بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیشنمایش های اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز – انقلاب حریفیابی اتک!

41 32,262

سال 2019 برای آپدیت های کلش اف کلنز سالی پر از شگفتی خواهد بود چراکه به گفته سوپرسل ، این شرکت قصد دارد چندین محتوای جدید با تغییرات اساسی برای این بازی منتشر کند. حال با اتمام فصل بهار نوبت معرفی پیشنمایش های اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز رسیده است! تمرکز این آپدیت روی معرفی سیستم جدید اتک برای حل مشکل دیرینه حریف یابی در لیگ های بالا و همچنین بیلدرهال 9 خواهد بود اما در این بین سوپرایز هایی نیز وجود خواهد داشت…

 

معرفی اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز

همانطور که گفتیم سال 2019 برای کلش اف کلنز دربردارنده سه آپدیت بسیار بزرگ برای محتوای این بازی خواهد بود. پس از معرفی چالش های فصلی ، این دومین آپدیت بزرگ امسال است که تمرکز اصلی آن روی افزایش شور و هیجان سطوح بالاتر بازی بخصوص تان هال 11 و 12 میباشد بنابراین قطعا آپدیت های این بازی در راه تسریع ارتقا دهکده برای بازیکنان سطوح پایین نیز خواهد بود!

آنچه در این آپدیت مشاهده خواهید نمود ، اول تغییر اساسی سیستم حریف در اتک هاست که قطعا بسیاری از بازیکنان را هیجان زده خواهد کرد! دوم بیلدرهال 9 و شگفتی هایش است که بطور قطع چیزی بیشتر از چند لول جدید ساختمان است و سوم نیز تغییرات مربوط به بالانس نیروها و ساختمان هاست. با ادامه مطلب و معرفی پیشنمایش ها همراه باشید…


پیشنمایش چهارم آپدیت (پایانی) : انقلاب سیستم حریفیابی اتک!

بالاخره آخرین و اصلی ترین پیشمایش این آپدیت نیز معرفی شد و مشکل سرچ طولانی مدت در لیگ لجندری و انتظارهای طاقت فرسا برای یافتن یک حریف بمنظور اتک زدن به آن به پایان رسید! اما چگونه؟ با جزییات پیشنمایش امروز همراه باشید :

با رسیدن به لیگ لجندری (کاپ 5000) منوی اتک برای شما تغییراتی خواهد داشت و گزینه Sign up to legend league نمایان خواهد شد! پس از کلیک بر روی این گزینه ، منوی اتک شما به دو بخش تقسیم میشود : اتک و دفاع

حل مشکل سرچ لیگ لجند کلش اف کلنز - تغییر سیستم حریفابی اتک کلش - مشکل ابرها در کلش

قبل از اینکه ویژگی های این دو بخش رو بصورت مفصل توضیح بدیم لازم به ذکر است که از این پس تمامی بازیکنان لیگ لجندری چه دارای شیلد باشند و چه نباشند ، 8 اتک و 8 دفاع در روز خواهند داشت که اگر تا پایان روز از آن استفاده نکنند میسوزد!

 • بخش اتک : همانطور که گفتیم ، هر بازیکن لیگ لجند در روز تعداد 8 اتک بدون انتظار (مثل اتک معمولی در لیگ های پایین) خواهد داشت که البته اگر تا پایان مدت زمان تعیین شده در منوی اتک از آنها استفاده نکند سوخت خواهد شد! اما این یعنی چه؟ به بیانی ساده تر آنلاین یا آفلاین بودن شما دیگر تاثیری در حمله به دهکدتان نخواهند داشت! در هر روز 8 بار به شما حمله میشود و 8 بار نیز میتوانید به دیگران حمله کنید بنابراین تنها عامل صعود شما در این لیگ ، عملکردتان در حمله + عملکرد مپتان در دفاع است.

الگوریتم دریافت کاپ نیز در این میان تغییر کرده است! بر همین اساس از این پس کاپ دریافتی شما بعد از هر اتک بر اساس تعداد ستاره های کسب شده از آن است :

 • 0 ستاره = 0 کاپ اما به ازای هر 10% تخریبی که از مپ داشته باشید 1 کاپ نیز میگیرید
 • 1 ستاره = 5 کاپ اما به ازای هر 9% تخریبی که از مپ داشته باشید 1 کاپ نیز میگیرید
 • 2 ستاره = 16 کاپ اما به ازای هر 3% تخریبی که بعد از 50% بکنید 1 کاپ میگیرید
 • 3 ستاره = 40 کاپ

