بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های وار تاون هال 10 – مپ تاپ وار کلن های جهان

3 5,577

در مطلب آموزشی امروز کلش اف کلنز مپ های وار تاون هال 10 را برای شما عزیزان‌ آماده کردم که مپ های آنتی 3 استار وار بسیار خوبی هستند .

در کلن وار های میکس تاون هال 10 جز بیس های میانی رو به بالای وار است ، اگر چیدمان بیس شما دارای قدرت دفاعی خوبی باشد حریف شما در 3 ستاره کردن بیس های تاون هال 10 کلن شما به مشکل خواهد خورد و اتک های زیادی را صرف پرفکت زدن آنها خواهد کرد و برای گرفتن ستاره از سایر بیس ها به مشکل خواهد خورد .

با استفاده از این بیس ها از حداکثر قدرت دفاعی تاون هال 10 استفاده خواهید کرد .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

مپ های وار تاون هال 10 – مپ اول

مپ های وار تاون هال 10
مپ های وار تاون هال 10

بیس مورد یک بیس آنتی 3 ستاره بسیار خوب برای تاون هال 10 است و مطمئنا در وارهای شما حریفان را به چالش خواهد کشید .

چیدمان این بیس متراکم است که باعث افزایش کارایی آن در مقابل استراتژی های پیش رو خواهد شد .

بیس در سمت تاون هال دارای یک منطقه مرگ شدیدا پر قدرت است و اگر نیروهای حریف در دام این تله بیوفتند مطمئنا شما شاهد یک اتک نا موفق خواهید بود .

به این صورت که ساختار باز دیوار باعث گمراهی نیروهای تانکی پیش رونده و جدایی آنها از نیروهای ساپورتر خواهند شد که نابودی

هر دوی آنها را در بر دارد .

کلن کستل مرکزی از جمله نکات مثبت این بیس در روند تدافعی آن است .

بیس مورد نظر دارای چیدمان ضد اتک های هوایی نیست ، برای ایمن کردن آن پیشنهاد می کنم جای دو ایر دیفنس سمت کویین را با ویزارد تاور های کناری ایردیفنس های سمت مخالف تعویض کنید .

 

مپ های وار تاون هال 10 – مپ دوم

مپ های وار تاون هال 10
مپ های وار تاون هال 10

بیس مورد نظر ساختاری آنتی 3 و بسیار خوب دارد و قدرت دفاعی این بیس در تاون هال لول 10 بسیار عالی خواهد بود .

مپ مورد نظر دارای چیدمانی فشرده است که باعث می‌شود ساختمان های دفاعی آن محدوده آتش یکدیگر را کاور کنند که باعث افزایش قدرت دفاعی این بیس می‌ شود .

مسیر دسترسی به دپارتمان مرکزی بیس یک منطقه مرگ  قدرتمند است .

کلن کستل ، کویین مرکزی و جاینت بمب های متعدد در مسیر دسترسی به دپارتمان مرکزی این دپارتمان را در مقابل نیروهای زمینی شدیدا قدرتمند می‌کند که همین امر آسیب بسیار زیادی به نیروهای زمینی اتکر خواهد زد .

اتک از سمت تاون هال نیروهای اتکر را با آتش ساختمان های دفاعی و مخازن با سطح سلامتی زیاد روبرو می‌کند که از قدرت و سطح سلامتی آنها می‌ کاهد .

همچنین اتک از سمت مخالف نیروهای اتکر را با آتش قدرتمند ساختمان های دفاعی و تله های قرار داده شده در مسیر روبرو خواهد کرد که بخوبی با حمله آنها مقابله خواهد کرد .

 

مپ های وار تاون هال 10 – مپ سوم

مپ های وار تاون هال 10
مپ های وار تاون هال 10

بیس آنتی 3 استار تاون هال 10 که دارای چیدمان بسیار خوب با دپارتمان های پیچیده است .

همچنین کلن کستل این بیس در مرکز قرار دارد که دسترسی به آن و نابودی نیروهای دفاعی کستل را سخت می‌کند و باعث افزایش قدرت تدافعی این بیس خواهد شد .

دپارتمان های این بیس به وسیله دیواره ای از فضای خالی بصورت کامل به دو نیم تقسیم شده اند که همین نوع پیچیده از چیدمان حرکت و مسیر یابی نیروهای اتکر را تبدیل به چالشی دیدنی خواهد کرد .

اتک از سمت تاون هال که بیشترین سمت اتک خوردن شما خواهد بود به واسطه تسلاها و اینفرنو و نیروهای دفاعی کستل یک منطقه مرگ سرسخت برای اتکر و خوب و جذاب برای شما خواهد بود .

برای مقابله بهتر در مقابل اتک های هوایی و Kill Squad میتوانید ایردیفنس های نزدیک کویین را به پایین بیس و دور از او منتقل کنید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***
مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Salar

سلام خسته نباشید اصلا این عکس مب نشون نمیده و ابلود نمیشه لطفا درستش کنید و اصلاح کنید

blue sky

سلام چرا عکس مپ ها لود نمیشن? با چندتا مرورگر امتحان کردم باز فایده نداشت.

سالار

سلام.عکس مپ ها نمایش داده نمیشه

?>