بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

روش های ساخت کلنی مقتدر

12 1,995

روش های ساخت کلنی مقتدر

موضوعی که امروز موخواهیم در رابطه با ان صحبت کنیم روش های ساخت کلنی مقتدر است که تا به حال درباره ان بسیار گفته شده و بحس های زیادی مطرح شده است .ما می خواهیم تمام این نکات را به صورت کلی برسی کنیم و پیشنهاد های خود را با شما در میان بگذاریم . مهم ترین فرد در هر کلن لیدر ان کلن هست ،در گذشته مطلبی در ایران کلش منتشر شد که روش های لیدر خوب بودن را مطرح کرد،اگر مطالعه نکردید حتما پیشنهاد میشود که نگاهی به ان مطلب نیز بیندازید . برای مطالعه اینجا کلیک کنید. همان طور که گفتیم لیدر هر کلن مهم ترین فرد هر کلن هست و همه باید پیرو او باشند پس اگر در مراحل کار که مطرح خواهند شد همکاری لیدر وجود داشته باشد کار ها بسیار راحت تر و منظم تر انجام خواهند گرفت . ابتدا می پردازیم به این موضوع که ما چرا وارد یک کلن می شویم ؟؟؟ پلیر های بازی عضو یک کلن می شوند که در ان کار های گروهی انجام بدهند و فعالیت کنند،این کار ها شامل می شود از شرکت در وار،ارسال و درخواست سرباز (دونیت و رسیور ) ،مشورت درباره مراحل انجام فعالیت ها دربازی و …پس هر فردی که عضو کلنی می شود وظایفی بر دوش دارد . نکته اول(فرادی که به انجام وظایف خود در کلن قادر نیستند را در کلن نپذیرید)

کلن

 

ما فرایند کلنی مقتدر شدن را به3 بخش تقسیم کردیم .
1-ایجاد صمیمیت و نظم
2-ایجاد انگیزه و رقابت بین اعضا
3-تبلیغ و ایجاد اتحاد برای کلن
هر بخش نیز از 2 قسمت تشکیل شده است .ابتدا به بخش اول ایجاد صمیمیت و نظم می پردازیم.
ایجاد صمیمیت و نظم
1-اکثر کلن ها به جزچت کلن برای خود گروهی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام تشکیل می دهند اما این گروه ها با چه تفکری پیش میروند ؟هر کلن باید دو گروه تشکیل بدهد اولی برای تمام اعضا کلن این گروه باعث می شود ارتباط بین اعضا بیشتر بشود و در نتیجه صمیمیت ایجاد شود ،گروه دوم باید تنها برای لیدر و کولیدر ها باشد تا در ان تصمیمات مهم و همین طور هماهنگی ها صورت بگیرد .
2-هر کلن باید برای خود یک کانال تلگرامی تشکیل بدهد که توسط لیدر و کولیدر ها هدایت شود در این کانال اخبار و تصمیمات مهم به اعضا اطلاع رسانی شود و همین طور میتوان با قرار دادن مطالب و فایل های اموزشی مربوط به بازی در کانال سطح اعضا کلن را ارتقا داد ،هنگامی که عضو جدید وارد کلن شما میشود میتوانید با اوردن او به کانال تلگرامی کلن تمام مطالب لازم را به یک جا در اختیار او قرار دهید، این کانال میتواند نوعی تبلیغ نیز باشد.
کانال تلگرامی
ایجاد انگیزه و رقابت بین اعضا
1-وار یکی از مهم ترین عناصر هر کلن هست که با کمک این عنصر میتوان بین اعضا رقابت ایجاد کرد شما می توانید در پایان هر وار دوتا از بهترین اتک هایی که توسط اعضا کلن خودتون زده شده را انتخواب کنید و نام پلیر های اتک را در ایمیلی برای اعضا ارسال کنید و نوعی تقدیر و تشکر به عمل بیاورید در کنار این ایمیل میتوانید فیلم اتک های انتخوابی را در کانال کلن خود قرار دهید تا هم جنبه اموزشی برای دیگر اعضا داشته باشد و هم تشکری از پلیر ها کرده باشد .
2-شما می توانید این رقابت را توسط میزان دونیت اعضا نیز ایجاد کنید برای مثال در اخر هر لیگ بهترین دونیتر کلن را انتخواب کنید و از اون در ایمیلی تشکر کنید و اگر فرد مقام ندارد به او مقام دهید تا دیگران نیز انگیزه پیدا کنند.
تبلیغ و ایجاد اتحاد برای کلن
1-شما میتوانید با ایجاد اتحاد برای کلن خود نوعی تبلیغ انجام دهید و هم دلگرمی برای اعضا کلن خود فراهم کنید اگر درباره اتحاد کلن ها چیزی نمیدانید یا اطلاعات کافی ندارید به این مطلب مراجعه کنید تا فواید این کار را بهتر بدانید
اتحاد بین کلن ها به تازگی رواج پیدا کرده و روش فوق العاده ای به نظر میرسد.
2-در انتها زمانی که کلن به یک کلن مقتدر نزدیک شد میتوانید برای کلن خود یک وبلاگ یا در صورت داشتن توانایی مالی یک وبسایت تاسیس کنید در این وبلاگ یا وبسایت مطالب اموزشی قرار بدهید و همین طور مطالبی که در کانال تلگرامی خود قرار میدادید را نیز به این وب انتقال دهید در کنار این میتوانید در این فضا برای کلن خود تبلیغ کنید و عضو گیری کنید،اگر وب شما پربازدید باشد میتوانید از ان درامد داشته باشید.میتوانید از درامد به دست امده از وب هدایایی مانند پسته های جم برای اعضای فعال کلن خود تهیه کنید که این هم نوعی ایجاد انگیزه خواهد بود.
خب به پایان این مطلب رسیدیم امید وارم که راضی بوده باشید و این اموزش به کارتان بیاید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
12 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
املی

