بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 8 – افزایش کاپ و مپ وار

4 35,265

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 8 مخصوص افزایش کاپ و منابع ، مپ وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 8 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 8
بهترین مپ های تاون هال 8

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار عالی هست که کاملا کاربردی دو منظوره خواهد داشت .

هم برای افزایش کاپ نیاز های شما را به عنوان یک تاون هال 8 برطرف می کند و هم در افزایش منابع و محافظت از مخازن نقش بسیار پر رنگی را ایفا می کند .

اتک از سمت پایین بیس که بیشترین حالت را خواهد داشت ( به این دلیل که بسیار ساده به نظر می رسد ) نیروهای اتکر را درگیر وضعیتی بسیار پیچیده خواهد کرد .

بخاطر چیدمان باز دیوار ها حرکت نیروهای اتکر به سمت دپارتمان مرکزی با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد ، زیرا نیرو های تانکی که به سمت ساختمان های دفاعی حرکت می کنند با سرعت زیاد از سایر نیروها فاصله می گیرند .

همینطور این که نیروهای اتکر باید با نیروهای دفاعی کلن کستل هم روبرو شوند .

اتک از سایر نقاط بیس هم نیرو های اتکر را در گیر دپارتمان های این بیس با چیدمانی فشرده و متراکم خواهد کرد که باعث ضعف آن ها در برابر ساختمان های دفاعی بیس شما خواهد شد .

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 8
بهترین مپ های تاون هال 8

بیس مورد نظر دارای ساختار دفاعی بسیار قدرتمندی است و بخوبی از مخازن با ارزش شما محافظت خواهد کرد .

البته برای افزایش کارایی نیاز است مکان کلن کستل را با آرچر تاور کنار تاون هال و مکان مخزن دارک الکسیر را با کنون کنار تاون هال تعویض کنید ، تا کلن کستل پوشش بهتری داشته باشد و دسترسی به آن سخت تر باشد ، همچنین دارک الکسیر در موقعیت مکانی بهتری در داخل بیس قرار بگیرد .

مخازن شما در داخل بیس به صورت پراکنده چیدمان داده شده تا در صورت حمله اتکر از هر نقطه از بیس امکان غارت تعدادی محدودی از آن ها امکان پذیر باشد و اتک حریف شما در غارت مخازن شما نا موفق باشد .

بیس مورد نظر بخاطر چیدمان خوب و هوشمند ساختمان های دفاعی قدرت آتش و پوشش آتش بسیار خوبی در مقابل استراتژی های زمینی و هوایی دارد و نیاز شما برای محافظت از منابع را به خوبی پاسخگو خواهد بود .

 

بهترین مپ های تاون هال 8 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 8
بهترین مپ های تاون هال 8

بیس مورد نظر یک بیس بسیار حرفه ای آنتی 3 استار برای تاون هال 8 شما است و در کلن وار های دشوار قدرت این بیس مشخص می شود .

در طراحی بیس مورد نظر تمامی فاکتور های دفاعی مهم در سطح تاون هال 8 در نظر گرفته شده است .

دپارتمان های این بیس چیدمانی متراکم دارند که باعث افزایش قدرت آتش و پوشش ساختمان های دفاعی و کاور کردن محدوده آتش یکدیگر خواهند شد که در روند دفاعی مطمئنا یک امتیاز مثبت خواهد بود .

کلن کستل مرکزی یک قدرت تدافعی محض در این بیس هست در مقابله با نیروهای اتکر به کمک ساختمان های دفاعی بیس شما خواهد آمد .

بیس مورد نظر در تراکم محدوده دپارتمان مرکزی یک منطقه مرگ تمام عیار است و نیروهای اتکر که مرکز بیس برسند با قدرت آسیب فراوان این منطقه نابود خواهند شد .

ایر دیفنس ها هم چیدمانی کاملا هوشمندانه دارند که در کل محدوده این بیس قدرت آتش بالایی دارند .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
فرهاد

ممنونم خیلی عالیست

علی

سلام میشه یه برنامه یا یه سایتی بسازید که ما مپ رو انتخاب کنیم و اون مپ رو بسازه یا بگین که تو یه کلنی این فرد همچین مپی داره ما بریم کپی کنیم ممنونم از سایت بروز و مفید و فعالتون سایت تون عالیه

Co-Leader

سلام
دوست عزیز خود بازی قابلیت کپی کردن هم کلنی هاتون رو داره

سلام ممنون از سایت خودتون ممنون میشم یک آموزش وار نیرو و در تاون هال خود بار ببریم با تشکر?

?>