 به بعد (بزودی …) میتوانید ، 2 عدد گارد پست بسازید !

حتماً بخوانید  تبریک سال جدید میلادی 2015

در پایین تر میتوانید ، شکل ظاهری و مشخصات تمام لول ها را در قالب یک تصویر مشاهده نمایید :

اطلاعاتی درباره Guard Post
information-about-guard-post-1

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

موفق و پیروز باشید !

امتیاز به مطلب

اطلاعاتی درباره Guard Post
به این مطلب رای دهید

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
2 نظرات مدیران
امیر نیلچیسینا آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
سینا
مهمان
سینا

ببخشید سلام چرا تسریع برج ساعت وقتی امروز دیدم شش دقیقه است ولی قبلا دوازده دقیقه بود لول چهارش

امیر نیلچی
مدیر سایت

دوست عزیز
بعد از آپدیت اخیر این تغییر در برج بوجود آمده است

?>