بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

کلن وار عادلانه تر میشود! تغییرات الگوریتم حریف یابی!

19 2,806
بوک مارک

خب همانوطر که انتظارش را داشتیم ، لحظاتی قبل سوپرسل بطور رسمی از جزییات تغییرات کلن وار در آپدیت تابستانه رونمایی کرد و چیزی که شاهدش هستیم درواقع تغییری در الگوریتم حریف یابی کلن وار برای عادلانه تر کردن آن و مهیاسازی مقدمات تغییرات آینده کلن وار است!!

کلن وار عادلانه تر میشود! تغییر الگوریتم حریف یابی!

عادلانه بودن حریف یابی کلن وار همواره یکی از مهترین مواردی بوده است که در طی گذر زمان و در پی انتشار آپدیت های متعدد به آن توجه داشته ایم اما سپری کردن این راه به ما آموخت که ویژگی های دیگری نیز برای لذت بخش تر نمودن کلن وار لازم است!

اما اکنون زمان آن است که بمنظور عادلانه تر نمودن کلن وار ، تغییراتی در الگوریتم نحوه انتخاب حریف انجام شود که دانستن جزییات آن به شما در فهم آینده اکانت های مهندسی و اینکه چه در انتظار آنهاست کمک خواهد نمود!

عملکرد الگوریتم جدید کلن وار این امکان را به ما میدهد تا بتوانیم کمک بیشتری از وزن ساختمان های مختلف در بیس (هم تهاجمی و هم دفاعی) بگیریم و به بیانی دیگر تاثیر وزن وار در نحوه انتخاب حریف را افزایش خواهد یافت که این بدین معناست که از این پس شاهد عدالت و مساوات بیشتری بین کلن های وار خواهیم بود!

اما بخش دیگری از این چالش بزرگ ، فراهم کردن سیستمی برای اجازه دادن به بازیکنان بمنظور بکار بردن خلاقیت در طراحی بیس است (اشاره به اکانت های مهندسی) بنابراین ما باید از اینکه بیس های مهندسی باعث ناکارآمد شدن برخی استراتژی ها نمیشود ، اطمینان حاصل میکردیم ؛ به همین جهت میتوان گفت تغییرات پیش رو در الگوریتم حریف یابی ، گامی انقلابی در زمینه عادلانه تر نمودن وار بشمار میرود!

تغییرات وزن وار در آپدیت بعدی کلش!

علاوه بر موارد ذکر شده ، سطوح معینی از انعطاف پذیری را نیز در سیستم جدید اعمال کردیم که این امکان را به ما میدهد که بتوانیم به گونه بهتری کلن وار را رصد کنیم و در هرزمان که لازم بود تغییرات لازم را در وزن آن اعمال کنیم!

به همین جهت میتوان گفت در آپدیت پیش رو باید منتظر تغییراتی هرچند جزیی در وزن های مختلف ساختمان ها و تاثیر آنها در انتخاب حریف باشیم!

زمان انتشار آپدیت جدید : بزودی…

اما با همه ی توصیفات بالا از تغییرات ، لازم به ذکر است که الگوریتم جدید همچنان نیازمند توسعه هست و جای کار زیادی دارد ولی میتوان گفت در آینده ای بسیار نزدیک شاهد اعمال آن در بازی خواهیم بود!

بنابراین شاید بتوان گفت که تا پیش از سالگرد کلش اف کلنز نباید منتظر آپدیتی از سوی سوپرسل باشیم و شاید بهتر باشد فعلا به سوپرایزها و تغییرات تولد اکتفا کنیم!

تغییرات پیش رو و تاثیر آن روی اکانت مهندسی!

خب باتوجه گفته های امروز سوپرسل درباره اکانت های مهندسی ، بنظر میرسد این شرکت قصد مقابله با اینگونه بیس ها را ندارد و تغییرات پیش رو نیز الزما به معنی نابودی اکانت های مهندسی نیست ولی به دلیل نگرانی های موجود از ناکارآمد شدن استراتژی ها در حمله به اینگونه بیس ها ، سوپرسل ترجیح داده تا با وضع قوانین بیشتر برای انتخاب حریف ، به گونه ای به عادلانه تر کردن وار کمک کند!

به بیان دیگر ، از این پس علاوه بر وزن ساختمان ها (چه دفاعی و چه تهاجمی) ، تعداد و نوع ساختمان نیز در حریف یابی موثر خواهد بود که شاید بتوان گفت این موضع کار را برای اکانت های مهندسی کمی دشوار میسازد چراکه از پس باید معیار های بیشتری را برای رسیدن به درجه مناسب از یک بیس مهندسی شده خوب در نظر بگیرند! اما از طرف دیگر این موضوع باعث خواهد شد که دیگر شاهد نابرابری در وار نباشیم و بیس های مهندسی روبه روی بیس های مهندسی شده و اکانت های معمولی نیز درمقابل اکانت های معمولی قرار گیرند!

