بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8 – سری دوم

0 1,368

در مطلب امروز کلش اف کلنز با مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8 در خدمت شما عزیزان هستیم .

تاون هال 8 به عنوان تاون هالی که باید کینگ را بصورت جدی آپگرید کنید و همچنین آپگرید نیروهای دارک الکسیری ، نیاز جدی به چیدمانی برای حفظ دارک الکسیر دارد .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

بیس مورد نظر یک بیس‌ بسیار ایده آل با دپارتمان های فشرده و متراکم است .

ساختمان های دفاعی بیس مورد نظر با چیدمان متراکم خود اکثر مناطق بیس را بخوبی پوشش می‌دهند و این باعث می‌شود بیس مورد نظر در اکثر مناطق خود دارای قدرت تدافعی بسیار خوبی باشد .

دارک الکسیر شما در این بیس در یک منطقه مرگ واقعی طراحی شده است ، 3 هیدن تسلا با قدرت آتش بالا در دیواره ای از فضای خالی ، به همراه جاینت بمب ها برای آسیب جدی به نیروهای زمینی .

همچنین کلن کستل مرکزی و کینک که از سمت مخالف هم به خوبی از دپارتمان مرکزی این بیس محافظت می کنند .

دارک الکسیر در مرکزی ترین حالت ممکن قرار داده شده که دسترسی به آن را واقعا مشکل می‌کند .

 همچنین ایر دیفنس ها با چیدمانی متراکم در مرکز بیس را به این چیدمان در مقابله با اتک های هوایی اضافه کنید .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

طراحی بیس مورد نظر کاملا هوشمندانه و‌‌ حساب شده است ، لایه های اول بیس بصورت ساختار باز چیده شده اند که به راحتی باعث منحرف شدن نیروهای تانکی اتکر خواهند شد و نیروهای پشتیبان آنها در معرض آتش دفاعی های بیس شما قرار خواهند گرفت .

داخل هر لایه باز توسط جاینت بمب ها پوشش داده شده ، که با ورود نیروهای اتکر به این لایه ها آسیب جدی به نیروهای زمینی اتکر وارد خواهد شد .

مخازن بیس مورد نظر هم بصورت پراکنده و با فاصله زیاد از یکدیگر چیدمان داده شده اند که دسترسی همزمان به همه آنها را بسیار دشوار می‌کند .

دپارتمان مرکزی بیس که محل قرار گیری دارک الکسیر با ارزش شما است به وسیله هیدن تسلاها و کلن کستل با چیدمان مرکزی محافظت شده است که روند دسترسی و تخریب دارک الکسیر را برای اتکر بسیار سخت خواهند کرد .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8

بیس مورد نظر یک بیس تاون هال 8 است ولی برای چیدمان آن از یک اکانت تاون هال 10 استفاده شده است ، آیتم های استفاده شده در این مپ دقیقا به تعداد آیتم های تاون هال 8 است .

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار با کیفیت است و دارک الکسیر هم در این چیدمان در مرکزی ترین حالت ممکن قرار دارد که این خود دسترسی به آن را توسط نیروهای اتکر بسیار سخت می کند .

پیشنهاد میکنم از این بیس زمانی که تاون هال 8 مکس هستید استفاده کنید تا در دسترس بودن مخازن مشکلی برای شما ایجاد نکند .

اما از سوی دیگر قرار گیری مخازن با فاصله زیاد باعث می شود که روند دسترسی همزمان نیروهای اتکر به همه آنها بسیار سخت شود و این یک نمره مثبت برای قدرت تدافعی این بیس است .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>