بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 9 – افزایش کاپ و مپ وار

3 11,257

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 9 مخصوص افزایش کاپ و منابع ، مپ وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 9 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 9
بهترین مپ های تاون هال 9

بیس مورد نظر دارای چیدمان بسیار خوب و هوشمندی است و برای افزایش کاپ در تاون هال لول 9 برای شما کارآمد خواهد بود .

طراحی بیس پوش ( افزایش کاپ ) در تاون هال لول 9 بسیار دشوار است ، اما بیس مورد نظر تمامی فاکتور های لازم برای یک بیس عالی با چیدمان خوب را دارد .

چیدمان رینگ شکل که کنترل نیروها برای نفوذ به دپارتمان مرکزی را بسیار سخت می کند و سبب منحرف شدن مسیر آن ها می شود .

لایه دیوار ابتدایی بیس به صورت هوشمند و باز چیدمان داده شده است و این طراحی به دلیل این است که نظم استراتژی های اتکر را بر هم بزند و نیروهای تانکی را از نیروهای ساپورتر جدا کند تا انسجام آن ها بر هم بخورد تا راحت تر نابود شوند .

تاون هال در مرکزی ترین حالت ممکن در دپارتمانی متشکل از فضای خالی چیده شده است و همین امر باعث می شود که هدایت نیروهای اتکر به سمت آن بسیار سخت باشد .

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 9
بهترین مپ های تاون هال 9

بیس مورد نظر یک بیس تدافعی بسیار عالی مختص محافظت از منابع ، بخصوص مخزن دارک الکسیر شما است .

دپارتمان مرکزی بیس به وسیله تسلا فارم ( منطقه مرگی که به وسیله چند هیدن تسلا به وجود می آید ) محافظت شده است که برای حفاظت از دارک الکسیر بسیار عالی خواهد بود و نیروهای اتکر را با چالشی سنگین روبرو می کند .

ایکس بو ها و کلن کستل مرکزی قدرت تدافعی دپارتمان مرکزی این بیس را دو چندان می کنند .

چیدمان باز دیوار های این بیس دلیل محکم دیگری بر قدرت تدافعی بسیار خوب این بیس است که به سادگی نظم نیروهای اتکر و استراتژی او را به هم می زند .

مخازن با سطح سلامتی بالا در طول بیس پراکنده شده اند که هم سبب کمک به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با نیروهای اتکر خواهند شد و هم روند دسترسی اتکر و غارت مخازن شما را بسیار سخت خواهد کرد .

 

بهترین مپ های تاون هال 9 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 9
بهترین مپ های تاون هال 9

بیس مورد نظر یک مپ وار آنتی 3 استار بسیار عالی و حرفه ای برای تاون هال 9 است که نیاز های شما را در کلن وار ها کاملا برطرف می کند .

بیس مورد نظر قدرت تدافعی بسیار بالا و بسیار هوشمندانه ای دارد و جلوی تمامی استراتژی های زمینی و هوایی که به قصد 3 استار کردن شما بیایند را می گیرد .

بیس مورد نظر با چیدمان دپارتمان های خود و قرار گیری دپارتمانی از فضای خالی حرکت نیروهای اتکر در طول مسیر بیس را بسیار سخت می کند و نیروهای اتکر را به گوشه های بیس منحرف می کند .

همچنین چیدمان این بیس کاملا ضد کویین واک لاوالون است .

به این شکل که کویین واک حریف حتما از جناحی که کویین شما و تاون هال شما در آن است انجام می شود و در آن منطقه هیچ ایر دیفنسی در دسترس وی نخواهد بود و لاوالون وی باید با کل ایردیفنس ها مواجه شوند که برای عبور از آن ها کار بسیار سختی را پیش رو دارد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ali

چجوری میشه یه تاون هال 9 را 3 ستاره کرد من تاون هالم 9 است

محمد

سلام . آنالیز کردک هاتون واقعا عالی . لطفا اگه میشه یه راهنما یا چیزی برای گذاشتن تله های مپ وار بزارین واقعا لازمه .
ممنون از تیمتون

حسام

با سلام مپی هست ک از نظر دفاعی انقدر قوی باشد که اتکر هنگام اتک زدن یه ستاره بیشتر نتونه بگیره یا اصلا ستاره نگیرم برا تاون حال 9 با تشکر

?>