بنابراین حتی اگر از اتک هیچ ستاره ای کسب نکنید و درصد تخریب شما نیز 0 باشد ، نه کاپی به شما افزوده میشود و نه کاپی از شما کسر!! عالی نیست؟ البته این سیستم تنها زمانی که به کاپ 5000 برسید اجرا میشود و اگر کاپ به زیر 4900 برسد مجددا به حالت قبلی اتک معمولی بازخواهید گشت

 • بخش دفاع : سوال بسیار مهم اینجاست که اگر هر فرد در روز 8 اتک دارد پس تکلیف شیلد چه میشود؟ سیستم شیلد در لیگ لجند بگونه ای است که شما نمیتوانید برای حال حاضر خود شیلدی فعال کنید و درصورت خرید نیز 24 ساعت بعد برای شما فعال میشود

اما نکته مهم اینجاست که طبق سیستم جدید ، درصورتی که شیلد برای دهکده شما فعال باشد نه کسی به دهکده شما اتک میزند و نه شما میتوانید به کسی حمله کنید! به عبارت دیگر با فعال کردن شیلد به کلی از قسمت اتک کناره گیری میکنید! اما نگران نباشید چراکه میتوانید در هرزمان که بخواهید شیلد خود را مثل همیشه حذف کنید!

حل مشکل سرچ لیگ لجند کلش اف کلنز - تغییر سیستم حریفابی اتک کلش - مشکل ابرها در کلش - شیلد کلش اف کلنز - شیلد

همچنین در بخش دفاع میتوانید مپی را که میخواهید در زمان حمله به شما فعال باشد نیز انخاب کنید! دقت کنید که این مپ میتواند با مپ فعلی شما که درحال استفاده است متفاوت باشد! مثلا در مپ فعلی از فارمینگ استفاده کنید ولی برای مپ دفاع یک مپ کسب تروفی قوی فعال کنید!

این پایان کار نیست! علاوه بر مپ شما میتوانید نیروهای کلن کستل را نیز بصورت ثابت برای زمان های حمله به دهکده انتخاب کنید! به عنوان مثال شما در اتک ها از الکترو دراگ در کستل استفاده میکنید ولی میخواهید در زمان حمله به دهکده بالون در کستل باشد.

حل مشکل سرچ لیگ لجند کلش اف کلنز - تغییر سیستم حریفابی اتک کلش - مشکل ابرها در کلش

 • کسب لوت اتک چه میشود؟ از این پس در اتک های لیگ لجندری حتی اگر حریفتان را 3 استار هم بزنید باهم لوتی از او کسر نخواهد شد بلکه کسب لوت برای اتکر همانند کلن وار محاسبه میشود. بر این اساس با کسب حداقل 1 استار از هر بیس بطور ثابت از 450 هزار گلد + 550 هزار اکسیر + 6500 دارک اکسیر بهره مند خواهید شد!

پیشنمایش سوم آپدیت (بخش دوم) : بیلدرهال 9 و شگفتی هایش!

یکی از هیجان انگیزترین بخش های پینشمایش اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز یعنی بیلدرهال 9 لحظاتی قبل معرفی شد و همانطور که گفتیم این تنها یک بیلدرهال معمولی دیگر با چند لول بیشتر نیست!! اما این تمام ماجرا نیست و سوپرایززهای ویژگی نیز برای دهده اصلی درنظر گرفته شده! از کارگر ششم تا اتک تمرینی!! در ادامه با شگفتی ها و جزییات این پیشنمایش آشنا شوید :

اتک تمرینی کلش اف کلنز! رویای بازیکنان

یکی از تحولاتی که از ابتدای شروع پیشنمایش خیلی روی آن مانور میدادیم امروز بطور رسمی برای همگان رونمایی شد! مود جدید تمرین برای اتک ها که رویای بازیکنان مبتدی و حرفه است!

از این پس در منوی اتک شاهد گزینه جدیدی به نام تمرین خواهید بود که تمامی استراتژی های اتک در هر تان هال را به صورت عملی آموزش خواهد داد! در این منو لیستی کامل از استراتژی های لول تان هال شما به همراه تعداد نیروهای مورد نیاز نشان داده شده است که با انتخاب هریک بصورت عملی روی یک مپ از پیش ساخته شده که استراتژی مورد نظر روی آن کاربرد دارد به شما آموزش داده خواهد شد!

صبر کنید تمام نشده!! نیروهای مورد نیاز استراتژی ها از پیش ساخته شده هستند بنابراین میتوانید بصورت نامحدود و بدون نیاز به صرف هیچ منابعی تمرین اتک کنید. همچنین این مود دارای دو حالت آموزش و آزاد می‌باشد! پس از فراگیری کامل آموزش میتوانید نیروها را دریافت کنید و اینبار خودتون اتک بزنید تا یادگیریتون رو محک بزنید.

