بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک کنترل کننده پکا

0 3,467

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک کنترل کننده پکا ، مناسب برای کنترل کردن کارت پکا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک کنترل کننده پکا

معرفی دک کنترل کننده پکا
pekka-control-deck-1

Baby Dragon : بی بی دراگون یا بچه اژدها ، از مهم ترین و موثرترین کارت ها در این دک میباشد ! شما باید به صورت هوشمندانه از این کارت در دفاع و حمله استفاده کنید ، این کارت را زمانی رها کنید که کارت ها و نیروهای گروهی و گله ای به شما حمله ور هستند !

Skeletons : اسکلتونز یا اسکلت ها ، از دیگر کارت های ارزان این دک هست ، وظیفه این کارت مشغول کردن دشمن و خریدن وقت هست .

Battle Ram : مهم ترین کارت این دک ، بتل رم نام دارد و متشکل از 2 بربرین میباشد که سلاحی را روی دستان خود نگاه داشته و به طور مستقیم به برج های حمله ور میشوند ، از این کارت فقط و فقط باید در حملات استفاده نمود !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Goblin Gang : گوبلین گنگ ، کارتی بسیار ارزان قیمت ولی موثر است ؛ شما با استفاده از این کارت میتوانید سر نیروهای سنگینی چون پکا و … را مشغول کنید و بتوانید زمان بخرید !

Dart Goblin : دارت گوبلین یکی از کارت های مفید در این دک میباشد ، این کارت با سرعت بالایی که دارد میتواند بسیار موثر واقع شود !

Lightning : اسپل رعد و برق یا لایتنینگ نیز جزء کارت های اصلی این دک میباشد ؛ وظیفه این کارت در این دک ، از بین بردن نیروهای های مزاحم در هنگام هجوم پکا میباشد !

P.E.K.K.A : پکا هم همانند بی بی دراگون ، از کارت های اصلی و مهم این دک هست ، اگر بتوانید پکا و بی بی دراگون را در یک زمان در نقشه پیاده کنید ، شک نکنید که برج حریف را چشم بسته هم میزنید ! قدرت این 2 کارت با یکدیگر فوق العاده است !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک لاوالون هیل برای کنترل کردن کارت پکا و یا دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>