بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چیدمان های جدید بیلدربیس 5

6 6,460

درواقع یکی از مهمترین نکات در جمع آوری کاپ در دهکده دوم چیدمان خوب بیلدربیس میباشد که میتواند نقش بسیار مهمی داشته باشد و در این پست برای شما بهترین چیدمان های جدید بیلدربیس 5 را آماده کرده ایم. پس باما همراه باشید…

چیدمان های جدید بیلدربیس 5

همیشه سعی کنید از مپ هایی که در اینترنت نیز پیدا میکنید استفاده کنید زیرا میتوانند نیز نقش مهمی برای شما در افزایش کاپ داشته باشند ولی این را بدانید که باید در آنها تغییری ایجاد کنید تا دقیقا برای شما کاربردی و مفید شود و در اینجا برای شما این آموزش را قرار داده ایم که میتوانید کلیک کنید و از این آموزش استفاده نمایید.

*** چیدمان آنتی دو ستاره بیلدرهال لول 5 ***

این مپ به تازگی ساخته شده و مهمترین ویژگی آن نیز حالت دوربرد بودن آرچر تاورها میباشد پس دقت کنید که آن را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهید. این مپ بسیار مناسب میباشد و محل گذاشته شدن تله ها و بمب ها بهترین مکان است که شانس پیروزی شما را چند برابر میکند.

 چیدمان جدید بیلدربیس 5
New Builder Base 5 Layouts 1

این مپ نیز بهترین گزینه است زیرا 80 درصد مهاجمان در کلش اف کلنز از پایین مپ حمله میکنند که بسیار بسیار آنهارا با مشکل مواجه خواهد کرد زیرا جایگذاری مناسب تله ها و بمب ها و از طرفی دیگر مقابله شدن نیروهای حریف با سنگ شکن قبل از رسیدن به بیلدرهال بسیار بسیار کار حریف را سخت و دشوار خواهد کرد.

 چیدمان 2 جدید بیلدربیس 5
New Builder Base 5 Layouts 2

***  مپ ضد قیف بیلدرهال سطح 5  ***

این چیدمان نیز بهترین میباشد زیرا طوری چیده شده است که به حریف اجازه نخواهد داد به داخل دیوراهای شما بیاید و نتواند به راحتی قیفی برای نابودی مپ شما تشکیل دهد. این ویژگی های جالب در این مپ باعث میشود حریف شما حتی یک ستاره را به سختی بدست آورد.این مپ به سادگی قابل نابودی نیست و حریف باید برای بدست آوردن درصد و ستاره بیشتر تلاش بسیار کند.

 چیدمان های 3 جدید بیلدربیس 5
New Builder Base 5 Layouts 3

*** چیدمان بیلدرهال لول 5 با محیط قوی ***

این مپ با محیط باز و وسیعی ساخته شده است که مهاجم را سردرگم خواهد کرد و نمیداند که از کدام طرف حمله را شروع کند.بنابراین آنها فورا نیروهای خود را رها میکنند و بدون برنامه ریزی قبلی حمله را شروع میکنند که حمله آنها ناکام خواهد ماند و با شکست مواجه میشود.

 چیدمان های 4 جدید بیلدربیس 5
New Builder Base 5 Layouts 4

*** مپ ضد سه ستاره بیلدرهال لول 5 ***

این چیدمان ذهن حریف را فریب میدهد . حریف فکر میکند که دیوار باز است و کار آسان تر است و راحت میشود به بیلدرهال رسید درصورتی که این باور بسیار اشتباه است و پس از ریختن نیروهای خود با نابودی همگی مواجه خواهد شد و شکست خواهد خورد.

 چیدمان های 5 جدید بیلدربیس 5
New Builder Base 5 Layouts 5

امیدوارم از این مطلب لذت کامل را برده باشید.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سلام من یک مپ تان 5 براتون فرستادم

محمد

سلام. مپاتون خوب نیست همشون خیلی راحت حداقل دو ستاره 80% میشن لطفا مپای بهتری بذارید.

مهدی فرجامی

سلام شما اگه مپ بهتری سراغ دارید میتونید اپلود کنید

Mahdi

سلام . لطفا چیدمان های بیلدر هال ۶ رو هم بزارید . متشکرم

?>