بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اخبار لحظه به لحظه اعتراضات بن شدگان

596 2,762

حدود دو هفته قبل بودسوپرسل با انتشار اطلاعیه ای دومین موج بن اکانت های متقلب رو آغاز کرد ولی با این تفاوت که اینبار بن ها همیشگی بودند. هنوز 24 ساعت از این خبر نگذشته بود که موج اعتراضات شدید کاربران نسبت به بن شدن ناحق اکانتشان در فضای مجازی به راه افتاد. اگرچه سوپرسل از همان ابتدا اعلام نمود که اینبار هیچ بخششی در کار نیست اما همچنان بسیاری از کاربران معتقد هستند که تنها راه بازپسگیری اکانت هایشان اعتراض جمعی به سیاست های سوپرسل است.

سوپرسل : تنها راه بازپسگیری اکانت های به ناحق بن شده ، ارتباط با پشتیبانی بازی است

درهمان دقایق اولیه آغاز موج بن ، انوشکا ( یکی از کارمندان سوپرسل) اذعان داشت که درصورتی که فکر میکنید اکانت شما به اشتباه بن شده است ، با پشتیبانی بازی در ارتباط باشید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

پس از اعلام این خبر ، بسیاری از کاربران نسبت به ارتباط با پشتیبانی بازی و درخواست آزادسازی اکانتشان اقدام نمودند اما نکته ای که بسیار جالب توجه است ، واکنش های مختلف سوپرسل به کاربران میباشد زیرا بسیاری عزیزان اصرار داشتند که سوپرسل جوابی از پیش تعیین شده و خودکار برایشان ارسال کرده است و برخی هم از جواب منفی سوپرسل مبنی بر آزادسازی اکانت هایشان شکایت داشتند و البته کم هم نبودند کسانی که واقعا به ناحق بن شده بودند و با ارتباط با سوپرسل مدت زمان بن آنها به 14 روز کاهش یافت و سرانجام دیروز اکانتشان باز شد و ایرانکلش شخصا صحت این موضوع رو تایید میکند.

اعتراضات در شبکه های اجتماعی

سیاست های سوپرسل هرچه که بود ، منجر به شروع اعتراضات گسترده مردم در تمامی شبکه های اجتماعی کلش و سوپرسل شد و تا هم اکنون نیز ادامه دارد ؛ از فیسبوک گرفته تا اینستاگرام و توییتر و حتی خود فروم سوپرسل. باوجود اعتراضات بسیار زیاد مردم ، ظاهرا این اقدامات فایده چندانی نداشته و سوپرسل ترجیح داده تا همچنان سکوت اختیار کند و واکنشی منفی به اعتراضات نشان دهد.

تگ #UNFAIR_BANS و مسخره خواندن آن توسط سوپرسل

باوجود سکوت های سوپرسل نسبت به اقدامات اعتراض آمیز ، کاربران سراسر جهان با ساخت پست هایی با تگ #UNFAIR-BANS در فروم رسمی سوپرسل و همچنین دیگر شبکه های اجتماعی ، اعتراض شدید خود را نسبت به ناحق بودن برخی بن ها به سوپرسل اعلام کردند.

بن - بن ناجوانمردانه - اعتراض به سوپرسل - اعتراض به سیاست های سوپرسل - اعتراضات به بن - اعتراضات بن شدگان - بن همیشگی - بن شدگان - اعتراض - پوشش خبری لحظه به لحظه از اعتراضات بن شدگان - اخبار بن - اخبار اعتراضات بن شدگان - کمپین اعتراض به سوپرسل - بن - بن ناجوانمردانه - اعتراض به سوپرسل - اعتراض به سیاست های سوپرسل - اعتراضات به بن - اعتراضات بن شدگان - بن همیشگی - بن شدگان - اعتراض - پوشش خبری لحظه به لحظه از اعتراضات بن شدگان - اخبار بن - اخبار اعتراضات بن شدگان - کمپین اعتراض به سوپرسل - اما تنها ساعاتی پس از این اقدام ، سوپرسل تمامی پست های ایجاد شده با این تگ را فروم خویش حذف نموده و از طرفی دیگر یکی از کارمندان سوپرسل با انتشار عکس زیر در فیسبوک خود ، این تگ را کاملا بی معنی و مسخره توصیف کرد.که البته اینکار سوپرسل کاملا قابل پیش بینی به نظر میرسید

