بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11 – ژانویه 2018

1 59,763

امروز برای شما عزیزان جدید ترین ، بهترین مپ های تاون هال 10 و 11 کلش اف کلنز را قرار دادیم که بهترین مپ های ژانویه 2018 هستند ؛ امیدواریم که از این مپ ها نهایت استفاده را ببرید .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌ کنید ، این بیس‌ ها گاهی بسیار محبوب می‌ شوند و پلیر ها یاد می‌ گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌ کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

همچنین در نظر داشته باشید که یکیاز بهترین ره ها برای غیر متعارف کردن یک چیدمان محبوب و معروف چرخاندن 90 درجه چیدمان است که باعث می شود بیس مورد نظر در عین حال که آشنا است برای اتکر غیر قابل پیش بینی شود و کنترل نیرو ها و مسیر حرکت آن ها از اختیار وی خارج شوند .

 

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11 – ژانویه 2018

 

تاون‌ هال 10 – بیس محافظت از دارک الکسیر

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

به دنبال بیسی هستید که از دارک الکسیر شما محافظت کند ؟ این بیس مطمئنا به کمک شما خواهد آمد .

این بیس دارای کارایی بسیار عالی ای است ، به این دلیل که لایه اول رینگ شکل ( حلقه ای ) است ، همچنین مخازن هم به شکل رینگ شکل در طول بیس قرار داده شده که دسترسی اتکر به همه آن ها در آن واحد را بسیار دشوار می کند .

بر خلاف اکثر بیس های حلقه ای در این بیس دپارتمان مرکزی خود متشکل از دپارتمان های متراکم دیگر است .

هر اتکر برای نفوذ به دپارتمان مرکزی باید مراحل زیادی را در خالی کردن ساختمان های بیرونی و مسیر یابی به داخل بیس طی کند و همچنان باید درگیر دیوارها در طول بیس باشد که مطمئنا دسترسی وی به دپارتمان مرکزی را تبدیل به یک چالش دشوار می سازد .

در ریپلی های دفاعی خودم کاملا بارز است که جای مخزن دارک الکسیر کاملا در امان است .

 

تاون‌هال 10 – بیس افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

این بیس انحصارا برای افزایش کاپ طراحی شده است و اتکر را مجاب می کند که نیروهای خود را برای دسترسی به تاون هال از سمت پایین بیس ارسال کند و نیروهای وی درگیر تله ها با جاگذاری هوشمند خواهند شد .

همچنین اگر مسیر بالایی بیس را برای نفوذ به بیس انتخاب کند نیروهای وی درگیر منطقه مرگ ایجاد شده به وسیله تسلاها می شوند و روند دسترسی به تاون هال یک کابوس تمام عیار خواهد شد .

ممکن است بخواید اینفرنو های خود را به حالت سینگل هم در بیاورید ، نتیجه ها را مقایسه کنید .

 

تاون هال 10 – بیس کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

این بیس جز بیس های مورد علاقه من در تاون هال 10 است و در برابر استراتژی های متفاوت بخصوص کویین واک بسیار عالی عمل می کند .

این بیس اختصاصا برای مقابله با کویین واک طراحی شده است و نحوه جاگذاری ایرسوییپر ها بسیار عالی و هوشمند است و کویین بدون نابودی دیوار و نفوذ به داخل بیس نمی تواند آن ها را نابود کند .

این در حالی است که ایرسوییپر ها به راحتی باعث منحرف شدن مسیر هیلر ها و خراب شدن استراتژی کویین واک اتکر خواهند شد .

در ادامه محل قرار گیری ایکس بو ها به گونه ای است که تقریبا کل محوطه بیس را پوشش می دهند تا به سایر ساختمان های دفاعی کمک کنند تا آسیب وارده بر نیروهای حریف همیشه بسیار بالا باشد تا روند نابودی آن ها ساده تر باشد .

