بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی عرشه لجندری برای آرنا 10 ( عرشه دوم )

1 1,387

دوستان عزیز سلام ، در این مطلب میخوایم یک عرشه لجندری برای آرنا 10 + کارت های جایگزین در این دک ( در صورت نداشتن یک کارت موجود در دک ) ، را به شما معرفی کنیم . این مطلب بخش دوم و عرشه دوم از مجوعه دک های لجندری برای آرنای 10 میباشد . لطفا با ما و ادامه مطلب همراه باشید !

خب دوستان همانطور که از اسم و موضوع این مطلب مشخص است ، عرشه ای که امروز میخوایم بهتون معرفی کنیم : ” عرشه لجندری ” نام داره و توی این عرشه ، کارت های لجندری بیشتری نسبت به سایر دک ها و عرشه ها وجود دارد ! ( از 8 کارت موجود ، 4 تا لجندری میباشد ) در این دک کارت هایی چون : بندیت ، اینفرنو دراگون ، آیس ویزارد و … وجود دارد که در پایین تر به آنها خواهیم پرداخت . این مطلب بخش دوم از بخش قبلی این عرشه ها میباشد !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به کلش رویال را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

معرفی عرشه لجندری برای آرنا 10 ( عرشه دوم )

معرفی عرشه لجندری برای آرنا 10 ( عرشه دوم )
legendary-deck-for-arena-10-chapter-2-1

کارت ها و نیروهای موجود در این دک را میتوانید به همراه میانگین اکسیر مورد نیاز را در تصویر بالا مشاهده بفرمایید ؛ اما من توضیحاتی باید درباره کارکرد و عملکرد کارت ها در این دک به شما بدهم !

Ice Wizard : جادوگر یخی یا آیس ویزارد شاید مهم ترین و مفید ترین کارت موجود در این دک باشد ، چرا که هم در حمله و هم در دفاع میتواند بسیار بسیار مفید واقع شود ! شما در این دک از آیس ویزارد بهتر است در دفاع و سپس در ضد حملات استفاده کنید !

Hog Rider : خوک سوار یا هوگ رایدر هم در دک مهم است ، از ارکان اصلی این دک در حمله میتوان به هوگ رایدر نشانه کرد ! از جایی که این نیرو فقط در حمله مورد استفاده قرار میگیرد ، پس بهتر است در سر خط حملات باشد و از پشت سر نیرو هایی چون آیس ویزارد آنرا پشتیبانی کند !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند آیس ویزارد میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

Inferno Dragon : و اما میرسیم به یکی بهترین کارت این دک ، اینفرنو دراگون یا اژدهای آتشین در واقع همان اینفرنو تاور میباشد ولی به صورت متحرک و در آسمان ! این نیرو برای از بین بردن نیروهای پر جان ، همانند گالم و جاینت بسیار بسیار خوب و حتی عالی است و در چند ثانیه میتواند انهارا نابود کند ! شما از اینفرنو تاور برای جایگزین این کارت میتوانید استفاده نمایید !

Minions : کارت مینیون ها ، دارای 3 عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Musketeer : و اما میرسیم به بهترین کارت این دک ، تفنگدار یا ماسکتیر ، یک نیروی همه جانبه و سریع است ، واقعا فوق العاده است ، میتواند نیروهای سنگینی را دمیج کند و در حملات ، حتی شما اگر یک ماسکتیر خالی روبه روی برج خالی کنید ، این نیرو تا حد قابل انتظاری میتواند حتی برج را دمیج کند !

Fire Spirits : ارواح آتشین یا فایر اسپیریتس ، نیرو های کم خرج ولی بسیار پرکاربرد هستند ، این ارواح مخوف میتوانند از پس نیرو های سنگینی چون : گله مینیون ها و 3 تفنگدار به خوبی برآیند و آنهارا کاملا نابود کنند یا اگر لول حریف بالا باشد ، به آنها صدمه زیادی وارد کنند ، سعی کنید از این کارت در دک خود حتما استفاده کنید !

لازم به ذکر است که این عرشه لجندری ، یک دک چند منظوره است و هم در دفاع موفق میشود و هم در حملات موفق است ! اما در ضد حملات هم میتواند بسیار کارساز باشد !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به کلش رویال را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محسن

سلام و عرض خسته نباشید دک خوبی هست اما در مقابل دک های سه ماسکتری ضعیف است و همینطور در مقابل کالکتر اکسیر که راهی برای مقابله با ان وجود ندارد همچنین در مقابل نیروهای شارژ شونده مانند اسپارکی نیز ضعف دارد به نظر من بهتر است به جای فایر اسپریت فایر بال قرار دهید با تشکر

?>