بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

ترکیب عرشه دارت گوبلین ماینر برای کلش رویال

0 1,380

ترکیب عرشه دارت گوبلین ماینر یک عرشه بسیار خوب و کاربردی در کلش رویال میباشد که قادر خواهید بود به راحتی با استفاده از این عرشه کاپ بالایی کسب کنید و پیروز شوید. این ترکیب نیازمند تمرین و تلاش میباشد. در این مطلب قصد داریم توضیح نیروهای این عرشه را بدهیم و همچنین نکاتی درباره آن پس با ما همراه باشید …

ترکیب عرشه دارت گوبلین ماینر

Miner: این کارت کارت اصلی این عرشه در کلش رویال میباشد و بدون این کارت اصلا این عرشه کامل نخواهد بود.کارت مینر با کندن تونلی در زیر زمین به سمت برج های دشمن حرکت میکند و وقتی به آن ها میرسد بیرون می آید و نابود میکند. این کارت برای رسیدن به برج های حریف هیچ مشکلی نخواهد داشت و سالم به آن ها میرسد.

Dart Goblin:  به خوبی میتواند حریف های خود را شکست داده و از برج های شما به خوبی دفاع کند و برای هجوم نیز بسیار عالی عمل کند. این کارت در کلش رویال با دارتی که دارد به صورت سریع دارت هایی را پرتاب میکند که تعداد زیاد آن ها میتواند آسیب جدی به حریف و نیروهایش وارد کند. دارت گوبلین عکس العمل سریعی دارد و همچنین بر روی نیروهای هوایی نیز نقش خوبی ایفا میکند.

Inferno Tower: این کارت هم در کلش رویال نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت در کلش رویال هنر و قدرت زیادی میخواهد. اینفرنو ( برج جهنمی ) بسیار جهنمی میباشد و نیروهای دشمن را سریعا و در چند ثاینه نابود میکند.

حتماً بخوانید  معرفی دک گولم بی بی دراگون

Valkyrie: این کارت در کلش رویال با چرخش خود همراه با تبر بسیار عالی عمل میکند و میتواند نیروی بسیار خوبی برای نابودی نیروهای حریف باشد. استفاده از این کارت در کلش رویال در بین نیروهای حریف میتواند نتیجه خوبی بدهد زیرا با چرخش میتواند نیروهای حریف را که در دور خود است نابود کند.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد. این کارت در کلش رویال برای حریف در گاهی اوقات نشانه خطر و مرگ است زیرا نابود کردن این همه اسکلت بدون داشتن اسپل فایروال و یا اررو کار مشکلی است.

Fireball: در کلش رویال توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید. این کارت برای تمام کردن کار پایانی برج های حریف بسیار استفاده میشود.

حتماً بخوانید  آموزش اتک پنتالاوالون ( 5 لاوا ) برای تاون‌هال 10

Zap: در کلش رویال این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند. میتوانید این کارت را در کلش رویال با کارت هایی دیگر مانند اررو و.. تعویض کنید زیرا کارایی هردو تقریبا مشابه است.

نکات مهم درباره ترکیب عرشه دارت گوبلین ماینر در کلش رویال

+ سعی کنید از والکری در بین نیروهای حریف استفاده کنید.

+ برای نابود کردن نیروهای حریف استفاده از سلکتون آرمی کارآمد است.

+ کارت های اصلی این عرشه از جمله مانیر را باید توسط کارت های دیگر پشتیبانی کنید.

+ در کلش رویال یک نکته مهم این است که به اکسیر و میزان آن توجه کنید که زود به پایان نرسد و نابود شوید.

+ استفاده درست از کارت های این عرشه اصل مهم پیروزی است بنابراین باید تمرینی برای این عرشه داشته باشید.

 

امیدوارم از این آموزش استفاده کامل کرده باشید.

موفق و سربلند باشید…

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
خبر کردن از
?>