بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9

2 1,422

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم مطلب نقد و معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9

معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9
professional-deck-for-arena-9-1

دک حرفه ای برای آرنا 9 یک دک کاملا حرفه ای و بسیار سخت میباشد و فقط کاربران حرفه ای با عملکرد سریع باید از آن استفاده کنند ، نام دیگر این دک Splashyard میباشد !

Baby Dragon : بی بی دراگون یا بچه اژدها ، از مهم ترین و موثرترین کارت ها در این دک میباشد ! شما باید به صورت هوشمندانه از این کارت در دفاع و حمله استفاده کنید ، این کارت را زمانی رها کنید که کارت ها و نیروهای گروهی و گله ای به شما حمله ور هستند !

Bowler : به بولر به دلیل سرعت کم و قیمت بالایی که دارد باید خیلی دقت شود ! این کارت را زمانی باید رها کنید ، که کارت ها و نیروهای گروهی و گله ای زمینی به شما حمله ور هستند ! بولر قدرت بسیار زیادی دارد ولی متاسفانه سرعت بسیار کمی دارد ، به جای این کارت کارت مشابه دیگری را میتوانید جایگزین کنید !

Graveyard : گریو یارد یا قبرستان ، کارتی نابود کننده و بسیار بسیار موثر میباشد ! اگر در زمان درست و موقعیت عالی آنرا مورد استفاده قرار دهید ، قطعا و به راحتی میتوانید برج حریف را پایین بیاورید ! زمانی که برج ها و نیرو ها مشغول مبارزه هستند ، این کارت را در کنار برج ها رها کنید !

Knight : نایت یا شاهزاده ، از کارت های تاثیر گذار در این دک هست ، هم در دفاع و هم در حمله میتوانید از کارت شاهزاده استفاده کنید . از مزایای این کارت میتوان به قیمت مناسب و سرعت بالای او اشاره نمود !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Skeletons : اسکلتونز یا اسکلت ها ، از دیگر کارت های ارزان این دک هست ، وظیفه این کارت مشغول کردن دشمن و خریدن وقت هست .

Tornado : تورنادو یا طوفان را باید در مراکز میانی بیس پیاده سازی کرد و نیروهای دشمن را از هدف مورد نظر دور کرد ! برای مثال با این اسپل میتوانید کارتی همانند پکا را از سمت برج خود به عقب تر بکشید و زمان بخرید !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد ، شاید در این دک از نیرو های کم مصرف یا بی مصرف نسبت به سایر کارت ها ، باشد و استفاده آنچنانی نداشته باشد ، البته باز هم تاکید میکنم در این دک ! اما میتواند نقش کوچکی در دفاع و حملات داشته باشد !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با معرفی دک حرفه ای برای آرنا 9 و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
لاوین

سلام من از تزریق جم در کلش استفاده کرده امبا ف*یل*تر ش*کن. مدت زمان ارسال و دریافت بسته انجام میشود ولی تزریق را به دهکده ام انجام نشده لطفاً راهنماییم کنید.ممنون

امیر نیلچی

دوست عزیز
متاسفانه شما فریب افراد سودجو رو خورده اید
چیزی به اسم تزریق جم به سرور کلش و یا هم اون وجود ندارد ، امکان پذیر نیست و صرفا راهی برای کلاهبرداری از کاربران است

?>