بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

سوپرسل ایران را تحریم میکند! مسدود شدن کلش اف کلنز برای همیشه ؟

282 85,096

چند سالی است که کافه بازار با شرکت سوپرسل قرار داد رسمی امضا کرده و علاوه بر پشتیبانی فارسی برای کاربران ایرانی امکان خرید محصولات کلش اف کلنز و کلش رویال را بصورت ریالی و با کارت بانکی را نیز فراهم نموده است اما بمبی که ساعاتی قبل (19 شهریور 99) در میان جامعه کلش بازان ایران منفجر شد و همگی را به شوک فرو برده اطلاعیه رسمی این مارکت مبنی بر عدم تمدید قرارداد از طرف سوپرسل و پایان هرگونه همکاری آن با ایران است! طبق این اطلاعیه علاوه بر حذف پرداخت ریالی برای کاربران ایرانی ، مسدود شدن کلش اف کلنز و دیگر بازی های سوپرسل ازجمله کلش رویال نیز محتمل است و این یعنی قطع دسترسی میلیون ها کاربر فعال از بازی مورد علاقشان!

*بیانیه سوپرسل درباره توقف تمدید قرارداد با بازار*

«تصمیم سختی را گرفته‌ایم مبنی بر اینکه قرارداد خود را با «کافه‌بازار» تمدید نکنیم، که در نتیجه آن بازیکنان ایرانی دیگر قادر به انجام دادن بازی‌های ما نخواهند بود. بازیکنان پس از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می‌شود کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.بازیکنان ما، در هر کجا که هستند، از همه چیز برایمان مهم‌ترند، و واقعا متأسفیم که نتوانستیم در حال حاضر راهی را برای ادامه ارائه Clash of Clans و Clash Royale به بازیکنانمان در ایران پیدا کنیم.ما این در را برای همیشه نمی‌بندیم؛ ما به نظارت بر وضعیت و همکاری با «کافه‌بازار» ادامه می‌دهیم تا در صورت امکان راهی برای بازگشت پیدا کنیم.»

این اطلاعیه ای است که کافه بازار ساعاتی قبل در بخش توضیحات دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال منتشر کرده است اما از آنجایی که هنوز بیانه ای رسمی از سوی خود سوپرسل منتشر نشده بسیاری از کاربران در سردرگمی به سر میبرند! آیا این اطلاعیه به معنی پیروی سوپرسل از تحریم های آمریکا و مسدود شدن کلش اف کلنز – کلش رویال است؟

یا اینکه با لغو قرارداد بین کافه بازار و سوپرسل تنها پرداخت ریالی است که غیر فعال میشود؟ نکته جالب دراینباره اینجاست که بیش از نیمی از سهام شرکت سوپرسل اکنون متعلق به تنسنت غول بازی سازی چین است پس با این وجود چرا یک شرکت چینی باید اقدام به تحریم بازیکنان ایرانی کند؟

همانطور که سوالات زیادی در میان کاربران مطرح است ، جواب های بسیاری نیز وجود دارد که نمیتوان دقیقا فهمید کدام یک علت اصلی ماجراست! تحریم های آمریکا یا نارضایتی سوپرسل از تعرفه پایین فروش محصولاتش در بازی؟ همانطور که میدانید گلد پس کلش اف کلنز قیمتی در حدود 5 دلار برای فعالسازی دارد که با نرخ این روزهای دلار در بازار ایران قیمت نهایی خرید آن میبایست بالای 120 هزار تومان باشد درحالی که کافه بازار آن را تنها با قیمت 30 هزار تومان به کاربران ایرانی میفروشد یعنی کمتر از 2 دلار!!!

بر اساس اخبار اختصاصی که از سوپرسل گرفتیم دست کم مطمعن شدیم که بیانیه کافیه بازار کاملا حقیقت دارد و شایعه نیست اما برای فهیمدن این موضوع که مسدود شدن کلش اف کلنز و تحریم کاربران ایرانی از طرف سوپرسل تا چه اندازه صحت دارد باید منتظر اطلاعیه رسمی سوپرسل باشیم که با توجه به تاریخ تعیین شده از طرف کافه بازار یعنی 30 سپتامبر ، شنیدن خبرهایی از سوپرسل مدت زیادی به طول نمی انجامد! درصورتیکه این موضوع دقیقا همانطوری باشد که کافه بازار اطلاع رسانی کرده باید منتظر قطع دسترسی بازیکنان تا حدود یک ماه دیگر در آپدیت بعدی بازیها باشیم.

