بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11 – فوریه 2018

4 19,217

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11 مخصوص افزایش کاپ و منابع و وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 8 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11 – افزایش کاپ و منابع و وار

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار عالی هست که کاملا کاربردی دو منظوره خواهد داشت .

هم برای افزایش کاپ نیاز های شما را به عنوان یک تاون هال 8 برطرف می کند و هم در افزایش منابع و محافظت از مخازن نقش بسیار پر رنگی را ایفا می کند .

اتک از سمت پایین بیس که بیشترین حالت را خواهد داشت ( به این دلیل که بسیار ساده به نظر می رسد ) نیروهای اتکر را درگیر وضعیتی بسیار پیچیده خواهد کرد .

بخاطر چیدمان باز دیوار ها حرکت نیروهای اتکر به سمت دپارتمان مرکزی با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد ، زیرا نیرو های تانکی که به سمت ساختمان های دفاعی حرکت می کنند با سرعت زیاد از سایر نیروها فاصله می گیرند .

همینطور این که نیروهای اتکر باید با نیروهای دفاعی کلن کستل هم روبرو شوند .

اتک از سایر نقاط بیس هم نیرو های اتکر را در گیر دپارتمان های این بیس با چیدمانی فشرده و متراکم خواهد کرد که باعث ضعف آن ها در برابر ساختمان های دفاعی بیس شما خواهد شد .

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر دارای ساختار دفاعی بسیار قدرتمندی است و بخوبی از مخازن با ارزش شما محافظت خواهد کرد .

البته برای افزایش کارایی نیاز است مکان کلن کستل را با آرچر تاور کنار تاون هال و مکان مخزن دارک الکسیر را با کنون کنار تاون هال تعویض کنید ، تا کلن کستل پوشش بهتری داشته باشد و دسترسی به آن سخت تر باشد ، همچنین دارک الکسیر در موقعیت مکانی بهتری در داخل بیس قرار بگیرد .

مخازن شما در داخل بیس به صورت پراکنده چیدمان داده شده تا در صورت حمله اتکر از هر نقطه از بیس امکان غارت تعدادی محدودی از آن ها امکان پذیر باشد و اتک حریف شما در غارت مخازن شما نا موفق باشد .

بیس مورد نظر بخاطر چیدمان خوب و هوشمند ساختمان های دفاعی قدرت آتش و پوشش آتش بسیار خوبی در مقابل استراتژی های زمینی و هوایی دارد و نیاز شما برای محافظت از منابع را به خوبی پاسخگو خواهد بود .

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر یک بیس بسیار حرفه ای آنتی 3 استار برای تاون هال 8 شما است و در کلن وار های دشوار قدرت این بیس مشخص می شود .

در طراحی بیس مورد نظر تمامی فاکتور های دفاعی مهم در سطح تاون هال 8 در نظر گرفته شده است .

دپارتمان های این بیس چیدمانی متراکم دارند که باعث افزایش قدرت آتش و پوشش ساختمان های دفاعی و کاور کردن محدوده آتش یکدیگر خواهند شد که در روند دفاعی مطمئنا یک امتیاز مثبت خواهد بود .

کلن کستل مرکزی یک قدرت تدافعی محض در این بیس هست در مقابله با نیروهای اتکر به کمک ساختمان های دفاعی بیس شما خواهد آمد .

بیس مورد نظر در تراکم محدوده دپارتمان مرکزی یک منطقه مرگ تمام عیار است و نیروهای اتکر که مرکز بیس برسند با قدرت آسیب فراوان این منطقه نابود خواهند شد .

ایر دیفنس ها هم چیدمانی کاملا هوشمندانه دارند که در کل محدوده این بیس قدرت آتش بالایی دارند .

 

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر دارای چیدمان بسیار خوب و هوشمندی است و برای افزایش کاپ در تاون هال لول 9 برای شما کارآمد خواهد بود .

طراحی بیس پوش ( افزایش کاپ ) در تاون هال لول 9 بسیار دشوار است ، اما بیس مورد نظر تمامی فاکتور های لازم برای یک بیس عالی با چیدمان خوب را دارد .

چیدمان رینگ شکل که کنترل نیروها برای نفوذ به دپارتمان مرکزی را بسیار سخت می کند و سبب منحرف شدن مسیر آن ها می شود .

لایه دیوار ابتدایی بیس به صورت هوشمند و باز چیدمان داده شده است و این طراحی به دلیل این است که نظم استراتژی های اتکر را بر هم بزند و نیروهای تانکی را از نیروهای ساپورتر جدا کند تا انسجام آن ها بر هم بخورد تا راحت تر نابود شوند .

تاون هال در مرکزی ترین حالت ممکن در دپارتمانی متشکل از فضای خالی چیده شده است و همین امر باعث می شود که هدایت نیروهای اتکر به سمت آن بسیار سخت باشد .