بن - بن ناجوانمردانه - اعتراض به سوپرسل - اعتراض به سیاست های سوپرسل - اعتراضات به بن - اعتراضات بن شدگان - بن همیشگی - بن شدگان - اعتراض - پوشش خبری لحظه به لحظه از اعتراضات بن شدگان - اخبار بن - اخبار اعتراضات بن شدگان

اعتراضات در داخل بازی

قدرت وشدت این تگ و همچنین اعتراضات کاربران حدی بود که به خود کلش نیز کشیده شد و بسیاری از هموطنان ما و خیلی از کابران در سراسر جهان با ایجاد کلن هایی با تگ #unfair_bans اعتراض خودشون رو به سوپرسل اعلام نمودند ولی این نیز تلاشی نافرجام در راه بازپسگیری اکانت های به ناحق بن شده از سوپرسل بود و همچنان واکنش این شرکت نسبت به بخشش اکانت ها منفی بود.

بن - بن ناجوانمردانه - اعتراض به سوپرسل - اعتراض به سیاست های سوپرسل - اعتراضات به بن - اعتراضات بن شدگان - بن همیشگی - بن شدگان - اعتراض - پوشش خبری لحظه به لحظه از اعتراضات بن شدگان - اخبار بن - اخبار اعتراضات بن شدگان - کمپین اعتراض به سوپرسل - اعتراض در کلش -

اعتراض به سوپرسل توسط امضای طومار

ظاهرا معترضان به سیاست های سوپرسل از انجام هیچ عملی نسبت به نشان دادن اعتراضتشان نسبت به سوپرسل فروگذار نیستند و پس از بی اعتنایی سوپرسل نسبت به تگ بن ناجوانمردانه ، اینبار دست به حرکتی دیگر زدند.

وبسایت change.org یکی از وبسایت های به گفته خودش فعال در زمینه حقوق افراد و سازمان های مختلف است که وظیفه اش فراهم کردن بستری برای اعتراض همگانی به نهادها و سازمان ها و اشخاصی است که مردم فکر میکنند به آنها ظلم میکنند بنابراین بسیاری از کاربران دست به دامان این وبسایت شدند تا شاید با ایجاد کمپین و امضای طوماری علیه سوپرسل بتوانند اکانت های خویش را باز پس گیرند.

کمپین اعتراض کابران به سوپرسل در کاخ سفید!!

بله درست شنیدید ، کاخ سفید!! اگرچه این جمله بسیار خنده دار و دور از عقل بنظر میرسد ولی متاسفانه حقیقت دارد و بنظر میرسد که ناراحتی ناشی از دست دادن اکانت ، بسیاری را تا سرحد جنون کشیده باشد!!

صبح امروز خبردار شدیم که یکی از وبسایت های انگلیسی زبان به نام whitehouse.gov که هنوز از ماهیت دقیق این وبسایت اطلاعاتی در دست نداریم ، دست به اقدامی جالب و البته احمقانه زده است. این وبسایت ادعا کرده است که اگر تعداد امضاهای طومار اعتراضش به سوپرسل به سرحد 100هزار نفر برسد ، میتوان آن را در کاخ سفید مطرح نمود و سوپرسل را محکوم کرد!!

که البته حتی خواندن این جمله نیز بسیار خنده دار است چراکه سوپرسل شرکتی موفق در امر بازی های آنلاین است که در کشور فنلاند و درقاره اروپا قرار دارد پس قاعدتا نمیتواند ربطی به آمریکا داشته باشد!! از آن گذشته فکر نمیکنم رییس جمهور آمریکا انقدر بیکار باشد که پیگیر شود چرا یک شرکت بازی سازی در هزاران کیلومتر آن طرف تر و در اروپا ، کاربرانش را بن کرده است!!!

