بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

سوپرسل ایران را تحریم میکند! مسدود شدن کلش اف کلنز برای همیشه ؟

235 74,856

چند سالی است که کافه بازار با شرکت سوپرسل قرار داد رسمی امضا کرده و علاوه بر پشتیبانی فارسی برای کاربران ایرانی امکان خرید محصولات کلش اف کلنز و کلش رویال را بصورت ریالی و با کارت بانکی را نیز فراهم نموده است اما بمبی که ساعاتی قبل (19 شهریور 99) در میان جامعه کلش بازان ایران منفجر شد و همگی را به شوک فرو برده اطلاعیه رسمی این مارکت مبنی بر عدم تمدید قرارداد از طرف سوپرسل و پایان هرگونه همکاری آن با ایران است! طبق این اطلاعیه علاوه بر حذف پرداخت ریالی برای کاربران ایرانی ، مسدود شدن کلش اف کلنز و دیگر بازی های سوپرسل ازجمله کلش رویال نیز محتمل است و این یعنی قطع دسترسی میلیون ها کاربر فعال از بازی مورد علاقشان!

*بیانیه سوپرسل درباره توقف تمدید قرارداد با بازار*

«تصمیم سختی را گرفته‌ایم مبنی بر اینکه قرارداد خود را با «کافه‌بازار» تمدید نکنیم، که در نتیجه آن بازیکنان ایرانی دیگر قادر به انجام دادن بازی‌های ما نخواهند بود. بازیکنان پس از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می‌شود کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.بازیکنان ما، در هر کجا که هستند، از همه چیز برایمان مهم‌ترند، و واقعا متأسفیم که نتوانستیم در حال حاضر راهی را برای ادامه ارائه Clash of Clans و Clash Royale به بازیکنانمان در ایران پیدا کنیم.ما این در را برای همیشه نمی‌بندیم؛ ما به نظارت بر وضعیت و همکاری با «کافه‌بازار» ادامه می‌دهیم تا در صورت امکان راهی برای بازگشت پیدا کنیم.»

این اطلاعیه ای است که کافه بازار ساعاتی قبل در بخش توضیحات دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال منتشر کرده است اما از آنجایی که هنوز بیانه ای رسمی از سوی خود سوپرسل منتشر نشده بسیاری از کاربران در سردرگمی به سر میبرند! آیا این اطلاعیه به معنی پیروی سوپرسل از تحریم های آمریکا و مسدود شدن کلش اف کلنز – کلش رویال است؟

یا اینکه با لغو قرارداد بین کافه بازار و سوپرسل تنها پرداخت ریالی است که غیر فعال میشود؟ نکته جالب دراینباره اینجاست که بیش از نیمی از سهام شرکت سوپرسل اکنون متعلق به تنسنت غول بازی سازی چین است پس با این وجود چرا یک شرکت چینی باید اقدام به تحریم بازیکنان ایرانی کند؟

همانطور که سوالات زیادی در میان کاربران مطرح است ، جواب های بسیاری نیز وجود دارد که نمیتوان دقیقا فهمید کدام یک علت اصلی ماجراست! تحریم های آمریکا یا نارضایتی سوپرسل از تعرفه پایین فروش محصولاتش در بازی؟ همانطور که میدانید گلد پس کلش اف کلنز قیمتی در حدود 5 دلار برای فعالسازی دارد که با نرخ این روزهای دلار در بازار ایران قیمت نهایی خرید آن میبایست بالای 120 هزار تومان باشد درحالی که کافه بازار آن را تنها با قیمت 30 هزار تومان به کاربران ایرانی میفروشد یعنی کمتر از 2 دلار!!!

بر اساس اخبار اختصاصی که از سوپرسل گرفتیم دست کم مطمعن شدیم که بیانیه کافیه بازار کاملا حقیقت دارد و شایعه نیست اما برای فهیمدن این موضوع که مسدود شدن کلش اف کلنز و تحریم کاربران ایرانی از طرف سوپرسل تا چه اندازه صحت دارد باید منتظر اطلاعیه رسمی سوپرسل باشیم که با توجه به تاریخ تعیین شده از طرف کافه بازار یعنی 30 سپتامبر ، شنیدن خبرهایی از سوپرسل مدت زیادی به طول نمی انجامد! درصورتیکه این موضوع دقیقا همانطوری باشد که کافه بازار اطلاع رسانی کرده باید منتظر قطع دسترسی بازیکنان تا حدود یک ماه دیگر در آپدیت بعدی بازیها باشیم.

