بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت بزرگ تاون هال 12 در راه است – آپدیت دوم

16 8,481
بوک مارک

در آستانه آپدیت فوریه و مارچ 2018 هستیم و دارین رسما اعلام کرد که در این آپدیت شاهد معرفی بیلدر هال 8 خواهیم بود ، اما تمرکز اصلی ما در این مطلب آموزشی بر روی آپدیت بزرگ تاون هال 12 است که به گفته دارین در سال 2018 شاهد آن خواهیم بود . در این مطلب آپدیت که بصورت مداوم و مکرر آپدیت خواهد شد تمام مطالب مهم شامل شایعه ها ، نظر شخصی خودم و بیانیه های رسمی مدیران سوپرسل را خدمت شما عزیزان خواهم رساند تا شما دوستان دیدی مناسب برای آپدیت تاون هال 12 داشته باشید . مخصوصا این مطلب خبری برای شما دوستانی است که وقت اضافی برای سپری کردن در انجمن سوپرسل و کانال های کلشی ندارید .

آپدیت بزرگ تاون هال 12 در راه است

در نظر داشته باشید که مطلبی که در حال تماشای آن هستید از پایین ( قدیمی ) به بالا ( جدید ) منتشر شده است ، اگر این مطلب را برای اولین بار است که مشاهده می کنید باید از انتهای مطلب ( پایین ) شروع به خواندن بکنید .

 

بحث و گفت و گو در انجمن سوپرسل – مارچ 2018

بعد از لو رفتن آپدیت تاون هال 12 توسط توییتر ژاپن و طفره رفتن های مشکوک دارین در جلسه پرسش و پاسخ ردیت بحث و گمانه زنی ها و بازار شایعات در انجمن به اوج خود رسیده .

با توجه با تاریخچه بازی می توان انتظار تاون هال 12 را در سال 2018 داشته باشیم و اصلا جای تعجب نیست اگر سوپرسل تا الان به مراحل جدی از طراحی آن رسیده باشد .

آپدیت گذشته از نظر قدرت تدافعی فاصله زیادی میان تاون هال 11 و تاون هال 10 به وجود آورد و می توانیم از آپدیت آینده انتظار این را داشته باشم که این فاصله در بعد تهاجمی هم به وجود بیاید .

با این رویکرد سوپرسل بسیار محکم و استوار پیش به سوی تاون هال 12 حرکت کرده است و اصلا تعجب بر انگیز نیست که انتهای امسال یا اوایل سال آینده شاهد معرفی تاون هال 12 باشیم .

او همواره در صحبت های سایت ردیت خود از عنوان ” تاون هالی با محتوای جدید ” نام برد و در واقع هیچگاه نگفت Th12 که این طفره رفتن های دارین می تواند دو دلیل عمده داشته باشد و البته هر دوی آنها کاملا منطقی است .

حتماً بخوانید  دانلود کلش اف کلنز 10.134.7.Clash of Clans v - اندروید - IOS - کامپیوتر

اول اینکه اگر او مستقیم می گفت تاون هال 12 با تعداد بی شماری از سوال ها در انجمن روبرو می شد و این جو شدیدا قوی که در انجمن حاکم می شد بخاطر فاصله زیاد ما تا ارائه تاون هال 12 پاسخگویی به کاربران که وظیفه اصلی او است را بسیار سخت و تبدیل به یک کابوس می کرد .

ما تا آن زمان آپدیت های بسیار مهم دیگری پیش رو خواهیم داشت و هدف او این خواهد بود که توجه جامعه کلشی را به آپدیت های پیش رو بیشتر بکند .

یا اینکه به صورت کاملا مرموز و با هدف قبلی به صورت مجهول در این خصوص صحبت کرد تا جو را متشنج کند و حس و حال و اشتیاق را به جامعه کلشی بازگرداند ، که اگر هدف وی این بوده باشد بسیار هم موفق عمل کرده است .