=======================

توجه : اطلاع رسانی سایت ایرانکلش و پوشش خبری آن از روند اعتراضات به سیاست های سوپرسل ، به منزله ی تایید اعتراضات از سوی ایرانکلش نمیباشد و سایت ایرانکلش همواره مخالفت خود و بی فایده بودن اعتراضات به سوپرسل را اعلام نموده است.

این پست به مرور و به محض انتشار اخبار جدید از روند اعتراضات کاربران و پاسخ های سوپرسل تکمیل میگردد…

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیدترین وضعیت اعتراضات :

https://telegram.me/iranclashcom

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
596 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
حسین لاریزاده

منم کلشم بن شده بود گفته بود اکانت شما تا 2روز مسدود شده بخازر رفتار نامناسب خدا رو شکر بعد از 4روز برگشت ولی دیگه سوپر سل داره شورش در میاره هر بار آپدیت میده کلش الکی تر میشه الان شما بزنید تصویری کلش سال 2016ببینید چقدر خوب بوده

Fardin.afshari

اکانت من ۶ ماه میباشد که دزدی شده و بن شده و سوپر سل هیچ راهی ندارد که پاسخگو به من پلیر باشد چرا؟؟

کلش باز

هی از داخل بازی میپره یا نمیره تو بازی .ورژن جدید این جوری یه لطفا رسیدگی کنید

کلش باز

چرا ورژن جدید میپره بیرون لطفن رسیدگی کنید

MAHDI

سلام. بچه ها این اکانت های بن شده الان دیگه ربطی به ایکس مود و رباط اینجور چیزا نیست چون الان خمین بمحز اینکه بریزی دیگه مهر بن شدن اکانتت خودت زدی رو برگه سوپر سل. الان دیگه بیشتر بخاطر تصاحب به اکانت دیگران و فحاشی و گزارش شدن بن میشن. تصاحب اکانت دیگران هم 90 درصد میخان اکانت دیگشون بازیابی کنن سوال غلط جواب میدن بن میشن. امید وارم کسی بن داعم نشه یا اگر بن داعم هست به بن موقت 2 هفته ای یا همون موقع باز بشه. با تشکر از سایت ایرانکلش که روز به روز آپدیت… بیشتر بخوانید »

اشکان

سلام ببخشید کلش خیلی دیگه الکی شده هر کی دعوت میکنی میگه صندوق پیامش پره و خیلی کار اشتباهی کردن گلوبال حذف کردن و کلش بی معنی کردن همش دلشون میخواد این بازی رو الکی از ما بگیرن تا بازی نکنیم کاش همون کلش اولی برگرده و اونایی که فحش میدن تو گلوبال طوری دیگه ادم بکنید با تشکر

مهدی

با سلام.بنده میخاستم بدونم کد 9 رقمی که سوپر سل برای من میفرستخ چی هست.من رو به دلیل تصاحب به اکانت شخص دیگری به طور داعم بن کرده.درحالی که اون اکانت مال خودمه میخاستم بازیابیش کنم به ی سوالش غلط جواب دادم.بعد اون یکی اکانتم بن کرده.منم به ادرس سایت سوپر سل پیغام دادم کد 9 رقمی برام فرستاد.(درضمن من بازیرو حذف نصب کردم دوباره ریختم که از اول شروع کنم بازم وارد نمیشه میگه شما تحریم شده اید) یکی کمک کنه لطفا

Reza

اقا منو دارن الکی موت میکنن یکی دوبار دیگه موت شم اکانتم بن میشه چه کنم😭😭😭😭 ازار دارن 😒

مسعود

سلام به همه
من برای تغییر جیمیلم به سوپرسل ایمیل زدم و تا جایی که گفت جیمیل قبلیت رو پاک کن و جیمیل جدید بساز ولی چون من رو یه اکانته دیگه بودم دیگه رو اون اکانته اصلیم نمیتونم برم و سوپرسل هم دیگه بعد اون جوابی به من نداده و من هی پیام میدم ولی از جواب خبری نی
کسی میتونه راحنماییم کنه؟

