بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

قوانین جدید سوپرسل!! کلن های متقلب در وار بن خواهند شد!!(آپدیت دوم)

192 3,049

همین چند ماه پیش بود که سوپرسل طی اقدام غیرمنتظره ای تمامی استفاده کنندگان از مود را به ناگاه بن همیشگی نمود و اعلام کرد هیچ بخششی برای متقلبان درکار نیست!! اما با گذشت چندین ماه از این موضوع و قدرت گرفتن دوباره ایکس مود ، سوپرسل باردیگر بر قوانین سخت گیرانه خویش افزود تا شاید هشداری به آن دسته از افرادی باشد که همچنان در فکر استفاده از ایکس مود هستند!!

بن - موج جدید بن - موج جدید بن کلن ها - بن کلن - محرومیت از کلن وار - وار - تقلب

کلن های متقلب در وار بن خواهند شد!!

لحظاتی قبل سوپرسل قوانین جدید برای کلن ها اعلام و منتشر نمود که بر اساس آن هرگونه سوء استفاده در کلن وار و تقلب در آن، منجر به محرومیت اکانت های کل کلن از کلن وار خواهد شد!!

در متن این اطلاعیه ذکرشده هرگونه استفاده از مود و یا نرم افزار سوم شخص دیگری برای دستکاری در روند عادی وار ( اشاره به قابلیت های ایکس مود برای اتک تست و مشاهده تله ها) تقلب محسوب شده و منجر به بن کل کلن و اکانت هایش از وار خواهد شد!! از این رو به بازیکنان هشدار داده شده ، اگر فکر میکنند کلن آنها از این شیوه در وار استفاده می نمایند ، سریعاً آن کلن را ترک کنند!!

بن کلن وار در دومرحله!!

این اطلاعیه سوپرسل هشدار اولیه به آن دسته از بازیکنانی است که همچنان در کلن وار از مود استفاده میکنند. موج اول بن کلن وار  بصورت موقتی بوده و تنها برای 14 روز دوام خواهد داشت!! ولی طبق هشدار سوپرسل ، درصورت تقلب دوباره ، و در موج دوم ، بن کلن وار همیشگی خواهد بود و کلن شما و اکانت هایش  تا ابد از شرکت در کلن وار محروم میشوند!!

موج جدید بن بزودی برای کلن ها!!

با توجه به این اطلاعیه سوپرسل ، انتظار میرود بزودی و در روزهای آینده شاهد آغاز موج جدیدی از بن اینبار برای کلن وار خواهیم بود!! با توجه به اینکه هشدار سوپرسل بسیار جدی است و با استفاده حتی یک نفر در کلن از مود ، تمامی افراد از کلن وار محروم خواهند شد ، بنابراین توصیه میکنیم به هیچ وجه از ایکس مود و دیگر نرم افزارهای این چنین استفاده نکنید و سریعاً آن را از گوشی خود حذف نمایید!!

ایکس مود ، دشمن سرسخت سوپرسل!!

ایکس مود گیم

با وجود سخت گیری های سوپرسل و نشان دادن جدیدت کارش درباره بازی عادلانه ، ایکس مود ، دشمن دیرینه این شرکت همچنان دست بردار نیست و چندی پیش اعلام نمود  نسخه منتشر کرده است که به هیچ وجه قابل شناسایی نیست و آنتی بن میباشد!! این نسخه که ظاهرا ایکس مود حساب زیادی بر روی آن باز کرده است ، به قیمت 15 دلار هم اکنون قابل خرید و استفاده است!! به گفته ایکس مود ، الگوریتم این نسخه به کلی با دیگر نسخه ها تفاوت داشته و ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه رایگان خواهد داشت!!

ولی در این میان سوپرسل نیز بیکار ننشسته و بنظر میرسد اطلاعیه امروز مبنی بر بن کلن ها ، واکنشی جدی نسبت به این اقدام ایکس مود است!! درحال حاضر خبری از بن کلنی دریافت نشده ولی آنچه مشخص است ، سوپرسل بزودی پاسخ محکمی با موج جدید بن کلنها به ایکس مود خواهد داد اما در این میان نیز بازیکنان بی گناه بسیاری قربانی این نزاع خواهند شد!!

هشدار را جدی بگیرید!! بخششی درکار نخواهد بود!!

