بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک لاوالون هیل

0 2,023

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک لاوالون هیل ، مناسب برای آرنا 10 و بالاتر را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک لاوالون هیل

معرفی دک لاوالون هیل
lavaloon-heal-deck-1

Ballon : کارت بالون در این دک وظیفه غافل گیر کردن و در عمل انجام شده قرار دادن دشمن است ! این کارت به دلیل اینکه به صورت مستقیم به برج ها حمله میکند و با منابع کاری ندارد و قدرت زیادی هم که دارد ؛ میتوانید در حملات سریع ، کار دشمن را یکسره کرده و بسیار موثر باشد ! در استفاده از این کارت در محل و زمان مناسب دقت کنید ! این کارت در این عرشه مکمل لاواهاند میباشد !

Goblin Gang : گوبلین گنگ ، کارتی بسیار ارزان قیمت ولی موثر است ؛ شما با استفاده از این کارت میتوانید سر نیروهای سنگینی چون پکا و … را مشغول کنید و بتوانید زمان بخرید !

Heal : اسپل سلامتی یا هیل ، طلسمی ست که میتواند جان از دست رفته کارت های شما را تا حدی جبران کند ! شما با ارتقای این کارت میتوانید مدت زمان فعال ماندن این اسپل را افزایش دهید !

Lava Hound : لاواهاند ، کارتی بسیار سنگین و گران قیمت میباشد که به صورت مستقیم ، دقیقا همانند بالون ، به سمت برج حریف میرود و به موانع کاری ندارد ! این کارت را به همراه بالون که مکمل یکدیگرند رها کنید و قدرت فوق العاده این 2 کارت در کنار هم را مشاهده نمایید ! در صورت کم شدن جان این دو کارت میتوانید از طلسم هیل استفاده نمایید !

Tombstone : سنگ قبر یا تمب استون ، وظیفه گمراه کردن و مشغول کردن نیرو های سنگینی چون جاینت و پکا را بر عهده دارد !

Minions : کارت مینیون ها ، دارای 3 عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند مگا مینیون میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک لاوالون هیل برای آرنا 10 و بالاتر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>