بر این اساس از این پس تمامی پلیرها میتوانند برای استراتژی اتک ها ، وارها و یا حتی وارلیگ های خویش از قبل تمرین کنند تا بهترین نتیجه را از حملات خود بگیرند! بهترین خوبی این ویژگی این است که همانطور که گفتیم شما بدون هیچ محدودیتی و حتی صرف 1 اکسیر میتوانید به تمرین بپردازید!


به بیلدرهال 9 خوش آمدید!

همانطور که در تصویر بالا نیز مشخص است ، هزینه ارتقا به بیلدرهال 9 مقدار 3.8 میلیون گلد + 6 روز زمان است. در این بیلدرهال دو ساختمان بسیار ویژه +نیرویی جدید برای شما در دسترس قرار میگیرد که عبارتند از : دفاعی جدید گدازه پرتاب کن + کارگر رباتیک و نیروی هوگ گلایدر!

بیلدرهال 9 - اتک تمرینی کلش اف کلنز - کارگر ششم کلش

ابتدا از شخصیت جدید کلش اف کلنز یعنی کارگر رباتیک شروع میکنیم که اطمینان داریم عاشقش خواهید شد! این ربات کارگر در بیلدرهال 9 و با هزینه 100 هزار گلد قابل ساخت است اما نکته مهم اینجاست که این کارگر بلافاصله قابل استفاده نیست و شما میبایست طی 4 مرحله آن را تکمیل کنید! برای گذراندن این مراحل همچنین به مجموعه از نیروها و دفاعی نیاز دارید!

 • مرحله اول : ساخت ربات با هزینه 100 هزار گلد
 • مرحله دوم : مکس کردن نیروی کنون کارت (لول 18)
 • مرحله سوم : مکس کردن دفاعی مگا تسلا (لول 9)
 • مرحله پایانی : مکس کردن هیرو ماشین جنگی (لول 30)

حال که کارگر رباتیک تکمیل شد ، کارگر بیلدربیس به دهکده اصلی مسافرت می‌کند! لازم به ذکر هست که شما میتوانید هرزمان که خواستید آن را برگردانید! به عبارت دیگر میتوانید هرزمان که خواستید کارگر ششم برای دهکده اصلی یا کارگر دوم برای بیلدربیس داشته باشید!

 

اما میریم سراغ دفاعی جدید و مخصوص بیلدرهال 9 که گدازه پرتاب کن نام داره! اگر از دنبال کننده های کانال تلگرامی بدوگیم باشید قطعا آوازه دفاعی مورتار پویزن رو که از مدت ها قبل راجبش صحبت کردیم شنیده اید! این ساختمان حالا به گدازه پرتاب کن تغییر نام داده اما ماهیت اصلیش همونه!دفاعی به شکل مورتار که با پرتاب گلوله های آتشین محدوده ای از گدازه ایجاد می‌کنه بنابراین هر نیرویی که از روی گدازه عبور کنه از سلامتیش کاسته میشه!

هزینه ساخت این دفاعی 3 میلیون گلد + 1 روز زمان هست و برای ارتقا اون به لول مکس (لول 9) به مقدار 4.9 میلیون گلد و 5 روز زمان نیاز خواهید داشت!

بیلدرهال 9 - اتک تمرینی کلش اف کلنز - کارگر ششم کلش - لاوا لانچر - گدازه انداز

نوبتی هم باشه ، نوبت نیروی جدید بیلدرهال 9 یعنی هوگ گلایدر است! این نیرو که در باراکس دهکده دوم لول 11 در دسترس قرار میگیرد به ساختمان های دفاعی حمله میکند و پس از رسیدن به آنها و ضربه زدن ، مدتی دفاعی را متوقف میسازد. سپس گلایدر نابود شده و حمله را مانند هوگ معمولی ادامه میدهند!

لازم به ذکر است که برای ارتقا به باراکس دوم لول 11 به مقدار 2 میلیون اکسیر + 1.5 روز زمان نیاز خواهید داشت!

 

همچنین لازم به ذکر است که این نیرو و دیگر نیروهای دهکده دوم در بیلدرهال 9 قابل ارتقا به لول 18 خواهند بود که این یعنی 3 لول بیشتر برای تمامی نیروهای این دهکده!


پیشنمایش سوم آپدیت (بخش اول) : مقدمه ای بر معرفی بیلدرهال 9

بیلدرهال 9 یکی از ویژگی های اصلی اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز بشمار می آید که از مدت ها قبل منتظر معرفی آن هستیم. اما به عقیده برخی معرفی یک لول جدید از تان هال یا بیلدرهال نه تنها جذابیتی ندارد بلکه چیزی جز دردسر آپگرید دوباره ساختمان ها برای بازیکن نخواهد داشت!