پس از آخرین موج بن ها ، بسیاری از کاربران ادعا میکردند که ناعادلانه بن شدند و تا قبل از آن هیچ هشداری به آنها داده نشده بود اما در مقابل سوپرسل هیچ پاسخی به اینگونه افراد نداد و اکانت های آنان همچنان مسدود است!! اما ظاهرا سوپرسل اینبار با مطرح کردن این هشدار در سایت و فروم رسمی خود ، قصد مهر زدن بر دهان افرادی را دارد که بعد ها ادعای بن ناجوانمردانه خواهند نمود!! سوپرسل از تمامی بازیکنانش درخواست کرده تا نرم افزار های سوم شخص (ایکس مود) را از گوشی خود حذف نمایند و در غیر اینصورت و حتی با استقاده تنها یک نفر از اعضای کلن شما از ایکس مود ، منجر به بن و محرومیت همه افراد از کلن وارخواهد شد!!

حتماً بخوانید  گفتگویی با سوپرسل! از تغییرات آپدیت تا سیاست بن اکانت!

از این رو توصیه میشود ، لیدرها و کولیدرهای تمامی کلن ها ، با ارسال ایمیلی در کلن خود ، این موضوع و جدیت آن را به اطلاع سایر افراد رسانیده و آنها را از خطر استفاده ایکس مود با خبر سازند!!

هشدار سوپرسل - اطلاعیه - اطلاعیه سوپرسل - بن - موج جدید بن کلن ها - بازی جوانمردانه

محرومیت 14 روزه یا همیشگی اعضا از کلن وار!!

همانطور که در بالا نیز گفته شد ، طبق اطلاعیه سوپرسل در صورت استفاده از هزگونه مود در روند وار ، منجر به محرومیت تمامی اعضا از کلن وار به مدت 14 روز خواهد شد!! همچنین پس از این مدت ، درصورت تقلب دوباره و استفاده از مود ، اینبار بصورت همیشگی از وار محروم میشوید. اما نکته ای که بسیار قابل توجه میباشد این است که در صورت بن همیشگی اکانت شما از کلن وار ، حتی با عضویت در کلنی دیگر نیز ، قادر به شرکت در وار نخواهید بود!! به عبارتی ، اکانت شما و تمامی اکانت های کلن شما ، تا ابد از شرکت در وار محروم خواهند بود. همچنین این قانون برای  تمامی کسانی که در روز وار به کلن وار میشوند نیز صدق میکند!!

چگونگی شناسایی افراد متقلب در کلن وار!!

همانطور که میدانید ، طبق آخرین اطلاعیه سوپرسل ، با تنها تقلب یکی از اعضا کلن ، سایر اعضا کلن نیز از وار محروم خواهند شد و همین موضوع باعث انتقاد بسیاری از کاربران از این شیوه شد؛ چراکه ممکن است فردی با قصد قبلی وارد کلن شما شده و سعی در نابودی کلن داشته باشد!! اما موضوع به همین سادگی ها هم نیست و سوپرسل برای این مسئله نیز تدابیری اندیشیده است!!

به گفته سوپرسل ، تنها تقلب و استفاده از مود در کلن وار منجر به محرومیت اعضا از وار میشود یعنی اگر حتی فردی در کلن شما وجود داشته باشد که همچنان از مود استفاده کند ولی دخالتی در وار نداشته باشند ، هیچ خطری برای اعضا نداشته و تنها منجر به بن اکانت خویش میشود!! بنابراین شما میتوانید با زیر نظر داشتن اعضا ، از شرکت افراد مشکوک( اکانت هایی با لول و سطح دفاعی پایین) جلوگیری نمایید!!

از طرفی ، به گفته سوپرسل ، فعالیت کلن شما در مدت معینی زیر نظر گرفته میشود و تنها درصورت استفاده طولانی مدت از مود ،کلن شما از وار محروم خواهد شد!!

شروط لازم برای تقلب در کلن وار

با انتشار غافلگیرانه اطلاعیه سوپرسل درمورد محرومیت کلن های متقلب از وار ، بسیاری از کاربران درچار سردرگمی شدند چراکه منظور سوپرسل از کلمه تقلب بصورت دقیق مشخص نبود!! اما لحظاتی قبل و در پی انتشار جزییات جدید از یکی از منابع خبری ، میتوان گفت کمی از این سردرگمی کم خواهد شد. این جزییات در اصل مربوط به شرایط تقلب در کلن وار میباشد :

آیا استفاده از اکانت های مهندسی تقلب محسوب میشود؟!

موضوع اکانت های مهندسی حال به نگرانی بزرگ برای بازیکنان تبدیل شده چراکه پس از هشدار سوپرسل مبنی بر محرومیت از کلن ورا در صورت تقلب ، بسیاری از کابران اکانت های مهندسی را نیز نوعی تقلب میشمارند درحالی که اصلا چنین نیست!! به گفته یکی از کارمندان سوپرسل اگرچه استفاده اکانت های مهندسی مورد تایید سوپرسل نیست اما درحال حاضر هم تقلب محسوب نشده و منجر به محرومیت از کلن وار نخواهد شد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست!!