مسدود شدن کلش اف کلنز - تحریم ایران از سوی سوپرسل - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال - فیلتر کلش - فیلترینگ کلش اف کلنز - بسته شدن کلش در ایران

بروزرسانی دوم مطلب (21 شهریور 99) : تیر خلاص سوپرسل به کاربران ایرانی! 

بعد از سردرگمی های ایجاد شده چند روز اخیر پیرو اطلاعیه کافه بازار ، ساعاتی قبل وبسایت رسمی سوپرسل قسمتی از همان بیانیه فارسی کافه بازار را منتشر نمود که متاسفانه به معنی تایید رسمی تحریم کاربران ایرانی برای دسترسی به بازی های سوپرسل است! بر همین اساس تا حدود یک ماه دیگر و پس از انتشار آپدیت اکتبر کلش اف کلنز و کلش رویال ، این بازی ها برای ایرانیان قابل ورود نخواهد بود.

مشاهده بیانیه رسمی مسدود شدن کلش اف کلنز و کلش رویال برای ایران در وبسایت سوپرسل

تحریم سوپرسل - سوپرسل ایران را تحریم میکند - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال

علاوه بر وبسایت رسمی سوپرسل ، مدیر روابط عمومی سوپرسل در بازی کلش اف کلنز نیز به این موضوع واکنش نشان داده و ضمن ابراز ناراحتی از بوجود اومدن چنین مسئله ای ، اجبار قانونی رو دلیل این حرکت بیان کرده که به معنی فشار تحریم های آمریکا برای قطع ارائه هرگونه خدمات به ایران از سوی سوپرسل میباشد. بنابراین میتوان گفت ممکن است کلش اف کلنز و کلش رویال نیز بزودی به لیست بازی هایی همچون فورتنایت یا پابجی موبایل که برای بازیکنان ایرانی ممنوع هستند افزوده شود!

تحریم سوپرسل - سوپرسل ایران را تحریم میکند - بسته شدن کلش - مسدود شدن کلش - مسدود شدن کلش رویال

اگرچه کلیت ماجرا اکنون روشن شده و طبق گفته سوپرسل تا این لحظه میدانیم که در تاریخ 30 سپتامبر (9 مهرماه 99)  پرداخت ریالی غیرفعال میشود و پس از آن نیز حدود یک ماه بعد در آپدیت جدید بازیهای کلش اف کلنز و کلش رویال بطور کامل از دسترسی ایرانیان خارج میشود اما نکته ای که همچنان مبهم هست اینه که دقیقا چگونه از ورود کاربران ایرانی جلوگیری خواهد شد؟ در اینجا سه سناریو یا فرضیه مطرح میشود :

اول : حذف کلش اف کلنز و کلش رویال از کافه بازار

اولین و خوشبینانه ترین پیش بینی این است که فقط بازی های سوپرسل از کافه بازاز حذف گردد و پرداخت زیالی از این بازی ها پس از آپدیت های جدید حذف شود ، همانطور که ممکن است بدانید نسخه های کافه بازار دارای فایل های حداگانه میباشد ، اگر به مطلب دانلود کلش اف کلنز و دانلود کلش رویال مراجعه نمایید برای پرداخت ریالی نسخه ی گوگل پلی فایل های جداگانه ای وجود دارد که کاربران میتوانند بر اساس نیاز خود دانلود نمایند.جالب است بدانید برای کشورهای دیگر نظیر ترکیه ، چین و … نیز فایل های جداگانه و در فروشگاه های داخلی آن ها ارائه میشود.

در ایران نیز از 4 سال پیش چنین رویدادی رخ داد و بازیکنان میتوانستید از طریق دانلود از کافه بازار نسخه های پرداخت ریالی را با قیمت های فوق العاده مناسب تهیه نمایند.

پس در سناریو اول پس از 9 مهر 99 پیش بینی میشود بازی از برنامه کافه بازار حذف میشود و دیگر کاربران دسترسی به دانلود و اجرای بازی نخواهند داشت ، اما علاقه مندان بتوانند از طریق گوگل پلی و بدوگیم بازی را دریافت و بدون مشکل اجرا نمایند.در واقع همه چیز به همان روال چهار سال پیش بر میگردد و پرداخت های درون برنامه بازی هم توسط سایت های نظیر گیم سیتی (فروشگاه جم و پول های درون برنامه ای بازی ها) انجام میشود.