اینبار ظاهرا قضیه کمی متفاوت خواهد بود! میدانیم که سوپرسل در آپدیت های اخیرش تمرکز بسیار زیادی روی آسان تر کردن روند ارتقا بازیکنان گذاشته و از طرفی به گفته توسعه دهندگان ، بیلدرهال 9 تنها چند لول بیشتر ساختمان نیست بلکه چیزی بیشتر از آن در انتظارمان است!

اگر مثل همیشه منتظر انتشار جزییات لول های جدید دفاعی و نیرو در دهکده دوم بودید باید بگیم امروز آن روز نیست! بیلدرهال 9 همانند دیگر لول های بیلدرهال دارای دفاعی و نیروی اختصاصی + لول های بیشتر برای دیگر ساختمان ها خواهد بود اما بنظر میرسه تغییرات آن بقدری چشمگیر هست که سوپرسل قصد داره تا اون رو به شکلی که برای اولین بار دهکده دوم رو معرفی کرد رونمایی کنه (داستان سفر بربرین به دریا برای کشف دنیایی جدید)

 

از طرفی ، ویدیویی که لحظاتی قبل به عنوان تیزر بیلدرهال 9 توسط سوپرسل منتشر شد به روشنی آمدت یک شخصیت جدید به کلش اف کلنز را تایید میکند! رباتی که جایگزین کارگر دهکده دوم میشود تا کارگر بتواند به دهکده اصلی بیاید!

بنابراین تا اینجای کار میدانیم آمدن کارگر ششم به کلش اف کلنز قطعی است! اما اگر بیلدرهال 9 راه رسیدن به این کارگر (بیلدر ششم) باشد بنابراین ویژگی خاصی برای این کارگر در نظر گرفته شده؟ کارگر دهکده دوم تا پیش از نیز گاها بمنظور Gear up کردن برخی سازه ها مثل آرچر تاور ، کنون یا مورتار به دهکده اصلی سفر میکرد اما این قابلیت با محدودیت هایی نیز همراه بود مثلا شما فقط میتوانستید یک عدد از هریک از دفاعی های ذکر شده را Gear up کنید. حال چه میشود اگر این محدودیت برداشته شود؟ یا بتوان روی ساختمان های دیگر نیز از این قابلیت استفاده کرد؟


پیشنمایش دوم آپدیت : تغییرات بالانس و لولهای جدید

همانطور که انتظار میرفت ، بخش گسترده ای از لول های جدید معرفی شده در این پیشنمایش مربوط به تان هال 11 و 12 خواهد بود که در پیرو آن باعث ایجاد تغییراتی در بالانس بازی نیز میشوند! اسپل ها ، هیروها ، برخی نیروها و دفاعی ها در این پیشنمایش لول جدیدی دریافت کردند که در ادامه به برسی آنها میپردازیم!

هیروها قدرتمندتر میشود! لول جدید برای هیروها

سوپرسل در این آپدیت مجموعا 20 لول جدید برای هیروها در نظر گرفته است. بنابراین کینگ و کویین شما از این پس تا لول 65 و گرند واردن تا لول 40 در دسترس خواهد بود. البته لازم به ذکر است که لول های جدید گفته شده قابل ارتقا در تان هال 12 میباشند!

هزینه ارتقا آرچر کویین لول 61 تا 65 بطور ثابت 240 هزار دارک اکسیر خواهد بود و گرند واردن نیز به همین صورت با 12 میلیون اکسیر قابل ارتقا از لول 31 تا 40 میباشد!

 • بربرین کینگ 

 • لول 61 : 230 هزار دارک اکسیر
 • لول 62 : 233 هزار دارک اکسیر
 • لول 63 : 236 هزار دارک اکسیر
 • لول 64 : 239 هزار دارک اکسیر
 • لول 65 : 240 هزار دارک اکسیر

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - لول جدید هیرو کلش - هیرو جدید کلش - هیرو لول 65 - هیرو مکس کلش


اسپل ها نیز قویتر میشوند! لول جدید اسپل ها در راه است

بطور کلی 5 اسپل کلش اف کلنز در این آپدیت لول جدید دریافت خواهند کرد که عبارتند از خشم ، سم ، اسکلت ، سرعت و زلزله که جزییات آپگرید هریک را میتوانید در زیر مشاهده کنید!

