بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چه سرنوشتی در انتظار بن شدگان است ؟!

293 4,205

چه سرنوشتی در انتظار بن شدگان است ؟!

خب اینطور که از شواهد و قرائن پیداست ، ظاهرا سوپرسل قصد عقب نشینی از مواضع خود را نداشته و نخواهد داشت چراکه صبح امروز بار دیگر موج جدیدی از بن به راه افتاد و همان تعداد اندک که از موج قبلی جان سالم بدر برده بودند ، اینبار راه گریزی از چنگال سیاست های سوپرسل نداشتند و بن شدند. اما سوالی که مدت هاست ذهن بسیاری از مردم را درگیر نموده ، این است که براستی چه سرنوشتی در انتظار بن شدگان است؟!

دلایل فعلی سوپرسل برای بن چیست ؟

متاسفانه با اطلاع رسانی بسیار ناآگانه برخی از سایت ها و کانال های کلشی ، بسیاری از کاربران در پاسخ به این سوال به مشکل برخوردند و دلایل بسیار غلط و بعضا خنده داری به آن میدهد ؛ طی روز های اخیر پیام های زیادی از شما مبنی بر بن شدن به دلیل استفاده از بلواستاکس و ربات یا حتی چند اکانته بودن و روت بودن گوشی دریافت کردیم که باید بگوییم تمامی این دلایل دروغی بیش نیست و تنها دلیل فعلی سوپرسل برای مسدود کردن اکانت ها یک چیز است و آن هم استفاده از مود ( ایکس مود) میباشد. لازم به ذکر است که درحال حاضر سوپرسل قادر به شناسایی ربات ها در بازی نیست و اگر هم کسی یا کسانی با استفاده از ربات بن شده اند ، قطعا به دلیل استفاده نادرست آنها از ربات و استفاده از اتک چهارانگشتی یا افزایش سرعت اتک و غیره است که به گونه ای دستکاری در روند عادی بازی محسوب شده و تقلب برداشت میشود.

سوپرسل چگونه متوجه استفاده ما از مود میشود؟!!

بسیاری بر این باورند که سوپرسل عمدا وبصورت شخصی اکانت ها را از مسدود مینماید که باید بگوییم صد در صد باوری غلط است. چندین ماه قبل سوپرسل برای اولین بار در تاریخ بازی های آنلاین از سیستم هوشمند و درواقع مغز کامپیوتری خود رونمایی نمود و آن را اختاپوس نامید که وظیفه آن رصد 24 ساعتی تمامی اکانت ها و آنالیز تمامی دادهای مربوط به بازی میباشد. این سیستم به سوپرسل این اجازه را میدهد تا حتی زمانی که کارمندانش برای تفریح به تعطیلات رفته اند نیز بتواند بازیکنان خویش را زیرنظر داشته باشد. پروسه بن یک پروسه کاملا خودکار است که این سیستم اختاپوس براساس داده های چندین ماهه اکانت شما و معیارهایی که از پیش برای آن تعریف شده است ، تصمیم میگرد که شما از مود استفاده نموده اید یا خیر ؛ و درصورتی که به این نتیجه برسد که شما از مود استفاده نموده اید ، این اختیار را دارد که اکانت شما را مسدود و از دسترس خارج نماید. پس میتوان گفت که سوپرسل عملا هیچ نقشی در بن نداشته و ندارد و تمامی کارها بصورت خودکار انجام میشود.

حتماً بخوانید  موج جدید بن کلن و اکانت آغاز شد!!_ نوامبر 2017

بن برای همیشه ، بازگشتی درکار نیست !!

طی روزهای گذشته ما پیام های بسیاری از شما مبنی بر جواب منفی سوپرسل برای بازگشت های های بن شده دریافت کردیم و البته کم هم نبودند کسانی که از راهکارهای ما نتیجه گرفتند و اکانتشان دوباره باز شد ولی درباره ی علت این تفاوت رفتارها باید بگوییم همانطور که دربالا نیز به آن اشاره کردیم ، سیستم سوپرسل یک سیستم کاملا خودکار است و تمامی داده ها در آن ثبت میشود. پس اگر شما واقعا از مود استفاده نکرده باشید بدیهی است اکانت شما نیز سریعا از بن خارج شود. اما این موضوع درمورد کسانی که از مود استفاده نمودند کمی پیچیده تر است چراکه داده های مربوط به اکانت شما در سیستم ثبت شده است و انکار استفاده از مود کار نسبتا مشکلی است. البته باوجود اینکه سوپرسل همواره اعلام کرده است که هیچگونه بخششی در کار نیست و درکار خود بسیار جدی است ، ولی اگر بتوانید پشتیبانی را متقاعد نمایید که به اشتباه و بدون آگاهی از مود استفاده میکردید ، احتمال بازگشت اکانت شما وجود خواهد داشت.