مسدود شدن کلش اف کلنز - تحریم ایران از سوی سوپرسل - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال - فیلتر کلش - فیلترینگ کلش اف کلنز - بسته شدن کلش در ایران

بروزرسانی دوم مطلب (21 شهریور 99) : تیر خلاص سوپرسل به کاربران ایرانی! 

بعد از سردرگمی های ایجاد شده چند روز اخیر پیرو اطلاعیه کافه بازار ، ساعاتی قبل وبسایت رسمی سوپرسل قسمتی از همان بیانیه فارسی کافه بازار را منتشر نمود که متاسفانه به معنی تایید رسمی تحریم کاربران ایرانی برای دسترسی به بازی های سوپرسل است! بر همین اساس تا حدود یک ماه دیگر و پس از انتشار آپدیت اکتبر کلش اف کلنز و کلش رویال ، این بازی ها برای ایرانیان قابل ورود نخواهد بود.

مشاهده بیانیه رسمی مسدود شدن کلش اف کلنز و کلش رویال برای ایران در وبسایت سوپرسل

تحریم سوپرسل - سوپرسل ایران را تحریم میکند - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال

علاوه بر وبسایت رسمی سوپرسل ، مدیر روابط عمومی سوپرسل در بازی کلش اف کلنز نیز به این موضوع واکنش نشان داده و ضمن ابراز ناراحتی از بوجود اومدن چنین مسئله ای ، اجبار قانونی رو دلیل این حرکت بیان کرده که به معنی فشار تحریم های آمریکا برای قطع ارائه هرگونه خدمات به ایران از سوی سوپرسل میباشد. بنابراین میتوان گفت ممکن است کلش اف کلنز و کلش رویال نیز بزودی به لیست بازی هایی همچون فورتنایت یا پابجی موبایل که برای بازیکنان ایرانی ممنوع هستند افزوده شود!

تحریم سوپرسل - سوپرسل ایران را تحریم میکند - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال

اگرچه کلیت ماجرا اکنون روشن شده و طبق گفته سوپرسل تا این لحظه میدانیم که در تاریخ 30 سپتامبر (9 مهرماه 99)  پرداخت ریالی غیرفعال میشود و پس از آن نیز حدود یک ماه بعد در آپدیت جدید بازیهای کلش اف کلنز و کلش رویال بطور کامل از دسترسی ایرانیان خارج میشود اما نکته ای که همچنان مبهم هست اینه که دقیقا چگونه از ورود کاربران ایرانی جلوگیری خواهد شد؟ در اینجا سه سناریو یا فرضیه مطرح میشود :

اول : حذف کلش اف کلنز و کلش رویال از کافه بازار

اولین و خوشبینانه ترین پیش بینی این است که فقط بازی های سوپرسل از کافه بازاز حذف گردد و پرداخت زیالی از این بازی ها پس از آپدیت های جدید حذف شود ، همانطور که ممکن است بدانید نسخه های کافه بازار دارای فایل های حداگانه میباشد ، اگر به مطلب دانلود کلش اف کلنز و دانلود کلش رویال مراجعه نمایید برای پرداخت ریالی نسخه ی گوگل پلی فایل های جداگانه ای وجود دارد که کاربران میتوانند بر اساس نیاز خود دانلود نمایند.جالب است بدانید برای کشورهای دیگر نظیر ترکیه ، چین و … نیز فایل های جداگانه و در فروشگاه های داخلی آن ها ارائه میشود.

در ایران نیز از 4 سال پیش چنین رویدادی رخ داد و بازیکنان میتوانستید از طریق دانلود از کافه بازار نسخه های پرداخت ریالی را با قیمت های فوق العاده مناسب تهیه نمایند.

