بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

عرشه پل پکا + توضیحات کامل

2 2,657

در این عرشه سعی شده تا از کارت بسیار خوب آیس ویزارد (جادوگر یخی) و پکا در یک ترکیب استفاده شود تا بتوانند باهم یک نقش مفید و خوب در حمله ایفا کنند. تمامی کارت های این عرشه با دقت و بررسی کامل انتخاب شده اند بنابراین به شما اطمینان میدهیم که اگر تمرین خوبی داشته باشید میتوانید در حملات خود موفق باشید. در این مطلب سعی کردیم برای شما عرشه پل پکا را توضیح بدهیم پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

عرشه پل پکا در کلش رویال

Miner: این کارت یکی از شرایط اصلی پیروزی شما در بازی است زیرا با رفتن از زیر زمین بدون هیچ آسیبی به برج های هدف میرسد و بهترین گزینه برای نابودی کالکتورهای اکسیر حریف شما میباشد. همچنین در نابود کردن برج های حریف زمانی که مقدار کمی از سلامتی برج ها باقی مانده این کارت میتواند خیلی بهتر از کارت هایی نظیر راکت و… عمل کنند. همیشه سعی کنید در هنگام استفاده از کارت ماینر یک کارت پشتیبانی مانند اررو نیز برای این کارت اخصاص دهید تا حریف شما با کارت گوبلین و… نتواند به راحتی کارت ماینر شمارا نابود کند و شانس شما را برای پیروزی خراب کند.

عرشه پل پکا + توضیحات کامل 1
P.E.K.K.A Bridge Deck 1

Battle Ram:

کارت بتل رام یکی دیگر از مفیدترین کارت هایی است که با سرعت زیاد خود هیچ چیز نمیتواند جلوی آن را بگیرد و به شما اطمینان میدهیم که استفاده همزمان این کارت و کارت ماینر میتواند فاجعه ای برای حریف شما باشد و حریف شما به سختی میتواند جلوی این دو کارت را بگیرد البته باید توجه کنید که داشتن کارت مانند اررو یا اسپل سم برای پشتیبانی مفید و لازم میباشد. از کارت هوگ میتوانید به جای این کارت استفاده کنید و این عرشه میتواند مانند عرشه هوگ پکا به خوبی عمل کند. سعی کنید برای رها کردن این کارت جوری و زمانی رها کنید که هنگام عبور از پل به سرعت برسد و کارت های جلوی خود را نابود کند و به برج حریف برسد.

عرشه پل پکا + توضیحات کامل 2
P.E.K.K.A Bridge Deck 2

Poison: از این کارت جهت پشتیبانی نیروهای شما در بازی استفاده میشود همچنین ترکیب ماینر پویزن را فراموش نکنید. کارت پویزن میتواند به راحتی کارت های حریف شمارا نابود کند و یا از میزان سلامتی آن ها بشدت بکاهد همچنین این کارت میتواند روی برج ها تاثیر بگذارد و میزانی از سلامتی آنها کم کند.

The Log: این کارت میتواند نیروهای حریف را نابود کند و توضیح خاصی ندارد زیرا از این کارت جهت نابود کردن نیروهای حریف که ناگهانی به شما هجوم می آورند استفاده میشود.

Ice Wiz: جادوگر یخی یا آیس ویزارد شاید مهم ترین و مفید ترین کارت موجود در این دک باشد ، چرا که هم در حمله و هم در دفاع میتواند بسیار بسیار مفید واقع شود ! شما در این دک از آیس ویزارد بهتر است در دفاع و سپس در ضد حملات استفاده کنید.

Electro Wizard: جادوگر برقی یا الکترو ویزارد ، شاید در این دک از نیرو های کم مصرف یا بی مصرف نسبت به سایر کارت ها ، باشد و استفاده آنچنانی نداشته باشد ، البته باز هم تاکید میکنم در این دک ! اما میتواند نقش کوچکی در دفاع و حملات داشته باشد !

P.E.K.K.A: پکا که کارت اصلی این عرشه میباشد با سلامتی و قدرت زیادی که دارد میتواند در نابودی کارت ها و برج های حریف بسیار کاربردی باشد و در کنار کارت ماینر و بتل رام که نکات مهم درباره آنها گفته شد میتواند به حریف آسیب خوبی وارد کند.

Bats: این کارت با چندین خفاش میتواند به عنوان دفاعی خوبی عمل کند و همچنین در زمان های نهایی بازی به عنوان نجات دهنده ای باشد و برج های حریف را با خاک یکسان کند.

چند نکته مهم :

  • سعی کنید قبل از استفاده از دک حتما تمرین داشته باشید.
  • سعی کنید از اسپل پویزن در زمان استفاده از ماینر استفاده نمایید.
  • عجله در بازی موجب شکست شما میشود.
  • صرفه جویی در اکسیر اصول مهم حمله است.
  • تلاش کنید تا در دقایق پایانی بازی حمله اصلی خود را شروع کنید.
  • از تمامی کارت ها با توجه به کارایی گفته شده به درستی استفاده کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

موفق باشید..

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
امیر

با سلام خدمت اعضای تیم بدوگیم
دوستان میشه یه برنامه معرفی کنید در راستای کم حجم کردن فیلم در کامپیوتر؟
خیلی گیرم لطفا جواب بدین

Co-Leader
?>