چه سرنوشتی در انتظار بن شدگان است ؟

خب از آنجایی که سوپرسل همواره اعلام کرده است که بن ها همیشگی است ، سوالی که در ذهن ها بوجود می آید این است که چه بر سر این اکانت ها می آید؟ بسیاری بر این عقیده اند که با مسدود شدن این تعداد اکانت ، مقدار لوت بازی بهتر میشود و سایر بازیکنان میتوانند از آن استفاده کنند ، برخی دیگر نیز میگویند سوپرسل قصد دارد تا با فروش این اکانت ها ثروتمند شود!!! اما حقیقت امر این است که با بن شدن یک اکانت ، درواقع از سیستم سرچ بازی خارج شده و به طور کامل و تا هرزمان کاملا دست نخورده باقی خواهد ماند و پس گذشت چندین ماه ، بطور کامل از سرور بازی خارج خواهد شد.

حتماً بخوانید  آموزش خارج شدن از بن ( آپدیت اول) رهایی از بن حتی برای کسانی که از مود استفاده نموده اند

چاره چیست ؟ آیا اعتراض موثر است؟!

در روزهای اخیر بسیاری از دوستان ، کامنت های مبنی بر اعتراض دسته جمعی به سوپرسل برای بازگردانی اکانت ها برای ما ارسال نموده بودند ، در پاسخ به این موضوع باید بگویم که همانطور که در مطلب های قبل نیز به این موضوع اشاره کرده بودیم و همانطور که از رفتار و اطلاعیه های چند روز اخیر سوپرسل نیز پیداست ، اعتراض هیچ دردی از شما دوا نخواهد کرد!! چرا که بگفته خود سوپرسل درحال حاضرجمعتی بالغ بر 100 میلیون نفر در کل جهان کلش اف کلنز بازی میکنند که بن شدگان حتی 3 درصد از این تعداد را نیز تشکیل نخواهد داد!! بنابراین بسیار احمقانه بنظر میرسد که سوپرسل از مواضع خویش عقب نشینی نماید. پس به هیچ وجه فریب افرادی را که تظاهر به ترک بازی میکنند را نخورید چرا که اعتراض به سوپرسل هیچ فایده ای نخواهد داشت و سوپرسل همچنان اعلام مینماید که به هیچ وجه از سیاست های پیشین خود پشیمان نیست و بسیار در کار خود ( مبارزه با تقلب) جدی است.

سخن پایانی و تنها راه نجات

با وجود تمامی این حرف ها ، چیزی که در این میان مشخص است ، عزم راسخ سوپرسل در مبارزه با تقلب و به خصوص مود است و به همین علت هرگونه استفاده شما از مود ، نابخشودنی است و متاسفانه در این خصوص هیچ کاری از دست ما بر نخواهد آمد ، مگر اینکه خود شما بتوانید با ارتباط با پشتیبانی بازی ، به طریقی استفاده ناآگانه خویش رو از مود به آنان بفهمانید تا شاید اکانت شما از بن نجات یابد.

293
دیدگاه بگذارید

avatar
143 نظرات چندتایی
150 Thread replies
14 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
161 نظرات مدیران
افشینAmirحمیدابوالفضلعلی آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Amir
مهمان
Amir

سلام اکانت من به دلیل تصاحب به دیگران فیشینگ مسدود شده و میگن بعد31روز برمیگرده واقا امکانش هست؟

Amir
مهمان
Amir

سلام من اکانتم به دلیل تصاحب به اکانت دیگران فیشینگ مسدود شده ومیگه بعد 31روز میدنش یعنی واقا میدن؟

حمید
مهمان
حمید

سلام خسته الان من ۲ روز می رم تو کلش کلش بالا میاد ولی گیر میکنه چه مشکلی داره

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

باسلام من بخاطربیرون کردن هکز ازاکانتم یک نامه به سوپرسل زدم که درجانوشت اکانت شمامنقضی شده است ویدفعه بن شد هرچی به سوپرسل پیام میدم بعدچنددقیقه ازاول میاد اگه میتونید بگید چیکارکنم کمک کنید.

افشین
مهمان
افشین

@afshin_kingstar
بیا تلگرام راهنمایبت کنم

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

باسلام من بخاطربیرون کردن هکز ازاکانتم یک نامه به سوپرسل زدم که درجانوشت اکانت شمامنقضی شده است ویدفعه بن شد هرچی به سوپرسل پیام میدم بعدچنددقیقه ازاول میاد اگه میتونید بگید چیکارکنم کمکم کنید.