برای اطلاع از آخرین اخبار آپدیت تابستانه کلیک کنید!

 

امتیاز به مطلب

کلن وار عادلانه تر میشود! تغییرات الگوریتم حریف یابی!
به این مطلب رای دهید

19
دیدگاه بگذارید

avatar
11 نظرات چندتایی
8 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
14 نظرات مدیران
بیشتر!اکداود احمدزادهhosseinحسام آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
اک
مهمان
اک

الان چند ساعته از اپدیت میگذره من وار رو اس کردم ??☺هیچ غلطی نکردن راجب اکانت مهندسی ها خیلی خوب افتادن حتی بهتر از قبل شده ? ? ?

hossein
مهمان
hossein

چطوری میشه بیشتر راهنمایی کنید بخش سوپر سل آدرسش چیه؟؟ببخشیدا؟؟اگه میشه راهنمایی کنید

hossein
مهمان
hossein

سللم ببخشید مزام میشم من یک کلن 5 بنام کریستال رضا داشتم که با تقلب از دزدیدنش میشه یه کاری کنین برگرده

داود احمدزاده
مدیر سایت

میتونید از بخش تماس سوپرسل مشکلتون رو مطرح کنید

حسام
مهمان
حسام

من اکانت مهندسی ندارم ولی هیچ مشکلی با اکانت های مهندسی ندارم چون اکانت بالانسی دارم وقتی اکانتی میسازید که با تان 10 کینگ 15 داره وقتی به اکانتای مهندسی میخورین اینطوری میبازین اونایم که اکانت مهندسی ساختن زحمت کشیدن شماهم میتونستین زمانی که این اکانتا باب شد بسازین پس الکی سروصدا نکنین از سایت هم خواهش میکنم مطالب اموزشی بیشتر قرار بده تا نقد بازی انالیز استراتژی های خوب گذاشتن اتک جالب و انالیز اونها نقد بازی بدرد ی کلش باز نمی خوره

لیدر
مهمان
لیدر

داداش هوا برتون برداشته شما مهندس های خودتون رو تعطیل کن بعد بیا پست بذار یعنی چی اخه اگر دنبال متقلب هستین خودتون جز اولین ها هستین رباط که غیر قانونی هست رو دارین می فروشین این یعنی چی رباط هم غیرقانونی اه شما به جای اینکه این همه بسوزی و تو سرت بزنی بیا چهار پست حمله بذار از طرفی بیس دفاع رو هم تحلیل کنید هر دفاع چه ضعف هایی داره این نشد چهار تا پست بذارین بگین فلان چیز نامردیه و باید جمع شه شما می دونم پست رو مخفی می کنی جواب دادن سخته ولی شده شمایی که رباط داری یه بار اون اشغال رو بذاری کنار یه بار مهندسی رو خودت وقت بذاری بازی کنی ببینی چقدر سخته اگر یه بار تو عمرت یک ماه وقت می ذاشتی این جرف ها رو نمی زدی و میشتی بازی تو می کردی ما دو سال وقت گذشتیم حالا نخواستیم دفاعی بذاریم به کسی مربوط نمیشه هر کسی می تونه دفاع بذاره یا نذاره حق انتخاب داره پس اینقدر مانور ندیدن و به چسبین به تحلیل های حرفه ای که کمتر در این سایت تحلیل خوب دیدم در ضمن مدیر سایت هم ضهیف عمل می کنه کمی در مورد موضعات بیشتر وقت بذارید و مطالب قوی تری بذارید

حرفه ای 4 ساله(خخخ)
مهمان
حرفه ای 4 ساله(خخخ)

