بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اطلاعاتی درباره Roaster

3 1,546

روستر یا ( Roaster ) در واقع در زبان فارسی به معنای چیزی است که سرخ میکند و سرخ کنند است ! Roaster موجود در بیلدر بیس ما میتواند نیروها و سرباز های دشمن را سرخ و کباب کند ! شما در کل بازی تنها یک عدد Roaster میتوانید بسازید و این دفاعی از بیلدر بیس شش ( 6 ) در دسترس شما خواهد بود ! روستر دارای 8 سطح و لول مختلف میباشد که هر سطح از این دفاعی دارای شکل و شمایل و قدرت های خاص خودش است !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

از مهم ترین ، اصلی ترین و آسان ترین دشمنان سرخ کنند میتوان به بربرین ها و آرچر ها و در کل نیروهای ضعیف و کوچک اشاره کرد ؛ همچنین در طرف دیگر Roaster تاثیر زیادی روی نیروهای سنگینی چون ، جاینت بوکسور و سوپر پکا نمیتواند بگذارد ! این ساختمان دفاعی تنها قابل ساخت در بیلدر بیس و دهکده دوم کلش اف کلنز میباشد و شما در حال حاظر نمیتوانید از این ساختمان در دهکده اصلی استفاده کنید ! نوع ضربه این ساختمان به صورت پخش هست و میتواند اگر چند نیرو نزدیک به هم باشند ، تمام آنها را مورد حمله و ضربه خود قرار دهید !

اطلاعاتی درباره Roaster

دوستان عزیز در عکس و تصویر پایین میتوانید جزئیاتی اعم از : ویژگی های ظاهری هر لول ، قدرت ، جان ، زمان و … داده شده در هر لول و اطلاعات مفید و مناسب دیگری که در پایین تر میتواند مشاهده بفرمایید :

اطلاعاتی درباره Roaster
information-about-roaster-1

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمدرضا

داش ایناروکه همه میدوننددسته جمعی میزنه حالافک کردم نکات کلیدی ازقراردادن روستردرمپ و…میزارید….ایناروبیخیال یهدوتا مپ بیلدرش انتی دوستاره بزارید???

NOPO

هنوز تا لول شیش اومده?

?>