پس در سناریو اول پس از 9 مهر 99 پیش بینی میشود بازی از برنامه کافه بازار حذف میشود و دیگر کاربران دسترسی به دانلود و اجرای بازی نخواهند داشت ، اما علاقه مندان بتوانند از طریق گوگل پلی و بدوگیم بازی را دریافت و بدون مشکل اجرا نمایند.در واقع همه چیز به همان روال چهار سال پیش بر میگردد و پرداخت های درون برنامه بازی هم توسط سایت های نظیر گیم سیتی (فروشگاه جم و پول های درون برنامه ای بازی ها) انجام میشود.

سناریو دوم : مسدود شدن آیپی هایی که از ایران قصد بازی دارند

حالت دوم بدین گونه خواهد بود که بازیکنان ایرانی که قصد اتصال به بازی را دارند با پیامی مبنی بر تحریم و یا حتی عدم امکان اتصال بازی مواحه شوند. مشابه این مورد را در طی این سال ها برای بسیاری از برنامه ها ، سایت ها و بعضاً بازی های موبایلی و کامپیوتری داشته ایم ، ملموس ترین نمونه بازی فورتنایت میباشد که هنگام لاگین کردن با ایپی ایران با پیامی مبنی بر اینکه “این بازی برای کره شمالی ، ایران و سوریه تحریم میباشد” مواجه میشوید ، کاربران ایرانی در طی این مدت که چنین مشکلات ناعادلانه ای  بوجود آمده از ابزارهای دور زدن تحریم و .. استفاده نموده اند ، درست است که معضلاتی را ممکن است برای بازیکن نظیر کند شدن ، ورود ناموفق و .. بوجود بیاورد ولی تا این لحظه جواب داده است!

سناریو سوم : تحریم کامل کاربران ایرانی کلش اف کلنز و کلش رویال

اما بدترین فرضیه ممکن از اتفاقی که ممکن است رخ ردهد تحریم کامل و مسدود کردن اکانت های بازیکنان Clash of clans و Clash royale توسط سرور میباشد! همانطور که میدانید کشور مبدا شما بلافاصه پس از اولین ورود به بازی و در هنگام ثبت نام از روی آیپی تشخیص داده شده و ثبت میشود بنابراین ای امکان کاملا وجود دارد که هرزمان که سوپرسل بخواهد اکانت های مربوط به یک منطقه یا کشور را مسدود نماید که در اینصورت کاری جز از صفر شروع کردن بازی بوسیله برنامه گذر از تحریم وجود نخواهد داشت!

 

راه حل پس از مسدود شدن کلش برای ایران

همانطور که ذکر شد راه حل های مختلی نظیر ابزار گذر از تحریم و .. وجود دارد.اما اگر بخواهید بازی کلش اف کلنز را با تمامی امکانات و ویژگی ها نظیر اتک زدن ، کلن وار ، لیگ و گلد پس ها ، آن هم بدون هیچگونه هزینه ای و بصورت جم بی نهایت بازی کنید مجیک کلش بدوگیم بهترین گزینه است ، سرور های این بازی که توسط بدوگیم توسعه داده شده در ایران میباشد ، در نتیجه شما میتوانید با اینترنت نیم بها و با سرعت بسیار خوب آن را تجربه کنید.همچنین در حال حاضر تعداد زیادی از کلن های مشهور وارد این بازی شده اند و قرار است رقابت هایی هم ایجاد شود.

تصویری از مجیک کلش با تمامی امکانات بازی اصلی

به هرحال در صورتی که سناریو دوم و سوم اتفاق بیفتد نمیتوان گفت این بهترین راه حل میباشد ، اما برای کسانی که مدت هاست با این بازی اخت شده اند میتواند فضای بسیار مناسبی برای بازی و تجربه ی نسخه ی اصلی باشد 


بروزرسانی سوم مطلب (22 شهریور 99) : اطلاعیه کافه بازار

بالاخره کافه بازار به این شرایط جدید یک واکنش امیدوار کننده نشان داد :

اطلاعیه کافه بازار به شرح زیر است :

با پایان‌یافتن دوره‌ی قرارداد بازار با سوپرسل (توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویال)، این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در حال حاضر تصمیم ندارد قرارداد خود با بازار را تمدید کند. بر اساس این بیانیه «بازیکنان پس از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.»

