بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل(آپدیت دوم)

174 934

همانطور که پیش از این نیز گفته بودیم ، با اعلام هشدار چند روز قبل سوپرسل مبنی بر بن کلن های متقلب در وار ( استفاده کنندگان ایکس مود) ظاهرا موج جدید از بن اینگونه کلن ها توسط سوپرسل آغاز شده و به سرعت نیز درحال پیش روی است!! اما نکته مهم این است که تاکنون هیچ خبر رسمی از سوپرسل منتشر نشده است!!

 

آپدیت دوم (25 بهمن 95)

همانطور که میدانید ، در روزهای گذشته شاهد بن کلن های بسیار مهمی در سطح جهان از سوی سوپرسل بوده ایم و سوپرسل بار دیگر با موجی قدرتمند از بن بازگشته است که ظاهرا اینبار به درخواست یکی کلن های قدرتمند در لیگ جهانی بمنظور افزایش عدالت در بازی صورت گرفته است که البته هنوز این بخش از خبر بطور رسمی تایید نشده است!!

اما علاوه بر بن کلن ، پیام های بسیاری نیز در رابطه با بن بازیکنان در روزهای گذشته دریافت نمودیم که حاکی از قدرت گرفتن دوباره جدال میان سوپرسل و ایکس مود میباشد ؛ چراکه در هفته های گذشته ایکس مود از انتشار مودی برای هک بخش پرداخت درون برنامه بازی های سوپرسل در آینده ای نزدیک خبر داده بود!!

photo_2017-02-12_19-53-38

 

 محرومیت از وار ، همچنان بمدت 14 روز!!

در موج دوم بن کلن ها نیز ، مجازات همچنان همان 14 روز محرومیت از وار است که البته فقط و فقط برای افزاد شرکت کننده در وار اعمال خواهد شد و این افراد به مدت دو هفته حق شرکت در هیچ واری (چه در کلن خود و چه در کلن دیگر) نخواهند داشت!!

clan-war-ban-player-1024x325

ایکس مود همچنان غیرقابل اعتماد!!

گرچه در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر آنتی بن بودن نسخه های پولی ایکس مود در فضای مجازی به گوش میرسد ، اما حقیقت آن است که سوپرسل برای جلوگیری هرچه بیشتر استفاده کاربران از ایکس مود ، دست به هرکاری میزند!!

درحال حاضر این شرکت ادعاهایی در زمینه هک قسمت پرداخت درون برنامه بازی های سوپرسل و همچنین غیر قابل شناسای بودن آن توسط سوپرسل نموده است که هیچ یک از این ادعاها تا این لحظه ثابت نشده است بنابراین خواهشمندیم تا حد امکان از استفاده از ایکس مود خودداری نمایید!!

اما بنا به پرسش های بسیار کاربران ، لازم به ذکر است که ربات همچنان برای سوپرسل غیرقابل شناسایی و بی خطر است و با استفاده از آن به هیچ وجه به اکانت شما صدمه ای وارد نخواهد شد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان از استفاده نسخه های رایگان ربات ها خودداری نمایید چراکه فاقد قابلیت های آنتی بن و رفتار های انسانی میباشند!!

محرومیت از کلن وار اما قابل بخشش!!

با وجود هشدار های مکرر چند روز قبل سوپرسل مبنی بر بن کلن های متقلب ، همچنان برخی از کلن ها سعی در استفاده از ایکس مود دارند که این موضوع به هیچ وجه برای سوپرسل قابل تحمل نیست!! لحظاتی قبل تعدادی از کلن های پرک بالا ادعا کردند که سوپرسل کلن آنها را به حالت تعلیق درآورده است اما نکته جالب اینجاست که تا این لحظه سوپرسل هیچ خبر رسمی دراین مود اعلام نکرده است!!

به گفته این کلن سوپرسل با تغییر قسمت توضیحات کلن ، از افراد این کلن خواسته تا استفاده از مود را متوقف سازند و آن را از گوشی خود حذف نمایند. همچنین لازم به ذکر است که طبق وعده ی سوپرسل ، این تعلیق 14 روزه بوده و درصورت عدم استفاده دوباره بازیکنان از مود ، پس از این مدت کلن به حالت عادی بازخواهد گشت!!

بن - بن کلن ها - موج جدید بن - موج جدید بن کلن - موج - موج جدید بن - ایکس مودبن - بن کلن ها - موج جدید بن - موج جدید بن کلن - موج - موج جدید بن - ایکس مود

ترجمه اطلاعیه بن کلن ها
کلن شما به دلیل تقلب موقتا به حالت تعلیق در آمده است!! لطفا تمامی برنامه های سوم شخص (مود) را از دستگاه خود حذف نمایید!!به شما در گذشته اخطار داده شده بود!

محرومیت از وار در حالت تعلیق!!

طبق گفته سوپرسل ، با استفاده شما از ایکس مود در روند وار ، کلن شما به مدت 14 روز به حالت تعلیق در آمده که در این مدت هیچ یک از اکانت های کلن قادر به شرکت در وار نیستند و حتی اگر از کلن خارج شده و به کلن دیگری بروند نیز این قانون هممچنان پابرجاست!! اما نکته جالب دیگر اینجاست که اگر در این مدت فرد دیگری نیز به کلن وارد شود ، بازهم کلن قادر به شرکت در وار نیست!!

بن کلن تنها با محرومیت از وار!!