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

باسلام من یک هکر افتادتواکانتم منم برای اینکه بیرونش کنم یک نامه فرستادم به سوپرسل سوپرسل هم منوبن کرد چیکارکنم از بن دربیام وقتی به سوپرسل پیام میدم بعدچنددقیقه پاکش میکنه ازاول میاد

لول 220 کلش
مهمان
لول 220 کلش

اقا اصلا قصد توهین به هیچ کدوم از بن شدگان ندارم حسشون رو هم درک نمی کنم ولی فکر میکنم قضیه این بن الکیه چون من الان لول 220 نفر 12 ایران تو کلش هستم و هر تقلبی که بگید انجام دادم از ایکس مود گرفته تا ربات(اونم 2 ماه پیش زمانی که سوپرسل خیلی حساس شده بود روی ربات ها)ولاکی پچر و خیلی چیزای دیگه.. حتی یه زمانی خیلی بازی میکردم رتبه 2 ایران بودم برای اینکه اون اولیه رو رد کنم به سوپرسل پیام دادم که که اون اکانتمو دزدیده و این جور چیز ها که سوپرسل گفت… بیشتر بخوانید »

Radin
مهمان
Radin

سلام آقا من امروز داشتم بازی میکردم تو قبیله با رفیقام چت میکردم رفتم از بازی بیرون ناهار خوردم که وقتی برگشتم دیدم میگه اکانت شما واسه ۲ روز بزن شده میخوام بدونم اکانتم بعد دو روز از ادامه میاد یا از اول لطفا کمک کنین خیلی زحمت کشیدم

Co-Leader
مدیر سایت

بله بعد از 2 روز باز میشه و از ادامه میتونید بازی کنید

علی
مهمان
علی

اکانت من الکی بن کردن نبم ساعت پیش بن داعم کاری نکردم تالار هشت

saeed saymon
مهمان
saeed saymon

رفقا ممنون میشم منو راهنمایی کنین من اکانتم بن داعمی شده لول صدو هشتاد من با رفیقم شوخی میکردم تو کلن نمیدونم کی شات گرفته فرستاده واسه سوپر سل که داعمی بن شدم لطفا راهنمایی کنین چیکار میتونم بکنم واقعا الکی بن شدم

Amir
مهمان
Amir

سلام من اکانت حدود سه چهار ماه بن شده تان دوازده مکس لول200دیدم یکی اکانت هک کرده سوپرسل گفتم بنش کرد

شاکر
مهمان
شاکر

دو روزه بازیم بن شده بازیم تان مکس لول 227

سینا
مهمان
سینا

سلام ببخشید برای اکانت دوستم یه مشکلی پیش اومده بود اکانتش گم شده بود حالا من رفتم پشتیبانی اونجا به تمام سوال هایی که ازم پرسیدن جواب دادم فقط نام قبلی دهکده رو دوستم به من اشتباه گفت پیام اومد که بررسی مبکنیم حالا بعد پنج روز اکانتم بن داعم شده میگه شما قصد تصاحب اکانت دیگران را داشتید بابا من فقط میخواستم بهش کمک کنم حالا خواهشا منو راهنمایی کنین اکانتم تاون ۱۰مکس بوده لول ۱۴۱ دلم میسوزه خواهشا کمکم کنین تا اکانتمو از بن خارج کنم

sina
مهمان
sina

منم دقیق این طوری بودحکایتم.ولی من اکانتم تان۱۱مکس بود

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

منم همین طور

محمد
مهمان
محمد

با سلام.

من به خدا واقعا اکانتم رو گم کرده بودم رفت زدم اکانتم گمشده . بعد چنتا سوال ازم پرسید منم جواب دادم . بعد گفت نیروی پشتی بانی به زودی با شما تماس خواهند گرفت . من هم منتظر موندم. بعد از 1 هفته رفتم تو بازی گفت شما به دلیل تلاش برای تصاحب اکانت دیگران محروم شده اید.

لطفا بگید چاره ای هست؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

من اشتباهی زدم اکانتم گم شده و اکانتم بن شده آیا بن دائمی است یا نه؟ اگر نیست چکار کنم ؟

علی مجنونی
مهمان
علی مجنونی

من از یکشنبه تا حالا اکانتم بن شده و نمی تونم به کلش برم برا همین امدم به شما بگویم کمکم کنید من نمی دونستم دارم چیکار می کنم لطفا کمکم کنید

tina
مهمان
tina

ببینید باید یک کلش لول یک همیشه بسازید برای اینکه اکانت قبلی یا هک شده را پس بگیرید چرا ک اگر اطلاعات غلط, بهید سوپر سل اکانت حال حاضرانم بن مبکند تنها راهش اینه ک با یه کلش لول پایین ادرس و مشخصات اکانتا ن را در قسممت اکانت گم. شده و ازدست رفته وارد, کنید.. برچسب… شماره تان.. اسمو دیگرمشخصات ان و از, سوپر سل عذرخواهی کنید بابت مشکل صورت گرفته و قول بدهید تکرار نمیکنید… اکامتچمنم بن شد بخاطر ادرس دهی اشتباه ولی پس گرفتم چون خیلی, خواهش, کردم و ابراض پشبمانی و ب دست و پاشون افتادم