علیرضا

سلام دوستان لطفاکمکم کنیدیک نفربانامردی جیمیل ورمزجیمیلموعوض کرده ومن نمیتونم داخل بازیم برم واکانتمودزدیده کمک کنید

جمال

آقا امیر حالمو دگرگون کردی بد جور جگرمو سوزوندی از خدا می خوام بهت صبر بده وهیچ وقت امیدتو از دست نده .جاش تو بهشت باشه.

Amir

سلام دوستان میدونین این بن شده باعث شد بفهمم عدالت معنی نداره درک کردن بقیه معنی نداره فقط وقتی این دوتا هستن ک خوده طرف خوشحال و ب نفعش باشه.. اون موقع میشه عدالت اگ طرف بن میشد درک میکرد ولی نشده ب ما میگه متقلب و هزارتا فحش دیگ… من از اول همین پیچ با اسمای : امیر ، Amir ، Aaaa پیگیر بن شدن بودم. من خودم بن نشدم دوستان اکانت من هست اسم اکانتم badman تگشو یادم نیست مگرنه میدادم برین ببینیدش اونایی ک معمولا ب ما میگن دروغ گو تا باورشون بشه.. اکانتم هست ولی بیشتر… بیشتر بخوانید »

یاشار

جیگر ما رو سوزوندی داداشی
انشالله که جاش تو بهشت باشه

احسان

داداش خدا خانمتو بیامرزه و بهت صبر بده
حق داری والا
همه ما با این بازی زندگی کردیم و حقمون نبود که اینجوری باهامون برخورد بشه
اوایل که جواب سر بالا تحویلمون میدادن و الانم که دیگه کلا جواب نمیدن و جوری باهامون رفتار میکنن که انگار آدم کشتیم
اصلا ما بازیکن نیستیم ولی انسان که هستیم
کاریه که شده ، چند سال از زندگیمون رو به پاش گذاشتیم و خبر نداشتیم این خونه ای که ما داریم می سازیم روی آبه
حالا هم غصه نخور که با غصه خوردن کاری درست نمیشه
امیدوارم بازی تو و همه دوباره برگرده

Masih

بعضی ها 👹👹👹👹💩💩💩💩💩چهره واقعی سو پر سل

سجاد

داش امیر درکت میکنم واقعا دلم سوزوندی خدا بهت صبر بده

محرم

سلام دوستان بن شده عزیز بیخود خودتون خسته نکنید اکانتها باز نخواهد شد هفته قبل ایمیلی زدم جوابش امد و نوشته بود راه بازگشتی نیست و ما وضعیت شما را دراک میکنیم تصمیم شرکت غیر قابل بازگشته و شما میتوانید از اول بازی کنید و لذت ببرید از زدن ایمیل تکراری خودراری کنید دوستان در ضمن خود من سه تا از اکانتهام بن شده از اقای نیلچی هم تشکر میکنم و تقاضا دارم این صفحه را بکل ببندد تا دوستان امید واهی نبندن

Masih

سو پر سل شورشا در اوردی میگه از بازی تون لذت ببرید تاز دیگه نمیشه از اول شروع کرد شانسم بود یکی از اکانتام رو سوپر سل ایدی بود مگه نه همونم میپرید

Aaaa

اقایون محترم من نمیتونم مپ خودمو ویزیت کنم اما یادمه قبل از بن شدن کویین رو خابوندم بره لول 29 و گرند واردن رو خابوندم (ینی زدم ک اپدیت بشه) بره لول 19 حالا ینی چی این حرفم ؟ ینی اینکه قبل کویین من لول 28 بود و گرند واردنم لول 18 خب؟ متوجه شدید؟ من نمیتونم مپو ویزیت کنم ببینم کارگرا ازاد شدند یا نه! اما این اقایونی ک میگن کارگرا بیکار شدن این فکرو ب سرم انداختن ک وقتی کارگر بیکار میشه ک کارش تموم بشه وقتی کارش تموم بشه ینی یک لول میره بالا … حالا من… بیشتر بخوانید »