آیا با بن کلن ، تمامی اکانت های افراد مسدود خواهد شد؟! این سوال بسیاری از کاربران در این روزهاست درحالی که اصلا این چنین نیست!! به گفته سوپرسل ، با بن کلن شما نه تنها مشکلی برای اکانت شما و خود کلن بوجود نمی آید ، بلکه تنها از شرکت در وار محروم خواهید شد!! تمامی کارهای عادی کلن مثل قبل قابل انجام خواهد بود و مشکللی برای اکانت شما ایجاد نخواهد شد همچنین لازم به ذکر است که حتی متن اخطاریه سوپرسل نیز در قسمت توضیحات کلن قابل پاک کردن و یا تغییر است!!

اطلاع از تمامی کلن های بن شده!!

با توجه به عدم انتشار خبر رسمی سوپرسل تاکنون و به منظور اطلاع رسانی سریعتر درمورد کلن های بن شده ، شما عزیزان میتوانید کلن بن شده خود و یا دوستان خود را با ارسال تگ آن در قسمت نظرات اعلام کرده تا تیم ایرانکلش بتواند آن را به کلیه کابران معرفی نماید و آمار کلی از تعداد کلن های بن شده در این دوره بدست آورد و به شما ارائه دهد!!

همچنین لازم به ذکر است که تیم ایرانکلش از این رویداد پوشش ویژه و لحظه به لحظه خواهد داشت و شما میتوانید اخبار جدیدتر این موضوع را در همین پست مشاهده فرمایید!!

=====================================

*** آپدیت دوم ***

 

شروع رسمی موج جدید بن کلن ها

امروز ظهر بود که سوپرسل با انتشار اطلاعیه از بریکی کوتاه به جهت تعمیر سرورها باری کلش خبر داد که پس از مدتی نیز بازی در دسترس قرار گرفت اما ظاهرا این بریک تنها به جهت یک تعمیر ساده در سرورها نبوده و دلایل دیگری نیز داشته است!!

بسیاری از کاربران امروز و پس از بریک با پیغامی در قست اینباکس خود مواجه شدند که خبر از شروع رسمی بن 14 روزه وار برای برخی کلن ها میداد!! با این حال تاکنون نیز بسیاری از ادعاها را شایعه و بی اساس خواندند و آن را تکذیب کردند!! (توجه : عدد41 روز ذکر شده در تصویر زیر به دلیل اشتباه در ترجمه متن بوده و عدد واقعی 14 روز میباشد)

sshot-2

این درحالی است که سروصدای این ماجرا سرانجام به فروم سوپرسل نیز رسید و باعث واکنش بسیار قافلگیر کننده یکی از مدیران سوپرسل شد. بله ، موج بن ها از امروز بطور رسمی آغاز شده است!!

sshot-1

ترجمه اطلاعیه جدید بن کلن ها
بریک بازی امری کاملا اتفاقی است و هیچ ارتباطی به موج جدید بن ندارد!! ولی بله ، موج جدید بن کلن ها از امروز صبح آغاز شده و محرومیت 14 روزه برخی کلن ها را از وار به همراه خواهد داشت!!

پس از انتشار این اطلاعیه از سوی سوپرسل ، خبرهای بسیاری از بن وار برای کلن برخی کلن ها پخش شد که موجی از اعتراضات را برای این سیاست سوپرسل به همراه داشت اما ظاهرا اینبار هم سوپرسل توجهی به اعتراضات ندارد و در کار خود جدی است!!

از این رو توصیه میشود اخطارها را جدی گرفته و شدیدا در انتخاب افراد شرکت کننده در وار دقت نمایید!! تا به این لحظه تمامی محرومیت ها 14 روزه بوده ولی به گفته سوپرسل در صورت عدم توجه دوباره به اخطارها ، این مدت همیشگی خواهد بود!!

 

این پست به محض انتشار اخبار بیشتر ، بروزرسانی خواهد شد…

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیترین اخبار بن کلن ها :

https://telegram.me/iranclashcom

174
دیدگاه بگذارید

avatar
64 نظرات چندتایی
110 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
85 نظرات مدیران
محمدرضا رنجبرستارنارسیسhyper آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
محمد
مهمان
محمد

آقا من از امروز فروردین ماه ۱۴۰۰ نمیتونم بازی کنم میرم تو بازی منو از بازی مینداره بیرون میگه اتصال قطع شد لطفا کمکم کنید کلنم داره از دست میره

رضا رنجبر
مهمان
رضا رنجبر

اسم کلن بنده دیده نمیشه .نوشته اطلاعات قبیله شما قابل دریافت نمیباشد .کسی میتونه کمکم کنه باتشکر

خیلی خوبه
مهمان
خیلی خوبه

جالبه سوپرسل اطلاع نمیده بعد هم بن میکنه خب همه که مثل ما تو این سایت ها فعال نیستن که ببینن میخواد بن کنه اگر این سایت ها نبود همه از راه به در بودن

ستار
مهمان
ستار

ادمین خیلی کم کار شدین !!! کانال مپ که کلا تعطیله از اول . قدیما مطالب خوبی میزاشتین ولی همونم خبری ازش نیست

طلوع
مهمان
طلوع

ازین حرفا گذشته من تاون یازده مکس بودم کلشم بن شدش حالا بعد چند ماه گذشته کلشو میدن دوباره یانه