سناریو دوم : مسدود شدن آیپی هایی که از ایران قصد بازی دارند

حالت دوم بدین گونه خواهد بود که بازیکنان ایرانی که قصد اتصال به بازی را دارند با پیامی مبنی بر تحریم و یا حتی عدم امکان اتصال بازی مواحه شوند. مشابه این مورد را در طی این سال ها برای بسیاری از برنامه ها ، سایت ها و بعضاً بازی های موبایلی و کامپیوتری داشته ایم ، ملموس ترین نمونه بازی فورتنایت میباشد که هنگام لاگین کردن با ایپی ایران با پیامی مبنی بر اینکه “این بازی برای کره شمالی ، ایران و سوریه تحریم میباشد” مواجه میشوید ، کاربران ایرانی در طی این مدت که چنین مشکلات ناعادلانه ای  بوجود آمده از ابزارهای دور زدن تحریم و .. استفاده نموده اند ، درست است که معضلاتی را ممکن است برای بازیکن نظیر کند شدن ، ورود ناموفق و .. بوجود بیاورد ولی تا این لحظه جواب داده است!

سناریو سوم : تحریم کامل کاربران ایرانی کلش اف کلنز و کلش رویال

اما بدترین فرضیه ممکن از اتفاقی که ممکن است رخ ردهد تحریم کامل و مسدود کردن اکانت های بازیکنان Clash of clans و Clash royale توسط سرور میباشد! همانطور که میدانید کشور مبدا شما بلافاصه پس از اولین ورود به بازی و در هنگام ثبت نام از روی آیپی تشخیص داده شده و ثبت میشود بنابراین ای امکان کاملا وجود دارد که هرزمان که سوپرسل بخواهد اکانت های مربوط به یک منطقه یا کشور را مسدود نماید که در اینصورت کاری جز از صفر شروع کردن بازی بوسیله برنامه گذر از تحریم وجود نخواهد داشت!

 

راه حل پس از مسدود شدن کلش برای ایران

همانطور که ذکر شد راه حل های مختلی نظیر ابزار گذر از تحریم و .. وجود دارد.اما اگر بخواهید بازی کلش اف کلنز را با تمامی امکانات و ویژگی ها نظیر اتک زدن ، کلن وار ، لیگ و گلد پس ها ، آن هم بدون هیچگونه هزینه ای و بصورت جم بی نهایت بازی کنید مجیک کلش بدوگیم بهترین گزینه است ، سرور های این بازی که توسط بدوگیم توسعه داده شده در ایران میباشد ، در نتیجه شما میتوانید با اینترنت نیم بها و با سرعت بسیار خوب آن را تجربه کنید.همچنین در حال حاضر تعداد زیادی از کلن های مشهور وارد این بازی شده اند و قرار است رقابت هایی هم ایجاد شود.

تصویری از مجیک کلش با تمامی امکانات بازی اصلی

به هرحال در صورتی که سناریو دوم و سوم اتفاق بیفتد نمیتوان گفت این بهترین راه حل میباشد ، اما برای کسانی که مدت هاست با این بازی اخت شده اند میتواند فضای بسیار مناسبی برای بازی و تجربه ی نسخه ی اصلی باشد 


بروزرسانی سوم مطلب (22 شهریور 99) : اطلاعیه کافه بازار

بالاخره کافه بازار به این شرایط جدید یک واکنش امیدوار کننده نشان داد :

اطلاعیه کافه بازار به شرح زیر است :

با پایان‌یافتن دوره‌ی قرارداد بازار با سوپرسل (توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویال)، این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در حال حاضر تصمیم ندارد قرارداد خود با بازار را تمدید کند. بر اساس این بیانیه «بازیکنان پس از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.»

بازار ضمن ابراز تاسف از این موضوع، بر خود لازم می‌داند نکته‌های زیر را به اطلاع کاربران علاقمند این دو بازی، و به‌ویژه بازیکنانی که در این دو بازی، از طریق بازار خرید درون‌برنامه‌ای کرده‌اند برساند:

حساب و خریدهای پیشین شما محفوظ است. برای اطمینان، فقط کافی است وارد تنظیمات بازی خود شوید و روی دکمه «Supercell ID» ضربه بزنید. اطلاعات بیشتر در این باره را در اینجا بخوانید.

