بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اطلاعاتی درباره Roaster

3 1,342
بوک مارک

روستر یا ( Roaster ) در واقع در زبان فارسی به معنای چیزی است که سرخ میکند و سرخ کنند است ! Roaster موجود در بیلدر بیس ما میتواند نیروها و سرباز های دشمن را سرخ و کباب کند ! شما در کل بازی تنها یک عدد Roaster میتوانید بسازید و این دفاعی از بیلدر بیس شش ( 6 ) در دسترس شما خواهد بود ! روستر دارای 8 سطح و لول مختلف میباشد که هر سطح از این دفاعی دارای شکل و شمایل و قدرت های خاص خودش است !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

از مهم ترین ، اصلی ترین و آسان ترین دشمنان سرخ کنند میتوان به بربرین ها و آرچر ها و در کل نیروهای ضعیف و کوچک اشاره کرد ؛ همچنین در طرف دیگر Roaster تاثیر زیادی روی نیروهای سنگینی چون ، جاینت بوکسور و سوپر پکا نمیتواند بگذارد ! این ساختمان دفاعی تنها قابل ساخت در بیلدر بیس و دهکده دوم کلش اف کلنز میباشد و شما در حال حاظر نمیتوانید از این ساختمان در دهکده اصلی استفاده کنید ! نوع ضربه این ساختمان به صورت پخش هست و میتواند اگر چند نیرو نزدیک به هم باشند ، تمام آنها را مورد حمله و ضربه خود قرار دهید !

اطلاعاتی درباره Roaster

دوستان عزیز در عکس و تصویر پایین میتوانید جزئیاتی اعم از : ویژگی های ظاهری هر لول ، قدرت ، جان ، زمان و … داده شده در هر لول و اطلاعات مفید و مناسب دیگری که در پایین تر میتواند مشاهده بفرمایید :

حتماً بخوانید  مپ بیلدر بیس لول 7 - سری اول
اطلاعاتی درباره Roaster
information-about-roaster-1

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

امتیاز به مطلب

اطلاعاتی درباره Roaster
به این مطلب رای دهید

دیدگاه بگذارید

3 نظر برای "اطلاعاتی درباره Roaster"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمدرضا
مهمان

داش ایناروکه همه میدوننددسته جمعی میزنه حالافک کردم نکات کلیدی ازقراردادن روستردرمپ و…میزارید….ایناروبیخیال یهدوتا مپ بیلدرش انتی دوستاره بزارید???

NOPO
مهمان

هنوز تا لول شیش اومده?

?>