Ali
مهمان
Ali

سلام یک اکانت کلش دارم لول صدو شانزده تازه رفتم تان ده همرا یک اکانت رویال لول نه نزدیک ده روی هم میدم صدتومن هرکی خواست لطفا با این ایدی تماس بگیرید@Alitalebipoor
درضمن کسی نمیدونه اپدیت بعدی کی هست؟؟؟؟

Navid021i
مشترک
Navid021i

کلن لول با فروشی میخواهم

esi
مهمان
esi

کلن لول 11 فروشی دارم بیاتلگرام esi1570@

Ramin
مهمان
Ramin

بچه ها کیبوردم مشکل داره واسه کلش.خیلی سخت تابپ میکنه.به نظر شما چه کار کنم؟

رضا ztv9d
مهمان
رضا ztv9d

یه چی بگم دوستانی که بار اول بن شدن ،بعد بن دائمی خوردن اون موقع همه چی کلش به زبان انگلیسی بود بعد ها اومدن ترجمه کردن ،شما هر جا میرفتی به زبان انگلیسی بود همه قوانین به شکل انگلیسی بود،اللن ماشالله همه زبان ها تک تک به فارسی ترجمه شده …خداییی در حقشون نامردی شد،بعد بگم من رفیقم بن شده اراده کنه پول داره میخره بهترشم میخره براش مهم نیست ،اما از این ناراحت چرا اکانت اصل خودش نامردی بن دائم کردن بیشتر اینایی که میبینی بن دائم شدن همون انتظار چهارده روز داشتن گفتن بن میشن فوقش دیگه… بیشتر بخوانید »

احمد27
مهمان
احمد27

دمت گرم داداش

میعاد
مهمان
میعاد

راستی اگه ما ایرانیا نباشیم برا سوپر سل بهتره ببینید ایرانیا گلوبالو به چه گندی کشیدن??

میعاد
مهمان
میعاد

اونایی که میگن کلش در حال نابود شدنه حرف *** میزنن فقط برید گلوبال جمعیت رو ببنید حال کنید ****

The Hell
مشترک
The Hell

سلام.
ادمین محترم سوال داشتم. البته ب موضوع ربطی نداره.
شما میدونید رکورد بیشترین WWS برای کدوم کلنه؟ (بین کلنهای ایرانی)
اگه میتونید جواب بدین اخه خیلی برام مهمه.
کلن ما فعلا 40 وار استریک داریم، میخایم بدونیم رکورد داریم یا نه؟؟
دوستان هم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه.
کلن RECOVERY هستیم.

JOJO-EHSAN
مهمان
JOJO-EHSAN

فکر کنم رکوردWWSیا همون برد پشت سرهم در وارمربوط به کلن پرشین مستر چون من خودم دیدم 57 تا وار پشت سرهم برده بودن یک کلن دیگه هم بود به اسم برابران شجاع اون کلن هم 56 تا برد داشتند اگه ی سر به اپارات مراجعه کنی متوجعه حرفم میشید قسمت سرچ این کلمه رو تایپ کنید <<>> تک کلنم#8gcjjqq2

The Hell
مشترک
The Hell

خیلی خیلی ممنونم از شما دوست عزیز ☺
میخایم حمله کنیم ب این رکورد و مال خودمون کنیمش?
حدود 3 ماهه ک بدون باخت داریم ادامه میدیم…

JOJO-EHSAN
مهمان
JOJO-EHSAN

کلنتون دیدم همه اکانت های کلن فکر کنم مال یک نفره درسته اینجوری ک شما پیش میرید احتمالا رکورد 57 تا وارو بشکنید xperia ehsanاکانت من بود اد فرستادم خیلی محترمانه رجت کردین

The Hell
مشترک
The Hell

نمیدونستم کی هستین خووو.
ساااااااری :/
اکانتا مال 9 نفره. خودم 5 تا دارم.
امیدوارم بشه. بازم مرسی ?

JOJO-EHSAN
مهمان
JOJO-EHSAN

ما کلنمون بعد 8 تا وار امروز باختیم با یک کلن تاون 11 روبه رو بودیم همه اتک زن بودن ابریک میگم 43 تا برد پشا سرهم عالیه

JOJO-EHSAN
مهمان
JOJO-EHSAN

قسمت سرچ اپارات تایپ کنید هایزنبرگ

ali
مهمان
ali

چرانظرات من تایید نشده چون نوشتم مدیریت سوپر سل عین مدیریت کشور ایران

AHMAD BUGATTI
مشترک
AHMAD BUGATTI

جریان چیه که هرکی میاد نظر بده قمپز در میکنه که اکانتش تون ۱۱ هست اونم فول مکس؛ پس این اکانتی لول پایین که تو گلوبال میبینیم دقیقا مال کی هستن؟؟

توفیق
مهمان
توفیق

یکیش ماله من چون اکانت فول ماکسمو فروختم رفت الان از نو یک اکانت دیگه باز کردم و تازه میفهمم چه وقت و زحمتی برای قبلیه کشیده بودم و مفت دادم رفت 1.5 میلیون فکر کنم یکسال دیگه به اون سطح برسم

sir alex
مهمان
sir alex

ممنون از سوپر سل برای بن کردن متقلبان
باشد که درس عبرتی شود برای همگان

hyper
مهمان
hyper

واقعا ممنون ازسوپرسل بن شده ها رو به زندگی واقعی برگردوندن جزبن واقعاراه دیگه نداشت……ولی من هنوزم میام اینجا سرمیزنم امیدوارم از بن بیام بیرون حداقل با فروش اکانتم یک پولی به جیب بزنم….