 • اسپل خشم لول 6 : هزینه آپگرید 6 میلیون اکسیر + 7 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 12

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - اسپل خشم - اسپل ریج لول 6 - پیشنمایش های اپدیت کلش

 • اسپل سم لول 6 : هزینه آپگرید 200 هزار دارک اکسیر + 11 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 12

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - سم لول 6 - اسپل سم کلش - اسپل پویزن کلش اف کلنز

 • اسپل اسکلت لول 6 : هزینه آپگرید 150 هزار دارک اکسیر + 11 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 12

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - اسپل اسکلتون - اسپل اسکلتی کلش

 • اسپل زلزله لول 5 : هزینه آپگرید 120 هزار دارک اکسیر + 11 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 11

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - اسپل زلزله -

 • اسپل سرعت لول 5 : هزینه آپگرید 120 هزار دارک اکسیر + 11 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 11

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - اسپل سرعت لول 6 - اسپل هسته کلش اف کلنز


لول های جدید نیرو و دفاعی

 • گولم لول 9 : هزینه ارتقا 220 هزار دارک اکسیر + 14 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 12

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش - گولم - گولم لول 9 - گولم کلش اف کلنز

 • مورتار لول 12 : هزینه ارتقا 12 میلیون گلد + 14 روز زمان

 • قابل دسترس در تان هال 12

اپدیت تابستان 2019 کلش - اپدیت تابستان کلش - اپدیت جدید کلش


تغییر عملکرد اسپل اسکلت : محافظان به کلش می آیند!

اگر با بازی کلش رویال آشنا باشید ، قطعا کارت گارد یا محافظ را نیز میشناسید! اسکلت های اسپل اسکلتون حالا به شکل محافظ درآمده اند تا کاربرد بیشتری در اتک ها داشته باشند! بر این اساس از این پس ابتدا سپر این اسکلت ها و سپس خودشان مورد هدف قرار گرفته و نابود میشوند!


دیگر تغییرات بالانس

 

 • مدت زمان جان گیری گرند واردن در تمامی لول ها کاهش داشته است!
 • اسپل زلزله هم اکنون محدوده بزرگتری را میلرزاند!
 • کاهش تعداد اسکلت های اسپل اسکلتون در تمامی لول ها
 • بیل موانع از این پس لوت کارت را نیز جابجا خواهد نمود

 

 • کاهش مدت زمان ارتقا مورتار لول 11 از 14 روز به 12 روز
 • کاهش میزان آسیب ویزارد تاور لول 9 از 54 به 50
 • کاهش میزان آسیب ویزارد تاور لول 8 از 48 به 45
 • افزایش سلامتی ماشین محاصره بمب افکن
 • لول 1 : از 2500 به 3000 واحد
 • لول 2 : از 3000 به 3500 واحد
 • لول 3 : از 3500 به 4000 واحد

 

 • کاهش هزینه آپگرید دیوار لول 6 تا 8 در دهکده دوم
 • سلامتی تمامی ساختمان های دهکده دوم 4 تا 5 درصد کاهش داشته است

پیشنمایش اول آپدیت : معجون لابلاتوری

اگرچه شاید از نظر برخی کابران این کوچکترین و کم هیجان ترین پیشنمایش تاریخ آپدیت های کلش اف کلنز باشد اما معرفی معجونی برای بوست لابلاتوری به خودی خود نیز میتواند خبر بزرگی شود! بله درست شنیدید ؛ بوسیله معجون جدید لابلاتوری میتوانید نیروهای خودتون را بمدت 1 ساعت تا 10 برابر سریعتر آپگرید کنید! این معجون همچنین با هزینه 70 جم قابل خریداری از تاجر کلش نیز میباشد. البته لازم به ذکر است که این معجون رو میتوانید از قسمت فروشگاه لیگ نیز با هزینه 20 مدال تهیه کنید!

اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز - معجون لابلاتوری - معجون جدید کلش - اپیدت کلش - اپدیت 2019 کلش - بوست لابلاتوری - معجون بوست لابلاتوری - پیشنمایش اپدیت کلش - پیشنمایش اپدیت

 • قسمت فروشگاه لیگ که مخصوص خرید آیتم های جادویی با مدال میباشد نیز در آپدیت پیش رو تغییراتی خواهد داشت و از این پس درصورت خرید هریک از چکش های جادویی از فروشگاه باید بمدت یک هفته صبر کنید تا بتوانید مجددا از همان چکش خریداری کنید!
 • همچنین معجون تمرین با هزینه 10 مدال و معجون بوست بیلدر نیز با هزینه 30 مدال در قسمت فروشگاه لیگ در دسترس قرار میگیرند!

اپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز - معجون لابلاتوری - معجون جدید کلش - اپیدت کلش - اپدیت 2019 کلش - بوست لابلاتوری - معجون بوست لابلاتوری - پیشنمایش اپدیت کلش - پیشنمایش اپدیت

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
41 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دانیال

سلام من واسه ساخت کارگر ششم ۳مرحله آخرو تکمیل کردم ولی مرحله اول هر کاری میکنم ارتقا نمیشه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید مرسی

سامان

سلام من اکانتمو به سوپرسل وصل کردم بعد اکانت گوگلم ک برای خرید جم تو بازی هست پاک شده یعنی نمیتونم جم بخرم خاموشه گزینه هاش چطور میتونم برگردونم

لیلا

اقا ی سوال ،الان برای خرید جوایز تو بخش shop/treasure/gem
گزینه ایه ای کدهم جم هستش هم ی چندتا جایزه، من خزیدم حمو داد اما ۲۰ تا جایزم کجا رفت ،چجوری برش دارم و اصن کجاست!!

رضا

با عرض سلام و خداقوت،عکس مربوط به اسپل سرعت لول 5 رو اشتباه گذاشتید که ممنون میشم اصلاحش کنین

Alireza

سلام . ی سوال داشتم اگه استاد سازنده بیاد تو مپ اصلی تکلیف ترفیع دادن ها چی میشه ؟ایا باز میشه ساختمان ها رو ترفیع داد ؟اگه نه زودتر بگین که خمپاره انداز رو به خمپاره اندازه چندتایی تبدیل کنم

محمد

اره داداش زود ترفیع شون بده

محمد

سلام در توضیح گفته بودید از هر استار حداقل 450 هزار گلد + 550 هزار اکسیر + 6500 دارک اکسیر میگیریم یعنی در یک روز با 8تا اتک و استار بونس مجموعا5میلیون گلد و اکسیر می گیریم

Alireza

باسلام . میشه درمورد کسب کردن لوت در لیگ لجند توضیح بدین.در توضیحات نوشتین که به طور ثابت از هر اتک ۵۵۰هزار اکسیر به دست میاد اما من که با دراگ برقی اتک میزنم سودی برام نداره به اون صورت فقط کاپ داره با جایزه ۵ستاره. همچنین

Alireza

درسته ولی ولی در اتک با دراگ برقی هزینه نیرو بالاست فقط لوت روزانه ۵ستاره (استار بونس) میمونه که خیلی کمه.

M.f

سلام اول واقعا تشکر میکنم بابت اطلاعات دقیق و کامل ابدیت جدید کلش
ی سوالی دارم امیدوارم شما کمکم کنید من با وجود اینکه تلگرام ابدیت کردم نسخه اخر ولی باز نمیتونم زیر پست های ک کانال میذارید کامنت بذارم یا کامنت های جدیدو بخونم میزنم روش باز نمیشه گیر میکنه؟
لطفا بگید مشکل از چیه

M.f

با قند شکنم نمیتونم

Nasrin

سلام از سه شنبه نیروهام نامرعی شده ومن هیچ اتکی نمیتونم بزنم تان هال12مکس هستم

Alireza

اخرین نسخه کلش رو از بازار نصب کن

امیرعباس

سلام و عرض خسته نباشید

یک سوال داشتم:
وقتی تو لیگ لجند ثبت نام میکنی، دیگه نمیتونی مثل قبل اتک معمولی بزنی؟!
یا باید همین ۸ اتک رو انجام بدی؟؟؟
ممنون میشم سریع تر اطلاعات بیشتری در اختیارمون بذارین

YAGooT

سلام و سپاس بابت پوشش خبری بازی ! من از جدید ترین نسخه بلو استیک برا بازیم استفاده میکنم ، اما مدتی میشه نمیتونم وارد بازی کلش رویالم بشم ! همه راه حل هارو امتحان کردم ! آیا بلواستیک از کلش رویال پشتیبانی میکنه ؟ اخرین اپدیتی که به کلش رویال دادن ، از اون پس هر موقع رو بازی کلیک میکنم صفحه سیاه میشه بعد از بازی میندازه بیرون ! تغییرات چرخشی بلواستیک رو امتحان کردم همینطور نسخه های جدید بازی و گوگل پلی و گوگل سرویس اینا ! فایل های ویندوزمم اپدیت هستن به اخرین نسخه ( مثل… بیشتر بخوانید »

وحید

سلام فکر کنمروز یک‌سوال کردم ولی پخش نشد دوباره میپرسم وممنون میشم‌پاسخ بدید برای ربات کارگر ۴ مرحله هست تا بتونه آزادانه کارکن و بیلدر( کارگر مپ بیلدر بیاد مپ اصلی) مرحله اول با گلد اما مرحله دوم مکس کردن نیروی کنون کارت( لول ۱۸) منظور از نیروی کنون کارت چیه آیا منظور لابراتواره در لابراتوا که کنون نداریم و به لابراتوار مپ بیلد میگن آزمایشگاه نجوم تو مپ اصلی هم کنون نیرو نیست ساختمان هست اگه منطور اون باشه برگردیم مپ بیلد ایا نیرو جدید هست یا شخصیت جدید توصیح بدید ممنون البته اگر مدیر محترم واعضا بدگیم بیشتر… بیشتر بخوانید »