بازار ضمن ابراز تاسف از این موضوع، بر خود لازم می‌داند نکته‌های زیر را به اطلاع کاربران علاقمند این دو بازی، و به‌ویژه بازیکنانی که در این دو بازی، از طریق بازار خرید درون‌برنامه‌ای کرده‌اند برساند:

حساب و خریدهای پیشین شما محفوظ است. برای اطمینان، فقط کافی است وارد تنظیمات بازی خود شوید و روی دکمه «Supercell ID» ضربه بزنید. اطلاعات بیشتر در این باره را در اینجا بخوانید.

خدمات پشتیبانی سوپرسل به زبان فارسی تا ۸ مهرماه برقرار خواهد بود و پس از آن، شما می‌توانید به زبان انگلیسی از این خدمات در داخل این بازی‌ها و نیز سایت سوپرسل برخوردار باشید.

شما می‌توانید تا پایان روز ۸ مهرماه از طریق بازار برای این دو برنامه با پرداخت ریالی خرید کنید. پس از آن امکان خرید ریالی از طریق بازار وجود نخواهد داشت.

بازار امیدوار است در آینده‌ای نزدیک، امکان ادامه‌ی همکاری با سوپرسل و ارائه‌ی خدمات خرید ریالی را به کاربران ایرانی پیدا کند.


درحالی که سخنان سوپرسل حتی به زبان فارسی به روشنی بسته شدن بازی در آپدیت بعدی را بیان میکند ، روابط عمومی کافه بازار این موضوع را رد کرده و گفته تنها خدمات ایرانی شامل زبان فارسی ، پرداخت ریالی و پشتیانی ایرانی حذف میشود!

 بهرحال موضوع هرچه که باشد ظاهراً حداقل تا یک ماه آینده به صورت قطعی ، نخواهیم فهمید! ممکن است فقط زبان فارسی و پرداخت ریالی غیرفعال شوند و احتمال هم دارد روزی وارد کلش شویم و ناگهان با پیغام عدم دسترسی مواجه شویم

با بدوگیم همراه باشید

 

این مطلب بصورت لحظه ای و به محض انتشار اطلاعات جدیدتر بروزرسانی میشود…

235
دیدگاه بگذارید

avatar
167 نظرات چندتایی
68 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
170 نظرات مدیران
اميرAminCo-LeaderHosseinعلیرضا آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Hossein
مهمان
Hossein

با فیلتر شکن ام نمیشه وارد شد؟

عیسی
مهمان
عیسی

توروخدا به یک بازی رحم کنید

Sina
مهمان
Sina

ببینید من عاشق کلش هستم اگه بخوان اونو از ما بگیرن مجبور میشویم به کشور های خارجی بریم اکانتمونو بکیریم بعد بیاییم یا اعتراز باید کرد

امير
مهمان
امير

اعتراض

مهدی
مهمان
مهدی

حالا مسدودش نکنن…حیفه بازی های محبوبمون رو از دست بدیم …متاسفم از اینکه تو ایران زندگی میکنم.

ایرج
مهمان
ایرج

سلام.دوستان عزیز کلش رو از ایرانی ها حذف کنن به ضرر خودشونه،جوونای ایرانی بهتر سر عقل میان و هوشیار میشن بعد دردسر برای آمریکایی ها خواهد شد.

۶۷۴۰
مهمان
۶۷۴۰

وایییی کلش اف کلنز سه ماهه بازی می کنم ولی اگه کلش رویالم پاک بشه بدبخت شدم😔😭اینم از بدبختی مائه بازیامونم ازمون گرفتن😬

امیر
مهمان
امیر

سلام دوست من می‌گفت بازیو‌ آپدیت نکن چون وقتی تحریم بشه اکانتت میپره و باید از صفر شروع کنی آیا راست میگه؟

Co-Leader
مدیر سایت

دوست گرامی اگر بازی رو آپدیت نکنید که امکان اجرای بازی رو نخواهید داشت ، بازی قائدتاً باید آپدیت بشه توسط بازیکنان ، طبق اطلاعیه کافه بازار فقط بخش خرید درون برنامه و پشتیبانی با زبان فارسی (نه خود زبان فارسی) حذف میشه و سایر اطلاعات و اکانت ها محفوظ خواهد ماند