خدمات پشتیبانی سوپرسل به زبان فارسی تا ۸ مهرماه برقرار خواهد بود و پس از آن، شما می‌توانید به زبان انگلیسی از این خدمات در داخل این بازی‌ها و نیز سایت سوپرسل برخوردار باشید.

شما می‌توانید تا پایان روز ۸ مهرماه از طریق بازار برای این دو برنامه با پرداخت ریالی خرید کنید. پس از آن امکان خرید ریالی از طریق بازار وجود نخواهد داشت.

بازار امیدوار است در آینده‌ای نزدیک، امکان ادامه‌ی همکاری با سوپرسل و ارائه‌ی خدمات خرید ریالی را به کاربران ایرانی پیدا کند.


درحالی که سخنان سوپرسل حتی به زبان فارسی به روشنی بسته شدن بازی در آپدیت بعدی را بیان میکند ، روابط عمومی کافه بازار این موضوع را رد کرده و گفته تنها خدمات ایرانی شامل زبان فارسی ، پرداخت ریالی و پشتیانی ایرانی حذف میشود!

 بهرحال موضوع هرچه که باشد ظاهراً حداقل تا یک ماه آینده به صورت قطعی ، نخواهیم فهمید! ممکن است فقط زبان فارسی و پرداخت ریالی غیرفعال شوند و احتمال هم دارد روزی وارد کلش شویم و ناگهان با پیغام عدم دسترسی مواجه شویم

با بدوگیم همراه باشید

 

این مطلب بصورت لحظه ای و به محض انتشار اطلاعات جدیدتر بروزرسانی میشود…

282
دیدگاه بگذارید

avatar
194 نظرات چندتایی
88 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
202 نظرات مدیران
۸ سال بازی میکنه خخخامیرArashmehdiamirali آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
امیر
مهمان
امیر

تروخدا نکنید همه چیو گرفتید مثل یوتویوب همه چی گرفتید واقف کلش نگیرید تو قرنطینه دل خوشیمون همین بود گند زدین به زندگیمان بابا تقصیر آمریکا نیست تقصیر بازار توقع رفته بالا فکر کنم حتما به شرکت سوپرسل گفته پول بیشتری بده واقعا برای ملت ایران و خودم متاسفم

Arash
مهمان
Arash

حالا که نشد

mehdi
مهمان
mehdi

چرا بدوگیم دیگه فعالیت نمیکنه در داخل سایت کلی اپدیت کلش از سوپر نیروها و اسپل جدید اومده

محمد
مهمان
محمد

یکی هم نیست بهشون بگه اخه بازی هم تحریم کردن داره؟

arta
مهمان
arta

شایعس من از منبع خبر دارم اتفاقی نمی افته

علی
مهمان
علی

بازیهای آنلاین کلا قابل اعتماد نیستن من به شخصه خیلی ازبازیهایی رودیدم که قابل دانلود وآپدیت ازگوگل پلی بودن وخرید درون برنامه ای ولی بعدا بسته شدن وازگوگل پلی کلا حذف شدن

ARTIN
مهمان
ARTIN

دوستان من توی کلش رویال خیلی زحمت کشیدم و الان هرکاری میکنم نمیتونم وارد بازی بشم میگه اتصال برقرار نشد

آرمین
مهمان
آرمین

اگه تحریم بکنن خودشون خیلی ضرر میکنن بیشتر بازیکن های کلش اف کلنز ایرانی هستند یه جایی دیدم بعدش چین هست اگه تحریم کنن بالای پنج میلیون بازیکن از دست میدن من که اگر اینطوری بشه کلش اف کلنز رو کاملاً میزارم کنار

کاترین
مهمان
کاترین

من 6 ساله که کلش بازی میکنم و 12 تا اکانت و دوتا کلن دارم، بدون هیچ نوع خریدی و با تلاش خودم همه رو کشیدم بالا، بیخودی این همه وقت براش نذاشتم که الان بگن متاسفیم! گناه نکردیم ایرانی شدیم!