 

پرسش و پاسخ دارین در Reddit در تاریخ 20 فوریه 2018

نکته ای که در این پرسش و پاسخ شدیدا به چشم می آید این است که دارین به شدت از آورن اسم تاون هال 12 طفره می رود !

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

در خصوص دهکده اصلی آیا می توانید به ما بگویید که در حال کار بر روی ارائه ساختمانی جدید مثلا تاون هال 12 هستید ؟

دارین : ما آماده این نیستیم که اعلام بکنیم در حال حاضر دقیقا در حال کار بر روی چه چیزی هستیم اما به شما اطمینان می دهم که در حال کار بر روی محتوایی جدید هستیم و این محتوا بسیار عظیم خواهد بود .

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

آیا شما سازندگان بازی کلش اف کلنز کار ساخت تاون هال 12 را شروع کرده اید ؟ آیا امکان ارائه جزئیات آن هست ؟ آیا در سال 2018 شاهد معرفی تاون هال 12 خواهیم بود ؟

دارین : ما در حال ارائه و توسعه سازی محتوای جدید آینده برای دهکده اصلی و تاون هال لول بعد هستیم و این محتوای جدید در سال 2018 معرفی خواهد شد . اما نکته مهم این است که ما به دنبال اضافه کردن صرفا لول های جدید برای تاون هال نیستیم ، ما به دنبال ایجاد جنبه های جدید به لول های آینده تاون هال هستیم و می خواهیم به شما انگیزه برای آپگرید به لول های بعدی بدهیم .

ولی مطلبی که بسیار توجه ما را به خود جلب می کند اصرار بیش از حد دارین برای به کار نبردن اسم تاون هال 12 است .

حتماً بخوانید  پیشنمایش دوم آپدیت اکتبر : سیستم جدید آموزش نیروها و اسپل
آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

تاون هال 12 چه زمانی رو نمایی می شود ؟

دارین : محتوای جدید تاون هال در امسال ارائه و در دسترس همه کاربران قرار می گیرد .

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

چه اقداماتی قبل از ارائه تاون هال 12 باید صورت گیرد ؟

دارین : چه کسی راجع به تاون هال 12 صحبت کرد ؟

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

شما راجع به ارائه تاون هال 12 صحبت هایی را انجام دادید .

دارین : واقعا ؟ من یادم نمیاد چیزی راجع به تاون هال 12 گفته باشم .

 

توییتر ژاپن کلش اف کلنز تاون هال 12 را تایید کرد – 19 فوریه 2018

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

در حساب توییتر ژاپن کلش اف کلنز کاربری به اسم Krakra در خصوص ارائه آپدیت تاون هال 12 سوال پرسید و جواب تیم توسعه دهنده این بود :

تاون هال 12 در ادامه امسال منتشر خواهد شد و در پی انتشار آن ما قصد داریم ساختمان های جدیدی را معرفی کنیم که شامل محتوایی جدید برای تاون هال 12 خواهند بود .

 

مصاحبه دارین در Spring Trap Show در تاریخ 4 فوریه 2018

آپدیت بزرگ تاون هال 12
آپدیت بزرگ تاون هال 12

آیا امکان این است که جزئیاتی راجع به تاون هال لول 12 به ما بدهید ؟

دارین : ما در حال کار بر روی محتوایی جدید برای تاون هال هستیم ، این محتوا ممکن است در شکل تاون هال 12 ظاهر شود و یا محتوایی کاملا جدید ! ما به قسمت های جدید از بازی رسیده ایم و هر روزه این قسمت ها در حال افزایش هستند اما هنوز آماده نیستیم آن ها را به جامعه کلشی توضیح دهیم . ما نمی خواهیم که آپگرید به تاون هال بعد فقط یک کلیک روی دکمه آپگرید باشد ، هدف ما این است که محتوایی بسیار متفاوت در تاون هال بالای تاون هال 11 وجود داشته باشد که به شما انگیزه کافی برای رسیدن به آن لول از تاون هال را بدهد . این محتوا زودتر از آنی که فکر می کنید منتشر می شود ولی هنوز با آن فاصله داریم .