محمد
مهمان
محمد

جدی میگی

sadegh.po
مهمان
sadegh.po

من تو کلش حرف زشتی زدم و بن شدم نمیتونم وارد بازی بشم نوشته شما تحریم شده این و به مدت دوروز اما ازاد نشده کلشم چرا لطفن پاسخ بدین

nahid
مهمان
nahid

اکانتم بن شده باید چیکار کنم ی سری از باریکن ها باهم مشکل دارن هر روز گزارشم میکنن

Co-Leader
مدیر سایت

متاسفانه تابحال هیچ راهی برای بن شده ها پیدا نشده

محسن
مهمان
محسن

ما بیخود بن شدیم مایی که چقدر زحمت کشیدیم
چقدر بی خوابی کشیدیم
چقدر پول اینترنت دادیم
ما رو محروم کردن ولی فدا سرمون این فقط یه بازی
که وقت زندگیت رو می گیره اعصابت رو داغون میکنه فکرت رو خراب می کنه
هرچی هم مکث باشی دیگه فایده ای نداره نه پولت میدن نه چیزی گیرت میاد ونه……
ماکه رفتیم نگرون…..لق دیگرو….!

Mohamad
مهمان
Mohamad

ببینید . . . . . . . . سرنوشت تمام گیمر ها همینه 👇 ۱_ یا بن دائم میشن به بهانه های مختلف . . . . ۲_یا اکانتشون حذف میشه به دلایل مختلف . . .. . ۳_و آخرین اینه که اکانتشون رو می فروشن . . . . ببینین ارزش نداره که اینقدر از وقت با ارزش خودت رو حروم کنی برا بازی ها. . . . .آخرش همین هایی میشه که میگم خدایی غیر از اینه ؟ من هم یکی از بن شدگان کلش هستم که دائم بن شدم و هیچ کس هم پاسخ گو نیست… بیشتر بخوانید »

mohammad
مهمان
mohammad

سلام من ی اکانت تان هال 10مکس داشتم که بن دائم شد من نه از مود استفاده کردم نه از هیچ برنامه تقلب کننده ای ولی برای من نوشته قصد دسترسی به اکانت دیگران ولی من اصلا تو گلوبال نمیرم و فقط افراد اونجارو به کلنم دعوت میکردم الان باید چیکار کنم؟

Mohammad Hossein
مهمان
Mohammad Hossein

دقیقا مثل من .. نوشته به دلیل ادعای مالکیت اکانت دیگران .. سوپرسل واقعا شورشو در اورده .. من فول فول تاون ۹ بودم فقط دو سه تا لول از ارچر کویینم مونده بود … هعی

pouya nazari
مهمان
pouya nazari

هنوز هم از بن درنیومدی ؟؟؟؟؟ منم یه چند روزه همینجوری شدم

tina
مهمان
tina

شما قصد برگرداندن یا اکامتچخودرا داشته اید یااینکه خواسته اید اکانتچکسی را تصاحب کنید… دراین صورت سوپر سل برای اینکه اطمینان حاصل کند ازشما چندتا سوال میپرسه ک بازیو کی ساختی.. برای فهم. ساخت تاریخ بازی باید از قسمت گوگل پلی همون ک دسته پلیستیشن سبزه… قسمت بازی کلش…achivements…پایین اخرین ستاره زرد…bigger and offer تاریخ ساخت بازی, شماس… اونجا ک خارجی زده.. سمت راست….20feb 2014مثلا….. حتما باید این درخواستو ک میخواید جواب بدید بابه اکانت لول پایین باشه تااگه جوابتون خدای نکرده غلط بود سوپرسل اکانت حال حاضرتونو ازتون نگیره و بن دایم نکنه..اگر بن شدید هم بایه اکاننت دیگری… بیشتر بخوانید »

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام من تاون ۱۱ مکس هستم که اکانتم بی دلیل و هیچکاری بن دائم شد . در تاریخ : 96/12/23 پیام به پشتیبانی دادم گفتن که شما قصد دست اندازی به اکانت دیگه ای رو داشتید اما من اصلا نه پیامی داده بودم و نه کاری کرده بودم حتی تو گلوبال هم پیامی نمیدادم جز سلام کردن . واقعا این کار درستی نیست این شرکت خیلی ناعادلانه رفتار میکنه . اولش باید به مدت ۲ هفته بازی رو میبست برای اخطار ! بعدش دیگه دائمی میبست نه اینکه بی دلیل و یکدفعه بن دائمی کنه این درست نیست اینجوری خیلی… بیشتر بخوانید »

علی
مهمان
علی

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم برای منم ۱۱ مکس هستش اونم بی دلیل بن شده☹?

