بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک مگانایت فلاینگ ماشین

1 1,546

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک مگانایت فلاینگ ماشین ، مناسب برای آرنا 10 را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک مگانایت فلاینگ ماشین

معرفی دک مگانایت فلاینگ ماشین
mega-knight-flying-machine-deck-1

Flying Machine : فلاینگ ماشین ، کارت نسبتا جدیدی میباشد که به کلش رویال افزوده شده و حالا هم در کلش رویال رویداد این کارت در حال برگذاری هست و یکی از دلایلی هم که این دک را معرفی کردیم ، وجود همین کارت در این دک بود !

Goblins :  گوبلین ها را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی چون پکا و شوالیه استفاده نمود !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Graveyard : گریو یارد یا قبرستان ، کارتی نابود کننده و بسیار بسیار موثر میباشد ! اگر در زمان درست و موقعیت عالی آنرا مورد استفاده قرار دهید ، قطعا و به راحتی میتوانید برج حریف را پایین بیاورید ! زمانی که برج ها و نیرو ها مشغول مبارزه هستند ، این کارت را در کنار برج ها رها کنید !

Mega Knight : شوالیه تاریک یا مگا نایت ، رکن و کارت اصلی این دک و عرشه میباشد ؛ در استفاده از این کارت باید بسیار دقت کرد ، محل و زمان رهایی آن در مبارزه به دلیل هزینه بالای آن و سنگین کردن دک بسیار مهم است ! پس در استفاده از آن دقت کنید !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند مگانایت عمل میکند و میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک مگانایت فلاینگ ماشین ، مناسب برای آرنا 10 و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
برهان

دو تا سوال داشتم

1-سلام اگر من تان هال خود رو از6 به 7 کنم و چیز هایی که تو فروشگاه میاره رو نخرم و همون چیز هایی که از تان هال6 خریده
بودم من همه چیز هاشو خریدم و تا حد ممکن لولشون رو بالا ببرم وقتی بخام اتک بزنم اتک راحت میاد یا سخت؟

2- یکی به من گفت اول هرچی تو دهکده هست رو لولشون رو بالا ببر تا جایی که بعد تان هال خود رو بالا ببری تا بتونی لول وسایل هایی که تو دهکده هست رو بالا ببری این کار درست هست یا غلط؟

?>