بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی محبوبترین دک ماه سپتامبر 2017

2 3,830

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم محبوبترین دک ماه سپتامبر 2017 ، مناسب برای آرنا های مختلف را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی محبوبترین دک ماه سپتامبر 2017

معرفی محبوبترین دک ماه سپتامبر 2017
popular-september-clashroyale-deck-1

Knight : شاهزاده را میتوان هم در دفاع مورد استفاده قرار داد و هم در حمله ، این کارت چند منظوره است و میتواند در 2 حالت مفید واقع شود ، این کارت ارزان ، در دسترس و سریع میباشد !

Goblin Barrel : کارت گابلین برل را سعی کنید تا جایی که امکان دارد آپگرید کنید ؛ چرا که لول های بالای این کارت برای بازیکنان بزرگ بسیار قدرتمند و محبوب هستند ، گابلین های موجود در  این دک با سرعت و قدرت زیادی که دارند ، میتوانند برج حریف را غافل گیر کرده و آنرا دمیج قابل توجهی بکنند !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.

Goblin Gang : گوبلین گنگ ، کارتی بسیار ارزان قیمت ولی موثر است ؛ شما با استفاده از این کارت میتوانید سر نیروهای سنگینی چون پکا و … را مشغول کنید و بتوانید زمان بخرید !

Princess : شاهزاده یا پرینسس در هر عرشه و دکی میتواند مفید واقع شود و این دک هم مستثنی نیست ! این کارت را میتوانید پشت نیروهایی چون هوگ رایدر و مینی پکا رها کرد تا آنها را پشتیبانی کند !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند مگا مینیون میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Rocket : کارت راکت را هنگامی استفاده کنید که برج حریف دمیج شده و شما میخواهید آنرا از بین ببرید ! راکت با قدرت بسیار زیادی که در خود دارد میتواند برج حریف را در حدود 500 واحد ، بسته به سطح راکت شما دمیج کند !

Inferno Tower : برج جهنمی یا اینفرنو تاور عملکردی شبیه به اینفرنو دراگون دارد و میتواند نیرو های سنگینی چون پکا و جاینت را در مدت مشخصی به طور کامل از بین ببرد ! این در دفاع میتواند بسیار موثر واقع شود !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با محبوبترین دک ماه سپتامبر 2017 ، مناسب برای آرنا های مختلف و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Amin

سلام من عاشق این دکم از کاپ 3000 تا الان که 4700 هستم باهمین دک اومدم بالا اولش سخت هست چون قلق داره ولی بعد از یه مدت بازی یاد میگیرین

Parsa

بالاخره! این دک خفن رو معرفی کردید! این دک به لاگ بیت معروفه!یعنی شما باید پیچ بینی کنید که حریفتون کی لاگش تو دستش نیست(یا اررو) بعد میتونید با گابلین برل یا پرنسستون حمله کنید.این دک خورده خورده جون تاور هارو کم میکنه پس انتظار معجزه نداشته باشید.

?>