سلام،اکثر دوستان باختشون تو وار می ندازن گردن اکانت مهندسی که اصلا هم اینطور نیست،معمولا باختها به این علت هست که 1/3 بالای کلن وار اکانت 11 مکس نیستن( بیشتر اکانتهای راشینگ 11 هستن که قدرت سه ستاره زنی تانهال 11 ندارن که باعث باخت یه کلن میشن)خوب معلومه وقتی یه کلنی که اکثر نفراتش تانهال 11 راشینگ هستن و ترجیح دادن دفاعی آپدیت کنن و بدونه آپدیت هیروها و نیروها به تانهال 11 رفتن زمانی که به کلنی که دارای اکانتهای مهندسی هستن و دقیقا نقطه مقابل اکانتهای راشینگ هستن و به جایی آپدیت دفاعیها هیروها و نیروها رو با صرف زمان و انرژی زیاد آپدیت کردن مشخصه که باختشون حتمیه.پس نمیشه به اکانتهای مهندسی ایراد گرفت چون همون کار اکانتهای راشینگ دارن انجام می دن فقط فرقش اینکه اکانتهای راشینگ هیرو و نیروها رو آپدیت نمی کنن و فقط دفاعی آپدیت می کنن و تو یک سال میشن اکانت تانهال 11 و اکانتهای مهندسی هیروها و نیروها رو آپدیت می کنن و دفاعی آپدیت نمی کنن و تو 3 سال میشن یه اکانت مهندسی تانهال 11 و قویتر از هر دو سبک این اکانتها اکانتهای بالانس و فول مکس 11 هستن که 4 سال زمان میزارن و هم دفاعیها و هم نیروها و هیروها رو آپدیت می کنن.خوب پس طبیعی هست وقتی اکانتهای راشینگ 1 ساله بخورن به اکانتهای مهندسی 3 ساله باختشون حتمیه و خوب بازم طبیعی هست وقتی اکانتهای مهندسی 3 ساله بخورن به اکانتهای بالانس و فول مکس 4 ساله باختشون حتمیه.پس کاملا واضح هست که هیچ کدوم از این 3 دسته اکانتها تقلب نکردن فقط وقت و انرژی که برای بازیشون گذاشتن با هم فرق داشته.در آخر هم یه نکته اضافه کنم کلن ما تا حالا به هیچ کلنی با اکانتهای مهندسی نباخته چون همیشه وارهای 40 نفره ای استارت می کنیم که حداقل 10 نفر بالای وار مون اکانتهای بالانس و فول مکس تانهال 11 هستن که قادر هستن 20 نفر بالای حریفو با خاک یکسان کنن،چون اکثریتشون اکانتهای مهندسی با قدرت دفاع پایین هستن،و مابقی هم 20 نفر پایینو میزنن،که اکانتهای مهندسی مهندسی یا غیر مهندسی با قدرت دفاع پایین هستن،درسته که حریف قدرت حمله بالای داره ولی قدرت دفاع خوبی ندارن،و مشخصه وقتی اکانتهای 3 ساله با اکانتهای 4 ساله بخورن تجربه کمتری دارن و تو سبک و استراتژی فول استار کردن حریف کم میارن.در آخر هم بگم نه به فکر ساختن اکانت راشینگ باشید که صبح و شب گریه کنید،نه به فکر ساختن اکانت مهندسی باشید که بگید وای الانه که برتریمو تو وار از دست میدم،بهترین اکانتها اکانتهای بالانس و فول مکس هستن.ولی خوب هر کسی دوست داره هر چوری که از بازیش لذت میبره بیسشو آپدیت کنه و تقلبی هم در کار نیست.

s.e.c.r.e.t
مشترک
s.e.c.r.e.t

کسی نگفت میخایم اکانت مهندسی رو ازتون بگیریم! مسله سرچ وار عادلانه س!! که اونم بیان اکانت های مهندسی رو روبروی اکانت مهندسی قرار بدن! وگرنه چه معنی داره یه تاون هال بالاتر روبرویی که بدبخت بیچاره ضعیف بیفته؟؟!

s.e.c.r.e.t
مشترک
s.e.c.r.e.t

گریه نداره که!!کسی نگفت میخایم اکانت های مهندسی رو ازتون بگیریم!! مسله سرچ عادلانه س، که اونم باید اکانت مهندسی روبروی اکانت مهندسی بیفته،تا از دماغشون در آد!!!! وگرنه چه معنی داره به تاون هال بالاتر بیفته روبروی یه بدبخت بیچاره ضعیف!!!

عماد
مهمان
عماد

عزیزم بیا توکلنم‌تا ۱۰تا وار نشونت بدم که باختمون با نتیجه۱ستاره یا حتی ستاره مصاوی درصد کمتر بوده اونم فقط به این علت که من نفراول وارم اکانت خودم هست تان۹ مکس بعد نفر ۳یا۵ وار حریف تان۱۰مهندسی بوده پس واضح هست که مشکل کار بااکانت مهندسی هست وبس.من جرعتی که وار بیشتراز ۱۰نفرو اس کنم ندارم چون بامهندسی میفتم جرعتی که اکانت تا۱۰یا اکانت تان۱۱ روبزارم ندارم چون باختم قطعی هست.ولی توحالت عادی یک دونه باختم نداشتم وتمام ستاره وار ۱۰نفر میگیرم.به خاطر اینکه به مهندسی نخورم مجبور شدم ۴تااکانت دیگه توتنحال های دیگه بسازم پس مهندسی ها مشکل داره

بیشتر!
مهمان
بیشتر!

