بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

عرشه اسپارکی هیل – متا دک برای مسابقات

0 2,295

عرشه اسپارکی هیل یک ترکیب بسیار مناسب و کاربردی برای مبارزه طلبی در کلش رویال میباشد . این عرشه توانایی و کاربرد خاصی نیز برای چلنج ها ( مسابقات ) در بازی کلش رویال دارد و به شما کمک میکند تا پیروز میدان باشید و حریف های خود را به راحتی شکست دهید . در این پست برای شما توضیح کامل کارت های این عرشه را میدهیم تا بتوانید با استفاده از آن ها به درستی از این عرشه در مسابقات و بتل های خود در کلش رویال استفاده کنید.

عرشه اسپارکی هیل – متا دک برای مسابقات

نقش کارت های عرشه اسپارکی هیل 

Sparky: اسپارکی که کارت اصلی این عرشه میباشد قدرت تخریب بسیار بالایی را دارد بنابراین بهترین گزینه برای نابودی نیروهای حریف و همچنین برج ها میباشد و باید این کارت را توسط دیگر کارت های این عرشه پشتیبانی و محافظت کرد تا حریف نتواند این کارت را نابود کند و مانع پیروزی شما در کلش رویال شود.

Heal: یکی از دلایلی که این کارت دومین کارت اصلی این عرشه شده است این میباشد که این کارت میتواند به نیروهای شما سلامتی ببخشد و از این کارت برای حفاظت از نیروهای پشتیبانی و همچنین کارت اسپارکی در کلش رویال بسیار مفید میباشد.

Ice Spirit: از این کارت برای انجماد کردن نیروهای حریف برای مدتی کوتاه استفاده میشود و در شرایط حساس بسیاری از زمان ها موجب نجات برج های ما میشود و بسیار در کنار باقی کارت ها عمل میکند.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی در کلش رویال است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر و یا مینیون هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Valkyrie: این کارت با چرخش خود همراه با تبر بسیار عالی عمل میکند و میتواند نیروی بسیار خوبی برای نابودی نیروهای حریف باشد.

Electro Wizard: الکترو ویزارد یکی از قوی ترین و بهترین کارت ها میباشد زیرا با آسیب زدن چند طرفه از طریق نیروی برقی که دارد آسیب جدی به حریف و نیروهای او وارد میکند.

Goblin Gang: ارتشی چند نفره از گوبلین های نیزه دار و چاقو دار بسیار کارآمد و مفید میباشد زیرا با آسیبی که این کارت به نیروهای حریف وارد میکند بسیار بسیار حریف زمان کمی برای نجات دادن نیروی خود دارد. این کارت بسیار عالی میباشد و مفید برای این عرشه در کلش رویال.

Baby Dragon: از این کارت برای زدن نیروهای هوایی و زمینی استفاده میشود و داشتن حداقل یک کارت هوایی در این عرشه ملزم میباشد و پایه و پشتیبانی عرشه را قویتر میکند. بنابراین از این کارت باید فقط در پشت باید کارت ها استفاده شود.

به چند نکته زیر توجه کنید:

+ از آیس اسپریت در پشت نیروهای خود استفاده کنید زیرا برای یخ زدن باید از آن محافظت شود.

+ اسپارکی در پشت برخی نیروها برای حفاظت و سالم رسیدن آن به برج ها

+ حفاظت از نیروها به موقع با استفاده از اسپل هیل

 

امیدارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید به درستی از این عرشه برای مسابقات خود استفاده نمایید.

موفق باشید…

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>