بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مجموعه مپ های وار و فارمینگ تاون هال 11

5 2,413

مجموعه مپ های وار و فارمینگ تاون هال 11

بیس های هماهنگ با آپدیت جدید (اکتبر) به همراه بمب تاور

باسلام خدمت همه کاربران محترم ایران کلش ؛ به درخواست شما کاربران امروز در این پست 5 مپ مخصوص تاون هال 11 به همراه جای گذاری بمب تاور در ایران کلش قرار دادیم. با ما همراه باشید…

تمامی مپ ها کاملا جدید و هماهنگ با آپدیت جدید کلش اف کلنز بوده و دارای دو بمب تاور درون خود می باشند.

سلیقه ها و علایق در نوع مپ ها ممکن است بین کاربران متفاوت باشد پس در صورتی که دوست داشته باشید میتوانید به راحتی در مپ ها تغییر ایجاد کنید و یا جای ساختمان ها را تغییر دهید.

 

*** سه مپ وار برای تاون هال 11 به همراه بمب تاور ***

لطفا قبل از هرگونه انتخاب از همه جهات مپ ها را بررسی کنید اگرچه این تمامی مپ ها وار و آنتی سه ستاره می باشند اما میزان عملکرد و موفقیت این مپ ها به سایر عوامل مانند میزان تجربه و حرفه ای بودن اتکر ، شانس ، نوع نیروهای استفاده شده در حمله و… نیز دارد.

 

مپ وار ضد سه ستاره برای تاون هال 11 – مپ شماره یک وار

نوع چیدمان این مپ فرد حمله کننده را معمولا به حمله توده از یک طرف مپ وادار میکند که در این زمان برگ برنده شما نوع جای گذاری ساختمان های دفاعی و هیروها به همراه جایگیری عالی توپخانه عقاب (EagleArtillery)  می باشد.

TH11-anti-3-star-bombtower-758x433

 

مپ وار ضد والکری برای تاون هال 11 – مپ شماره دو وار

نوع جای گذاری تله ها و ساختمان های دفاعی در این مپ هرگونه حملات توده ای را خنثی می کند. همانطور که در تصاویر قابل مشاهده است هرگونه حمله والکری از شمال یا جنوب به دلیل جایگیری عالی ساختمان های دفاعی ، تله ها را بی نتیجه خواهد گذاشت. همچنین نوع چیدمان مپ حمله را برای والکری از سمت راست و چپ مپ به دلیل دیوارهای بیشتر و درهم بی نتیجه خواهد گذاشت.

th11-war-base-bomb-tower-758x468

 

مپ وار ضد ماینر، بولر و والکری برای تاون هال 11 – مپ شماره سه وار

پس از آپدیت جدید کلش اف کلنز نیروهای جادویی کلش اف کلنز یعنی ماینر و بولر همچنان برای حمله به هر نقشه ای تخریب گر هستند. نوع چیدمان این مپ مشغول بودن ماینر ، بولر و حتی والکری را در اطراف دیواره اینفرنوها سو می دهد و در این زمان اینفرنو ها به عنوان آیتم دفاعی کلیدی نهایت آسیب را به ماینر ، بولر و والکری وارد می کند و دفاع شما را در مقابل این نیروها تخریب گر پیروز می کند.

TH11-warbase-bombtower-758x381

 

*** مپ فارمینگ و افزایش کاپ برای تاون هال 11 به همراه بمب تاور ***

همانگونه که در ابتدای مطلب گفتم همه جهات مپ ها را بررسی کنید و به این نکته توجه داشته باشید که میزان موفقیت مپ ها از دهکده شما بستگی به چندین عوامل متفاوت دارد.

خب در این بخش ما برای شما یک مپ فارمینگ (حفظ منابع) و یک مپ افزایش کاپ رو آماده کردیم.

 

مپ فارمینگ برای تاون هال 11 – مپ شماره یک

شاید هدف اصلی این مپ حفاظت از مخزن دارک اکسیر باشد اما نوع چیدمان تا حد توان از مخزن های طلا و اکسیر شما نیز محافظت می کند. معمولا در این نوع مپ اگر حمله یک طرفه (توده ای) و از یک سمت باشد دو یا سه مخزن شما از دسترس دشمن دور است.

th11-farming-base-bomb-tower-758x443

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 11 – مپ شماره دو

خب در آخرین بیس این مطلب برای شما کاربران یک مپ افزایش کاپ رو آماده کردیم که کاملا برای دوستانی که دهکده خود را مکث (تاون هال 11) کرده اند پیشنهادی و قابل استفاده است. زیرا معمولا در این مقطع از بازی کلش اف کلنز بازیکنان به دنبال افزایش کاپ و رقابت در لیگ های بالاتر هستند.

th11-farming-base-bomb-tower-758x443

 

لطفا نظرات ، پیشنهادات یا ایده های خود را برای توسعه سایت و افزایش خدمت گزاری به شما با ما از طریق بخش دیدگاه ها و نظرات در میان بگذارید.

نویسنده : علیرضا اسماعیلی (نویسنده ایران کلش)

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Clashali

اگه میشه نمودار لوت را در کانال تلگرام سایت بزارید

Esmail

سلام وقت بخير از اپديت هالووين چه خبر

تشكر

Esmail

از اپديت هالووين چه خبر

Sa.hidden

اقا برا تان 10 هم بزارید اون مپای قبلیتون خوب نبودن یه جایی زورکی بمب تاوراشو جا داده بودین?

?>