بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت

16 1,228

سلام خدمت دوستان عزیز امروز میخوایم براتون راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت رو توضیح بدیم و براتون بگیم که چطور در تاون هال هشت بتوانید در تمرکز وسایل را آپگرید کنید تا هرچه سریعتر به تاون هال نه برسید و این آموزش راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت بسیار مفید برای شما دوستان گرامی است.

راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت

 

لابراتور به لول6

لابراتور همیشه حرف اول را برای آپگرید کردن میزند زیرا تا شما نیروهای قوی نداشته باشید نمیتوانید منابع خوبی کسب کنید و اگرهم بتوانید بسیار دشوار خواهد بود بنابراین باید همیشه به سوی ارتقا لابراتور بروید اول هر کار وقتی آپگرید شد سریعا به آپ کردن نیروهای تاون هال هشت بشتابید.

دارک اسپل فکتوری

دارک اسپل فکتوری دومین چیز مهم به محض رفتن به تاون هال هشت میباشد برای ارتقا دادن که اسپل درون آن مخصوصا زلزله و سم بسیار کارآمد در اتک ها و وارهای شما خواهد بود و باید ارتقا دادن این وسیله را در نظر داشت.

کلن کستل لول4

سمین چیز برای ارتقا همیشه باید بدانید که کن کستل میباشد که بسیار کارآمد در هنگام دفاع از قبیله شما و بسیار کارآمد در اتک های شما و حتی وارها نیز مباشد و هرچه فضای درون آن بیشتر باشد بهتر میتوانید دفاع و حمله کنید و این بسیار عالی است.

دریل دارک اکسیر به لول3

دریل دارک اکسیر را میتوانید در تاون هال هشت به لول سه ارتقا دهید که دریل لول سه در ساعت 45 دارک به شما خواهد داد که اگر دو دریل داشته باشید در طول روز 180 دارک بصورت رایگان دریافت خواهید کرد بدون هیچ زحمتی و بسیار عالی میباشد.

بربرکینگ به لول10

بربرکینگ سطح 10 در تاون هال هشت مکس لول میباشد که شما اگر آن را به سطح 10 برسانید بسیار عالی و جذاب خواهد شد و مشت اهنین آن هم بشتر خواهد شد و هم میتوانید در آن در دفاع ها و هم در اتک های خود استفاده گسترده ای کنید.

دفاعی های جدید به لول 5 (ویزارد تاور-ارچر تاور-تسلا-مورتار)

این دفاعی ها پایه های اصلی دفاع از مپ شما هستند که بسیار ارتقا دادن ان ها به سطح حداقل 5 مهم و دارای اهمیت میباشد ه طوری که اگر این ها ضعیف باشند بسار در دفاع از مپ شما تغییرات اساسی به وجود خواهد آمد و همیشه ارتقا دادن این هاراهم در نظر داشته باشید.

دارک باراکس به لول 4 (اختیاری)

با لول چهار کردن سطح باراکس دارکی شما سرباز مهیجی بازخواهد شد که گولم نام دارد و البته در تاون هال هشت زیاد کاربرد ندارد چون هوگ بسیار عالی است برای تاون هال هشت و گولم برای تاون هال نه خوب میباشد ولی چه بهرت که شما گولم را بازکنید و ارتقا دهید برای تاون هال نه راحت باشید و استفاده زیادی کنید.

1
راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت-TH8 Upgrade Priority Guide

تله اسکلت ها

این دفاعی بسیار خوب میباشد برای دفاع در برابر هیروهای دشمن زیرا بربرکینگ در برابر نیروهای کوچک همانوطر که در پست های قبلی گفته شد بسیار ضعف دارد و راحت با این نیروها نابود میشود و حواس آن هارا پرت خواهد کرد.این تله برای هوگ های دشمن هم که به مپ شما هجوم آورده بسیار عالی است و آن هارا نابود خواهد کرد.سطح 2 این تله بسیار نیرومند و قوی خواهد شد پس حتما این تله را به سطح 2 ارتقا دهید.

ایر دیفنس به لول6

این وسیله دفاعی بسیار مهم برای تاون هال هشت خواهد بود و حرف اول را میزند شما همیشه سعی کنید این وسیله را در تاون هال هشت مکس لول کنید زیرا اکثر وارها و حتی اتک ها با دراگ در تاون هال هشت زده میشوند و این بسیار عالی برای جلوگیری از حمله آن ها و شکست ان ها خواهد شد.

جاینت بمب و بمب های کوچک

این دو را سعی کنید ارتقا دهید زیرا در مقابل حمله هوگ ها بسیار موثر خواهد بود اگر اینت بمب را به صورت دو به دو در کنار هم قرار دهید.

دیوار لول هشت

دیوار خود را به لول هشت که مکس لول تاون حال هشت میباشد ارتقا دهید که بسیار موثر در حمله دشمن است و سرعت حمله آن هارا بسیار کند خواهد کرد.

 

راهنمای اولویت ارتقا تاون هال هشت

دوستان باقی دفاعی ها هم همینطور و حتما پس ا اینکه این هارا ارتقا دادید ان هارا هم بعد ارتقا دهید.

امیدوارم این مطلب برای شما دوستان مفید بوده باشد.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
16 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Zalpour31

سلام خدمت شما دوستان و همکارانتون واقعا ممنونم که این همه زحمت میکشید مطالبتون عالیه ممنونم

ناصر

کاش این پست رو دو هفته زودتر میزاشتید بازم عالی بود دمتون گرم .

عرفان

ادرس سایت سوپرسل چیه؟؟مگه سوپرسل کارمند ایرانی داره

آیناز

سلام ببخشید من دیروز یه اکانت لول148خریدم و امروز هم باهاش بازی کردم.در حین بازی دو یا سه بار زد که فرد دیگری در دهکده شما حضور دارد!!!!و بعد از مدتی ساعت2:30بعد از ظهر کلش من از اول اومد لطفا راهنمایی کنید چطوری برگردونم؟!ممنون

ابولفضل

جناب چجوری میشه دوتااکانت تو یه گوشی داشت
ممنون

امیرحسین

سلام ببخشید یه سوال داشتم خواهشا جواب بدید من لولم ۱۳۲ بود و میخواستم اکانتمو داخل یه گوشی دیگه وارد کنم که نمیدونم چی شد که وقتی بازی اومد لول یک بود نمیدونم چیشده خواهشا کمکم کنید راه برای برگشتش هست؟؟؟

امیرحسین

خودشه فقط به جای اکانت ۱۳۲ اکانت لول یک روش سیو شده نمیشه کاریش کرد لطفا جواب بدید

حسین

تاون 10 رو هم بزارید…

?>