دیمن
مهمان
دیمن

سلام.خداوکیلی این انصاف نیست اینهمه خرج کردیم بعد بازی تحریم شه من الان8ساله دارم بازی میکنم تنها سرگرمی ک دارم همینه بخدا درضمن49تا رفیق درجه یک تو کلنمون دارم چطور دلتون میاد اینکارو سرمون بیارید..خواهشا هرکاری میتونید بکنید نذارید تحریم یا مسدود بشیم ولی راضیم زبان فارسی و خرید واینا رو بردارن فقط و فقط بتونیم ب بازیمون ادامه بدیم.خیلی ممنونم خدا قوت عزیزان….

۸ سال بازی میکنه خخخ
مهمان
۸ سال بازی میکنه خخخ

کلش خودش ۸ ساله نشده اون وقت تو ۸ ساله داری بازی میکنی جالبه

محمد
مهمان
محمد

بیانیه ایران به سوپرسل:
خیلی وقته که دارند از هر طرف تحریممان میکنند، اگر قرار بود آسیبی بهمان وارد بشود تا الان باید وارد می شد، انگار همچنان مشغول سیاه پوش کردن کلاغ ها هستید.

غلامرضا
مهمان
غلامرضا

حااا اخرین لول کلش چند بود

amir
مهمان
amir

من از سال اول که کلش ساخته شد دارم بازی میکنم و واقعا از این مسئله خیلی ناراحتم که عشق چندین ساله ام قراره از بین بره و از بدوگیم بابت زحماتش تشکر میکنم .
و این راه حل مجیک کلش راه حل خوبی هست ولی متاسفانه پول بینهایت و جم بینهایت هیجان و انگیزه بازی کردن رو از بین میبره هر کسی میتونه تو کمتر از ده دیقه مکس بشه
از بدوگیم خواهش میکنم اگر امکانش هست این امکانات رو از مجیک کلش پاک کنه یا یک سرور جدا طراحی کنه که کاملا مشابه کلش آف کلنز باشه
ممنون

عباس
مهمان
عباس

کسیکه ضرر کرد خود سوپر سل بود

عباس
مهمان
عباس

کسیکه ضرر میکنه خود سوپرسله و عواقبش رو در اینده خواهد دید بیشتر از ۵ میلیون کاربر داره تو ایران

آروشا
مهمان
آروشا

چه بهتر تحریم و مسدود کنن اونوقت مجبور میشم دیگه بازی نکنم و ساعت کمتری رو به هدر بدم.😒والااا
من حساب کردم بیشتر از ۵و۴ ساعت تو روز تو کلشم. خیلیه هااا
لعنتی نمیتونم بیخیالشم بشم😁
ولی خودمونیم من تا لول ۱۴۰ اومدم اونم بدون هیچ پرداخت درون برنامه ای حتی یک ریال و هیچوقتم نتونستم به سوپرسل وصل بشم نمیدونم چرا، سعی کردم ولی نشد.😑 تازه کلیم جم دارم.
پس تحریمشون واسه من یکی فرقی نداره ولی اینکه کلا نتونم وارد بازی بشم بحثش جداست که بازم خوشحال میشم چون بیشتر به کار و زندگیم میرسم.

amir
مهمان
amir

داداش تو میتونی اراده کنی و بازی نکنی چرا از اینکه قراره سرورا بسته بشن خوشحالی خب تو رو زندگیت وقت میزاری ولی ما میخوایم بازی کنیم تو هم بهتره بجای اینکه بگی چ بهتر اراده کنی و بازی نکنی

محمد رضا رمضانی
مهمان
محمد رضا رمضانی

ساکت شوووووو بازی قرار نیست بسته بشههه

فرزام
مهمان
فرزام

دو روز دیگه میان میگن تورو خدا بیاید بازی کنید نصف کلش ایرانیا اگر هم تحریم کنند باز تحریمو ور میدارن

amir
مهمان
amir

نه داداش سوپرسل 40 میلیون کاربر داره که فقط 4 میلیونش ایرانی هستن تو هم به این خیال باش که سوپرسل میاد التماست کنه که بازی کنی

Sina
مهمان
Sina

من اکانتمو از دست دادم دوستان به ی جیمیل وصل کردم و همین طور به سوپرایدی حالا نمیدونم چطور برگردونمش کسی بهم بگه سواب میکنه

amir
مهمان
amir

داداش بیخیال شو تا چند روز دیگه کلش به معنای واقعیه کلمه نابود میشه بعد تو اومدی کمک میخوای اکانتت برگرده ؟
ناموسا ولمون کن