Aaaa

اقایونی ک میگن کارگرا بیکار شدن
یک سوال دارم از شما
کارگراتون همینجوری بیکار شدن ؟ ینی بیکار شدن و لول اون ساختمان یا اون سرباز داخل لابرانوری بالا رفته ؟ یا نه همون لول مونده فقط کارگرا دیگ بیکارن
میشه اینو بگین ک ایا لول اون چیزی ک داشتید اپدیت میکردید و فریز بود بالا رفته یا تغییری نکرده؟

Nima

دادا من قبل بن شدنم دارک دریلارو زده بودم واسه لول ۳ و وقتی ویزیتش کردم دو روز پیش سه شده بود…ولی بگم این دلخوشیه،مطمئنا برنمیگرده اکانتا،در هر مناسبتی یه امیدی پیدا کردیم ولی بی فایدست،بردادرا خواهرا بی خیال دیگه…

Amir

نیما جون داداش پس چرا واسه من اونایی ک زده بودم اپ بشن تغییری نکردن! لولم 133 بود ی خورده مونده بود ک دیگ بشه 134 مطمعنم اخرای لول 133 بودم 3 تا کنون رو باهم زدم مکس شه ک مطمعنم اگ یکیشونم مکس میشد ایکس پی ای ک میداد باعثه بالا رفتن لولم ب 134 میشد ولی هنوزم 133 هستم از طرفی هم دو تا هیرو هامو خابونده بودم ک بعد از وقتی ک دوستان گفتند بیلدرا بیکار شدند رفتم اون سایته ک یکی از رفقا تو چندتا کامن پایین گذاشته بود ک میشه پروفایل رو نگاه کرد ..… بیشتر بخوانید »

Nima

والا داداشم نمیدونم جریان چی بوده که از شما لول بازی و کنونت بالا نرفته، ولی میتونم بااطمینان بهت بگم که از من لول بازیم ۱۲۲بود و وقتی کارگرا بیکار شدن شده ۱۲۳ و دوتا دارک دریل هم لول آپ شدن؛ولی میگم دادا هر جریانی که تو این بازی مسخره دیگه رخ میده دیگه نباید بش توجه کنیم؛ تقریبا ۵ ماهه گذشته وهیچی به هیچی،بیخیال واقعا

علیرضا

من امروز مپمو نگاش کردم دیدم کارگرام بیکار شدن و لوله تجهیزاتی که زده بودم آپ شه یه پله رفته بود بالا

masoud

سلام دوباره . اقا میلاد و 666 شما میگین مپ شما جدیدآ تغییر پیدا کرده و کارگرا بیکار شدن
_ این زمان کی واستون اتفاق افتاده مپ شما درست شده نگاه کردین , ایا مپ شما مورد هجوم قرار میگیره حمله میکنن؟

666

سلام . مپ ما مورد حمله قرار نگرفته اما کارگرا بیکار شدن .

666

سلام دوستان الان مپپمو نگاه کردم دیدم کارگرام بیکار شدن و اینکه لابراتوارم هم خاموش هستش. ولی قبل اینطور نبودش داستان چی هستش؟

مسعود

سلام به همه دوستان.من خودم یه تان 11 مکث داشتم که بن شد. خیلی مذاکره کردم در مورد برگشتن اکانتم ولی بی فایده بود.تو اخین ایمیلی که خود شرکت سوپرسل برام فرستاد خودش قبول کرد و گفت ما خودمان میدونیم که شما یکی از بهترین بازیکنان این بازی هستید ولی قوانین غیر قابل برگشت میباشد.فکر نکنم برگردونن.