مهدی

سلام
منظورش ارابه توپ هستش که جزو نیرو هستش

S.e.c.r.e.t

سلام سوپرسل خسته نشد از اپدیت های تکراری؟ 😠یکمم خلاقیت بد نیس بخدا،😇دفاعیات الان هیچ مشکلی نداره و نیازی به اپدیت های الکی نیس! بهتر بود یکم رو جزییات و امکانات دهکده اصلی وقت و انرژی صرف میکرد. درضمن از خرید تم جدید واسه هیروها هم بدجور کلافه م،اخه این چه کاریه تماما تم هارو پولی کرده؟🔫💣حداقل چن تارو جم میزاشت،اون بدبختایی که پول ندارن بتونن با جم بخرن😕 تنها کاری که فقط بلده اینه پشت سرهم لول بده به مورتار و فلان و بهمان…… خب عزیز دلم حالم بهم خورد از مورتار اپ کردن! میفهمی؟😑اسم اپدیت کهه میاد حالم… بیشتر بخوانید »

مصطفی

سلامو خسته نباشید خدمت همه پلیرها.فقط اینو جواب بدین که سوال میلیونهانفرهم هست چگونه ازشرکسی که سوپرایدیتوبدست اورده خلاص شیم.قبلنا باگوگل پلی یه گذرواژه عوض میکردیمو میزدیم حذف دسترسی تموم میشد میرفت.العان چیکارکنیم؟؟؟؟

رضا

فکر می کنید این آپدیت کی فعال بشه ؟

مهدی

سلام هدف یک بازی چیه ؟؟؟؟ هر بازی دو هدف داره اولیش اینکه سرگرم کننده باشه وقتی یک بازی سرگرم کننده شد اون وقت هدف اصلی که ایجاد درامد برای سازندگان بازی هستش هم ایجاد می شه کلش برای سرگرمیه همین نه بیشتر نه کمتر نمی دونم کسیانی که میگن مدتها کلش بازی کردن و به هیچ جا نرسیدن چه هدفی داشتن یعنی فکر می کردن بعد از مکس شدن کل دهکده یک دمو فوق تصور براشون پخش می شه یا که میان میزارن رو سرشون(سازندگان بازی) می برنشون تو کل دنیا می گردوننشون وحالا که هیچی نشده سرخورده شدن… بیشتر بخوانید »

ممدشونم

اره والا همینو بگو

Yasin TTA

ببخشید دوستان لطفا نظر منو بخونید.مرحله اول ربات ترفیع دادن سه چیز تو دهکده خانه هست.مثلا دولول کردن توپ با مولتی مورتار من اینو از خودم نمیگم تو یوتیوب دیدم شما اشتباه گفتید اولین مرحله ساختنش است لطفا درستش کنید.ممنون

سعید

سلام می خواستم بدونم که ایا ممکنه شرکت بازی سازی از قصد چیزی رو در پیشنمایش ها نمایش نده ولی بعد زمان اپدیت با اون مواجه بشیم چرا که از سایت خوندم که ممکنه برا بیلدر نه اسپل فکتوری رو نمایی بشه؟

وحید

به نظر من کلش درحال پایه سازی برای درآمد زایی هست
راهی برای درامد سازی وپول دراوردن هست
از این ربات من این رو فهمیدم
چرا من نمیتونم تو تلگرام‌کامنت یا پاسخ بدم ایا منو محدود کردید
ایدی vahidkarimmi
لطفا راهنمایی کنید
پیام میده شما محدود شدید واسه کامنت
ممنون میشم کمک کنید

Hamed

سلام ممنون از بازی عالیتون من چهار ساله دارم کلش اف کلنز بازی میکنم واقعی بازی عالی هس همه چی تمومه فقط بدیش اینه که وقتی جم هات تموم میشه نمیدونی باید چیکار کنی اگه انتقال جم در لول های بالای ۱۰۰ واقعن به بازی اضافه شه خیلی عالی میشه وبه نظر بازیکنه زیاد تری رو به خودش اضافه میکنه ممنون و لایک کنید دوستان

امیر زلزله

این بازی که بچه بازی نیست من هر اتکی میزنم 1میلیون هست زیر 1میلیون منابع نیست الان فول مکسم چیزی برای اپ ندارم بزار اپ نیروها و دفاعیی ها بیاد لذت بازی به همینه دوس ندارین بازی نکنین بزارین برای ما اسم من امیر زلزله هستش تو بازی تو گلوبال جهانی میبینمتون بای