سمانه
مهمان
سمانه

دیگه هیچوقت درست نشد اکانتت؟ اخه منم به خین دلیل بن شدم

Alireza
مهمان
Alireza

منم همین مشکل رو دارم اگه راهی بلدین بگین ممنون

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

اکانت منم الکی بن شد زدم خروج از سوپرسل ایدی بعد ۲۴ساعت اومده به دلایل امنیتی برای همیشه قفل شده!! اخه خیلی مسخره بن شدم!! عجب غلطی کردم….. بیاید یه کمپین درس کنیم شاید خلاص شدیم…..

Se7en boy
مهمان
Se7en boy

سلام خدمت دوستان عزیز
یه مدت خیلیا بخاطر مود بن شدن ، از جمله چند تا اکانت خود من
چند وقت پیش دو روز بن شدم و علت رو الفاظ رکیک اعلام جالب اینکه اصلا من گلوبال نمیرم چون فقط فحاشی میشه
تا اینکه امروز متوجه شدم بن دائم شدم
وقتتونو برای این بازی نکنین تاون یازده مکسم نه مود استفاده کردم نه شخصیتم طوریه که برم تو مجازی فحاشی کنم
اگه اپدیت نمیدادن حس میکردم بازی رو میخوان جمع کنن سر همین بی دلیل بن میکنن
اینم شانس ماست ولی خب این یه بازیه به چشم بازی نگاش کنین نه زندگی
یا حق

Mehdi.63
مهمان
Mehdi.63

دوستان عزیزی که فکر میکنن از بن شدن نجات پیدا کردن. اگه خوب چشاتونو باز کنین 99%بن شده ها همگی مکس 11بودن و هیچ منفعتی برای سوپرسل جز اشغال کردن سرورهاشون نداشتیم. دقت کرده باشید بهانه برای بن شدن زیاده طوری که اصلا حق استفاده از چند اکانت هم در ی گوشی ندارید.در حالی که این موضوع تا قبل موج بن شدگان غیرقانونی نبود پس خیالتون راحت باشه که هر وقت احساس بشه تعداد پلیرهای مکس زیاد شده به هر بهانه ای خط قرمز روی شما مثل بنده و امسال من کشیده میشه. حالا خوشحال باش که بن نشدی و… بیشتر بخوانید »

حميد مستر
مهمان
حميد مستر

بچه ها ما كساني بوديم ك اولين اتكارو با ارچر بربر زديم.ما كساني بوديم ك ياد داديم اول جاينت بنداز پشتش نيرو ما كساني بوديم ك واقعا جنگيديم و هر روز ويزيت ميشديم ببينن چه نيرويي بسازن مثل ما ك اتك وار بزنن ما كساني بوديم ك زلزله نبود والكري خواب بود مپمون ب زور يك ميشد با پكا و ويچ اتك ميزديم اره ما بوديم مارو بن كنيد بزاريد كنار ولي جذابيت رفت الان مثثثثلا اينا ك فول تروپسن بزرو دو ميكنن اونم با والكري الان. زنده باد بن شدگان ك حروم شد انديشه هاشون و قابليت هاشون.ما كه… بیشتر بخوانید »

Arash
مهمان
Arash

شما كه اينهمه پوز ميدى همه اين ياد دادنا و جنگيدنات و پيروزيات با تقلب بوده،هر چقد بلد نباشيم تقلب كردن كار درستى نيست ! شما هم بجا شعار دادن برو يه بازى بدون تقلب شروع كن بعد اگه به اين چيزا كه ميگى دست يافتى بعد بيا پوزشو بده، arash ,xp122,full10

سایتتون عالی
مهمان
سایتتون عالی

حرف نزن تقلب کار ?

Reza@Yas
مهمان
Reza@Yas

با سلام و خسته نباشید دوست عزیز عاشق سوپرسل بهتره بگم عاشق یهود که سنت به بلوغ نرسیده اومدی اینجا کل راه انداختی برو پی بچه بازیت بچه جون,حرف زدنم اصول داره هر وقت معنای دیالوگ رو یاد گرفتی از خودت یه شخصیت ساختی بیا اینجا بحث راه بنداز با مدارک و حرفای به هنجار,,,هر وقت یاد گرفتی جو رو به هم نزنی بیا بحث راه بنداز احترامتم حفظ کن تا حرفای رکیک نشنوی از دیگرون,,,برخی نظراتتو خوندم واقعا خندم گرفت دیگه ارزش ندادم بقیه ی نظراتتو بخونم,حرفای پر از تناقض و بیهوده که جز بر هم زدن جو حاصلی… بیشتر بخوانید »