مهدی کینگ
مهمان
مهدی کینگ

واقعا حیف شد به خدا دل خوشی ما همین بازی های سوپرسل بود واقعا حیف😢😢😢😢😢😢

Sina
مهمان
Sina

ببینید اگه بازی از ایرنی ها گرفته بشه مردم رواتی میشن احتمال احتراظ هم هست چطور بعد این همه ضحمت که برای اکانت هامون کشیدیم هیچ فایدهای نداشت اگه واقا بازی از دسترس بره به ی کشور دیگه میرم با بازی برنیگردم

Amin
مهمان
Amin

چند سالته عمویی اول املاتو درست کن

حسین
مهمان
حسین

آبادست شمادردنکندزودترازاینهابایدکلش رامتوقف می کردین ممنونم هرروز4ساعت عمرمن حدررفته زودترتحریم کنید

Hasan
مهمان
Hasan

اون شد گلوبال رو حذف کردن جمعیت کلش بازا تو ایران از 10میلیون شدن5میلیون الانم اگر زبان فارسی رو حذف کنن نسخه های به روز رسانیش رو از بازار بردارن مطمعن باشید که حتی اگر راه اومدن به بازی هم وجود داشته باشه دیگه کسی نمیاد تو بازی چون همه دلشکسته میشن من که دلشکسته شدم از این بازی شما چه طور؟

علیرضا
مهمان
علیرضا

درسته خیلی بد شد امید وارم روز خوش نداشته باشن

SARDAR
مهمان
SARDAR

واقعن خیلی بد میشه کلی پول دادیم که سرف رویال بلیت اوو از این حرف ها بکنیم ای کاش فقط از بازار حذف بشه تا بتونیم حداقل از مایکت و گوکل پلی بازی هارو نصب کنیم
حتی اگه بازی هم زبان انگلیسی شد اشکال نداره ولی حداقل همینکه بتونیم بازی کنیم خیلیه

Mahdi
مهمان
Mahdi

سلام ارز ادب رو چه هسابی ما لیرانیا نباید از کلش آف کلنز منع بشیم چرا ؟ اصلان چرا ایران خودش بازی کلش آف کلنز رو درست نمیکنه که ما بازی کنیم چرا همه چی دست آمریکا هست من خیلی از ایران نا اومدیشدم ایران که نمیتونه 1فیلم خوب درست کنه بشینیم خونه نگاه کنیم بعد میتونه بازی درست کنه 😭چی بگم آبرویه ایرانیا ذاره میره صداشو در نیارن این یکی از بازیایه که سرم براش میره عاشقشم ولی چی یگم سعی کنید اگه بتزی کلش آف کلنز رو حذف کردن به این فکر کنید که بهتره عمرتون به باد… بیشتر بخوانید »

یه خسته
مهمان
یه خسته

هه این نیز بگذرد، ما دیگه چیزی واس از دست دادن نداریم هر غلطی میخواین بکنید ، قرار بر اینه امسال هرجور شده سرویس کنن :/

علیرضا
مهمان
علیرضا

واقعا

میهمان
مهمان
میهمان

خداروشکر که محمرممون کرد میدونین چقد از وقت جوانان ایرانی رو به باد داد؟ من هم قبلا بازی میکردم اما خیلی اعتیاد آور و خطرناکه من امیدوارم این بازی ها که باعث پس رفت کشور ما میشن رو برای همیشه محروم کنن من هم خیلی استقبال میکنم (بعد هی میگین وضع اقتصادی بده و ایران جای خوبی نیست)

ماهان
مهمان
ماهان

سلام به شما دوست عزیز.این بازی درسته اعتیاد اوره ولی برای بعضی ها نیست.دیگران هم باید به زمان استفاده ی از کلششون توجه کنن.مثلا من قبلا روزی ۱۲ساعت کلش بازی میکردم ولی با توجه به مدیریت زمانی روزی ۳ساعت شد.پس اعتیاد اور هست در زمانی که توجه نشه.