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر یک بیس تدافعی بسیار عالی مختص محافظت از منابع ، بخصوص مخزن دارک الکسیر شما است .

دپارتمان مرکزی بیس به وسیله تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند هیدن تسلا به وجود می آید ) محافظت شده است که برای حفاظت از دارک الکسیر بسیار عالی خواهد بود و نیروهای اتکر را با چالشی سنگین روبرو می کند .

ایکس بو ها و کلن کستل مرکزی قدرت تدافعی دپارتمان مرکزی این بیس را دو چندان می کنند .

چیدمان باز دیوار های این بیس دلیل محکم دیگری بر قدرت تدافعی بسیار خوب این بیس است که به سادگی نظم نیروهای اتکر و استراتژی او را به هم می زند .

مخازن با سطح سلامتی بالا در طول بیس پراکنده شده اند که هم سبب کمک به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با نیروهای اتکر خواهند شد و هم روند دسترسی اتکر و غارت مخازن شما را بسیار سخت خواهد کرد .

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر یک مپ وار آنتی 3 استار بسیار عالی و حرفه ای برای تاون هال 9 است که نیاز های شما را در کلن وار ها کاملا برطرف می کند .

بیس مورد نظر قدرت تدافعی بسیار بالا و بسیار هوشمندانه ای دارد و جلوی تمامی استراتژی های زمینی و هوایی که به قصد 3 استار کردن شما بیایند را می گیرد .

بیس مورد نظر با چیدمان دپارتمان های خود و قرار گیری دپارتمانی از فضای خالی حرکت نیروهای اتکر در طول مسیر بیس را بسیار سخت می کند و نیروهای اتکر را به گوشه های بیس منحرف می کند .

همچنین چیدمان این بیس کاملا ضد کویین واک لاوالون است .

به این شکل که کویین واک حریف حتما از جناحی که کویین شما و تاون هال شما در آن است انجام می شود و در آن منطقه هیچ ایر دیفنسی در دسترس وی نخواهد بود و لاوالون وی باید با کل ایردیفنس ها مواجه شوند که برای عبور از آن ها کار بسیار سختی را پیش رو دارد .

 

 

بهترین مپ های تاون هال 10 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

مپ های محافظ منابع تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر چیدمانی متراکم دارد لایه های دفاعی این بیس دارای قدرت تدافعی بسیار خوبی هستند .

علاوه بر این چیدمان رینگ شکل بیس به دفاع از منابع آن کمک بسیاری می کند ، زیرا در حین منحرف شدن مسیر نیروهای اتکر ساختمان های دفاعی شما فرصت کافی برای نابودی آن ها را خواهند داشت .

درست است که مخازن در لایه های بیرونی بیس قرار دارند اما چیدمان بیس به گونه ای است که اتک حریف شما به بیس شما سریعا سرکوب شده و نیروهای اتکر به تمام مخازن شما نخواهد رسید .

به نوعی این نوع چیدمان دامی برای اتکر برای اتک از سمت یکی از مخازن است ، در این روش شما با قربانی کردن تعداد کمی از مخازن از نابودی و غارت مابقی آن ها جلوگیری می کنید .

کلن کستل در دپارتمان مرکزی به همراه تسلاها در کنج های بیس از دپارتمان مرکزی و دارک الکسیر با ارزش شما بخوبی محافظت خواهند کرد .

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر یک بیس با چیدمانی بسیار عالی است و هدف اصلی آن منحرف کردن مسیر نیروهای اتکر و کاهش کارایی استراتژی های استفاده شده است .

به این صورت که لایه اول دیوار منتهی به دپارتمان داخلی این بیس به صورت باز چیده شده است که نیروهای تانکی مانند جاینت و گولم را به سمت خود می کشاند و به سرعت از نیرو های ساپورتر فاصله می گیرند که باعث می شود هر دوی آن ها با سرعت بالا زیر آتش ساختمان های دفاعی شما نابود شوند .

دپارتمان مرکزی این بیس بصورت تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند تسلا به وجود می آید ) چیدمان پیدا کرده است که باعث افزایش قدرت این دپارتمان و محافظت بسیار عالی از تاون هال شما خواهد شد .

همچنین این دپارتمان به وسیله لایه ای دیوار متشکل از فضای خالی پوشش داده شده است که روند دسترسی به دپارتمان مرکزی را به مراتب سخت تر خواهد کرد .

 

مپ وار تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر یک بیس آنتی 3 استار با چیدمان بسیار خوب برای تاون هال 10 است که در کلن وار های حساس به کمک شما خواهد آمد .

چیدمان این بیس در تمامی نقاط خود دارای قدرت تدافعی بسیار بالایی است و نیروهای زمینی و هوایی اتکر را بخوبی درگیر می کند و با پوشش آتش ساختمان های دفاعی بیس شما بسیار قدرتمند ظاهر می شود .