حتماً بخوانید  14 روز بن کلن وار چگونه است ؟

آیا جاسوسی در کلن مقابل منجر به محرومیت از وار میشود؟

اگرچه موضوع جاسوسی در کلن مقابل برای برتری گرفتن از حریف ، کاری بسیار زشت و ناپسند هست ولی باید بگوییم که اینکار نیز فعلا در نظر سوپرسل تقلب محسوب نشده و نمجر به محرومیت از کلن وار نخواهد شد!!

استفاده از اکانت های لول پایین برای شناسایی تله ها؟!

بسیاری از کابران پس از ناکارآمدی ایکس مود ، از اکانت های لول پایین برای اتک تست و شناسایی تله ها در وار استفاده میکنند که این موضوع نیز در این روزها به نگرانی بسیاری بزرگی برای این گونه بازیکنان شده است!! در رابطه با این موضوع باید بگوییم جای هیچ نگرانی نیست و این مورد هم توسط سوپرسل تقلب تلقی نمشود و منجر به محرومیت شما از وار نخواهد شد!!

استفاده از شبیه ساز(بلواستاکس) یا داشتن چندین اکانت؟!

بسیاربی از بازیکنان همواره تصور میکنند ، استفاده از شبیه سازها همچون بلواستاکس در نظر سوپرسل تقلب بوده و موجب بن اکانت آنها میشود!! در صورتی که اصلا چنین نیست و شما میتوانید با خیالت راحت از آنها استفاده نمایید. همچنین لازم به ذکر است ، داشتن چندین اکانت بر روی یک گوشی نیز هیچ اشکالی نداشته و موجب بن شما نخواهد شد!!

استفاده از ربات برای پیشرفت در بازی؟!

سوپرسل همواره از کلمه ربات در جملاتش به عنوان نرم افزار سوم شخص نام برده است!! اما حقیقت چیز دیگری است. درحال حاضر و تا این لحظه سوپرسل قادر به شناسایی هیچ یک از ربات های کلش اف کلنز نبوده و هیچ گزارشی مبنی بر بن اکانت به دلیل استفاده از ربات دریافت نشده است چراکه ربات کارکردی کاملا مشابه انسان داشته و با استفاده از عکس ، موقعیت های مختلف را در دهکده شما شناسایی کرده و روی آن کلیک میکند!!

از طرفی ، هیچ ربات های کلش اف کلنز تاکنون موفق به شرکت در وار و انجام اتک کلن وار نشده اند بنابراین میتوان با اطمینان گفت ربات ها هیچ نقشی در بن شدن اکانت شما یا محرومیت از کلن وار ندارند و استفاده سوپرسل از این کلمه صرفا جنبه ترساندن بازیکنان را دارد!!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی

با وجود گفته ها و اطلاعیه های سوپرسل تا به این لحظه به نظر میرسد تنها انگیزه سوپرسل از ایجاد قوانین جدید برای بن و یا مسدودسازی اکانت بازیکنان تنها نزاع مسخره بین دو شرکت ایکس مود و سوپرسل است و بدیهی است که بسیاری از کابران نیزقربانی این دعوای بیهوده شوند.

درحال حاضر هیچ گزارشی مبنی بر بن و محرومیت کلنی از وار به دست ما نرسیده است اما آنچه که واضح است این است که سوپرسل برای اثبات برتری و قدرت خویش به ایکس از هیچ اقدامی فروگزار نخواهد نمود ، بنابراین توصیه میشود به هیچ وجه از هیچ یک از برنامه های مود استفاده کرده و تا حد امکان دوستان خود را از خطرات استفاده از آنها باخبر سازید!!

 

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیترین اخبار بن کلن ها :

https://telegram.me/iranclashcom

192
دیدگاه بگذارید

avatar
111 نظرات چندتایی
81 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
103 نظرات مدیران
ناشناسErfمجتبیmasihSyberia آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام ببخشین انگار قبلنا اگ رهبر چند وقت به کلش نمیومد رهبری به نفر بعدی واگزار میشد بعد یک یا سه ماه الان قوانین چجور شده و بعد چند وخت اینجوری میشه، میشه بگین

