بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 و بالاتر

1 6,300

دوستان عزیز سلام ، در این مطلب میخوایم دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 را به شما معرفی کنیم . لطفا با ما و ادامه مطلب همراه باشید !

خب دوستان همانطور که از اسم و موضوع این مطلب مشخص است ، عرشه ای که امروز میخوایم بهتون معرفی کنیم : ” دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 ” نام داره و این عرشه برای کاربران و پلیر هایی با لول بالای 10 و آرنای حداقل 10 مناسب است چرا که نوع کاکرد و عملکرد این دک بسیار منحصر به فرد و دشوار است و برای موفق شدن با این دک باید بسیار حرفه ای و کارکشته باشید ! با ادامه مطلب همراه شوید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 و بالاتر

معرفی دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 و بالاتر
Professional-Deck-for-Arna-10-and-higher-1

خب دوستان شما میتوانید کارت های موجود در این دک را در عکس بالا مشاهده کنید ! در این دک هر چه لول کارت های موجود در این دک بالاتر باشد ، امکان پیروزی طبیعتا بیشتر میشود پس سعی کنید این کارت ها را برای ارتقا در اولویت قرار دهید !

کارت های موجود در این دک : گله مینیون ها ، اسپل سلامتی ، گوبلین ها ، 3 تفنگدار ، بتل رم ، کارت کنده ، اکسیر کالکتور و شاهزاده ؛ هستند که با هم میتوانند یک تیم و دک بسیار بسیار حرفه ای و قدرتمند را تشکیل دهند ! در پایین تر به نحوه عملکرد هر کدام از کارت ها در این میپردازیم :

وظیفه اصلی مینیون هورد یا گله مینیون ها در این دک ، دفاع هست و شما از آنها باید در دفاع استفاده کنید ، اما این کارت میتواند در ضد حملات و حملات سریع بسیار بسیار مفید و کارآمد واقع شود ، پس مینیون هورد را در دفاع و ضد حملات باید استفاده کرد !

اسپل سلامتی هم که نیازی به توضیح زیادی ندارد و وظیفه اصلی اون ، جان و سلامتی دادن به نیروهای موجود در نقشه حریف است !

وظیفه گوبلین ها هم به مینیون ها شباهت هایی دارد ، این کارت را هم باید برای دفاع از برج ها و مشغول کردن نیروهای سنگینی شون پکا و شوالیه استفاده نمود !

سه تفنگدار کارت بسیار بسیار سنگینی هست و از مهم ترین دلایل سنگین شدن این دک میباشد ، این کارت بیشتر برای شرکت داده شدن در حملات سنگین و شلوغ مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا پشت بتل رم یا شاهزاده قرار میگیرد !

مهم ترین کارت این دک ، بتل رم نام دارد و متشکل از 2 بربرین میباشد که سلاحی را روی دستان خود نگاه داشته و به طور مستقیم به برج های حمله ور میشوند ، از این کارت فقط و فقط باید در حملات استفاده نمود !

کارت کنده یا دِ لاگ ، وظیفه از بین بردن نیرو های پرتجمع و کم جان زمینی (مانند ، گوبلین ها و … ) را بر عهده دارد ! این کارت میتواند با محدوده زیادی که پوشش میدهد در حملات هم بسیار مفید واقع شود !

از جایی که در این دک کارت های سنگینی چون ، 3 تفنگدار و گله مینیون ها قرار دارند ، کارتی هم باید وجود داشته باشد که بتواند اکسیر مورد نیاز مارا در مواقع ضروری تامین کند ؛ این کارت اکسیر کالکتر نام دارد و وظیفه تامین اکسیر مورد نیاز مارا بر عهده خواهد داشت !

شاهزاده را میتوان هم در دفاع مورد استفاده قرار داد و هم در حمله ، این کارت چند منظوره است و میتواند در 2 حالت مفید واقع شود ، این کارت ارزان ، در دسترس و سریع میباشد !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک فوق حرفه ای برای آرنا 10 و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
یاسین

سلام خدمت شما و همکاران محترمتان.ببخشید سوالم در این مورد است که بهتر نیست در این دک یک کارت تانکی مثل جاینت قرار بگیرد چون شوالیه از جان کافی برخوردار نیست.

?>