محسن
مهمان
محسن

باری تعالی
فتوایتان را خوانده ام در جواب:
ان شاالله متقلبی جوانمرد شما و کلن محترمتان را به راه راست هدایت فرماید.
باشد که محشور شویم

امیر
مهمان
امیر

اول شما اگ خودتو بزاری جای کسی ک بخاطر یکی دیگ تو کلن بن شده..دیگ این حرفارو نمیزنی دوم قبل از نظر دادن ببینین فرق مود و رباط چیه؟ سوم اینک کسی با مود راه دو ساله ی شمارو تو یک شب نرفته چهارم اونایی ک مود داشتن ده برابر شما برای کلن و بازیشون تلاش میکردن نه مثل رباط برن خوش باشمو لوت جمع بشه براشون پنجم یکم ب فکر افراد بیگناه بی اطلاع باشید ک بیخود بن میشن ششم خیلی راه ها برای جلوگیری از تقلب وجود داره بن کردن بدترین راهه هفتم تا بن نشی بی دلیلو… بیشتر بخوانید »

احمد27
مهمان
احمد27

داداش امیر بیگ لایک واقعا.دمت گرم واقعا حرفات درسته.والا بی اطلاع بن شدیم حقمون نبود.خودمون اتک زدیم و زحمت و شب نخوابی کشیدیم.مود داشتیم ن ربااااااااااط.نمیدونم چرا اونایی که فرق این دوتا که از زمین تا آسمونه رو نمیفهمن هی میان حرف مفت میزنن.سوپرسل رباط رو تشخیص نمیده زورش به مود رسیده.اونی که شب میزاریش روشن صبح میای میبینی هر پنج تا کارگر سر کاره و مخازن فوله اون ربااااااااااطه ربااااااااااط بفهمید فرق این دوتا رو.مودچیز دیگست.تویی که هرگز ایکس مد نداشتی نیا اینجا نظر بده.خیلی پیش ها همین ایکس مدجای تله ها رو نشون میداد اما دید همین شرکت… بیشتر بخوانید »

ali
مهمان
ali

اولا رباط نه ربات دوم اصلا هم مود جای تله رو حذف نکرده خود سوپرسل امنیتش رو برد بالا دیگه جای تله رو نشون نمیده سوم اتک تستی هم یه نوع تقلبه میتونی مپش رو تست کنی بفهمی از کجا ات بزنی چهارم تو ایکس مود میشه لوتی که میخوایی رو سرچ کرد خب این تقلب نیس؟؟؟؟ البته بنظرم ربات هم مثل ایکس موده شایدم بدتر بازی باید عادلانه باشه

کامیار
مهمان
کامیار

بازم بخندین دست بزنید و داد بزنید هووورررااااااا دم سوپرسل گرم کسایی که مد داشتن بن شدن و هی طرف سوپرسل بگیرید بگین کارش درسته غیره و غیره دو ماه پیش من و بعضی از دوستان گفتیم سوپرسل مکار و حیله گره و سیاستش خیلی گسترده تر از اینه که فقط با پلیرهای متقلب برخورد کنه و بعضی از دوستان گفتن شما رو توهم برداشته و … وقتی شما برای اولین بار وارد بازی میشوید شرط اول رعایت TOS یا قوانین بازی هست که اون رو تایید می کنید و وارد بازی می شوید همچنین توی قوانین کلش به وضوح… بیشتر بخوانید »

احمد27
مهمان
احمد27

لایک.منم همینا رو گفتم جای دیگه

BOSS
مهمان
BOSS

کاری با بن شدن یا نشدن کسی ندارم اما اگه شما تو این دوسال گذشته یه سر به فیسبوک و فروم سوپرسل میزدید متوجه میشدید چقدر کاربران از دست مد بازا شکایت دارن و کلی تقاضا که فکری به حال مد کنن تو این دوسال بهترین راه حل رو تو اخطار به کاربران متخلف دیدن و بعد اخطار گفتن اگه توجه نکنید بن میکنیم . برای احترام گذاشتن به بازی جوانمردانه و کاربران بازی . هیچکسی نیست تو این بازی موقعی وار و میبازه و میدونه دشمن از مد استفاده کرده چقدر ناراحت میشه تا موقعی که وار رو بصورت… بیشتر بخوانید »

احمد27
مهمان
احمد27

مشکل میدونی کجاست؟مشکل اونجاست که اولا منی که بن شدم اصلا نمیدونستم که ایکس مد غیر مجازه فقط دیده بودم جایی نوشتن که سوپرسل خوشش نمیاد.حتی بار ها دیدم که همین سایتایی که الان دارن از این همه بازدید از خبر بن شدن ها سود میبرن خودشون با اینکه کاملا اطلاع داشتن غیر مجازه بشدت ایکس مد رو تبلیغ میکردن و آموزش نصب و روت گوشی رو میذاشتن. واقعا مسخرست که در اولین هشدار اکانتا رو بن دائمی کنه.اخه بن دائمی بی معنیه.میشد یه بار بن دو هفته ای کنه بعد اگه دیدن باز استفاده میشه بازم فورا همون 14… بیشتر بخوانید »

naser98
مشترک
naser98

همچین داره بن میکنه که آدم جرات استفاده از ربات هم نداره والا شانس که نداریم

Co-Leader
مدیر سایت

در هیچ موجی استفاده کنندگان ربات کامپیوتر بن نشدن دوست عزیز

مهمان
مهمان
مهمان

وقتی نمیدونی ایکس مد چیه الکی اضافه گویی نکن .