Black jack knife

دوست من کسی نمیگه آپدیت نیاد همه بر این اتفاق نظر دارن که بالانس بهتر و دقیقتری صورت بگیره چون حریفیابی مثلا در بیلدر بیس حریفی میاره که دو تا سه برابر خودت قویتره و این اختلاف زمانی به اوج خودش میرسه که کاپ نزدیک به 3 هزار برای اولین بارت باشه و یا بوست بزنی

حمید اتک کوت

Zelzeleمحبوب هر چی دله بزن لایک رو 👍👍👍👍👍👍

حامد

سلام ممنون از توضیحات خوبتون ولی انگار توضیحاتی که تو بازی گذاشته شامل چند چیز دیگه هم میشه مثل آپدیت گیگاتسلا و غیره اگر اونا رو هم اضافه کنید ممنون میشیم

سعید

دیگه شورشو دراوردهدبا افزایش لول هیرو باافزایش لول مورتار میزان اسیب پذیری نیرو هایی مثل ویزارد خیلی زیاد میشه و اصلا این خوب نیست تازه افزایش لول گالم هیچ تاثییری در بازی نداره جون اصلا استفاده نمیشه مثل هوگ کاملا در لول بالا ضعیف عمل می کنه امیدوارم حداقل در اپدیت تابستانی چیزی رو رو نمایی کنه مثل اسپل لابراتوری برا حداقل دلخوشی

vahid

قابل توجه ادمین که میگه میخواد همه رو زود مکث کنه:
اول :جذابیت بازی کجاست ادمین؟ایا بازی هیجانش مونده اگر پلیری باشی از سال ۹۲ بازی کنی
دوم: چرا فقط فکر و ذکر رو تاون‌۱۱ و۱۲ هست ،چرا تفکر بر روی تاون۱۳ نیست و یک تغییر اساسی؟
چرا برای کلش بفکر افزایش مپ و ازادی عمل بیشتر نیست، بلکه تنها بفکر درامد زایی هست؟
چرا هیرو جدید نمیده وفقط اسکرین مزخرف میده؟
ادمین گرامی لطف کن وجواب سوالات روبدید
اینجور پیشنمایش هایسوپرسل بدرد لایجرز هم نمیخوره چه برسه به اینکه هیجان بازی بیشتر کنه

foxi

خب پسر خوب صبر کن تانهال 12 هنوز یه سال نشده که اومده وایسا هروقت تکمیل شد تانهال 13 هم میاد هنوز خیلیا هستن که قبل از اومدن 12 مکس بودن ولی هنوز مکس نشدن دیواراشون مونده یا هنوز نمیتونن تو اتک وار تانهال 12 رو صاف کنن. خودت میتونی راحت هر مپیو صاف کنی؟

نادر

سلام.. ضمن خسته‌ نباشید دو نکته دارم لطفا توجه کنید اول اینکه تا میاییم مپ و نیروهامون رو کامل اپ کنیم باز یه آپدیت جدید میاد و غافلگیرمون میکنه و بازی سخت میشه …دوم وار لیگ لیگ این فصل کاملا غیرمنصفانه انتخاب شده… همه دوستان هم کلنی و بیشتر کلن دارن از این موضوع ناراحتن و باعث دلسردی بازیکنان شده.. لطفا بررسی بفرمائید. لیدر کلن *زیرستاره* نادر

Azad

دوستان باور کنید هممون داریم ایسگا میشیم بخدا این بازی سر و ته نداره من خودم چند ساله دارم بازی میکنم حیف این همه وقت و انرژی که من گذاشتم روی این بازی آخرش هم هیچی ندیدم ازش. فقط الکی لول اضافه میشه دیگه بازی لذت سابق نداره کار های تکراری که آدم خسته میشه ازش بیشتر اعصاب آدم خورد میشه تا لذت ببره. من خودم تو لول 200 کنار گذاشتم. تو این بازی یا باید پولت رو بزاری یا وقتت رو من که تا مکس شدن همه نیرو هام رفتم والا خبر خاصی نبود الان پشیمونم کاش هیچوقت آشنا… بیشتر بخوانید »

Zombie

مگه قراره اتفاق خاصی بیفته یا پول بدن بهت، این یه نوع سرگرمیه شما کل وقت و انرژیتو گذاشتی از صبح تا شب نشستی پای این بازی، لولت 1000هم بشه یه ریالم نمی ارزه، من خودم هفته ای یبار یه وار شرکت میکنم

4EVER

اگه کنار گذاشتی خب الان اینجا چه میکنی، امر به معروف و نهی از منکر؟
شما صلاحیت راهنمایی کردن دیگران رو نداری.

?>