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

نمیدونم برای شمایی که همرو خ-ر حساب میکنی چی بگم.اول از همه چیز قبل از اینکه تو دنیای مجازی با کسی صحبت کنی اول ادبتو رعایت کن مهم نیست سنم چقدره مهم ادبه.یک بچه 11 ساله هم میتونه دکتر بشه ولی اینکارو شاید یه بزرگ سالی به قول تو نتونه.آره من عاشق یهود هستم (با تفاسیری که شما منو اینطور خطاب کردی)چون یهودی ها با یک بازی ساختن نشون دادن میتونن افتخار برای کشورشون باشن.هیچ وقت هیچ بازی رو مسخره یا فراماسونی نخوندن..شمایی که مغزت بستس بگو آیا ایکسمود فقط برا سرچ لوته؟؟آیا با ایکسمود نمیشه اتک وار آزمایشی زد؟؟؟آیا… بیشتر بخوانید »

aram
مهمان
aram

دوست عزیز با ی مپ جدید وارد شو ‌بعد میتونی پیام بدی به سوپرسل .چون هر اکانتی زیاد پیام بده قسمت پیامش به کلی پاک میشه.اگه کسی هست رویال رو با اف کلنز عوض کنه پیام بده.@sinsen91

moein
مهمان
moein

به اعتراضات ادامه بدید ـــــــــ یعنی ما هیچوقت قرار نیس آپدیت رو تجربه کنیم؟

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

چرا نتونی؟؟؟یک اکانت جدید بساز بدون تقلب بیا بالا

حميد مستر
مهمان
حميد مستر

به تو نبايد حرفي زد تاون هفتي.

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

کسی از تو نخواست حرفی بزنی.تازه مستری شده

محسن
مهمان
محسن

عاشق دلسوخته سوپرسل اینقد که تو حرص این شرکت رو میخوری خودشون نمیخورن
من تو دوران دبیرستان حداقل بالاخواه نوچه هام درمیومدم تو دعواها با اینکه پولی بهشون نمیدادم مفتی مفتی پاچه خواری سوپرسل رو نکن

rezah1364
مشترک
rezah1364

سلام دوستان از روزی که بن شده بودم هیچ حمله ای به من نشده تا اینکه از دیروز داره به دهکدام حمله میشه یعنی اوردش رو سرور اصلی یعنی امکانش هست از بنی در بیام کسی این اتفاق براش افتاده؟

Nima
مهمان
Nima

برو بچ بن شده، یوقت خدایی نکرده مایوس نشده باشینا،ادامه بدین به پیام دادنتون،ایشالا نتیجه بگیریم ولی ناامید نشید ناموصا…ایولا دمتون گرم?✌?

Shahoo
مهمان
Shahoo

دمت گرم داداش

سکرت
مهمان
سکرت

من 1سال قبل از مود استفاده میکردم، سوپرسل پیام داده..

فعالیت حساب شما استفاده از نرم‌افزارهای شخص ثالث را، که به‌عنوان تغییردهنده (mods) یا ربات (bots) شناخته می‌شوند، نشان می‌دهد. این برنامه‌ها و هرگونه تبلیغ برای چنین سرویس‌هایی نقض شرایط خدمات ما به حساب می‌آیند. 

این تلاشی مداوم است. اعتقاد ما بر این است که این بهترین روش برای اطمینان از فضایی پاکیزه و عادلانه برای همه بازیکنان است.

همه محرومیت‌ها نهایی و غیرقابل مذاکره هستند. 

می‌توانید شرایط خدمات (http://supercell.com/en/terms-of-service/) و خط مشی بازی عادلانه و سالم (http://supercell.com/en/safe-and-fair-play/) را در اینجا پیدا کنید. 

با احترام،
یعنی چی؟

rezah1364
مشترک
rezah1364

یعنی تمام یعنی کلش رو کلا پاک کن والسلام

مجید
مهمان
مجید

سلام، منم مثل خیلی از دوستان اکانتم بن شد، اما هنوزم از مود استفاده میکنم، اکانتای کوچک میسازم بن شد برام مهم نیستن اما راه ایکس مود همچنان بازه خداروشکر من دوتا امانت قویی داشتم و ضربه کمتری خوردم قدیما به اشتباه با اکانت اصلیم ایکس مود استفاده میکردم وقتی اعلام کرد حدود سه ماه قبل دیگه رو اکانت اصلیم استفاده نکردم اما نمیدونم چرا بن شد اما هنوزم اکانتی کوچکی میسازم و بزرگ میکنم تا از ایکس مود استفاده کنم سوپرسل با همه زرنگیاش هنوزم مشکل داره