علی خواجو
مهمان
علی خواجو

داداش گلم ببین منفی هات چقدرن از حرفات منصرف میشی 😐

علی
مهمان
علی

داداش اگه به لایک و دیس لایک بود الان رییس جمهور امریکا یکی دیگه بود.دوما حرف حق همیشه تلخه هیچ کس از شنیدنش خوشحال نمی شه حتی خود من.هدف من از این نوشته توهین به کسی نبوده و نیست اما بد نیست خودمون رو جای مسئولان شرکتی چند میلیارد دلاری بگذاریم تا بفهمیم اگر خود ما هم می بودیم از چنین سرمایه ای باید محافظت می کردیم حتی به قیمت از دست دادن تعدادی هوادارانمون.در ضمن این ما ایرانی ها نیستیم که با خرید جم به اونها سود می رسونیم بلکه کشورهای شرق اسیا و عربی اند که سود هنگفتی… بیشتر بخوانید »

جدی میگم!
مهمان
جدی میگم!

چیزی به مرگ کلش اف کلنز نمونده اخ جااااان خداروشکر… اکانت تان 11 من رو بدون اخطار بن کرد ایشالله نابود بشن به حق پنج تن

علی راد
مهمان
علی راد

هرکی با بازی کلش مشکلی داره نمیدونم حوصله ش نمیکشه بی مزه شده یا هر چیز دیگه خب بازی نکنه کسی ک براش دعوت نامه نفرستاده ک بیا توروخدا کلش بازی کن . اگ ناراحتی بازی نکن چرت پرتاتو تحویل ما نده، گلِ من

علی
مهمان
علی

کسایی که از بازی بن شدن تلاش عجیبی دارن می کنن تا بقیه رو هم از کلش دور کنن! خوب عزیز من شما از ایکس مد استفاده کردی با اینکه سوپرسل بارها و بارها در این زمینه بهتون هشدار داده حالا میایی اعتراض که آی سوپرسل فلان و آی ملت دیگه بازی نکنید؟
به شدت از قوانین ضد تقلب سوپرسل و بن هایی که انجام میده حمایت می کنم

امیر رضا
مهمان
امیر رضا

واقعا ایکس مود چقد کارایی داشته ما خبر نداشتیم.داداش یه انگ جم ساختن هم بهش میبستی حل بود دیگه ! عزیزم اون موقعی که ایکس مود جای تله نشون میداد حتی والکری لول ۵ هم نبود!!! هیچ نیرویی نبود و خیییییییییلی به ندرت یه تاون ۱۰ اونم زورکی با سوپرکویین سه میشد خیییییلی کم و قابلیت نمایش تله ها تو اتک های عادی برای لوت چند ماه قبل از موج اول بن از کار افتاد هیچ کسی منکر این نیست که ایکس مود بی تاثیر بوده ولی نه در این حد((قصد داره راه درازی رو که من و امثال من… بیشتر بخوانید »

رضا ztv9d
مهمان
رضا ztv9d

این یادم رفت بگم با این کار سوپرسل کسی که یه بار بن شده 14 روزه دیگه جرعت نمیکنه اصلا وار بیاد این دیکتاتوری سوپرسل نشون میده البته تقصیر ایرانی ها هم هست این بازی بزرگ کردن از بس بیکارن بابا کم بازی کنید حداقل جم نخرید ؟؟!!!

رضا ztv9d
مهمان
رضا ztv9d

هههههه این سوپرسل اومد خیلیارو قبل بن کرد، گفت داریم بازی جوانمردانه انجام میدیم و ملت تشویق کرد که انجام بدن ،خب چیشد درست شد ???????امنیت بازی ببر بالا فایده نداره این کارا

علی خواجو
مهمان
علی خواجو

حرف حساب 🙂

کامیار
مهمان
کامیار

دوست خوبم هزاران بازی آنلاین وجود داره که همشون سیستم ضد تقلب دارن
سیاست پشت این کارشونه وگرنه راه های زیاد و موثر تر از اخراج کل کلن وجود داره

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

با سلام.دوستان من با مشکل عجیب و شدیدا هادی برخورد کردم توی بازی.من داخل کلنی هستم که به هیچ وجه نمیشه از کلن خارج و یا وارد شد.ظرفیت کلن هم پره.کسی هم نمیتونه کسی رو کیک کنه چون اصلا صفحه ای که اعضای کلن رو نشون میده به هیچ وجه باز نمیشه و فقط یک صفحه سفید رو نشون میده.این مشکل رو همه ی اعضا دارن یعنی نه میتونن لفت بدن نه میتونن کیک بشن و نه میتونن از طریق دعوت نامه ی دوستانه از کلن خارج بشن .یه جورایی گیر افتادیم این تو.دوتا حدس و گمان این وسط هست… بیشتر بخوانید »

naser98
مشترک
naser98

کلنتون 38 تا عضو داره چک کن اخرین ورژن کلش نصب باشه

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

سلام من ادرس پروفايلتو زدم ولي تو كلني نبودي و سه ستاره شده بودي فكر كنم بن شدي

هادی
مهمان
هادی

داداش دیدمت اکانت خوبی داری درخواست دوستی دادم خواستی بیا کلنمون Iranin Champion مرسی

