بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

کلش اف کلنز در سال 2018

2 3,834

در این مطلب کلش اف کلنز با من همراه باشید تا سالی که گذشت ( سال 2017 ) را برای بازی کلش اف کلنز نقد کنم و همچنین امید های بسیاری از پلیر ها و کاربران را برای سال 2018 این بازی برای شما دوستا عزیز بازگو کنم ، کلش اف کلنز در سال 2018 .

مانند هر سال دوست دارم چند کلمه راجع به بازی کلش اف کلنز و اتفاقات ریز و درشت این بازی در سالی که گذشت صحبت کنم ، همچنین این موضوع بسیار جذاب را پیش بکشم که در سال پیش رو باید انتظار چه اتفاقات و چه رویداد هایی را برای بازی محبوب شرکت سوپرسل داشت .

 

کلش اف کلنز در سال 2017

این سال ، برای بازی کلش اف کلنز سالی پر از حاشیه و هیاهو بود و بسیاری از پلیر ها و کاربران از روند پیشرفت بازی کلش اف کلنز در سالی که گذشت ناراضی و نا خشنود بودند .

از نظر من شما دوستان عزیز سال 2017 را با سال 2016 مقایسه کنید تا متوجه شوید هماکنون برای شما دلیل خاصی برای ناراحتی وجود ندارد ، از نظر من سال 2017 را مقدمه ای برای سال 2018 باید دانست و باید انتظار تغییرات بنیادی و اساسی در بازی کلش اف کلنز داشته باشیم .

ما در این سال شاهد محتواهای متفاوت و جدیدی اعم از بیلدر بیس ، بازی های کلنی و تعداد بسیاری رویداد های بزرگ و کوچک بودیم .

باید قبول کنید که به نسبت سال 2016 که فقط و فقط برای ما بولر ، چلنج و وار های دوستانه را در پی داشت ، سال 2017 بسیار هم پربار بود و واقعا باید از سوپر سل بخاطر این سال خوب تشکر هم کرد .

اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم سوپرسل در سال 2017 محتواهای جدید و جذابی را به بازی اضافه کرد و بسیاری از پلیر ها به نسبت سال 2016 که فقط استراتژی ها شامل فول بولر و فول ماینر می شد حس جذابیت را مجددا در کلش اف کلنر پیدا کرده بودند و راه لذت بردن از این بازی در جامعه جهانی و انجمن بسیار محبوب این بازی بسیار موفق هموار شده بود .

البته این صحبت ها و بیانه ها نظر شخصی خود من است و ممکن است بسیاری از پلیر ها و حتی بسیاری از شما دوستان عزیز با من موافق نباشند .

البته بسیاری از پلیر ها همچنان با مشکل سرچ در لیک های بالا درگیر هستند و همین امر باعث درسردی شدید آن ها نسبت به این بازی است ، به عنوان کسی که تجربه حضور در لیگ های بالا و تجربه ساعت ها انتظار در لیگ لجند را دارد از من قبول کنید که در این لول از بازی کلش اف کلنز چیزی جز حس بد و دلسردی برای شما وجود نخواهد داشت .

و همین موضوع در ادامه این بحث مرا به این سوال می رساند که در سال 2018 چه چیزهای جدیدی در کلش اف کلنز انتظار ما را می کشند ؟

البته در نظر داشته باشید که تمام مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد همه نظر شخصی خود من و محتوایی است که من انتظار آن ها را دارم و به هیچ عنوان رسمی نیستند .

 

کلش اف کلنز در سال 2018

کلش اف کلنز در سال 2018
کلش اف کلنز در سال 2018

من واقعا امید وارم سوپرسل قدم های ابتدایی را برای حل مشکل سرچ در لیگ های بالا بردارد ، این مشکل روز به روز پلیر های بیشتری را درگیر‌ خود می کند و نیاز جدی به برطرف شدن این مشکل وجود دارد .

درست است بازی های کلنی جذاب هستند اما نه رمانی که ساعت ها درگیر سرچ هستید .

