بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک پکا مگانایت

3 5,516

دک پکا مگانایت ، از سنگین ترین دک های موجود برای مگانایت میباشد ! در این دک کارت هایی چون پکا ، مگانایت ، بندیت و … وجود دارد ؛ با توجه به اینکه این عرشه نیازمند هزینه و اکسیر بالایی هست ، ما در این دک اکسیر کالکتور را نیز گنجانده ایم …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک پکا مگانایت

معرفی دک پکا مگانایت
pekka-mega-knight-deck-1

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

Mega Knight : شوالیه تاریک یا مگا نایت ، رکن و کارت اصلی این دک و عرشه میباشد ؛ در استفاده از این کارت باید بسیار دقت کرد ، محل و زمان رهایی آن در مبارزه به دلیل هزینه بالای آن و سنگین کردن دک بسیار مهم است ! پس در استفاده از آن دقت کنید !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است .

Minions : کارت مینیون ها ، دارای 3 عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد ، شاید در این دک از نیرو های کم مصرف یا بی مصرف نسبت به سایر کارت ها ، باشد و استفاده آنچنانی نداشته باشد ، البته باز هم تاکید میکنم در این دک ! اما میتواند نقش کوچکی در دفاع و حملات داشته باشد !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

P.E.K.K.A : پکا هم همانند مگا نایت ، از کارت های اصلی و مهم این دک هست ، اگر بتوانید پکا و مگانایت را در یک زمان در نقشه پیاده کنید ، شک نکنید که برج حریف را چشم بسته هم میزنید ! قدرت این 2 کارت با یکدیگر فوق العاده است !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک پکا مگانایت و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
poriya

سلام این ترکیب بیشتر زمینی اگه یه موقعی هوایی حمله شد چطوری باید دفاع کرد با سه منیون که نمیشه دفاع کرد اگه میشه بازم ترکیب خوب قرار بدید

mohsen

سلام و عرض خسته نباشید دک خوبی هست ولی سرباز تانکی توش زیاده و هیچ حمله ی اسپلی نداره و در مقابل ویزارد 3 ماسکتر و گوبلین هات ضعیفه به نظر من بهتره جای الکترو ویزارد فایر بال قرار بدید تا دک قوی تری بشه با تشکر

Mahmoud

سلام من میخواستم پکیج استادی رویال بخرم
فقط ی سوال من ربات کلش ازتون خریدم
اینم ربات جای ما بازی میکنه

?>