طاها
مهمان
طاها

دروغ هستش من همین الان رفتم دیدم

یه غریبه
مهمان
یه غریبه

بعد از اپدیت جدید عزیزم

ماهان
مهمان
ماهان

سلام دوست عزیز کاملا درست هستش

شاهین
مهمان
شاهین

من میمیرم بدون کلش رویال😭

محسن
مهمان
محسن

دیشب یکی از کانالهای تلگرامی کلش بیانیه ای از سوپرسل منتشر کرده بود مبنی بر مسدود شدن تمام اکانتهای ایرانی آیا حقیقت داره

مرتضی
مهمان
مرتضی

😐

امیر
مهمان
امیر

سلام و خسته نباشید همه عوامل سوپرسل،این عادلانه هست ک پنج سال زحمت و وفاداربه ما رو ب سوپرسل اینطور نادیده بگیرید؟بخاطر سود یا هرچیزی دگ تو این اوضاع مریضی کلش تنها سرگرمی من و میلیونها هم وطنم،خواهش میکنم اینطوری با طرفدارانتان رفتار نکنید

ستایش
مهمان
ستایش

به نظر من تغییراتی که شما در کلش مجیک انجام دادین؛ در سرور اول؛ قدرت نیروهای مهاجم ؛ بیشتر از قدرت دفاعی ها شده برای همین خیلی راحت میشه اکثر مپها رو سه ستاره گرفت. میشه قدرت دفاعی ها رو افزایش بدین یا ساختمان جدید دفاعی طراحی کنین؟ بازی رو سخت تر کنید.

امید
مهمان
امید

یعنی هرچی خرج کردیم و هرچی وقت گذاشتیم
همش می پره

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

سلام لطفا منتشر کنید
امروز از پشتیبانی کافه بازار بامن تماس گرفتن به خاطر خرید های زیادیی که کردم اعلام کردن خریدهاتون محخفوظ هستش و فقط قرارداد با سوپرسل منقضی میشه و خود شرکت سوپرسل قصد تمدید با تعرفه های قبل رو نداره و گفتن اپدیدت جدید میاد برای بازی و هیچ مشکلی نیست و فقط پرداخت ریالی حذف میشه
همچنین گفتن یکی دوماه دیگه مذاکره جدید میخوان بکنن با سوپرسل و احتمالا با تعرفه جدید دوباره امکان خرید موجود میشه
پس هیچ جای نگرانی نیست عزیزان و با خیال راحت بازیتون رو انجام بدید

بردیا
مهمان
بردیا

خب دیگه اون زمان بلیط 30 هزار دیگه نیست نیشه 150 هزار😕

سونر
مهمان
سونر

ایکاش اینجوری باشه که شما میگی، ولی من چشم آب نمیخوره

امير
مهمان
امير

چجوري تماس گرفتن ؟ صوتي يا تصويري

میکائیل
مهمان
میکائیل

من خیلی اعصابم خورد شد

میکائیل
مهمان
میکائیل

من خیلی اصبانیم

Mehrzad
مهمان
Mehrzad

مرگ بر این فساد مرگ بر شما ای خائنان فاسد ما مردم ایران هزاران بار میبایست بمیریم که به شرکت سوپر اعتماد کردیم خود من یکی از بازیکنان قدیمی در این بازی هستم هر دو را دارم هم اف کلنز هم رویال بسیار هم در هر دو قوی ام مرگ بر شما مرگ برشما

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

سلام دوستان بیاید برای اینکه حداقل فرضیه اول رو انجام بدن از فردا دست به دست هم بدیم و داخل بازی نریم ( من خودم رویال ۱۰ و ۹ و ۹ و افکلنز ۱۵۶ هستم )

مولی
مهمان
مولی

ایران خودش نمیتونه اینجور بازی بسازه حالا اگر بازی مال ایران بود عمرا این کارو میکرد

Nimi
مهمان
Nimi

همون بهتر من خودم یه مدت دگیر بودم و الان میفهمم چقدر از عمرم رو به باد ها سپردم.متسفانه بازیش اعتیاد آوره و من هم خودم بعضی وقتا حوس میکنم دوباره نصب کنم