Erf
مهمان
Erf

سلامدمن بن شدم اما زمان خاصی نزده و اولین بارم هیت یعنی چی؟

مجتبی
مهمان
مجتبی

ms5jd

مجتبی
مهمان
مجتبی

میخوام لول کلنمو زود بیارم والا باید چیکار کنم؟
از یکی از اشناهام پرسیدم گفت یه وار جدیدی امده برا سوپر سل تاس میندازه تو وار هرکی گفت باید اون ببازه و طرف مقابلش حتما ببره اگ اونی ک قرار بود ببازه نبازه جریمه میشه چگونه این وارو استارت کنم

shahrooz-14
مهمان
shahrooz-14

اکانت مهندسی چیه توضیح بدید لطفا…

mohsen.alizaedeh
مشترک
mohsen.alizaedeh

سوپرسل فقط فکر اینه کم کم کلش رو تعطیل کنه تا کلش رویال جون بگیره . قوانین مسخره پشت هم میاره . آقا گیریم یکی استفاده کرد ما بن شدیم بعد کلن رو به گفته خودش ترک کنیم بریم یه کلن دیگه تو کلن جدید هم یکی استفاده کنه ما برای بار دوم بن بشیم و همچنین باز بقول خود سوپرسل تا ابد بن وار بشیم . تقصیر منه نوعی که استفاده نکردم و روحم خبر نداره کی استفاده میکنه و متقلبه چیه ؟ اینجوری باید بشیم مارکوپولو هر روز یه کلن بریم یا نه کلا قید کلن و بزنیم… بیشتر بخوانید »

رضا
مهمان
رضا

موج جدید بن کلن ها اغاز شد حالا هی ملت قبل بن شدگان مسخره کنید حقتونه

ناصر
مهمان
ناصر

ظاهرا بن کردن کلنها هم شروع شده تعداد زیادی کلن چینی و اندونزیایی بن شدن تو فروم شون برید ببینید چه جنجالی راه انداختن

جدی میگم!
مهمان
جدی میگم!

die super cell

REZA2795
مشترک
REZA2795

سلام
مشکل سوپرسل بازی جوانمردانه نیست عزیزان این پوشش هست که میگن میخوان بازی رو جوانمرادنه کنن
مشکل سوپرسل فقط فقط مود هست به قول خودمون هر کدوم میخوام رو اون یکی رو کم کنه
مهم هم نیست چند بازیکن که 3 سال وقت گذاشتن هر چقدر لازم باشه سوپرسل قربانی میکنه تا رو شرکت مود رو کم کنه منم مثل هم میخوام بازی جوامردانه باشه ولی این فقط یه رویاست چون سوپرسل هدفش فقط مود هست
ممنون از سایت عالیتون

The Hell
مشترک
The Hell

دوستانی ک نگران اکانت های مهندسی و چند اکانته بودن هستین، باید خدمتتون عرض کنم ک هیچ مشکلی ندارن این دو. خودم چندین بار ب س. سل میل دادم و در این باره صحبت کردم. جوابشون خیلی واضح و ساده بود. : میگن ما دوس داریم همه بازیکنا با وسایل کامل برن بالا ولی اگ کسی میخاد دیوار نگیره، خب ب ما ربطی نداره… اینو بدونید اونی ک تاون مینی میره بالا واس اون بازی هم زحمت میکشه. درست مث بازی اصلیش. الان هم ب نظرم کاملا بی مصرف شدن با این وضعیت xp و دوم اینکه چند اکانته بودن… بیشتر بخوانید »

AHMAD BUGATTI
مشترک
AHMAD BUGATTI

سلام
من قبلا یه کلن وار داشتم لول شیش بود اکانت لول 137 مکس هم داشتم که لیدر بود و بیستا اکانت که مال خودم و داداشم بودن
بعد از موج بن ها تمام اکانت های اصلیمون بن شدن و فقط اکانت های فیک و لول پایین موندن و یه اکانت لول 5 مال خودم لیدر شد ولی جیمیل اون رو ندارم
نمیخوام کلنم رو از دست بدم
ایا سایت ایران کلش میتونه اون اکانت لول پنج لیدر رو بهم برگردونه؟
ممنون

amirsami
مهمان
amirsami

سلام باید اکانتای فیک روهم بن کنن چون هرکلنی ک اکانت فیک داره وار براشون اسون میفته ویجور ناجوانمردانه س وبنظر من تقلب حساب میشه

ناصر
مهمان
ناصر

یه مدت دیگه خیالشون از ایکس مود راحت بشه همینم جلوش رو میگیرن براشون کاری نداره

arad
مهمان
arad

درود بر همگی دوستان این قانون بی ارزش اه و باعث بازی جوانمردانه نمیشه. در این هفته ، کلن وار 15 تای با حریف هندی و 30 تای با حریف ژاپنی داشتیم که هر دو رو باختیم. در وار اول 5 اکانت از 15 تا و در دومی 8 اکانت از 30 تا فول تان 8 تا 10 با هیروهای سطح 20 به بالا اما تک دفاعی توپ لول 2 بودن. در مقابل تانهای 5-6 ما .خوب نتیجه کاملا مشخصه . و چیزی که برام جالبه سیستم مدیریت شده سرچ سوپرسل هست بطور حتم میگم 3 ماه گذشته با 3… بیشتر بخوانید »