 

زمان آپدیت تاون هال 12

مطلب اختصاصی سایت بدوگیم در تاریخ 12 آذر سال 96 در خصوص زمان آپدیت تاون هال 12 و بیانیه های چند ماه پیش دارین رد این خصوص را از لینک زیر بخوانید .

آپدیت تاون هال 12 چه زمانی اتفاق خواهد افتاد

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

دیدگاه بگذارید

16 نظر برای "آپدیت بزرگ تاون هال 12 در راه است – آپدیت دوم"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
mahdi king
مهمان

س ببخشید دوست خوبم من یه بار از سوپرسا اکانت تاون یازده مکثم پس گرفتم حالا دیگه نمیده میگه خودتون ریکاوری کنید جیمیلم میزنم رمز فراموش کردم گزینه فراموشی رمز میزنم رو سیم کارتم وصله کدش هم میاد ولی بع تغییر جیمیل و بالا اومدن اکانت نمیرسم یه رایان نامه بازیابی میاد که میگی گوگل کد تایید به جیمیل شما ارسال کرد وقتی پاک شده چطور کدش بردارم یه هفته درگیرم از بازیم عقب افتادم لطفا کمکم کنید با تشکر?

محمود
مهمان

سایت همسایه که نشون داده تان هال 12 رو تایید کردن و مدرکش هم هستش..

Sali
مهمان

صفحه توییتر کلش در جواب دو تا از توییتا اعلام کرده که هیچ حرفی درباره تان 12 نزده و این شایعه صرفا شیطنت رسانه ها بوده و فقط صرفا قراره اتفاقاتی درباره آپگرید همه تان هال ها بیفته

علی
مهمان

داداش احتمالا نیروی جدید که تو برخی کانالا اومده میاد برا چه تانهالی باز میشه ؟؟؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی هیچ چیز قطعی نیست و مواردی که فقط خود توسعه دهندگان گفتن قابل اطمینان هستف سایر موارد در حد حدس و گمان هست.در این مطلب هم به اون ها اشاره شده، به احتمال زیاد در آپدیت تاون 12 نیروی جدید هم مشاهده خواهیم کرد ولی تمرکز بیشتر آپدیت گویا بر روی گیم پلی بازی خواهد بود تا محتوای جدیدی برای کاربران رونمایی بشه

majrooh40
مشترک

سوپر سل ثابت کرده فقط دنبال فروش جم هست و هیچ ارزشی برای پلیرهایی که نمیتونن جم بخرن قائل نیست،دلیلشم اینه که با آپدیتهای زودبه زود(نسبت به زمان مورد نیاز برای مکس شدن)اجازه نمیده حتی 1نفر بدون خرید جم مکس بشه.درمورد محتوای بازی هم سیاستش همچنان به سمت از بین بردن لذت بازی پیش میره،لوت کم،کاپ کم،سرچ زیاد،کلن گیم های طولانی با پاداش ناچیز و…روز به روز از محبوبیت خودش داره کم می کنه و تا زمانیکه به خواسته پلیرهاش اهمیت نده،این دست و پا زدنها نمی تونه کلش رو نجات بده…

afshin0091
مشترک

داداش شما کلا سکوت کنی هم واسه خودت بهتره هم واسه عالم بشریت… !