هادی
مهمان
هادی

این اتفاق زمانی میفته که کلن ۴۹ نفره باشه و دو نفر همزمان وارد کلن میشن تنها راه حلش اینه که به قسمت پشتیبانی بازی ایمیل بزنین اونا یه نفر رو کیک میکنن درست میشه

میعاد
مهمان
میعاد

با اینکه سوپر سل افت کرده ولی باز هیچ بازیی به گرد پای کلش نمیرسه حتی دومنیشنز که از نظر من افتضاح و حتی کستل کلش هیچ بازی مثل کلش پرجمعیت و محبوب نیست و فک نکنم به همین زودیا نابود بشه مگر اینکه خودشون بخوان نابودش کنن

naser98
مشترک
naser98

دقیقا همینطوره که گفتی منم چندتا بازی دیگه که دوستان معرفی کردن امتحان کردم اما هیچکدام مثل کلش جالب نبود

Kamyar
مهمان
Kamyar

سلام ببخشید میدونم که اینجا جای این حرف نیست!! ولی من رمز جیمیلم رو یادم رفته براش شماره بازیابی گذاشتم ولی حالا نمیدونم چجوری با شماره بازیابی رمز جیمیلم رو تغییر بدم.لطفا اگه میتونید کمکم کنید اکانت لول ۱۵۶ رو جیمیلم ذخیره دارم .

بهنام
مهمان
بهنام

فورگت پسورد رو بزن بقیش مشخصه یه جا میگه از طریق مسیج شماره بازیابی میخوای یا از طریق دیگه بزن اس ام اس میفرسته برات. یه سرچ بزنی جوجولی دات سووم هم بد نیستا

احسان
مهمان
احسان

سلام من یک ماه نیم پیش بن شدم. کاری به حق یا ناحق بودنش ندارم اینکارای اخیر سوپرسل هم بدجوری باعث ناراحتی پلیراش شده از این که مطمئن شدم دیگه اکانتم برمیگرده هم خوشحال شدم هم ناراحت خوشحال بخاطر این که از فکر و انتظارش اومدم بیرون ناراحت بخاطر این که دو سال از زحمتم در عرض ۲ دقیقه گرفت(فول مکس ۹.هیرو ۳۰.دیوار۱۰) ولی خب قطعا من جز کوچکترین پلیرهای بن شده هستم چون واقعا اکانت های بدرد بخوری بن کن(با احترام به همه) اینارو گفتم که بگم ذره ای احترام به پلیراش نمیذاره اونم بخاطر تعداد بالاشونه(خواهشا نگاه تعصبانه… بیشتر بخوانید »

علی
مهمان
علی

یکی و نیم ماهه که بن شدید ولی هنوزم میایید اینجا و پیگیر اخبار کلش هستید؟!
با این وضع فکر نکنم که این بازی هنوزم براتون تموم شده باشه به هر حال بازی جذاب و اعتیاد آوری هست که باعث میشه سالها روش وقت بزاریم و در حال حاضر هیچ بازیی برای جایگزینی کلش وجود نداره هر بازی دیگه ای چند هفته بازی می کنی و خسته میشی میزاری کنار به همه گیری کلش هم اصلا نیستن

امیر
مهمان
امیر

سلام اقایون دوستان عزیزان ی بازی پیدا کردم کلش اف کلنزو قورت میده خیلی باحاله من خودم به شخصه از وقتی بازیو دان کردم اصلاکلش بازی نمیکنم فقط میرم کالکتورهام رو جمع میکنم. هم از لوس بازیای سوپرسل خسته شدم هم از این همه بی احترامی اونها….. هم از بیس بازی بسیار یکنواخت کلش اف کلنز خسته شدم. و ی چی دیگ واقعا نمیتونم تحمل کنم این همه بی احترامی و لوس بازی و ناعدالتی های سوپرسل و و و و در کل و خیلی کلی بخام بگم سوپرسل طوری رفتار میکنن ک انگار دارن لطف میکنن به ما …..اصلا… بیشتر بخوانید »

احمدرضا
مهمان
احمدرضا

من توی بازیه دومینیشنز برام موقتی یه مشکلی پیش اومده بود چت روم واسم درست کار نمیکرد ، که تازه اون مشکلی بود که از طرف ISP من بود نه اونا… اما باورتون نمیشه که اونا ازم کلی معذرت خواهی کردن و بهت 100 تا تاج دادن واسه یه جورایی جبران کردن این ناراحتی. تاج توی بازیه دومینیشنز مثله همون جم میمونه توی کلش. یعنی بابت ناراحتی ای ک از مشکلی ک پیدا کرده بودم بهم 100 تا جم دادن و ازم کلی هم معذرت خواهی کردن. شاید کار اینا عجیب غریب بنظر بیاد اما اینا کار عجیب غزیبی نکردن… بیشتر بخوانید »

امیر
مهمان
امیر

درسته احمدرضا همه شرکتها چه شرکت های بازی سازی چه مواد غذایی چه لباس ماشین و همه همه تموم پیشرفتشون فعالیتشون مبناش رضایت مشتری هاس یک کارخانه یک شرکتش ارزشش به تعداد مشتری هاشه سوپرسل هم قبلا مشتری مدار بود ولی معلوم نیست جرا اینجوری داره تا میکنه انگار ما مسعولیم ک ایکس مود داره مود میسازه! یا نمیدونم فک میکنن باید منت بزارن چون بازیو دارن پاک میکنن.. مث قضیه پاکشازی یک شهر از مواد به جای اینکه نیرو انتظامی جلوی ورود مواد رو بگیره مواد فروشا رو بگیره بیان معتادا رو بکشن ک بقیه بترسن نرن طرف اعتیاد!… بیشتر بخوانید »

