بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی آپدیت آوریل 2022 کلش رویال – قهرمان جدید معدنچی

0 2,169

بالاخره و بعد از مدت ها انتظار آپدیت جدید و بزرگ کلش رویال که برای آوریل 2022 (فروردین 1401) معرفی شد ، در این آپدیت تقریباً عظیم ویژگی های بسیار جالبی به همراه یک قهرمان جدید خواهیم داشت.

همچنین در بخش گیم پلی و امکانات تغییراتی ایجاد شده که بازیکنان مدت هاست برای آن درخواست داده اند.به نظر میرسد این انتظار و توقع برای رسیدن یک آپدیت جذاب بجا بوده و با یک پیشرفت خوب در بازی مواجه هستیم.

 

در ویدئو بالا ، تغییرات آپدیت جدید کلش رویال + زیرنویس فارسی  از زبان سازندگان ، میتوانید مشاهده نمایید.

ماینر قدرتمند – قهرمان جدید

هیرو جدید ماینر معدنچی توانا قدرتمند

قسمت بسیار جذاب این آپدیت کارت جدید قهرمان با نام MIGHTY MINER  (معدنچی توانا) میباشد! که یک نیروی بسیار جذاب و با کارایی بالا میباشد.

سعی کنید برای درک بهتر این نیرو ، ویدئویی که در بالای مطلب میباشد را ببنید ، اما تا جای ممکن سعی میکنیم عملکرد و نحوه ی اتک ماینر قدرتمند را شرح دهیم.

کارت Mighty Miner یک کارت از نوع Champion میباشد که برای استفاده از 4 واحد الکسیر نیاز است.

قابلیت ویژه :  مایتی ماینر بر خلاف معدنچی معمولی ، زمانی که رها میشود بصورت عادی حرکت میکند.با فعال کردن قابلیت ویژه این نیرو به قسمتی از زمین که شما بخواهید از زیر زمین منتقل میشود! همچنین یک بمب برای دشمنانی که از در حال نبرد با آن بودند ، به عنوان یادگاری ، جا میگذارد.

در ضمن فعال کردن قابلیت ویژه 2 واحد الکسیر نیاز دارد.

اثرگذاری بالا  بر غول ها و قابلیت دریل! 

همانطور که از تیزر معرفی معدنچی قدرتمند مشخص بود این قهرمان آمده تا جلوی گالم ، جاینت و مگاشوالیه حرفی برای گفتن داشته باشد.

توجه داشته باشید ماینر قدرتمند  همانند تاور اینفرو با گذشت زمان از شروع حمله به دشمن ، قویتر میشود ، یعنی شما هرچه با قهرمان ماینر ، دریل با مدت زمان بیشتری بزنید ، اسیب بیشتری وارد میشود

امکان بازی برای همه ی پلیرها 

از 31 مارچ 2022 تا 1 هفته برای همه ی بازیکنان امکان امتحان این کارت را دارند و باید دک خود را بر اساس این کارت بچینند و طلا جایزه بگیرند

 

BADGES (نشان ها)

سیستم جدید نشان ها در کلش رویال

سیستم نشان ها به صورت کامل متحول شده ، بازیکنان دوست دارند افتخارات و بردهای خود را به صورت نشان داشته باشند.

قبلاْ با ورود به مشخصات بازیکن (پروفایل) ، نشان های بدست آمده قابل مشاهده بود.اما در آپدیت جدید BADGES در یک تب جدید در کنار Magic Items قرار گرفته ، همچنین بخش شکلک ها و اسکین تاورها در یک مجموعه تب قرار گرفته است.

اما در آپدیت جدید نشان ها علاوه بر اینکه تعداد بیشتری به آن ها اضافه شده قابلیت آپگرید (ارتقاء) هم دارد.

در مورد BADGES (نشان ها) به صورت کامل در مطلب   همه چیز در مورد نشان های کلش رویال (بزودی) توضیح داده شده.

در اینجا قصد داریم در مورد برخی نشان های جدیدی که به بعد از آپدیت اوریل 2022 خواهیم دید ، توضیح دهیم :

بردهای Ramp Up Wins

در چالش افزایش الکسیر تصاعدی (Ramp UP) با ۱۰ مرتبه برد نشان را دریافت میکنید و قابلیت ۶ بار آپگرید را دارد.آپگرید ها با بردهای جدید انجام میشود.مقدار بردها و آپگرید نشان بر اساس بردهای داخل پرانتز میباشد (25, 50, 100, 200, 500, 1000 )

توجه : بردهای کلن وار جزء بردها جهت دریافت نشان محسوب نمیشود 

بردهای چالش مرگ ناگهانی

در چالش   Sudden Death با ۱۰ مرتبه برد نشان را دریافت میکنید و قابلیت ۶ بار آپگرید را دارد.آپگرید ها با بردهای جدید انجام میشود.مقدار بردها و آپگرید نشان بر اساس بردهای داخل پرانتز میباشد (25, 50, 100, 200, 500, 1000 )

توجه : بردهای کلن وار جزء بردها جهت دریافت نشان محسوب نمیشود .

بردهای چالش الکسیر دو برابری 

در چالش  Double Elixir   با ۱۰ مرتبه برد نشان را دریافت میکنید و قابلیت ۶ بار آپگرید را دارد.آپگرید ها با بردهای جدید انجام میشود.مقدار بردها و آپگرید نشان بر اساس بردهای داخل پرانتز میباشد (25, 50, 100, 200, 500, 1000 )

توجه : بردهای کلن وار جزء بردها جهت دریافت نشان محسوب نمیشود 

سال های بازی شده 

بر اساس تعداد سالی که بازی کلش رویال را انجام داده اید این نشان ها نمایش داده میشود و بعد از گذشت یک سال دیگر آپگرید میشود.

