بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های می 2018 فارمینگ مخصوص تاون هال 9

0 8,161

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز ، امروز بعد از گذشت مدتی ، تصمیم گرفتیم مطلبی با عنوان مپ های می 2018 فارمینگ مخصوص تاون هال 9 ، برای فارمینگ و مخصوص تاون هال 9 در خدمت شما عزیزان باشیم . با ادامه مطلب مپ فارمینگ تاون هال 9 حتما همراه باشید …

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 9 بهره مند خواهید شد و می توانید برای جمع آوری و افزایش کاپ بسیار موفق باشید .

قبل از این‌ که شروع کنیم به شما پیشنهاد می‌کنم که اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

چرا که این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

استفاده از مپ های اینترنتی


مپ های می 2018 فارمینگ مخصوص تاون هال 9

در این مطلب تصمیم داریم 3 عدد از جدیدترین مپ های فارمینگ معرفی شده در وبسایت آل کلش ، مختص به تاون هال 9 را مورد بررسی قرار دهیم .  همانطور که گفتم این مپ ها توسط وبسایت آل کلش معرفی شده و وب سایت ما هیچگونه امکان نظر دهی درباره این چیدمان ها و مپ ها نداشته ایم . با ادامه مطلب همراه شوید …

تمام نقشه ها بروز هستند ! لذت ببرید ?

مپ حفاظت از دارک اکسیر در تاون هال 9

مپ فارمینگ تاون هال 9

وظیفه این بیس حفاظت از دارک اکسیر های شماست . مخزن دارک اکسیر در مرکز بیس و سخت ترین و دور ترین نقطه بیس قرار گرفته و تمام تمرکز دفاع این مپ بر روی دارک اکسیر هاست . نکته : با توجه به قرارگیری استخراج کننده های دارک اکسیر در بیرون از بیس ، شما می توانید بسته به نیاز خود ، آن را به درون بیس منتقل نمایید .

مپ فریب جنوبی ! در تاون هال 9

مپ فارمینگ تاون هال 9

همانطور که از اسم و ظاهر این بیس پیداست ، قسمت جنوبی و پایینی این بیس ، خیلی ضعیف و شکننده به نظر میرسد ! حال سوال اینجاست که چرا از این بیس استفاده بکنیم ؟ این بیس برای افرادی ست که میخواهند مدتی بازی را کنار بگذارند و یا تمام منابع خودشان را خرج ارتقا سازه ها کرده اند بسیار مناسب است .

مپ جمع آوری کاپ در تاون هال 9

مپ فارمینگ تاون هال 9

برای رشد و افزایش پاداش ها ، مخصوصا در تاون هال 9 که نیازمند منابع زیادی هستیم ، باید کاپ و جام خود را ارتقا دهیم ، برای جمع آوری کاپ دو مرحله وجود دارد ، محافظت از کاپ با استفاده از ارتقای دفاعی ها و چینش مپ خوب و مرحله دوم حمله کردن ، گرفتن ستاره و جمع آوری کاپ است . این مپ برای محافظت از بیس شما در مقابل افرادی که به دنبال کاپ هستند ، بسیار مناسب است چرا که کمترین درصد را با تراکم کم مپ به دشمن میدهد .


دوستا مطلب مپ فارمینگ تاون هال 9 هم به پایان رسید ، امیدوارم که از این مپ ها استفاده کنید و در فارمینگ موفق باشید .

کانال تلگرام ما را هم فراموش نکنید چرا که جدیدترین خبر ها و نسخه های بازی های مختلف را میتوانید از آن تهیه کنید .

موفق و پیروز باشید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>