بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 11 – افزایش کاپ و مپ وار

4 27,927

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 11 مخصوص افزایش کاپ و منابع ، مپ وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 11 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 11 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 11
بهترین مپ های تاون هال 11

بیس مورد نظر دارای چیدمانی فشرده است که پوشش آتش ساختمان های دفاعی شرایط بسیار خوبی را برای محافظت از منابع شما در تاون هال لول 11 فراهم می آورند .

مخازن شما در این بیس بصورت پراکنده چیدمان داده شده اند که دسترسی هم زمان اتکر به همه آن ها را تبدیل به یک چالش بسیار سخت خواهد کرد

همچنین دپارتمان مرکزی شما که محل قرار گیری مخازن شما است به وسیله تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند تسلا به وجود می آید ) پوشش دفاعی بسیار قدرتمندی را برای شما به وجود می آورد .

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 11
بهترین مپ های تاون هال 11

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار هوشمند است و اولویت اصلی منحرف کردن مسیر نیروهای نفوذی به داخل بیس است .

به این صورت که لایه اول دیوار این بیس به صورت باز چیده شده است که باعث آن می شود در ترکیب حریف نیروهای تانکی مانند جاینت و گولم به سرعت از نیرو های ساپورتر فاصله بگیرند که باعث می شود هر دوی آن ها با سرعت بالا زیر آتش ساختمان های دفاعی شما نابود شوند .

همچنین دپارتمان مرکزی این بیس دارای پیدمان بسیار فشرده ای است و ساختمان های دفاعی بسیار زیادی در آن منطقه دارای محدوده آتش هستند که کار نیرو های اتکر را بسیار سخت خواهند کرد .

ایکس بو ها و اینفرنو ها دارای چیدمان بسیار خوبی هستند و حداکثر آسیب ممکن را به نیروهای اتکر وارد می کنند .

همچنین مخازن با سطح سلامتی بالا سبب کند شدن حرکت نیروهای اتکر و فرصت بیشتر به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با آن ها خواهد داد که روند تدافعی را به سود شما خواهد کرد .

 

مپ وار تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 11
بهترین مپ های تاون هال 11

همانطور که می‌بینید بیس مورد نظر چیدمانی آنتی 3 با دپارتمان های فشرده دارد که ساختمان های دفاعی بخوبی یکدیگر را پوشش می‌دهند و این باعث می‌شود نیروهای زمینی مثل بولر و ماینر برای نفوذ به لایه های داخلی با مشکلات زیادی روبرو شوند .

این بیس در مقابل استراتژی جدید که بعد از کاهش قدرت و قابلیت اینفرنو مجددا در بورس قرار گرفتند ، مانند ماینر و هوگ هم بسیار کارامد است .

یکی دیگر از نکات مثبت این بیس طراحی غیر خطی اینفرنوها و ایگل این بیس هست که برای روند تدافعی این بیس مطمئنا یک نمره مثبت است

همچنین کستل چیدمان مرکزی دارد که خالی کردن نیروهای دفاعی کستل را برای اتکر سخت خواهد کرد و اتکر مجبور است در میانه اتک خود با آنها روبرو شود .

همه این‌ها باعث می‌شود این بیس قدرت دفاعی فوق العاده ای داشته باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mohammad

همین ………

Gannon

بعد از یک ماه صبر کردن فقط یک مپ فارمینگ کذاشتین !!!؟

Amir

لطفا اینقدر مپ های تکراری نزارید اگه وقت ندارید پیدا کنید پس بهتره اصلا نزارید?

امید میرزایی

سلام یه فکر جالب دارم دوستان از مپ های بیلدرهال 7 تاپ پلیر استفاده کنید وکمی تغییر اونو در بیس اصلی و حتی وار بیارید!

?>