وقتی یه تان 9 نفر اول وار باشه ???انتظار برد نداشته باش یا مساوی یا باخت تان 9 دیگه ارزش وار نداره با کینگ کویین 10 صاف میشه

Reza
مهمان
Reza

عزیزان من خودم یه کلن اکانت مهندسی دارم????? پوستت کنده میشه بخای یه اکانت رو مهندسی کنی هی تو اتک میزنی از اونور راحت تختت میکنن????? اینجور راحتم نیس عزیزان

عماد
مهمان
عماد

اینکهونشد بازی طرف بیاد مهندسی بسازه و تووار تقلب کنه خب عزیز دلم منم میتونم مهندسی ک ساختی روبسازم همه میتونن اگه میتونی اکانت درست بیار بالا کلن هست وار۵۰تااس میکنه همه مهندسی خب مشخصه بردش قطعی هست یک دونه اکانت مهندسی میتونه نتیجه بازی رو تعقیر بده

شاهین
مهمان
شاهین

آقا آسونه شما هم برو بساز! برو ببینم میتونی در عرض 6 ماه یه بیس TH11 با 3 تا هیروی مکس، نیروهای کلیدی مکس و دفاعی های در حد TH8 درست کنی؟ از هر هزار نفر بازیکن به زور یک نفر عرضه همچین کار بزرگی رو داره. شما نهایتش بتونی هیرو هارو تا لول 10 برسونی، بعدش به روغن سوزی میفتی!

بقیه هم لطفاً دقت کنن، ساختن بیس مهندسی سه تا چیز میخواد: یک. خلاقیت، زمان بندی و برنامه ریزی دقیق برای ارتقای ساختمان ها و نیروها دو. داشتن مهارت بالا در حمله کردن (شما مجبوری برای جمع کردن منابع مدت زیادی با نیروهای ضعیف به بیس های قوی تر از خودتون حمله کنید) سه. وقت و انرژی زیاد برای به ثمر رسوندن کار و ساختن یک بیس مهندسی قدرتمند

مورد چهارمی هم هست، اینکه تو طراحی بیس هم مهارت داشته باشید. در حال حاضر TH11 مکس هستم، فقط Inferno و Eagle ندارم. ولی تونستم بیسی طراحی کنم که TH11 با ارتش کاملاً مکس به زور یک ستاره ازم میگیره، و نهایتش با 50 الی 55 درصد تخریب بتونن 2 ستاره بگیرن.

دوستان لطفاً حرف مفت نزنید. اگه آسونه و عرضه شو دارید شما هم برید بیس مهندسی شده درست کنید.

خوشبختانه بالانس جدید Matchmaking اونطور نیست که به ضرر بیس های مهندسی تموم بشه. فقط حریف رو بر اساس نوع دفاعی ها و نیروهایی که داریم پیدا میکنه که مساوات برقرار بشه. ما که مشکلی نداریم، مشکل اصلی برای شماست، چون از این به بعد دیگه نمیتونید ناشی بودن و باخت هاتون رو گردن بیس های مهندسی بندازید!

شاهین
مهمان
شاهین

اینم لازمه اضافه کنم دلیلی داره که به این نوع بیس ها مهندسی شده گفته میشه. قاعدتاً بین یک مهندس و یک عمله بنا زمین تا آسمون فرقه! هر عمله ای میتونه ادعای مهندسی بکنه، اما نتیجه کار تو عمل معلوم میشه!

s.e.c.r.e.t
مشترک
s.e.c.r.e.t

باعرض سلام و خسته نباشید?

■امیدوارم سوپرسل حرفی که میزنه پاش وایسه،مثه سال قبل شعار نده! چون حریف نابرابر معظل بزرگی واسه تمام کلن وار ها حساب میشه!

■از طرف دیگه اگه به آرشیو حرفای سوپرسل تو گذشته نگاهی بندازیم میبینیم همچین وعده های داده بود که به قول خود مسولین شون این مشکل نابرابری تو سرچ وار حل شده بود! دقیقا ی سوال پیش میاد?اگه اونموقع این مشکل حل شده بود؟چرا بازم همچین وعده ای سر میدن؟؟?
■چندوقت پیش وارو باختیم اونم بخاطر اینکه تاون هال یازده((ترکیبی از دفاعیات 9 و 10 و 11)) افتاده بود روبرویی تاون هال های 9 ما ،خیلی وار بدی بود?اینم بگم نزدیک 2سال و نیمه این مشکلو داریم..

باتشکر❤

احمد
مهمان
احمد

سوپرسل باید جلوی تقلب رو بگیره … این همه بازی میکنیم دفاعی مکس میکنیم یکی میاد با تقلب تان ۱۱ مکس رو صد میکنه بعد به ریش همه میخنده

سعید
مهمان
سعید

من نفهمیدم واقعا، یعنی اکانت مهندسی دیگه بدرد نمیخوره؟ یعنی من الان تونهال 9.5 دارم نیروهام همه مکسه دهه، دفاعیم همه 9، یعنی اپدیت جدید بیاد ضرر میکنم؟ پس اینفرنو رو بگیرم؟

احمد
مهمان
احمد

نه داداچ سود میکنی

?>