A
مهمان
A

دوستان نگران نباشید فقط خرید درون برنامه ایی حذف میشه اکانتتون سر جاشه و هرچی خرید کرده بودین جایی نمیره فقط از ابدیت بعد دیگه نمیتونی گلد پس و جم بخرید زبان فارسی از کلش میره مثل 2و3سال پیش

سونر
مهمان
سونر

آخه همین برام جای سواله؟ اگه قرار باشه اکانتارو بن کنن، پس چرا میگن نگران خریداتون نباشین؟!!!؟
یا قرار نیست بن بشه.🤒🤒🤒🤒
یا قراره بن بشه، و میگن هروقت صلاح دیدیم از بن دراوردیم اون موقع در دسترستونه🤔🤔🤔🤔
نمیدونم فقط میدونم حالم داره ازین مملکت بهم میخوره،

Amin
مهمان
Amin

دوستان سلام لطفا به هیچ عنوان با فیلترشکن وارد بازی نشید وگرنه به میشید چرا؟؟ چون هربار به یک کشور وصل میشید و سوپرسل شک میکنم و به می‌کنه

امير
مهمان
امير

به ميكنه؟ ((((((((((: نميشه اه كنه(((((((((((((((((((:

Soheil
مهمان
Soheil

با سلام ببخشید من دو سوال داشتم ایا با ***شکن میشه وارد کلش شد و دومی اینکه ما بروزرسانی های کلش را باید با دلار خریداری کنیم؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی توجه داشته باشید طبق اعلامیه رسمی کافه بازار اکانت ها و حتی خرید های درون برنامه ای (نظیر جم ، گلدپس و ..) محفوظ باقی خواهد ماند ، فقط پشتیبانی فارسی و پرداخت ریالی از بازی حذف خواهد شد ، پس اختلالی در اجرای بازی نخواهیم داشت .همچنین از سایت game30t.com میتونید خرید هاتون رو انجام بدید

سونر
مهمان
سونر

اطلاعیه رسمی کافه بازار هه هه هه مردم ازخنده،
رییس جمهور حرف میزنه همه چی برعکس میشه
وای به حال کافه بازار😂😂😂

هنوز متوجه نشدین تو این مملکت فقط تز میدن؟
شک ندارم یکی از دلایل این بند و بساط خوده خوده کافه بازاره😑

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

تو رو خدا توروخدا این موضوع رو درست کنین ما وقتمون رو گذاشتیم باید کمپین اعتراض راه اندازی به خدا

سونر
مهمان
سونر

یعنی چارتا هکر درست درمون تواین مملکت پیدا نمیشه بزنیم دهنه سرورای سوپرسلو فرچه بکشیم یادبگرین با جوان ایرانی کل کل نکنن؟😁😡😡😡😡😁

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

توروخدا درست کنین من کلش زیاد بازی مردم وقتمو دادم درست کنین کمپین اعتراض

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی توجه داشته باشید طبق اعلامیه رسمی کافه بازار اکانت ها و حتی خرید های درون برنامه ای (نظیر جم ، گلدپس و ..) محفوظ باقی خواهد ماند ، فقط پشتیبانی فارسی و پرداخت ریالی از بازی حذف خواهد شد ، پس اختلالی در اجرای بازی نخواهیم داشت .

علی
مهمان
علی

عشقه و براول استارز . آف کلنز خیلی خزه خیلی

AMIN
مهمان
AMIN

ﻟﻂﻔﺎ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ اﺯ ﻛﻠﺶ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﺎﺩ. ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻨﻮﻳﺴﻦ

محسن
مهمان
محسن

صد درصد بازی حذف میشه و مسئولین هم کاری نمی کنند تا وقتی که کامل حذف بشه ببینند واکنش مردم چیه. چقدر ما بدبختیم. غیر از اینه که یک میلیون ایرانی بازیهای سوپرسل را بازی می کنند؟ تمام هزینه هایی که کردیم هم قراره حروم بشه. باید رسما هم از بازار و هم از سوپرسل شکایت کنیم

ماهان
مهمان
ماهان

سلام ۱میلیون نفر از بازی های سوپرسل استفاده نمیکنه بلکه حداقل ۱۳میلیون نفر در ایران از این بازیا استفاده میکنن

?>