وحید
مهمان
وحید

احمدرضا جان تو این بازی جدیدت یه برنامه مثل ایکس مود پیدا کن و حالشو ببر! با چیزی که تعریف کردی مطمئنم روزی ۱۰۰تا جم جایره میفرستن برات و بابت لحظاتی که مودت خوب کار نکنه میان کلی عذرخواهی میکنن!

fox
مهمان
fox

ببخشیدا داشتی با تقلب میومدی بالا .تازه طلبکار هم هستی .دم سوپرسل گرم بزن همشونو بن کن .حالشونو بگیر .خخخخ

امیر
مهمان
امیر

پسر چررررت تف نده
اوکی؟
چشم کورتو وا کن ببین نوشتم اکانتم هست بن نشدم بازی نمیکنم کلشو
چرتو پرت نگو دیگ

۱۲۳
مهمان
۱۲۳

عقده ای

naser98
مشترک
naser98

این بازی که گفتید من بازی کردم بازی خوبیه سبکش مثل بازیهای پلی استیشن هست اما با کلش قابل قیاس نیست کلش جذابیت و هیجان زیادی داره و تو سبک خودش تا الان رقیب نداشته امیدوارم اینهای هم که اکانتشون بن شده سوپرسل یه فرصت دوباره بهشون بده و اکانتشون آزاد بشه چون کسی که یکبار بن شدن رو تجربه کرده باشه دیگه سراغ ایکس مود نمیره

امیر
مهمان
امیر

اره ناصر جان حق با شماس اما بنده نگفتم بازی world of tank blitz در سبک بازی کلش اف کلنزه ک بخایم مقایسه کنیم. توضح دادم خودم ب عنوان بازیکن از بی احترامی سوپرسل و محیط یکنواخت بازی خسته شدم ک دنبال این بازی تانکه رفتم. هیجانی ک داره رو اصلا تو بازی کلش تجربه نکردم شاید هم واسه منی ک چندین ساله کلش بازی میکنم دیگ جذابیتی نداره! اما بازی خوبیه هم از نظر گرافیکی هم از نظر هیجان، سختی، سبکش، محیطش و چالش هایی ک داره چیزایی داره ک اصلا قابل قیاس با بازی کلش نیس بهرحال هرکدوم… بیشتر بخوانید »

naser98
مشترک
naser98

خواهش میکنم
بازی هم که معرفی کردید عالی هست
شما هم موفق باشید

علی
مهمان
علی

کدوم بی احترامی و ناعدالتی عزیز من؟ بی احترامی و ناعدالتی رو اونایی انجام میدن که با وجود هشدارهای فراوان سوپر سل باز میرن سراغ ایکس مد و تقلب
انگار نافشون رو با تقلب بریدن و قادر به بازی کردن جوانمردانه نیستن
ایراد گرفتن به سوپرسل بخاطر بن کردن ایکس مدی ها هیچ دلیل منطقی و عقلی نداره
اتفاقا این کار سوپرسل عین احترام و برقراری عدالت در حق افرادیه که بازی رو پاک و بدون تقلب بازی می کنن

امیر
مهمان
امیر

علی ی چیزو بهت میگم یکم ب حرفات فکر کن این حرفت فقط حرف نیست وقتی ی جیزی میگی ک نمیدونی داغ میزاری ب دل اونایی ک بن شدن . وقتی میگی هشدار های فراااااوان یکم ب جملت فکر کن ببین ب چی میگی هشدار فراوان؟ ی یارویی اومده میگه همون اول بازی قوانینو تیک میزنی ببینم کدوم یکی از شما ادم هایی نا متقلب و درست کار قوانین اول بازی کلش رو ک زبان ا لیسیه خوندین؟ کدوم هشدار های فراوان؟ نه من نه رفیقم ک بن شد تا قبل از بن شدن اکانتش هیچی از بن شدن و… بیشتر بخوانید »

فرهاد
مهمان
فرهاد

اولش هست.دومینیشن هم مشتری پیدا کنه سختگیری میکنه، این بذل و بخشش هاشم واسه جذب پلیر هست ، بعد ی مدت تغییر رویه میده ، حالا نمیگیم مثل سوپرسل ولی خوب دیگه دست از حاتم طایی بودن برمیداره، در کل هیچی مثل کلش نمیشه …?…….اصلا دلیل اینکه میاین اینجا هنوز اخبار کلش رو میخونین همین هست دیگه چون، هیچی مثل کلش نمیشه

امیر
مهمان
امیر

شما با کلش بازی کن حال کن ؛ ) حالاحالاها زوده بفهمین چی ب چیه طرف هرجور دوست داره رفتار میکنه برات چیزی نیست بعد میشنی رقتار چند سال آینده یک شرکت ک هیچی ازش نمیدونی میگی!!؟ باشه تو راست میگی تو میدونی عزیز کلش هم مثل پراید شده هر روز اپدیت ولی چی تغییر میکنه!؟ و وقتی مردم گیر میدن دیگ پراید نمیخریم تا کیفیت و قیمت هم تراز بشن وام 20 میلیون تومنی میدن ب مردم ک (خر کنن؟ گول بزنن؟ ماشین بندازن؟ هرچی خودت فکر میکنی) جیب پر پول مدیرعاملا و شمایی ک خوحالی با ایربگ اضافه… بیشتر بخوانید »

