بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 | قسمت دوم

1 1,407

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم قسمت دوم از مطلب نقد و معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 | قسمت دوم

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 | قسمت دوم
professional-deck-for-arena-9-chapter-2-1

Heal : اسپل سلامتی یا هیل ، طلسمی ست که میتواند جان از دست رفته کارت های شما را جبران کند ! شما با ارتقای این کارت میتوانید مدت زمان فعال ماندن این اسپل را افزایش دهید !

Three Musketeers : سه تفنگدار یا تری ماسکتیر را شاید بتوان سنگین ترین کارت کلش رویال دانست ، این کارت نیاز مند 9 عدد اکسیر است و اگر در عرشه ای قرار گیرد ؛ به دلیل جبران هزینه بالای این کارت ، دک قطعا نیازمند کارت اکسیر کالکتور نیز بوده و دک سنگینی هم محسوب میشود !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند الکترو ویزارد میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Minions : کارت مینیون ها ، دارای 3 عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Giant Skeleton : اسکلت غول پیکر یا جاینت اسکلتون ، نیز جزء کارت های سنگین این دک میباشد و نیازمند 6 عدد اکسیر میباشد ؛ با استفاده صحیح از این کارت میتوانید نقش بسزایی در حملات ایفا کنید و داشته باشید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک حرفه ای برای آرنا 9 و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mohsen

سلام و با عرض خسته نباشید این دک در حد متوسط هست به نظر من این دک نقظه ضعف های زیادی داره و به نظر من ضعیف هست مخصوصا جلوی رویال جاینت گولم هوگ بیبی دراگون و جلاد و مگا نایت به نظر من بهتره به جای لاگ و یا زپ فایربال قرار دهید. من یه سوالی هم داشتم چگونه می شه جز vipهای این سایت شوم با تشکر که این دک های رویال را قرار می دهید

?>