مصطفی
مهمان
مصطفی

آقای آراد سیستم هماوردیابی سوپرسل که وار رو پیدا میکنن هرگز روی نیروهای دشمن یا اینجور چیزا محاسبه نمیشه توی وار مشخص کننده حریفتون بستگی به 1.اکسپی لول هر شخص 2.لول دفاعیا و تله ها 3.لول هیرو ها این سه تاهستن که حریف شما و ترتیب افرادکلن خودتون رو مشخص میکنه و سرچ اتکی که شماچیزی گیر نمیارین با این مدت بازی کردنت انتظار داشتی لوت تاون 11بزنی؟به علاوه کاپ شما باید با لولتون هم خونی داشته باشه هردمبیل که نیست اینایی هم که دارم میگم از قسمت help and supportخود بازی هست شما هم میتونین ببینین

آراد
مهمان
آراد

سپاس از نظری که گذاشتید آقا مصطفی. مطلب رو درست متوجه نشدید. 1- وقتی تان 9 فول با هر دو هیرو در مقابل تان 6 در وار قرار میگیره خوب مشخصه که چیدمان عادلانه نیست. همین شماره 8 اتک کرد شماره 2 و 3 طرف ما رو زد . آیا این امکان برای 8 ما با کمپ 150 تایش هست ؟ که همین سیستم گزینش که ذکر کردید نقطه ضعف اه و این امکان رو میده. 2- اگر بدرستی مطالعه میکردید من اشاره کردم پارسال چنین مواردی بود یعنی هم من اشراف و آگاهی دارم سطح لیگ چیه و میزان… بیشتر بخوانید »

ناصر
مهمان
ناصر

این اکانتهای به اصطلاح مهندسی رو اکثرا با خرج جم بالا میارن به همین خاطر تا الان سوپرسل جلوشون رو نگرفته اما مجبوره یه مدت دیگه برای تعادل وار بهشون گیر بده

آراد
مهمان
آراد

کاملا با نظر شما موافق هستم آقآ ناصر

alisini
مشترک
alisini

امیر نیلچی چقد غلط املایی داشتی ولی داداش دمت گرم که اطلاع رسونی کردی .

جدی میگم!
مهمان
جدی میگم!

😐

امیرحسین110
مهمان
امیرحسین110

تو آخر همه موارد نوشته :”جای نگرانی نیست” اگه جای نگرانی نبود سوپرسل بیانیه شدید الحن اینطوری نمیداد ، آقای نویسنده همه ی موارد تقلب رو گفتی بعدم گفتی اشکالی ندارن ! عجب !

نیما
مهمان
نیما

امیر حسین جان سوپرسل فقط و فقط برای رقابت با ایکس مود داره سخت گیری میکنه.تا الان که ایکس مود سرسخت تر از سوپرسل بوده و خوب ایستادگی کرده.اما باید این قسمت بن کلن وار رو آویزه گوشمون کنیم چون این بار موضوع خیلی متفاوته.
بن ۱۴ روزه و بن همیشگی از کلن وار!!!!

REZA2795
مشترک
REZA2795

سلام دوباره دوستان بهترین راه که هم وار بزنید هم خیالتون راحت باشه بن نمیشید کافیه خودتون یه کلن بزنید 10 تا اکانت بسازه 5 تا سیو کنید 5 تا رو نه خودتون تنهایی بزنید یا اگه رفیق قابل اعتماد دارین بزارین وار
من خودم یه ماهی میشه تنهایی بازی میکنم همه رو هم خودم میزنم هم باخت نمیدم هم خیالم راحته بن نمیشم
وقت گیر هست ولی مطمئن که زحمتون به باد نمیره
لایک یادتون نره خخخخخخخ

thegamer
مشترک
thegamer

ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺧﺪﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎﻥ ﺩﻡ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ 😐

ﻧﻈﺎﻓﺖ ﺭﺍ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ
ﺷﺎﺧﻪ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺸﮑﻨﯿﺪ
از ایکس مود و هک استفاده نکیدددددد سعی کنید بازی یاد بگیرید

AbdollahFtoohi
مهمان
AbdollahFtoohi

و اگر از آنها بپرسی (: «چرا این اعمال خلاف را انجام دادید؟!»)، می‌گویند: «ما بازی و شوخی می‌کردیم!» بگو: «آیا خدا و آیات او و پیامبرش را مسخره می‌کردید؟!»
(Farsi)

via iQuran

Syberia
مهمان
Syberia

بارک الله فیک.نخواستم آیه رو براشون بنویسم گفتم بذار حداقل برن بخاطر این آیه هم شده قرآن بخونن. حداقل معنیش رو.
مواظب حرف زدن هامون باشیم بخاطر یه جوک و یه خنده 2 ثانیه ای اعمال صالح خودمون رو خراب نکنیم.

