بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11 _ مارچ 2017 6

ماه مارچ هم در حال به پایان رسیدن است و با انتشار آپدیت بالانس اخیر و قدرت گرفتن برخی نیرو ها ، شاید بهتر باشد تا کمی در مپ های دفاعی تجدید نظر شود به همین منظور بهترین مپ های وار و فارمینگ  ماه مارچ نیز توسط تیم ایرانکلش برای شما کاربران ایرانکلشی جمع آوری و قرار داده شده است.

 

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 ***

** مپ تروفی تان هال 8 **

این مپ یکی از بهترین مپ های فارمینگ تان هال 8 در زمینه پوش و تروفی است که به لطف سیستم هوشمندانه جایگذاری تله ها ، حریف به سختی خواهد توانست به مرکز بیس نفوذ کند.

(توجه : شکل ظاهری برخی از مپ ها ممکن است مطعلق به تان هال لول 9 باشد باشد اما این مپ برای تان هال 8 طراحی شده و از نظر تعداد دفاعی و ساختمان ها کاملا با آن سازگار است)

** مپ فارمینگ تان هال 8 **

اگر به دنبال حفاظت از منابع گلد و اکسیر خود هسیتد و نگه داری از آنها برایتان خیلی مهم است ، ما به شما مپ زیر را پیشنهاد میکنیم. این مپ به لطف قرارگیری هوشمندانه دفاعی ها به خوبی از پس دفاع در مقابل استراتژی های چاقوی گوبلین بر خواهد آمد!!

** مپ وار تان هال 8 **

این مپ در واقع مپی کلاسیک از نوع آنتی سه استار میباشد که به لطف طراحی هوشمندانه و فواصل زیاد بین ساختمان ها ، دشمن را در وجود تله به شک خواهد انداخت و به کمک تسلاهای مخفی در مرکز بیس ، حریف هیچ شانسی برای عبور از آنها نخواهد داشت.

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 9 ***

** مپ تروفی تان هال 9 **

در واقع  این مپ به دلیل طراحی پراکنده ساختمان هایش است که به یکی از بهترین مپ های تروفی تان هال 9 لقب گرفته است و به هیمن دلیل ، حریف شما هرگز نخواهد توانست از مپ شما ستاره ای کسب کند.

** مپ فارمینگ تان هال 9 **

به لطف طراحی بسیار باز و همچنین فواصل بسیار مناسب مخازن از یکدیگر ، میتوان گفت این مپ یکی از بهترین مپ های فارمینگ تان هال 9 در این ماه بوده که علاوه بر ویژگی های بالا ، به دلیل جایگذاری تله در فواصل بین تان هال و دیوارها ، حریف شما به سختی خواهد توانست به مرکز بیس دست پیدا کند!!

** مپ وار تان هال 9 **

این مپ وار که به نوعی مپ آنتی سه استار محسوب میشود ، گزینه بسیار خوبی برای دفاع در مقابل حملات هوایی (استراتژی بالون لاوا – دراگ) میباشد چراکه ضدهوایی های آن در مرکز بیس قرار گرفته و محل قرا گرفتن نیروهای دشمن نیز با آنها فاصله زیادی خواهد داشت.

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 10 ***

** مپ تروفی تان هال 10 **

مپی غیر قابل نفوذ برای تان هال 10 ؛ این مپ که بهترین مپ تروفی تان هال 10 برای این ماه شناخته شده است ، به لطف جایگذاری بی نظیر دو اینرفنو قدرتمند ، دسترس به مرکز این بیس و ستاره گرفتن از آن را بسیار دشوار میسازد!!

** مپ فارمینگ تان هال 10 **

** مپ وار تان هال 10 **

این مپ یکی از بهترین مپ های پراکنده در نوع آنتی سه استار میباشد که برای دفاع در مقابل استراتژی های هوایی و زمینی بسیار موثر عمل خواهد نمود.

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 11 ***

** مپ تروفی تان هال 11 **

این مپ نیز به عنوان یکی از بهترین مپ های تروفی تان هال 11 در این ماه انتخاب شده که به لطف طراحی بسیار هوشمندانه در چینش دفاعی ها ، آن را به یکی از غیرقابل نفوذ ترین مپ ها تبدیل نموده است!!

** مپ فارمینگ تان هال 9 **

نوبتی هم باشه نوبت مپی برای حفاظت از دارک اکسیر است که به لطف این مپ ، کاری بسیار آسان خواهد بود چراکه مخزین دارک اکسیر درست در مرکز بیس قرار گرفته و دستیابی حریف به آن را دشوار نموده است!!

** مپ وار تان هال 11 **

لطفا برای مشاهده جدیدترین مپ های کلشی کلیک کنید!!

امیر نیلچی

امیر نیلچی هستم ،معاون فعلی سایت ایرانکلش و کلش رویال. 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

6 نظر برای "بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11 _ مارچ 2017"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
mehrshad7878
مهمان
mehrshad7878
26 روز و 21 ساعت و پیش

عکساتون اصلا باز نیست…عکسا نمیاد اصلا تو سایت…😕

Co-Leader
مدیر سایت
19 روز و 19 ساعت و پیش

مشکل حل شده

AMIR
مهمان
AMIR
1 ماه 11 روز و پیش

مپاتون عالین مثل خودتون و سایتتون!

AMIR
مهمان
AMIR
1 ماه 11 روز و پیش

ببخشید یه سوال؟؟؟؟؟؟
چطوری میتونم مثل بقیه افراد تو سایتتون مطلب بزارم؟؟؟اگه میشه راهنماییم کنید!!

Masoud
مهمان
Masoud
1 ماه 11 روز و پیش

خــیـلی مـمنون.

fox
مهمان
fox
1 ماه 12 روز و پیش

خخخ زمیناش بدرد نمیخوره خیلی قدیمیه … برای تانهال 11 میگم … ولی بازم ممنون…

wpDiscuz