Sina
مهمان
Sina

ببینید
کلش 10 ساله درست شده اگه از دست ما بره واقا چیزی برای از دست دادن نداریم من خودم بازی میکنم از این بازی بهتر تو جهان ندیدم حالا بعضی ها شایعه در مورد کلش درست میکنن ولش همشون اشتباهه چون حسودیشون میاد 2 میلیون ایرانی داره کلش بازی میکنه من پسرخالم 8 ساله داره بازی میکنه الان تان 11 مکسه … این همه ضحمت بعد همین طوری مسدود بشیم خیلی خیلی متاسفم برای کار برای چینکه کلش رو از ما میخوان بگیرن😧

parham
مهمان
parham

هشت ساله بازی میکنه اونوقت یازده مکسه؟؟!!
اسکل کردی؟
بازیکن نبود
همون بهتر حذف شد…

amirali
مهمان
amirali

کلش تازه رفته توی 8 سالگیش .. نه 10 سال!!!…دوماً پسرخالت اگه 8 سال بازی میکرد الان باید حداقل نفر 100 اُم ایران میبود نه اینکه تاون یازده باشه!!… سوماً زحمت رو با ز مینویسن نه با ض

mahdi
مهمان
mahdi

چرا سوپرسل با کافه بازار قطع رابطه میکنه؟اگر این اتفاق بیوفته ما ایرانی ها چیکار کنیم.واقعا برای بعضیا که یکی دو ساله بازی میکنم متاسفم.لعنت بر کسی که به یه بازی یا اینطوری بگم به ایرانیا رحم نمیکنه.چرا سوپرسل فقط با کافه بازار قطع رابطه کرده؟من یکی موندم.

Majid
مهمان
Majid

چون ارزش پول ما کم شده و وقتی تبدیل میشه به پول اونها ، یه آدامس هم نمیشه

ناشناس
مهمان
ناشناس

چرا هرچی سنگ مال پای لنگه؟

غلامرضا
مهمان
غلامرضا

خخخخ

معین
مهمان
معین

میشه جواب بدید میگم شما نمی تونیم با سوپرسل قرارداد ببندید و از طریق گیم سیتی جم و گلد پس بفروشید؟خواهشا جواب بدید

amir
مهمان
amir

داداش تا چند روز دیگه سرور ها کاملا بسته میشه خرید های درون برنامه به چه کارت میاد وقتی نمیتونی بازی رو اجرا کنی

معین
مهمان
معین

خواهش میکنم جوابمو بدید امروز سی سپتامبر یا نه مهر هست و سوپرسل در کلش پیام داد و گفت که دیگه پرداخت درون برنامه ای ایرانی ها نمی تونن بکنن خواستم بهم بگید که سوپرسل دیگه اقدام دیگه ای نمی کنه و اکانت هارا بن یا تحریم نمی کنه؟

amir
مهمان
amir

چرا میکنه طی چند روز آینده وقتی آپدیت پاییزی بیاد همه اکانت ها بن میشه

Mm
مهمان
Mm

چی شد اشتباه کردین فیلتر نشده که خواستین ویو داشته باشین نامردا مردم نترسوندین با این حرف همش چرتته الکی الکی

amir
مهمان
amir

همش واقعیت هست تو هم بهتره الکی خودتو امید وار نکنی از این آپدیت دیگه هیچ کلشی تو ایران وجود نخواهد داشت

wolfman431
مهمان
wolfman431

من تازه کلشو نصب کردم از وقتی ک کرونا اومد پسرعموهام وپسر عمه هام بازی میکردن منم نصب کردم دیدم بازی جزابیه معتادش شدم الان ۴تا اکانت دارم شبا اصن نخابیدم فقط تا ده صبح اتک زدم ک کاپمو برسونم تو لیگ لجند برسونم تازه تو لیگ تیتان یک رسیدم توی تان۹ اگه ببندن خیلی بد میشه نباید ببدن زحمتای شبانه روزی ی بنده خدارو نباید اینجوری با منفهت های خودشون از بین ببرن