آراد
مهمان
آراد

نخست اینکه در گفته ایشون هیچ اشاره ای به پیامبرها نشده بود. کاش دوستان بی دلیل سانسور نمیکردن مطلب رو تا مشخص بشه. شما اگر هدف دار بدنبال تخریب دیگران یا شایدم این سایتی اون چیز دیگر ایست. بعد هم شما از پیغمبر خدا وکیل تری که با این توهین و درک ات ، قطع به یقین نیستی خدای خودشه ، پروردگار به موسی خطاب کرد گفت بتوچه بین من و بندم چی میگذره تو حساب کار خودت رو بکن . آیه شریف اش رو هم خودت پیدا کن بیا این زیر بنویس . کنایه مطلبش هم اتفاقا به آدمهای… بیشتر بخوانید »

Syberia
مهمان
Syberia

راست میگی کاش سانسور نمیشد همه میدیدن و قضاوت میکردن که کامنت ایشون جوک بود یا نه..شوخی با خدا و انبیاء نباید کرد به عنوان یک مسلمان.ایه قرآن واضحه.این حرف هام هم از دلسوزیه که بفهمن چی به چیه.نمیام مثل شما مسلمان هارو تشویق کنم به شوخی با خدا و انبیاء و قرآن.یه بار دیگه آیه بالایی رو به دقت بخون و کامنت منم بخون.حرف من با هیچکس نیست غیر از مسلمان ها.خدا با کسی شوخی نداره بیای باهاش شوخی کنی

Syberia
مهمان
Syberia

در ضمن بازی کلش از کی حرام شده؟ کدوم عالم معتبر گفته بازی کلش حرامه؟ یه چند تا عکس بی ربط دادن اینترنت نمیدونم خونه خدا رو درست کردن خرابش کنن نمیدونم چی.اصلا طرز فکر و نظریه ای که دادن اشتباه هستش هرکی بازی صلیبی کرده باشه میدونه چی میگم.خواهشا از خودتم فتوا نده دلیل قانع کننده بیار تا اکانت کلشم رو بدم به تو.140 تاون هال 10 مکس م

آراد
مهمان
آراد

شما این اکانت رو نگه دار ادامه بده بلکه رستگار شوی. در ضمن من و دوستان این سایت رو دنبال میکنیم برای بازی. برای علاقه مندان روضه خوانی ، بیش از حد نیاز صحن و بلندگو و تریبون و سایت و فرم هست. اونجا دنبال خریدار حرفهات باش . چیزی که کمه عمل و چیزی که زیاده ناصحان بی عمل. ادامه ای بر این مبحث نمی بینم تا من هم در این حاشیه سازیها شریک نباشم و زحمات عزیزان در تهیه مقالات مفید و مدیریت سایت از مسیرش خارج نباشه. کاش گناه همه گناهکاران شوخی با خدا بود که شوخ… بیشتر بخوانید »

Syberia
مهمان
Syberia

اقای آراد یک طرفه قضاوت نکنین شما که کامنت ایشون رو نخوندین حق نظر دادن و قضاوت ندارین.به اصطلاح روشن فکرین.یک جنگل با یه جرقه آتیش میگیره و سیل هم با جمع شدن قطره های بارون.همین کوچک شمردن گناهانمون مارو به این روز انداخته.اگه اینجا محیطی برای علاقمندان به بازی هستش و قراره در مورد بازی بحث بشه چرا با خدا و انبیاء شوخی میشه.پس حرف منو درک کنین.در ضمن من نه روضه خوانم نه مداحم نه اهل غلو و خرافه گویی و اینا هستم.یک مسلمان عادی هستم و واسه مقدساتم ارزش قائلم.به اعتقادات کسی هم بی احترامی نکردم.باشد که… بیشتر بخوانید »

Syberia
مهمان
Syberia

کاری به تو که خدا و پیامبراش رو به مسخره گرفتی ندارم چون از بس تو خونه نشستی و بی سواد و بی علم هستی قاطی کردی.حرف من به اون دسته از آدم هاست که نشستن کامنت تورو خوندن و لایک کردن این نفهمه اینو مینیویسه شما چرا تاییدش میکنین؟ کاری به ملحدها ندارم تویی که مسلمانی قرآن خوندی ببینی جزای اونایی که الله و پیامبراش رو به تمسخر گرفتن چی در انتظارشونه؟