YAGooT
مشترک

عزیز کی مجبورت کرده کلش بازی کنی ؟
شما و امسال شما یاد گرفتین مفتی همه چی رو بچپونن بهتون اونم بی کیفیت ، بازی به این خوبی به صورت رایگان گذاشته در اختیارتون چرا چرت و پرت میگی ، عرضه دارین ی همچین بازی خلاقانه بسازین نه کپی اون موقع شما بیایین رایگان نزارین ، قطعا خودم اولین کسی خواهم بود که هزینه میدم به بازیتون ، به جای چرت و پرت گفتن قبلش خوب فکر کنید ، درضمن یه عده ای که از صنعت بازی سازی و بازی سر در نمیارن روز به روز به مزخرف گفتنشون افزوده میشه ، شاید برا شما که صرفا از دید ناچیز به بازی نگاه میکنید روز به روز داره محبوبیتش کم میشه ولی از نظر خیلی از منتقدین و گیمر ها بازی روند خوبی رو داره طی میکنه ، یکم مطالعه کنی چیزی ازت کم نمیشه ، یک بازی رایگان با کلی امکانات و تنوع بسیار استراتژی ها و … این بازی رو یک بازی عالی میکنه ولی ملاک عالی بودن به بدون عیب و نقص بودنش نیست حتما این بازیم ایرادایی داره که به مرور رفعشون میکنه ، کسیم مجبور نیست کلش بازی کنه هر کسی مختاره بازی دلخواه خودشو انتخاب کنه و بازی کنه
کال اف دیوتی با اون همه عظمتش با وجود فروش بازی اخیرش و رو به پیشرفتش هنوزم برا بازی های دیگش اپدیت میده و مود و مپ و سرور و …
بخوام توضیح کامل بدمو قانع کنم باید بشینم چندین صفحه برات توضیح بدم ولی در همین حد بگم که یکم مطالعه کن در مورد صنعت عظیم بازی سازی داخلی و خارجی و در مورد سود و هزینه های کلانش
اون موقع متوجه میشی ی عده ای عقلشونو از دست ندادن برا یک بازی هزینه میلیونی یا میلیاردی ( بازی های مختلف ) کنن صرفا به خاطر اینکه رایگان بدن بیرون و اینکه کارشون بد باشه و … قطعا میخوان کارشون بی نقص باشه که در مقابل اون همه هزینه به سود برسن .

سهیل
مهمان

من خودم بدون خریدن جم مکس مکس شدم …این حرفا ینی چی

Nader
مهمان

شوخی. کردم ما به شما اعتماد داریم. و من این سایت قبول دارم،???

MOHSEN ZSS
مهمان

سوپرسل دلش خوشه بخدا کی دیگه کلش بازی میکنه.حرف از تان 12 میزنه اونم برای 2018 کو تا اون موقع حتی حرفشم نباید الان زد 3 روز قبل اپدیت بگو تان 12راستی یه نکته من قبلا زیاد کلش بازی میکردم یادمه ایران کلش یه چی نوشته بود کلش اف کلنز به کجا میرود .الان اون مطلبو اپدیت کنید بدک نیست بنظر من و با توجه با کلن های ایرانی که میبنیم و غیر فعالی همه اعضا احتمالا زیاد رو به نابودی کلش

afshin0091
مشترک

داداش شما تاون هفتتو مکث کن ، نمیخواد نگران تاون 12 باشی… اونایی که هدفمندو درست بازی میکنن قطعا از اپدیت های بازی خوشحال میشن…

امیر نیلچی
مدیر سایت

داداش محض اطلاع عرض میکنم
الان در سال 2018 هستیم
و در ضمن این اپدیت برای اوایل بهار و تابستون هست که چند ماهی بیشر بهش نموده

امید میرزایی
مهمان

زمان تقریبی بگید مثلا چند روز یا چند هفته دیگه آپدیت هست تا ما لوت جمع کنیم! آماده باشیم

امیر نیلچی
مدیر سایت

وست عزیز تان هال 12 حدودا برای اپدیت اوایل تابستان و بهار منتشر و معرفی میشه و نه اکنون

Morteza
مهمان

اینا که همش چرت و پرت بود بیکارین بخدا…هرموقع خبری شد بگین حدس و گمان چرت و پرتو بزارین کنار ?

?>