بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی کامل بازی Quiz of Kings

0 2,079

معرفی کامل بازی Quiz of Kings

با عرض سلام خدمت تمام کاربران سایت بدوگیم،امروز میخواهیم بازی quiz of kings را برایتان به صورت کامل معرفی و برخی از ترفند های آن را به شما آموزش دهیم.

بازی quiz of king یک بازی ایرانی بوده که توسط دانشجویان دانشگاه امیرکبیر طراحی شده است.این بازی که در سبک معمایی-رقابتی بوده به شما این امکان را میدهد تا بتوانید با استفاده از آن اطلاعات عمومی خود در زمینه های مذهبی،طبیعت،تاریخ،ادبیات و… بالا ببرید.

یکی از مشکلات کاربران در این بازی این است که سوالات طراحی شده استاندارد نبوده و پاسخ به آنها دشوار است،حتی برخی میگویند که سوالاتی در این بازی وجود دارد که دو پاسخ دارد،در این باره لازم دانسته ایم که به شما اطلاع دهیم که این خود یک ترفند بوده و طراح سوال سعی میکند سوالی که دو پاسخ داشته باشد که یکی کامل تر از دیگری بوده را طرح کند،البته این موضوع در تمامی موضوعات این بازی کارایی ندارد.

هدف اصلی سازندگان بازی quiz of kings تنوع سوالات و موضوعات و از همه مهم تر افزایش سطح اطلاعات عمومی است.

این بازی به صورت رقابت بین دو نفر بوده به این صورت که شما چندین بار با حریف خود بازی میکنید و در هر بازی 3 سوال از شما و حریف شما پرسیده میشود که هرکدام امتیاز بیشتری در آخر داشته باشید برنده هستید،یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی ارسال دعوتنامه به دوستان حتی نفرات برتر است!!

حتی شما در نسخه جدید این بازی میتوانید به صورت گروهی به رقابت با دیگران بپردازید.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار جذاب این بازی چت کردن با حریف خود به صورت فردی یا گروهی است.

سه ترفند برای اینکه در بازی quiz of kings حرفه ای شوید!

1-حریف خود را بررسی کنید

اولین قدم برای اینکه شانس پیروزی خود را در بازی quiz of kings بالا ببرید بررسی سطح حریف خود در موضوعات مختلف است،شما با این کار متوجه میشوید که حریف شما در چه موضوعی شعیف و درصد کمی دارد و در چه موضوعی قوی است،بنابراین شما زمانی که موضوعی را برای مسابقه میخواهید انتخاب کنید از آن دسته موضوعاتی که حریف خود در آن ضعف داشته است برمیگزینید.

2-از اطرافیان و دوستان خود کمک بگیرید

یکی دیگر از روشهایی که میتوانید شانس پیروزی خود را بالا ببرید کمک گرفتن از اطرافیان و دوستان خود است.شما میتوانید در بازه زمانی پاسخ به سوال از دوستان خود کمک بگیرید ممکن است سوالی را شما ندانید اما دیگران بدانند.این روش اکثرا موثر است.

3-از سکه های خود استفاده کنید

همانگونه که میدانید quiz of kings مانند اکثر بازی های دیگر سکه دارد که ارزش بسیاری دارد و یکی از منبع درآمد های این بازی فروش سکه است.سکه در quiz of kings مانند جم در کلش آف کلنز است و شما میتوانید در حین پاسخ به سوال از سکه ها برای پسخگویی استفاده کنید.

به این گونه که 4 آیکون وجود دارد و هرکدام به نحوی شما را به پاسخ نزدیک میکند،اولین آیکون مدت زمان شما را بیشتر میکند،یکی از آیکون ها درصد هر گزینه نشان میدهد و وقتی شما میبینید یک گزینه 50% دارد پس احتمال اینکه گزینه صحیح آن باشد زیاد است،یکی دیگر از گزینه ها این است که برای شما دو گزینه حذف میکند و شما باید بین 2 گزینه باقی مانده یکی را انتخاب کنید و گزینه آخر این است که شما میتوانید دو گزینه انتخاب کنید به جای یک گزینه.

با تشکر از حمایت شما

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>