‌‌ ‌
مهمان
‌‌ ‌

سلام من یه اکانت بن شده دارم اگه کسی تونست کمک کنه در پاسخ همین نظر پاسخ بدع

امير فرضي
مهمان
امير فرضي

لطفا كلش را تحريم نكنيد هر كي خواست بياد كلن #JQ2LLY99چرا ميخوايد كلش رو تحريم كنيد همه چيزو تحريم كرديد بس نبود حالا به يه بازي هم رحم نكنيد واقعا كه براتون متاسفم كلش رو تحريم كنيد به شما چي ميرسه كلش رو ايرانيا تحريم ميكنن نه سوپر سل چون سوپرسل اگه تحريم كنه به ظرر خودش هست

amir
مهمان
amir

داداش وقتی چیزی سرت نمیشه چرت نگو نه سوپرسل تحریم کرده نه ایران کار امریکاس

علیم پیام
مهمان
علیم پیام

با فیل*ت*ر ش*کن نرید اکانتتون مسدود میشه فقط خرید درون برنامه ای و بازی از کافه بازار حذف میشه ولی همچنان میشه به بازی ادامه داد برای دانلود بازی میتو نید به مایکت مرا جعه کنید یا به روش زیر تحریم گوگل پلی استور را دور بزنید اول از همه مطمئن باشید گوگل پلی جدیدترین نسخه باشه وگرنه کار نمیکنه این روش بیاید توی تنظیمات برید قسمت apps روی Google play store کلیک کنید گزینه ی clear cache رو بزنید الان فی*لتر ش*کن خودتون رو فعال کنید(Hotspot shield) پیشنهاد میشه😃 خب حالا وارد گوگل پلی بشید یه گزینه براتون میاد… بیشتر بخوانید »

Hossein
مهمان
Hossein

با فیلتر شکن ام نمیشه وارد شد؟

عیسی
مهمان
عیسی

توروخدا به یک بازی رحم کنید

Sina
مهمان
Sina

ببینید من عاشق کلش هستم اگه بخوان اونو از ما بگیرن مجبور میشویم به کشور های خارجی بریم اکانتمونو بکیریم بعد بیاییم یا اعتراز باید کرد

امير
مهمان
امير

اعتراض

amir
مهمان
amir

فرقی نداره اگه تو ایران وارد بازی شی اکانتت بن میشه

مهدی
مهمان
مهدی

حالا مسدودش نکنن…حیفه بازی های محبوبمون رو از دست بدیم …متاسفم از اینکه تو ایران زندگی میکنم.

ایلیا
مهمان
ایلیا

چی میگی واسه خودت چرا متاسفی تو ایرانی بد بخت بخاطر یه بازی چرت من خودم ۴ سال بازی کردم تازه الان فهمیدم ۴ سال عمرم رو از دست دادم سوپرسل بد بخت بیچاره ممنون میشم همه رو بن کن
بد بخت ها باید برید خدا رو شکر کنید از این بازی شیطانی چرت
این کار خدا بود که این بازی تحریم شد..
پس دیگه نگید تقصیر ایرانم نندازین مرگ بر آمریکا

امیر
مهمان
امیر

چرت و پرت نگو شیطانی چیه جمع کن بابا

ایرج
مهمان
ایرج

سلام.دوستان عزیز کلش رو از ایرانی ها حذف کنن به ضرر خودشونه،جوونای ایرانی بهتر سر عقل میان و هوشیار میشن بعد دردسر برای آمریکایی ها خواهد شد.

۶۷۴۰
مهمان
۶۷۴۰

وایییی کلش اف کلنز سه ماهه بازی می کنم ولی اگه کلش رویالم پاک بشه بدبخت شدم😔😭اینم از بدبختی مائه بازیامونم ازمون گرفتن😬

امیر
مهمان
امیر

سلام دوست من می‌گفت بازیو‌ آپدیت نکن چون وقتی تحریم بشه اکانتت میپره و باید از صفر شروع کنی آیا راست میگه؟

Co-Leader
مدیر سایت

دوست گرامی اگر بازی رو آپدیت نکنید که امکان اجرای بازی رو نخواهید داشت ، بازی قائدتاً باید آپدیت بشه توسط بازیکنان ، طبق اطلاعیه کافه بازار فقط بخش خرید درون برنامه و پشتیبانی با زبان فارسی (نه خود زبان فارسی) حذف میشه و سایر اطلاعات و اکانت ها محفوظ خواهد ماند

مهدی کینگ
مهمان
مهدی کینگ

واقعا حیف شد به خدا دل خوشی ما همین بازی های سوپرسل بود واقعا حیف😢😢😢😢😢😢

?>