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

الدهنت السرویس

thegamer
مشترک
thegamer

شمایی که 14 تا منفی به نظر من دادین حقتونه که بن بشین من دارم میگم چرا یاید کاری بکنی که بن بشی 😐 خوب مرد مومن بازی بلد نیستی بازی نکن چرا تقلب میکنی 4 تا اتک بده یاد بگیر بدون مود بازی کنی ناموسا اونای که بدون مود اتک میدن بد گفتم ؟ 100 تا اتک اتک TEST میزنی که 3 کنی بگی بازیت خوبه ؟ بدون ایک مود هیچی نیستید

sepehr king12
مهمان
sepehr king12

عزیر من این حرفا دبگه فایده نداره تو نمیدونی مود چیه نیا کامنت بزار باهاش میتونستی اتک پر پول میزدی

مصطفی
مهمان
مصطفی

پر لوت?

amir
مهمان
amir

داداچ داری اشتبا میزنی

milad
مهمان
milad

یه سوال داشتم لطقا به من پاسخ بدین
من تو یه کلن با اعضای خارجی و ایرانی هستم وار هم تعداد بالا 30 نفره استارت میشه اگه مثلا نفر اخرمون تو انگ هاش از مود استفاده کنه و به ما نگه همه ما به خاطر اون بن می شیم؟؟

وحيد
مهمان
وحيد

سلام خسته نباشيد،اقا من يه اكانت لول ٧ دارم ولي توي وار اصلا نميارمش توي كلن هست،ايا وقتي تو كلن باشه ولي توي وار نباشه بازم اعضاي كلن يا نفرات وار بن ميشن؟من خودم ليدرم اكانتاي ديگه همه رفيقامن يه موقع شرمندشون نشم؟واقعيت من اكانت لول ٧ كيك كردم از كلن،من فقط اتك وار تستي ميزدم باهاش ولي تو وار نميذاشتمش فقط داخل كلن بود،ممنون ميشم جوابمو سريع بديد واسم مهمه

احسان
مهمان
احسان

یه ضرب المثل قدیمی میگه سنگ بزرگ نشونه نزدنه! مگه میشه یه کلن پنجاه اکانتی به خاطر یه اکانت که از مود استفاده کرده کلا بن بشه؟!!

علی خواجو
مهمان
علی خواجو

فعلا که سوپرسل داره این برنامه رو اجرا میکنه و طبق گفته مدیران سایت این دعوا بین سوپر سل و ایکس مود هست 😐

Mostafa
مهمان
Mostafa

سلام لینک نسخه پولی xmod میدید
میخواستم ببینم چی داره امکانات جدید

Syberia
مشترک
Syberia

عجب **** میان و نظر میدن.اخه پاچه خوار سوپرسل آخه بچه عقده ای تو چی از بازی میدونی میای خودتو واسه سوپرسل لوس میکنی.فک میکنی الان نماینده های سوپرسل نشستن دارن کامنت های توی **** رو میخونن هر چقدر بیشتر تعریفشون کنی بهت یه دونه جم میدن. به خدا از ایکس مود استفاده نکردم و نمیکنم ولی میگم دمتون گرم که پوز این سوپرسل رو به زمین مالیدین.اینکه اینطوری داری مردمو تهدید میکنه نشان از ضعف این شرکت هستش.خوب تو اگه قدرتت رو میخوای ثابت کنی باید تو عرصه برنامه نویسی ثابت کنه نه اینکه بیای عربده بکشی و مثل… بیشتر بخوانید »

سوپرسل دزده
مهمان
سوپرسل دزده

اره والا یکی نیست به این افشینه بگو اخه اوزگل سوپرسل تو رو به پهه گوساله هم حساب نمیکنه اونوقت اینقد خودتو واسه سوپرسل لوس میکنی…..

Rasoul.. 1367
مشترک
Rasoul.. 1367

سلام. به ادمین محترم منظور از اکانت مهندسی چیه ممنون میشم‌.

افشین گزارش دهنده
مهمان
افشین گزارش دهنده

ایول سوپرسل میدونستم الکی کاری نمیکنن شرمند شدم بهشون تهمت زدم

عماد taniiiii
مهمان
عماد taniiiii

قانون واقعا مبهمه فکر کنم سوپرسل اینبار حریف ایکسمود نشده داغ دلشو سر کاربرا خودش در میاره.ب نظرم باید اپدیتی بده ک لیدر و کولیدرها بتونن ببینن بقیه رو ببینن ک از مود وستفوده میکنن یا نه.و گرنه راحت اونایی ک چندماه پیش بن دائم شدن میان هرچی کلن هست رو بن کنه.انشالا ک تهدید مشقی باشه و جدی نباشه. سربازی ک نیست تشویق برای ی نفر تنبیه برای همه..ی کمپینی چیزی درست کنین صدامون بشنوه تا بن نشدیم ?