masoud

سلام منم موافق هستم اکانت هنوز حالت فریز قفل هستن و هیچی تغییری نکرده.ضمنا دعوت از اکانت روز اول بن میشد که اقا میلاد گفته نمیشد.
_3روز سال میلادی مونده اول سال2017 خبری نشد دیگه بیخیال بشین واسه همیشه

ناشناس

میلاد امیدواری نده تازه داشتیم از یاد میبردیم.مگه هنوزم داری اکانتت رو ویزیت میکنی؟؟ قبلن مگه کارگرا مشغول بودن یا لابراتوار کار میکرد که الان میگی کارکرا بیکار شدن یا لابراتوار خاموشه؟؟؟

جمال

آ میلاد
دمت گرم ی امیدی به همه دادی.

میلاد

سلام و خسته نباشید
دوستانی که بن شدن یه خبر خوب امروز بازی هایی که در حالت فریز بودن ازاد شدن . بازی خودم هم بن شده وقتی که نگاه به بازیم میکردم در حالت فریز بود ولی امروز ازاد شد و کارگرا بیکار شدن لابراتورم هم تموم شده و اجازه دعوت به کلن هم ازاد شد . به احتمال خیلی زیاد بزودی برای سرسال میلادی بازیها از حالت بن خارج میشن

masoud

سلام . اقا قانون فدرال حرف از اطلاعات از پا افتاده میزنین خود 3 اکانتم تان10و9 بن شده روز اولی بن دایم اعلام شده . رییس جمهورم نمیتونه کاری کنه و نه قانون پلیس فدرال وقتی مدیر نمیخواد بن بازکنه حتی سازمان ملل هیچکاره هسته_سوپرسل گفته ایکس مود استفاده نکنه که ما استفاده کردیم بازیمون پاک شد پس دیگه فکر برگشت نباشین.
_تنها امید 2روز دیگه سوپرایز سوپرسله ک بعید میدونم درباره بن شدگان باشه

علی

سلام . دوست عزیز امیدت به خدا باشه نه پلیس و ریئس جمهورآمریکا درضمن یه خبری دارم بعد صدو خورده ای روزفریز شدن اکانت ها ازحالا اکانت ها از حالت فریز در آومده دعا بکنین خدا اکانت هارو آزاد بکنه دیروز دیدم کارگرام بیکار شدن اما همچنان اکانت ها غفله به امید روزی که همه بن شدگان آزادبشن⚘

جمال

سلام به امیرنیلچی وتمامی دستان من از روزی که بن شدم هر روز چند دقیقه وقتمو برای فرستادن پیام به سوپرسل می گذارم واین متنو فرستادم. سلام سوپرسل این طور که فکر میکنید نیست من دوسال از بهترین روزای زندگیم رو پای بازی شما گذاشتم لطفا حالا دیگه دهکده منو از بن خارج کن خواهش میکنم.باتشکر از تیم سوپرسل. واین جواب سوپرسل درود بر شما ممنون از تماس شما با ما ,دوست عزیز ما نتونستم دهکده شما رو پیدا کنم لطفا تگ دهکده که با # شروع میشود را برای من ارسال کنید تا بتونم به شما کمک کنم. حالامن… بیشتر بخوانید »

جمال

سلام دوستان من این متنو فرستادم . سلام سوپرسل این طور که شما فکر میکنید نیست من دوسال از بهترین روزای زندگیم رو جوانمردانه پای بازی شماگذاشتم تورو خدا حالا دیگه دهکده منو از بن خارج کنید . البته این روهم بگم که هر روز پیام میدم به سوپرسل که این بار جواب سوپرسل اینه. درود بر شما ممنون از تماس شما با ما ,دوست عزیز ما نتونستم دهکده شما رو پیدا کنیم لطفا تگ دهکده که با # شروع میشود را برای ما ارسال کنید تا بتونم برای شما کاری انجام دهیم. حالا من موندم چیکار کنم.که من تگ… بیشتر بخوانید »

