بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

عرشه جدید رویال جاینت لایتینگ

0 1,503

عرشه جدید رویال جاینت لایتینگ یک عرشه بسیار خوب و جذاب میباشد که میتواند به شما در افزایش کاپ کمک بسیاری کند.این دک برای شما میتواند الگوی خوبی در بتل ها باشد تا بتوانید با موفقیت به پیروزی و دریافت تاج در کلش رویال برسید. با ما همراه باشید…

عرشه جدید رویال جاینت لایتینگ

Royal Giant: این کارت فقط برج های حریف و وسایل دفاعی دیگر که حریف برای دفاع قرار میدهد را مورد هدف قرار میدهد و از راه تقریبا دور با تفنگ بزرگ خود تیرهای بزرگی به سمت برج های حریف پرتاب میکند که میتواند به خوبی و بسیار عالی برای نابود کردن برج های حریف عمل کند و همچنین میزان سلامتی نسبتا بالایی را دارد.

Executioner: کارت جلاد یکی از بهترین کارت ها میباشد که با پرتاب کردن تبر خود به صورت چرخشی و همچنین بازگشت آن آسیب جدی به حریف و نیروهای حریف وارد میکند و میتواند به عنوان نیروی تهاجمی و دفاعی به خوبی عمل کند. این کارت بهترین گزینه برای استفاده در عرشه ها میباشد.

Furnace: کارت کوره یکی از کارت هایی است که نیرو تولید میکند به صورتی که از آن به طور مدت زمانی سه کارت فایر اسپریت خارج میشود که میتواند آسیب بسیار جدی بر روی نیروهای با تعداد زیاد حریف مثل مینیون و… باشد.

Skeleton Army: این کارت با تعداد زیادی اسکلت میتواند نیروهایی مانند جاینت رویال جاینت جاینت اسکلت و… را نابود کند تا از آسیب آن ها به برج های شما در امان باشید.این کارت برای کارت گولم بسیار خوب نمیباشد زیرا وقتی کارت گولم نابود میشود انفجار کوچکی دارد که با آن تمام اسکلت هارا نابود خواهد کرد و گولم های کوچک آن باقی خواهد ماند اما بازهم میتوان از این کارت در برابر گولم نیز استفاده کرد.

Minions: از این کارت هم نیز میتوان برای نابودی نیروهای دشمن استفاده کرد که نمیتوانند هوایی حمله کنند.این کارت با چند مینیون همراه است و برای نابودی حرف اول را میزند.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Lightning: این اسپل بسیار بسیار میزان تخریب بالایی دارد و کمک بسیار زیادی به ما در عرشه ها خواهد کرد معمولا از این کارت برای نابود کردن نیروها و یا کالکتور اکسیر و یا دفاعی های حریف از جمله اینفرنو استفاده خواهد شد.

امیدوارم از این آموزش استفاده خوب کرده باشید.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>