دپارتمان مرکزی بیس به وسیله تسلاها تبدیل به یک منطقه مرگ بسیار قدرتمند شده است ، اتک از تمامی جناح ها نیروهای اتکر را درگیر ساختمان های دفاعی مرکز بیس و تله ها با چیدمان عالی می‌کند و طی چند لحظه نیروهای اتکر نابود می‌شوند .

تمامی دپارتمان های منتهی به مرکز بیس به وسیله مخازن با سطح سلامتی بالا پوشش داده شده است که کمک بسیار موثری به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با نیروهای اتکر خواهند بود .

به تمامی موارد بالا کلن کستل مرکزی و نیروهای دفاعی آن را هم اضافه کنید .

 

 

بهترین مپ های تاون هال 11 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر دارای چیدمانی فشرده است که پوشش آتش ساختمان های دفاعی شرایط بسیار خوبی را برای محافظت از منابع شما در تاون هال لول 11 فراهم می آورند .

مخازن شما در این بیس بصورت پراکنده چیدمان داده شده اند که دسترسی هم زمان اتکر به همه آن ها را تبدیل به یک چالش بسیار سخت خواهد کرد

همچنین دپارتمان مرکزی شما که محل قرار گیری مخازن شما است به وسیله تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند تسلا به وجود می آید ) پوشش دفاعی بسیار قدرتمندی را برای شما به وجود می آورد .

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار هوشمند است و اولویت اصلی منحرف کردن مسیر نیروهای نفوذی به داخل بیس است .

به این صورت که لایه اول دیوار این بیس به صورت باز چیده شده است که باعث آن می شود در ترکیب حریف نیروهای تانکی مانند جاینت و گولم به سرعت از نیرو های ساپورتر فاصله بگیرند که باعث می شود هر دوی آن ها با سرعت بالا زیر آتش ساختمان های دفاعی شما نابود شوند .

همچنین دپارتمان مرکزی این بیس دارای پیدمان بسیار فشرده ای است و ساختمان های دفاعی بسیار زیادی در آن منطقه دارای محدوده آتش هستند که کار نیرو های اتکر را بسیار سخت خواهند کرد .

ایکس بو ها و اینفرنو ها دارای چیدمان بسیار خوبی هستند و حداکثر آسیب ممکن را به نیروهای اتکر وارد می کنند .

همچنین مخازن با سطح سلامتی بالا سبب کند شدن حرکت نیروهای اتکر و فرصت بیشتر به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با آن ها خواهد داد که روند تدافعی را به سود شما خواهد کرد .

 

مپ وار تاون هال 11

بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11
بهترین مپ های تاون هال 8 تا 11

همانطور که می‌بینید بیس مورد نظر چیدمانی آنتی 3 با دپارتمان های فشرده دارد که ساختمان های دفاعی بخوبی یکدیگر را پوشش می‌دهند و این باعث می‌شود نیروهای زمینی مثل بولر و ماینر برای نفوذ به لایه های داخلی با مشکلات زیادی روبرو شوند .

این بیس در مقابل استراتژی جدید که بعد از کاهش قدرت و قابلیت اینفرنو مجددا در بورس قرار گرفتند ، مانند ماینر و هوگ هم بسیار کارامد است .

یکی دیگر از نکات خوب و مثبت این بیس طراحی غیر خطی اینفرنوها و ایگل این بیس هست که برای روند تدافعی این بیس مطمئنا یک نمره مثبت است

همچنین کستل چیدمان مرکزی دارد که خالی کردن نیروهای دفاعی کستل را برای اتکر سخت خواهد کرد و اتکر مجبور است در میانه اتک خود با آنها روبرو شود .

همه این‌ها باعث می‌شود این بیس قدرت دفاعی فوق العاده ای داشته باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
امید میرزایی

سلام به همه سوالی داشتم مدتیه کلن وارم سعی مجدد برای جستجو میاد شاید بخاطر وزن کلن وارم باشه چون 8تا تاون هال 6 داریم موضوع اصلی اینه که از زمان شروع کلن گیمز کسی دیگه وار استارت میکنه؟ چون کلن گیمز بهتر از کلن واره لظفا پیگری کنید!

سکرت

کلن گیم اکس پی نمیده! واسه بالابردن لول کلن بهش نیاز داریم،پس قاطعانه میشه گفت کلن وار جای خودشو داره!
از نظر بنده کلن گیم نیاز به عادلانه سازی داره یکی 3هزارتا امتیاز میگیره و یکی دیگه 200امتیاز از روی قصد یا هرچیز دیگه! چون بعد چندین کلن گیم متوجه شده جایزه جفتشون برابره!

غنبر

چرا مپ دهکده دوم نمیزارید خیلی بهش احتیاج داریم

خلیل

مپ وار تاون نه که گذاشتین خیلی قدیمیه و بمب تاور نداره درسته؟؟
شکل دفاع هوایی ها نشون میده که قدیمیه

?>