 

تاون هال 11 – بیس وار

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

این بیس وار تاون هال 11 دارای طراحی دفاعی بسیار قدرتمندی است و دپارتمان دفاعی مرکزی که محل قرار گیری ایگل هست به وسیله تسلاها بسیار خوب محاقظت شده اند که روند دسترسی و نابودی ایگل در ابتذای اتک را بسیار سخت خواهند کرد .

اگر شما ریپلی های دفاع های خود را با چیدمان این بیس ببینید کاملا مشخص است که اکثر اتک ها ( با کویین واک یا Kill Squad ) از آن سمت بیس برای نابودی ایگل انجام می شوند و مشکل دسترسی و نابودی ایگل دلیلی اصلی است که اکثر اتکر ها نتیجه 2 ستاره را کسب می کنند .

همچنین لایه های متراکمی که در جلوی تاون هال قرار گرفته اند روند دسترسی و نابودی تاون هال را بسیار پر هزینه و پر تلفات می کند و همین امر باعث می شود نیروهای باقی مانده توانایی نابودی سایر قسمت های بیس را نداشته باشند .

 

تاون‌ هال 11 – بیس محافظت از دارک الکسیر

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

در این بیس محافظت از دارک الکسیر تاون هال 11 شما رویکردی بسیار جالب را مشاهده می کنید .

مخزن دارک السیر در قسمتی از بیس قرار داده شده که واقعا راهی ساده برای دسترسی به آن وجود ندارد .

همچنین دپارتمان مرکزی به وسیله ایکس بو ها و اینفرنو ها به خوبی از مخزن دارک الکسیر شما محافظت می کنند و با نیروهای اتکر با قدرت بسیار مقابله می کنند .

در این بیس اکثرا اتک ها به دلیل وجود ایگل اجبارا از سمت پایین بیس خواهند بود اما روند طراحی این بیس و نحوه چیدمان مخازن با سطح سلامتی بسیار بالا و همچنین چیدمان تله ها به گونه ای است که دسترسی اتکر به دارک الکسیر شما را بسیار سخت می کند و برای شما مقدار زیادی دارک الکسیر ذخیره می کند .

 

تاون‌هال 11 – بیس افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 10 و 11
بهترین مپ های تاون هال 10 و 11

به وسیله این بیس تاون هال 11 افزایش کاپ برای شما راحت تر خواهد بود ، این بیس در لیگ لجندز هم تست شد و نتایج بسیار عالی بدست آمد .

این بیس دارای طرحی مفهومی است که روز به روز در لول های بالا و بین پلیر های مکس این بازی پر طرفدار تر می شود .

این طرح خاص عبارت است از تقسیم کردن بیس به دو قسمت چپ و راست .

هدف کلی از طراحی این بیس این است که اتکر با تمام قوای خود از سمت چپ شروع به اتک بکند و در نهایت در مواجهه با کلیه ساختمان های دفاعی بسیار قدرتمند با چیدمان فشرده با تخریب تاون هال 2 استار را بدست آورد .

اما در واقع اتکر ها نمی توانند به ایگل برسند و احتمال اینکه اتک آنها با 1 ستاره خاتمه بیابد بسیار بالا خواهد بود .

سمت مخالف هم مسیری برای دسترسی به ایگل در اختیار اتکر قرار می دهد اما بخاطر تعداد ساختمان های دفاهی بسیار کم رد آن منطقه احتمال گرفتن  ستاره بسیار ناچیز است و همچنین بسیار سخت است که بخاطر طرح خاص این بیس اتکر بتواند نیروهای خود را به مرکز بیس هدایت کند و تاون هال را تخریب کند .

همنی قابلیت ها این بیس را در لول تاون هال 11 در کاپ بالاتر از تایتان در مقابل اکثر استراتژی های محبوب این لول ( بولر یا بالن ) بسیار کارآمد می سازد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
<a href=\"https://www.ask.ir/products-83/Brand-2/%D

واقعا حال کردم نمیدونم چی بگم سایتتون واقعا بی نقصه
تشکر

?>