علی

سلام . ادن دوستانی که میگن اکانت ها از بن خارج نمیشه برن تو قانون فدرال پلیس نگاه کنن چی میگم اونجا اومد هیچ سروری یا سایتی نمیتونه کاربراشو بیش از ۱۶۹ روز بن کنه ۱۷۰روز بعد صدرصد باید از بن خارج بکنه .حالااون دوستی گفته به من . این باز از زهن کدوم خلاق ایرانیه . برواقا جان اطلاعی نداری الکی صحبت نکن بعد تحقیق این نرفو زدم میتونی بری نگاه هم کنی تو قانون فدرال پلیس . دوستان که بن شدن هرگز ناامید نشین همونطور گفتم اکانت هامون برمیگرده از سایت ایرانکلشم میخوام زودتر نظرمو تایید بکنه. ممنون… بیشتر بخوانید »

مجتبی

من تا حالا سر خیلی چیزها بن شدم حتی ایکس باکس ولی هیچ وقت از بن خارج نشدم . خلاصه اگر از بن خارج بشه من برای حرفی که زدم واقعا ازت معذرت میخوام اما اگر از بن خارج نشه تا آخر عمر شرمنده باش

reza

اخه بن شده شما با این بن خیلی فرق میکنه .بن شما شاید خیلی نباشه در حد چند نفر اما بن هایی که سوپرسل کرد خیلی تا حدی که یه تاپیک زده شد کلی اعتراض کردن حتی فیس بوک خیلی شدید بود .من که بن نشدم اما امیدوارم دوستان از بن خارج شن.بخاطر اینکه سه سال وقتش پای این بازی گذاشتن اگه از بن خارج شن شک نکن دیگه دنبال تقلب نمیرن

مجتبی

شما درست میگی اما هیچ چیز بدتر از امید الکی دادن نیست
یک عده هی از خودشون شایعه می ساختن که آپدیت جدید باز میشه که باز نشد. دوباره گفتن هالووین باز میشه باز نشد و … الانم که باز پلیس فدرال اومده وسط
بابا امید الکی ندین بریم پی کارمون

محمد

میشه لطفا این سایت فدرالی که ذکرکردی رو بذاری ماهم ببینیم و بخونیم ؟

عباس

خب قانون پلیس فدرال کشور آمریکا چه ربطی به کشور چین داره؟؟
هر کشوری قوانین خودشو داره

محمد

اکانت لیدر ما رو بن کردن در صورتی که یه نفر اومده تو کلن ما فهش داده جریان چیه قراره یه نفر بیاد راحت فهش بده بره بعد ما جوابی بهش ندیم
اکانت محمدaram بن کردن

رضا

سلام https://www.clashtrack.com/en/stats
این سایت که وصل به سرور کلش وقتی ایدی بن شده رو میزنم نشون میده ،پس هنوز تو سرور اکانت حذف نشدن شما هم تست کنید پروفایلشون قفل شدن ای کلش نامرددددددد

احسان

کلش آف کلنز ثابت کرد که خیلی بی عرضه است
وقتی دید که عرضه ی این رو نداره که امنیت بازیش رو بالا ببره نشست و تصمیم گرفت بازیکن ها رو از میدون خارج کنه
مثل اینکه توی یک مسابقه رانندگی عرضه نداشته باشی از حریفت جلو بزنی از پشت تفنگت رو دربیاری و بکشیش و مشکل رو حل کنی
این ننگ بزرگ رو به سوپرسل تبریک میگم
خیلی بی عرضه ای ، اگه راست میگی امنیت بازیت رو بالا ببر که کسی نتونه سوء استفاده کنه ، نه اینکه بازیکن ها رو بن کنی.
بازیت هم ارزونی خودت سوپرسل

moein789

ترامپ ریس جمهور آمریکا شد
اولین کاری که باید در کاخ سفید انجام بدهد پیگیری اعتراض ما بن شده ها هست ?
ترامپ ما مچکریم?