Syberia
مشترک
Syberia

آخه اگه سوپرسل میتونست امکان شناسایی ایکس مود رو به لیدر و کلیدر بده که خودش شناسایی میکردو راحت بن شون میکرد دیگه لازم به این مسخره باشی نبود

Syberia
مشترک
Syberia

بازی

رضا
مهمان
رضا

یه اکانت تان نه خب دارم برم ایکس مود بزنم ،طعم بن شدن بچشن دوستان ببینم چه حسی دست میده مردم مسخره کردن?????

ناصر
مهمان
ناصر

خدا شفات بده

بهروز
مهمان
بهروز

من که خیالم راحته راحته همه اکانتامال خودمه حدوم 65تا اکانت دارم همه تاون نه،ده،یازده هشت از مود هم استفاده نیمکنم خیلی راحت وارمو میزنم اما کم کم میفروشم بازیامو چون سوپرسل چن وقت دیگه به چند اکانتیا هم گیر میده و کل کلنو اکانتارو بن میکنه گند زدن به بازی

LUCIFER
مهمان
LUCIFER

حقشونه اونایی که از تقلب برای برد استفاده میکنن بن بشن ولی اونایی ک استفاده نمیکنن چی اونا چ گناهی کردن .چون حداقل تو هر کلنی یه نفر متقلب هست دلیل بر این همه بن بشن

sepehr king12
مهمان
sepehr king12

از زمانی که شهریور ماه اکانتامونو بن کردند فهمیدم که یه ریگی تو کفششونه کاشکی جای بن داعمی یه فرصت دوهفته ایی میدادن که مردم از بازی زده نشن یه ذره رحم ندارن بیا برو شرکت گوگل رو نگاه کن که یه پسر بچه چند میلیون دلار به شرکت گوگل بدهکار شد ولی گوگل اون رو بخشید سوپر سل داره با این کار از پشت به خودش خنجر میزنه

The Hell
مشترک
The Hell

سلام. ادمین ی سوال دیگه.
اگه ی نفر ک مود یوز میکنه تو وار نباشه چی؟ باز هم بقیه اکانتای کلن بن میشه؟

حسین
مهمان
حسین

“مود یوز میکنه”
:-))))))))
شما خودشو سد نکن ، میک میشه ایشالا

رضا
مهمان
رضا

همه این کارا زیر دستور انوشکا هست عقلش از دست داده ،فکر کنم عقده ای شده احتمالا انقدر تو وار سه میشهذداره عقده هاش رو میکنه ،ادم انقدر عقده ای من ندیدم به امید حذف این جانی از کلش

مصطفی
مهمان
مصطفی

بچه جون یه اسم شنیدی ولش نمیکنیا انوشکا یکی از تعدیل کننده های سوپرسله دیگه نمیدونم تو وار میزارنش یا نه???

Mohammad Saleh
مهمان
Mohammad Saleh

سلام ببخشید
اکانت های مهندسی چیه؟
ترو خدا جوابمو بدید التماس میکنم

احسان
مهمان
احسان

اکانت مهندسی ب اکانتی میگن که تان هال رو آپدیت میکنه ولی وسیله دفاعی نمیزاره،یا تا ی حدی کمتر از تان هالش آپشون میکنه،ولی در عوض لابراتوار و کمپ ها و هیروهاشو آپدیت میکنه،اینطوری تو وار خیلی پایین تر قرار میگیره ولی نیروهای حمله‌ش خیلی قوی ن.

سعید
مهمان
سعید

به نظر من سوپرسل همه رو با هم بن نمیکنه چون منبع درآمد خودشو از دست میده اگرم بخواد اینکارو کنه دیگه همه بازیو میزارن کنار و معلومه سیاست سوپرسل اینه که میخواد کلشو کم کم تعطیل کنه و همه رو به سمت بازیای دیگه این شرکت بکشونه

داش علی
مهمان
داش علی

سلام
نمیدونم تو کلن کی از ایکس مود استفاده میکرد ولی همه یه دفعه پاک شدن از کلن حتی خودم که لیدر کلن بودم لول کلنمون 10بود حالا حتی سرچ اینا میکنم ینعی پاک شد رف ؟هوووف

?>