مهدی داودیان
مهمان
مهدی داودیان

اعتراض به جریمه متقلبان مثل این می مونه که تو مسابقه ای چند نفر دوپینگ کنن وقتی که بگیرنشون بگن مشکل شما شرکت سازنده دارو هستش و نباید ما رو جریمه کنید یک نفر تولید کننده مهتوا هستش ولی یک نفر می اد با دزدیدن مهتوا از اون پول در می اره و بعد یک عده ای هم می گن خوب دزده هم داره پول خودش رو در می اره پس نباید به اون دزد هم چیزی بگین کسانی که تقلب رو می فروشن به سود قانونی و اخلاقی یک شرکت اسیب می زنن یک شرکتی امده و یک بازی… بیشتر بخوانید »

رضا
مهمان
رضا

خدارو شکر که امثال شما رییسی چیزی نیستید اگه بودی اون بازی باید سر تا پا گ للل باید گرفت و شرکت برشکست میشد خدارو شکر که کاره ای نیستی بنظرم خودت معرفی کن سوپر شهرداری حداقل اونجا ثواب بیشتری داره خخخخ

مهدی داودیان
مهمان
مهدی داودیان

و خدا رو شکر که شما هم مدیر این جور چیز ها نیستین چون اینجوری بیشتر ورزشکارها دوپینگی می شدن و بجای رقبات ادمها رقابت برس دارو ها می شد

رضا
مهمان
رضا

از منفی خوردت مشخصه ?????

آراد
مهمان
آراد

اینکه یه بازیه ولی من موندم چی سر فرهنگ و باورهای این ملت اومده که برای حمایت از تقلب و ناحق خوری این همه منفی دادن . از امروز ببعد از اینهمه خبر اختلاس دیگه غافلگیر نمیشم.
اونی که xmod میزنه بعد تازه شاکیه چرا تنبیه شده می خوای به میلیارد برسه اخنلاس نکنه

احمد27
مهمان
احمد27

اول تحقیق کن بعد بگو تقلب.ایکس مد تقلب نیست برای هزارمین بار.ولی معلوم نیست چه اتفاقی افتاد بین سوپرسل و ایکس مد که زورش به ایکس مد با اون همه کاربرد و گستردگی نرسید اومد زد بازیکنای خودشو بن کرد که حال ایکس مد رو بگیره ولی در واقع بازم رید به خودش.مثل پدری که از کارو ناراحتیای بیرونش طاقتش سر اومده میاد خونه بچه هاشو کتک میزنه .وگرنه ایکس مد هیچ ربطی به تقلب نداره و ققط برای مجاز جلوه دادن این کارشون اسم تقلب گذاشتن روش چندتا هم مث تو که تو عمرت ایکس مد نداشتی با خودت… بیشتر بخوانید »

حمید
مهمان
حمید

اتفاقا تعداد زیاد منفی هایی که خورده گویای اینه که تعداد زیادی از متقلبان تو این صفحه بودند :)))
و طبیعتا حرفش واسه متقلبا خیلی زور و سوزش داشته :))

۱۲۳
مهمان
۱۲۳

عقدهدای بدبخت

ali
مهمان
ali

عزیزه من نمیخواد از شرکت سوپرسل حمایت کنی چون این شرکت هیچ احترامی نسبت به کاربراش نداره. و از این مثالهایی که شما زدی زیاد میشه زد.حالا اگه واقعا حرف خودتو قبول داری جواب سوال منو بده. تو یه مسابقه فوتبال یکی دوپینگ میکنه بعد به خاطر اون یه نفر همه تیم رو جریمه یا از بازی محروم میکنن ایا؟(کاری ک سوپرسل داره با کاربراش میکنه)

مارشال
مهمان
مارشال

داداش مث اين كه در جريان نيستى
ثابت بشه يه نفر تو يه تيم دوپينگ كرده يا مثلا محروم بوده از بازى و بازى كرده نتيجه سه صفر ميشه
بله كل تيم جريمه ميشه

امیر
مهمان
امیر

کدوم تیم ؟!
اونس ک تو کلنه و وار نمیاد اصلاااا و ابداا اون چرا بن بشه؟
چجوری راحت چشماتونو میبندین اینو با اون مقایسه میکنین؟ تیم!هه ! تو تیم طرف جلوچشماته هر روز میبینش خونوادش خودش رفیقتهه نمیتونی بفهمی چی کار میکنه بعد چطور انتظر میره من تو کلن پشت گوشی تو ی شهر دیگ تو ی کشور دیگ کل صحبتم با طرف 10 دقیقه تو روزه بفهمم از مود استفاده میکنه و و…. !
ی چیز بگین منطقی باشه نه دفاع کور کورانه

علی خواجو
مهمان
علی خواجو

واقعا اگه احترام میذاشت ما که این همه ساله بازیاشو بازی میکنیم انقدر راحت بن نمیکرد بدون اخطار !!!!!!! 😐

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

خدایی آخرت نامردیه اخه سوپر سل داره کاری میکنه که همه برن یه چیز دیگه بازی کنن. فک کنم دیگه داره عمر کلش تموم میشه

?>