Hamed

با سلام و خسته نباشید به سایت ایرانکلش و دوستان عزیز با احترام به نظر آقای امیر خان نیلچی که البته با ایشون در مورد عدم بازگشت اکانتهای بن شده موافقم اما موردی خیلی جالبه که چرا این اکانتها رو ریست نمیکنن تا دیگه همه بدونن همه چی تموم شده ست ؟! هنوز شما وقتی میخوای وارد این اکانتها بشی پیام بن دائم میاد در حالی اگه اشتباه نکنم به راحتی میتونن اکانتهای بن شده رو ریست کنن تا بن شدگان خیالشون راحت بشه دیگه اکانتی در بین نیست و باید از اول شروع کنن. امیر خان شما اگه نظر… بیشتر بخوانید »

رضا

اونااییی که بن شدن دیگه نه برن دنبال کلش نه بخرن ،بنظرم خیلی بهشون ظلم شده یه مدت که نرید دنبال کلش از سرتون میوفته ،اونا باید التماس شمارو بکنن نه اینکه برید اکانت بخرید باز شروع کنید این یعنی بدبختی ،بیچارگی

رضا

برای رفیقم nبعد مدت ها یه ایمیل زدم جواب ش این بود ،و ارزو میکنم که همه شما از بن خارج شید نا امید نشید ،البته من قبلش خیلی توپیدم بهش یه تلنگری به کارکنان ایرانی سوپرسل زدم گفتم شما هیچ کاری برای هموطنان انجا نمیدید??

درود رئیس
ما انتقادات و دردلهای شما سروران عزیز رو به بخش مربوط منتقل کردیم،و این موضوع در شرکت نیز به بحث و برسی گذاشته شده هست………
موفق باشید دوستان

افشین

دوستان عزیز الکی دل خودتون رو خوش نکنید اگه اکانت بن شده تا دو هفته نیومد دیگه برای همیشه از دستش دادین من خوم 3تا اکانت دارم ولی در طول همین ماه 3تا بن شده اند من واقعا برا خودم متاسفم ک وقتم بیهوده حدر دادم ✌👌

امیر

سلام داداشای گلم اقا بیخیال آزاد شدن اکانتمون ی بازی بعد 3 4 ماه گشتن …. پیدا کردم خودم باهاش حال کردم خیلی باحال بود اسمشم اینه World Of Tanks Blitz دانلود کنید نصب کنید حال کنید فقط ی مشکل داره فقققط یک مشکل کوچولووو اونم اینه ک حجمش ی نمه بالاس حدودا یک گیگه وقتی از حالت فشرده دربیاد 3.5 گیگ میشه.. کلا هرچی از گرافیک و محیط بازیش بگم کم گفتما . تیمی میشه بازیش کرد کلن داره با تانک میفتیم ب جون هم دو تا گروهه خیلی حال میده ..متحانش کنین کلا از فکر کلش هم میاین… بیشتر بخوانید »

علی

سلام .دوستان نامیدنشین ان شاالله اکانت هامون برمیگرده به امید خدا اگردر کریسمس نشه بعد 180 روز از بن خارج میشه طبق گفته های یکی از دوستان حدود دوماه دیگر.درناامیدی بسی امید است پایان شبه سیاه سفیدست?

مجتبی

ای خدا
این باز از ذهن خلاق کدوم ایرانی در اومده؟

محمد صالحی

سلام جواب نامه ها که دیگه داده نمیشه دیروز هم یه نوتفیکشن تو گوشیم اومد وقتی وای فای روشن کردم و از یوتیوب بود که سوپرسل فرستاده بود بابت اپدیت هالووین همون طور هم که دوستان گفتن میشه هنوز مپارو دید منم دیگه نا امید شدم از برگشت اکانتا ولی… چرا سوپرسل واقعا این ادا اصولا داره در میاره مارو به تمسخر گرفته چرا همون جمله همیشگیش بازم نمیگه «بن ها دائمی و غیر قابل مذاکره » چرا این نوتفیکشن های مسخره میفرسته به جیمیل های ثبت شده(بازی پاک کرده بودم یه ماه پیش از گوشی) چرا اکانتا رو نمی… بیشتر بخوانید »

?>