محسن
مهمان
محسن

سلام دوست عزیز از وقتی که ما سیاست بازی امن و جوانمردانه را از اوایل سال ۲۰۱۶ به مرحله عمل گذاشتیم بازیکنانی که از نرم افزارهای جانبی غیرمجاز استفاده کرده اند پیوسته مسدود شده و این فرآیند ادامه دار است. استفاده از نرم افزار‌های جانبی غیر مجاز که شامل (مُد‌ها / بُت‌ها) میشوند در تناقض با قوانین و مقررّات ماست. با تعمیم قانون بازی جوانمردانه، گروه سوپرسل و همکاران سعی‌ دارند اهمیت بازی جوانمردانه را احیا کنند. هر بازیکنی که از چنین نرم افزار‌هایی‌ استفاده کرده و تا به حال مصون مانده، در معرض مسدودیت دائمی قرار دارد. اکانت‌هایی‌ که… بیشتر بخوانید »

كامران
مهمان
كامران

.سلام…ممنون از درکتون. اینکه سوپرسل اکانتا رو نمیخواد برگردونه به خودش ضرر میرسونه،وقتی زده تاپ پلیراشو بن کرده محبوبیت خودشو از دست میده. بعدم اصلا یه سوال دارم از حالا به بعد چی میشه کسایی که از مود استفاده میکنن بازم بن میشن یا آزادن !!!هرکدوم بخواد اجرا بشه ضررش مال سوپرسله ..بنظرم این راهی که سوپرسل در پیش گرفته ضربش به خودش میرسه چون طرفدارا و کاربرا رو خودش داره میندازه بیرون …اصلا بن کلا کار اشتباهی هست حتی واسه یه روز!! بهتره اکانتا رو برگردونه و شیوه ای دیگه در پیش بگیره مثله قوی کردن سرور یا مبارزه… بیشتر بخوانید »

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

بنده خدا سوپرسل نمیتونه بره یقه ایکسمود گیم رو بگیره بگه برای چی مود میسازی.خوب ایکسمود برا بازیایه دیگه هم هست..بعدشم این بن کردنا کاملا عالی بود.مصداق (به در میگه دیوار بشنوه)یعنی میگه اهای پلیرا.فکر نکنین میتونین شرکتو دور بزنین.آهای بازیکنا سمت مود نرین که بن میشید.همینا رو هم گفت ولی کسی گوشش بدهکار نبود.بعضیا تازه میگفتن میرم روبات میذارم بیست و چهارساعته و ایکسمود میرمو فکر کردن گردنشون کلفته سوپرسل کاری نمیتونه بکنه…

محمد
مهمان
محمد

آرامش زندگی:
اگرنمیتوانی به کسی
امـید بدهی ناامیدش هم نکن …
اگر نمیتوانی زخمی
را مرحم باشی نمک هم نباش …
اگرشنونده هستے
پس رازدار خوبی هم باش …
((یک کلام ، مهربان‌باش))
و اینکه دوست عزیز کسایی که ربات داشتن بن نشدن همچنان ادامه میدن ! کسایی هم که از ایکس مود به صورت حرفه ای ( دوگوشی یکی روت دیگری نه) استفاده میکنن نه بن میشن و نه کسی میتونه جلوشونو بگیره پس خیالت راحت نباشه که بازی دیگه عادلانه شد !

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

ربات رو نمیدونم اما برا ایکسمود میتونه کار هایی انجام بده..شماها قبلا فکر میکردید با اکانت های فیک میتونین سوپرسلو دور بزنین ولی حالا این بلا ها سرتون آمد.یک راهش اینه که هر کسی که تو کلن ایکسمود استفاده میکنه کل کلن بن بشن.اینجوری بعضیا یاد میگیرن که تو کلن متقلب نباشن و متقلبو راه تو کلن.هر چند این راه خیلی بی رحمیه ولی خوب شاید انجام شد.من هم با ربات زیاد مخالف نیستم.چون ربات فقط کار های خود فرد رو انجام میده و کار غیر ممکنی انجام نمیده ولی با ایکسمود خیلی از کار هایی رو میتونی انجام بدی… بیشتر بخوانید »

Reza
مهمان
Reza

سلام دوستان عزیز بازی زاراوان یک بازی ایرانی و مثل کلشه که امکانات خوبی هم داره اتفاقا کیفیتشم خوبه سرعتش هم خوبه ( از نظر هنگ نکردن ) تا وقتی که خودمون از بازیای خودمون استفاده نکنیم هییییچ پیشرفتی هم نمیکنه . مطمئن باشید که وقتی بازی سازان ایرانی ببینن که از بازی ساخته شدشون استقبال میشه قطعا بهتر و بهتر میکنن همین کلنز در اوایل مگه چی داشت ؟ تا تاون 8 بود اما با حمایت مردم به اینجا رسید که البته وقتی دید هواداراش زیاد شدن بدون توجه ما رو بن دائم کرد چون تعداد بیشتریو هنوز داره… بیشتر بخوانید »