در اقدام دوم امیدوارم سوپرسل برای سیستم حریف یابی کلن وار هم فکر چاره باشد ( در این مطلب قرار نیست راجع به بیس های مهندسی و اثر آنها بر سیستم حربف یابی کلن وار صحبت کنیم )

تاون هال 12 هم ‌موضوعی جذاب است که در انحمن و میان پلیر ها به دفعات بی شمار بحث شده ، از آنجایی که دارین در اکتبر گذشته اینطور‌ گفت که به دنبال ایده های آینده هست و تاون هال 12 موضوعی است که ارائه آن دور از تصور نیست .

البته من به هیچ وجه احساس نمی کنم که حال حاضر و 12 ماه آینده زمان مناسبی برای تاون هال 12 باشد ، از آنجایی که هنوز تعداد پلیر هایی که به این لول نرسیدند فوق العاده زیاد است .

من به شخصه ترجیح می دهم امکانات جدیدی ( مانند هیرو یا ساختمان دفاعی یا محتوایی جدید ) را در دهکده اصلی خود ببینم تا اینکه مجدد درگیر آپگرید تمام ساختمان ها به لول بالاتر شوم .

همچنین هم اکنون نیروی تهاجمی و اسپل انحصاری در تاون هال 11 در دسترس نیست که نیاز به این موارد در اولویت بالاتری خواهد بود .

همچنین امیدوارم در آینده نزدیک شاهد رویداد ها و بازی های کلنی ای باشیم که به ما قابلیت دسترسی به المان های تزئینی را بدهند که فقط به مدت محدود در دسترس است و تا همیشه در دهکده شما باقی خواهند ماند تا این امکان به شما داده شود تا گزینه های بیشتری برای دکور کردن دهکده خود داشته باشید .

همچنین طراحی های جدید کلن ها که در ماه اکتبر در دسترس ما قرار گرفت را فراموش نکنید ، مطمئنا در سال 2018 شاهد تغییراتی جدی در این مسیر خواهیم بود .

همچنین در بیلدر بیس مطمئنا شاهد بیلدر هال لول 8 خواهیم بود ، این لول از بیلدر هال مدت هاست که در فایل های بازی آماده ارائه شدن است و‌ فقط نیاز به فعالسازی دارد .

در حال حاضر تعداد بسیاری از پلیر ها در بیلدر هال لول 7 تقریبا همه ساهتمان ها را به لول مکس رسانده اند و‌ مطمئنا زمان مناسبی برای ارائه بیلدر هال لول 8 است .

واقعا سخت است که دید سوپرسل به بیلدر بیس را تشخیص داد ، من به شخصه از نبرد تن به تن به شدت لذت می برم و امید بسیار به گیم پلی حذاب آن دارم .

اما از این راضی نیستم که کل فعالیت روزانه شما در بیلدر بیس صرف 3 اتک می شود و شما تا روز بعد نیازی به حضور در دهکده استاد سازنده خود ندارید .

کلام آخر اینکه من واقعا مشتاقانه به دنبال جنبه های جدید و جذاب این بازی هستم و امیدوارم ایده های سوپرسل برای سال 2018 ارزش چندین سال زمان پلیرها برای این بازی را داشته باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ماهان

کلش بهرتین بازی جهان

محمد

بنظرم سوپرسل باید هرچه زودتر مشکل سرچ رو تو لیگ های بالا رو حل کنه واسه این مشکل پیشنهادی دارم اینکه سوپرسل میتونه دونوع سرچ رو تو لیگ های بالا بیاره و واسه هرکدوم یه کلید جداگانه بیاره تا پلیرها هرجور دوست داشتن بتونن بازی کنن یکی سرچی که حریف رودرو بیاد یکی هم اینکه سرچ معمولی و به مپی حمله کنیم که صاحبش افلاینه.
ازشما مدیرهای سایت ایرانکلش میخام که نظر منو به سوپرسل برسونید. باتشکر

?>