بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 10 – افزایش کاپ و مپ وار

1 35,406

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 10 مخصوص افزایش کاپ و منابع ، مپ وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 10 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق این لینک (استفاده از مپ های اینترنتی) آن‌ را مشاهده کنید.

 

بهترین مپ های تاون هال 10 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

مپ های محافظ منابع تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 10
بهترین مپ های تاون هال 10

بیس مورد نظر چیدمانی متراکم دارد لایه های دفاعی این بیس دارای قدرت تدافعی بسیار خوبی هستند .

علاوه بر این چیدمان رینگ شکل بیس به دفاع از منابع آن کمک بسیاری می کند ، زیرا در حین منحرف شدن مسیر نیروهای اتکر ساختمان های دفاعی شما فرصت کافی برای نابودی آن ها را خواهند داشت .

درست است که مخازن در لایه های بیرونی بیس قرار دارند اما چیدمان بیس به گونه ای است که اتک حریف شما به بیس شما سریعا سرکوب شده و نیروهای اتکر به تمام مخازن شما نخواهد رسید .

به نوعی این نوع چیدمان دامی برای اتکر برای اتک از سمت یکی از مخازن است ، در این روش شما با قربانی کردن تعداد کمی از مخازن از نابودی و غارت مابقی آن ها جلوگیری می کنید .

کلن کستل در دپارتمان مرکزی به همراه تسلاها در کنج های بیس از دپارتمان مرکزی و دارک الکسیر با ارزش شما بخوبی محافظت خواهند کرد .

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 10
بهترین مپ های تاون هال 10

بیس مورد نظر یک بیس با چیدمانی بسیار عالی است و هدف اصلی آن منحرف کردن مسیر نیروهای اتکر و کاهش کارایی استراتژی های استفاده شده است .

به این صورت که لایه اول دیوار منتهی به دپارتمان داخلی این بیس به صورت باز چیده شده است که نیروهای تانکی مانند جاینت و گولم را به سمت خود می کشاند و به سرعت از نیرو های ساپورتر فاصله می گیرند که باعث می شود هر دوی آن ها با سرعت بالا زیر آتش ساختمان های دفاعی شما نابود شوند .

دپارتمان مرکزی این بیس بصورت تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند تسلا به وجود می آید ) چیدمان پیدا کرده است که باعث افزایش قدرت این دپارتمان و محافظت بسیار عالی از تاون هال شما خواهد شد .

همچنین این دپارتمان به وسیله لایه ای دیوار متشکل از فضای خالی پوشش داده شده است که روند دسترسی به دپارتمان مرکزی را به مراتب سخت تر خواهد کرد .

 

مپ وار تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 10
بهترین مپ های تاون هال 10

بیس مورد نظر یک بیس آنتی 3 استار با چیدمان بسیار خوب برای تاون هال 10 است که در کلن وار های حساس به کمک شما خواهد آمد .

چیدمان این بیس در تمامی نقاط خود دارای قدرت تدافعی بسیار بالایی است و نیروهای زمینی و هوایی اتکر را بخوبی درگیر می کند و با پوشش آتش ساختمان های دفاعی بیس شما بسیار قدرتمند ظاهر می شود .

دپارتمان مرکزی بیس به وسیله تسلاها تبدیل به یک منطقه مرگ بسیار قدرتمند شده است ، اتک از تمامی جناح ها نیروهای اتکر را درگیر ساختمان های دفاعی مرکز بیس و تله ها با چیدمان عالی می‌کند و طی چند لحظه نیروهای اتکر نابود می‌شوند .

تمامی دپارتمان های منتهی به مرکز بیس به وسیله مخازن با سطح سلامتی بالا پوشش داده شده است که کمک بسیار موثری به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با نیروهای اتکر خواهند بود .

به تمامی موارد بالا کلن کستل مرکزی و نیروهای دفاعی آن را هم اضافه کنید .

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***


مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Rasool

Mishe in map haro bedoone inke xodemoon bechinim befrestid baramoon

?>