بیاید کلن ما دوستان گلم خیلی لطف بزرگی به ما میکنید لول کلن ۴ کد کلن#2YQCV0PLP
#2YQCV0PLP

ایران

سلام دوستان عزیز
امروز اومدم یک کلن تازه تاسیس برای شما معرفی کنم کلن:Dangerous
تعداد اعضا:3
نام رهبر:ایران
تگ کلن:#2PYQ8QGCJ
وار زن. رک پر کن.
خوشحال میشیم یک سری به کلن ما بزنین (:

m.h

سلام بفرماید کلن من
نام:IRAN STARS
نام لیدرش *Amir.King
لول:1
فراوانی جنگ:همیشه
اکانت دومم هم داخلش عضو هست
خلاصه خوشحال میشم بیاین کلن تا باهم شبانه روزی وار بزنیم کلن قوی بشه من که خودم خدا شاهده روزانه آنلاین میشم به پلیر ها دعوت می دم شما هم خواهشن بیاین با تشکر

امیرعباس

#2PR98PCVR

ali

بیاید کلن خودمونی اینم تگش#8U2G9RUH8
کلنمون تازه تاسیس نیس اتفاقا قدمت داره
مجددا شروع کردیم ب عضو گیری فرقی نمیکنه حرفه ای باشی یا تازه کار
به محض ورود بهتون مقام داده میشه
رکاتونم سریع پر میشه

ehsan1501

کسی مایل بود تان یازده مکس و تان دوازده فعال و وار زن بیاد کلن جوانان پارس کلن پانزده به شانزده

کلن جوانان پارس سرچ کنید بیاد

مالکmalek

بیاید کلن لول3 نامM.f, s,m.M

علیرضا

نام کلن:Hunters
کلن تگ جدید:28Q28UVVJ#
پرچم:سفید و قرمز
لول کلن:1
تعداد اعضا:نفر
استارت وار:هر روز ساعت 12 ظهر
شهر کلن:تهران
نوع کلن:کلن وار و کلن دونیت
توضیحات:کلن تازه تاسیسه ولی فعاله.اوج فعالیت کلن از ساعت 12 ظهر تا شبه لطفا اگر موندگار نیستید نیاید

mohamad hasan

باید کلن Persian gulf رک پر میکنم رنگ کلن ساه سفیده

سجاد علی زاده

آقا یه مطلب مهم.
تو روخدا پلیرهای لول 90به بالا تصمیم به کلن درست کردن کنن.
الان خیلی از کلن هایی رو که می بینم.لیدر لول10-20-30-40-50-60
اخه اقایی که اینطوری کلن می زنی.چجوری میخای دونات وار پرکنی بااین لول کمت.

MokhtarAFG

خیلی مطلب مفید پیرامون بالا رفتن قدرت کلن بود . تشکر از تمامی کاربران ” ایران کلش “

مهدی استیری

خواهش میکنیم دوست عزیز

?>