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

ههههههه…خودتی.اگه به بازیه ایرانی باشه بازی خروس جنگی خیلی معروف ترو بهتر از زاراوانه..بازی ای که بیاد از کلش تقلب کنه بره بازی بسازه یه اسم چرت هم بزاره روش بازی نیس اصلا.حتی خود خروس جنگی هم از روی کلش بعضی چیزاش تقلید شده..کسی به فکرش نمیاد بازی خوب بسازه میره از کلش تقلب میکنه..همین siegefallکه خیلی از شماها طرفداریشو میکنین اصلا از روی کلش تقلید کرده..من واقعا موندم شما ها که انقدر خودتونو بزرگ میگیرین به غیرتتون بر نمیخوره برین همچین بازی تخیلی رو بازی کنین..سرتا پاش تخیله..تو هم برو فعلا زاراوان بازی کن وقتی بلد شدی بیا کلش..گرافیکش… بیشتر بخوانید »

Reza
مهمان
Reza

تا وقتی افرادی مثل تو هستن نبایدم بازی های داخلی پیشرفت کنه اینم بدون که من 2 سال بود کلش بازی میکردم هز چی هم که باشم از تو یکی لولم بالاتر بوده .
ولی اگر چشم داری برو قوانین مسخره سوپرسلو نگاه کن !
تو هم سنگ کلشو به سینه میزنی بمون پاش ببینم چی بهت میدن ….

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

اگه تو 2 ساله بازی میکنی کلشو من دارم 4 سال بازی میکنم تان هال 11 مکس حتی دیوارام لیگ لجندم.خواهشا گنده بر ندار فکر نکن از تو قوی تر نیس.تو هم که سنگ زاراوان رو به سینه میزنی برو ببینم چیکاره میشی چه کسی برات تره خورد میکنه.خخخخخ زاراوان…..حداقل یک بازی برو معروف باشه.من اگه تو همین کلش چیزی بهم ندن حداقل اینکه اکانت مکس تان هال 11 دارم بهم اعتبار میده ولی تو بهتره بری همون زاراوان رو بری چون کلش بهت زیاد نمیاد هم سایز نیستین خخخخخ

Reza
مهمان
Reza

من 6 تا اکانت دیگه دارم که مکسن ولی مث تو بی غیزت و احمق نیستم که کلی از هموطنام بن شدن بشینم و سوپرسل جریح تر کنم . من از اون روز هر بازی جز بازی های سوپرسلو ریختم زاراوان هم فقط مثالی بود چون ایرانی ولی دیگه تو در همین حد میفهمی نمیشه کاریش کرد

محسن
مهمان
محسن

خخخخخ الان با اعتبار کلشیت برو یه پفک نسیه بخر ببینم بهت میدن? والا ما تاون 11 مکس بودیم اعتباری جایی نداشتیم یه شبه هم بن دائم شدیم حالا این اعتباری که تو میگی چی هست را نمیدونم.منم با حرف رضا موافقم تا کسایی مثل شما هستن بازی ایرانی پیشرفت نمیکنه فرقی هم نمیکنه چه بازی باشه

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

خوب تو که اصلا تو باغ نیستی حرف نزن..تو برو به یکی بگو که کلش لول فلان دارم به یکی بگو زاراوان یا هرچرت دیگه لول فلان دارم یا مثلا انقدر بازی کردم.ببین کدوم یکی بیشتر بهت اهمیت میدن..تو هم بهتره بری بازی ایرانی بازی کنی..واقعا تو لایق کلش نیستی .اگه تو کلت میرفت که بازی خوب باید پشتیبانی شه میفهمیدی منظورمو.مگه من خودم بازی ایرانی بازی نکردم؟7 ماه خروس جنگی بهترین بازی ایرانو بازی کردم آخرش با لول 70 که داشتم فهمیدم این خروس جنگی چیزی جز وقت طلف کردن نیست.اگه همون زمانو میذاشتم برا کلش میتونستم یک اکانت… بیشتر بخوانید »

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل

تو که خیلی طرفداری بازی ایرانی هستی چرا از همون اول نرفتی بازی ایرانی؟؟حالا که کلش بن شده عشق به بازی ایرانیت گل کرده؟خیلی بازی ایرانی دوست داری چرا میای کلش؟

عليرضا
مهمان
عليرضا

مرسي امير خان عزيز از راهنماييتون اين يك اعتراض بزرگ بوده قربان كه پله پله بالا امده از چند مرحله گذشته تا به اينجا برسه حرفتون كاملا صحيح قربان ولي تو ابن شرايط كاريش نميشه كرد جز اعتراض به نا حق بن شدن خيلي از افراد متشكرم از توضيحاتتون

عليرضا
مهمان
عليرضا

شكايت ميليون ها نفر از سوپر سل به كاخ سفيد بابت بن به ناحق سي و يك اگوست لطفا هر چه سريعتر جوين شويد و شكايت كنيد به اميد ازاد شدن همه اكنتهاي به ناحق بن شده
https://petitions.whitehouse.gov/petition/supercell-clash-clans-permanent-ban

?>