چالش های اعظم و کلاسیک کامل شده

قابلیت آپگرید به ۸ سطح در صورت ۱۲ مرتبه بردن . سپس بر اساس ترتیب روبرو آپگرید میشود ( 1, 10, 25, 50, 100, 200, 500  و 1000 )

 

Card Mastery (تسلط بر کارت)

اما یک بخش جدید و جذاب به بازی کلش رویال با نام Card Mastery اضافه شده که در پادشاه سطح ۷ به بعد باز میشود.

این بخش مهارت بازیکنان را نشان میدهد و پاداش هایی به همراه خواهد داشت.در واقع یک روش جدید و اضافه برای پیشرفت سریعتر در بازی است.چرا که جوایز این بخش شامل تعداد زیادی کارت و طلا ، جم و تجربه  (XP) می باشد.

در بخش کارت زمانی که روی یک کارت کلیک کنید ، دکمه ی جدیدی با نام Mastery اضافه شده که با انتخاب آن میتوانید وارد این بخش شوید و جوایز مورد نظر و نشان ویژه کارت را ببینید.

باز کردن وظایف کارت ها

برای باز کردن وظایف (TASKS) کارت ها ابتدا باید 5 نبرد را با آن کارت بخصوص برنده شوید،نبردهای زیر قابل محاسبه است :

 • نبرد اصلی
 • تورنمنت ها
 • پارتی
 • کلن وارز
 • یا چالش ها

با انجام اینکار 1000 سکه طلا جایزه دریافت میکنید ، البته این تازه شروع ماجراست و پاداش های اصلی در سه وظیفه بعدی میباشد!

توجه داشته باشید قابلیت Mastery و اولین وظیفه (جهت دریافت پاداش) هر کارت بر اساس نوع ، در یک سطح خاص باز میشود.

به عنوان مثال برای کارت های عادی (Common)  در Level 7  مجموعه وظابف اول باز میشود و در کارت عادی Level 10 مجموعه وظایف دوم باز میشود.

در جدول زیر به صورت کامل برای انواع کارت های عادی ، کمیاب ، حماسی و … توضیح داده شده است.

جدول لول کارت ها برای باز شدن وظیفه ها کلش رویال

جوایز اولین مجموعه وظایف :

اولین سری وظایف شامل سه وظیفه میباشد و با انجام هر کدام جایزه بخصوصی بر اساس نوع کارت دریافت میکنید.در جدول زیر به صورت کامل جوایز شرح داده شده

در توضیح جدول بالا ، اگر کارت شما عادی (common) باشد با انجام وظیفه اول 200 کارت از همان کارت جایزه دریافت میکنید

با انجام وظیفه دوم 2000 طلا و با انجام وظیفه سوم 150 عدد جم دریافت میکنید.

جالب است بدانید وظایف دارای تنوع میباشد.به عنوان مثال وظیفه اول از مجموعه وظایف اول در کارت Xbow باید 87500 واحد آسیب وارد نمایید تا برنده 20 عدد از کارت هایش شوید (دلیل اینکه 20 عدد کارت دریافت میکنید این است که نوع کارت X-Bow حماسی (Epic) است) به همراه 75 عدد سطح پادشاه 
در کارت شوالیه طلایی میبایست در وظیفه دوم میبایست با استفاده از قابلیت ویژه (Dash)  مقدار 350 نیروی دشمن یا تاور را نابود کنید! این مورد 15000 طلا جایزه دارد.

جوایز دومین مجموعه وظایف :

همانطور که اشاره شد ، برای بدست آوردن پاداش های دومین مجموعه وظایف معمولاً باید کارهای پیچیده تر و گاه سخت تری انجام دهید.

به عنوان مثال :

 • کشیدن سربازهای دشمن با مرد ماهی گیر
 • ضربه به دشمن ها زمانی که بز سوال در حالت حمله ویژه است!!!!
 • و بسیاری موارد چالشی دیگر

در جدول زیر لیست جوایز احتمالی را مشاهده میکنید ( طلا ضریبی از اعداد زیر است ، مثلا ممکن ضریبی از عدد 3 به شما طلا جایزه بدهد : 15000 یا 9000 یا 30 هزار)

جوایز سومین مجموعه وظایف :

در حال حاضر این بخش قفل است و در آپدیت های آینده فعال میشود


برخی امکانات و بهبودهای جدید :

 • قابلیت کپی و پیست دک ها برای قرار دادن در دک تورنمنت یا چالش ها
 • قابلیت 120 هرتز نمایشگرهای جدید گوشی
 • قابلیت های گرافیکی بالا برای لایتینگ
 • اضافه شدن اسکین تاور جم
 • اضافه شدن ناحیه نبرد جدید به سبک معدن ها
 • تغییر آیکون کارت والکری
 • نمایش میزان تاج بازیکن و حریف در زمین نبرد ،دیگر نمایش داده نمیشود ، فقط زمان گرفتن یا از دست دادن تاج لحظه ای نمایش داده میشود

شما میتوانید در زمان انتشار آپدیت با خرید رویال پس کلش رویال از سایت معتبر گیم سیتی از اموجی های ماینر و اسکین تاور جدید سبک جم استفاده کنید.

 

تاریخ انتشار آپدیت :

به احتمال زیاد آپدیت در 31 مارچ منتشر شود ، البته طبق معمول هیچ چیز قطعی نیست و ممکن است دقیقه 90 تغییری در زمان ارائه به روزرسانی اتفاق بیفتد

اما به محض انتشار آپدیت میتوانید به مطلب دانلود کلش رویال مراجعه نمایید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>