بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اطلاعاتی درباره Star Laboratory

1 1,901

Star Laboratory یا ( آزمایشگاه ستاره ) ، آزمایشگاهه اختصاصیه بیلدر بیس هست و شما در آن میتوانید نیروهای بیلدر بیس خود را در آن ارتقا دهید و آپگرید کنید ،در واقع این ساختمان کارایی غیر مستقیمی در حملات شما دارد و بسیار بسیار برای بیلدر و دهکده اصلی حائز اهمیت میباشد ! با ادامه مطلب و بدوگیم بدوگیم همراه باشید

اطلاعاتی درباره Star Laboratory

خب دوستان همونطور که در متن بالاتر گفتیم ، Star Laboratory یا ( آزمایشگاه ستاره ) وظیفه ارتقا و آپگرید کردن نیرو های شما را بر عهده دارد ، به طوری که شما باید برای هر سطح از نیرو ، مقداری مشخص شده ای اکسیر را به Star Laboratory و این آزمایشگاه هم بعد از مدت و زمان مشخصی ، نیروی موردنظر و انتخابی شما را به یک سطح بالاتر ارتقا میدهد ، البته محدودیت هایی برای اپگرید هر نیرو وجود دارد که در پایین تر آن ها را بررسی خواهیم کرد ! شما در کل بازی فقط میتوانید یک عدد از این ساختمان را در بیلدر بیس خود داشته باشید . دوستان عزیز ، در پایین تر میتونید جدول مربوط به Star Laboratory را مشاهده نمایید و از جزئیات و اطلاعات این ساختمان مطلع شوید :

اطلاعاتی درباره Star Laboratory
information-about-star-laboratory-1

خب ، از اطلاعات بالا میتونید متوجه بشید که ، شکل ظاهری هر Star Laboratory به چه صورت هست و چه فرقی با سطح قبلی خود دارد ؛ همچنین میتوانید ببینید که برای ارتقای هر سطح از این ساختمان به چه میزان اکسیر نیازمند هستید ، در قبال پرداخت این اکسیر شما میتوانید سلامتی و تجربه ای بدست آورید که در هر لول افزایش خواهد یافت . همچنین فضایی که این ساختمان اشغال میکند ، 16 کاشی ( 4 در 4 ) است !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

موفق و پیروز باشید !

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ali

هزینه لول اپ هر یک از سربازها و زمان آپ شدنشون هم داخل یه پست بزارید.

?>