حواشی انجمن کلش اف کلنز – آپدیت کریسمس 2018

1 2,085

در این مطلب خبری کلش اف کلنز با ما همراه باشید تا در جریان حواشی انجمن کلش اف کلنز بعد از پرسش و پاسخ در مورد آپدیت کریسمس 2017 با خبر شوید .

همانطور که حتما در جریان هستید دیروز دومین جلسه از پرسش و پاسخ تیم توسعه دهنده کلش اف کلنز برگزار شد که مباحث بسیار مهمی در آن مورد بحث قرار گرفت .

در لینک می توانید مباحث این جلسه را بصورت مفصل مشاهده کنید .

 

حواشی انجمن کلش اف کلنز
حواشی انجمن کلش اف کلنز

 

در انتهای ویدئو بمب خبری آپدیت کریسمس 2017 لو داده شد و دارین گفت محتوای جدید با حرف Q شروع خواهد شد و همین برای انفجار انجمن کلش اف کلنز کافی بود .

در ادامه نظرات کاربران و ادمین های سوپرسل را راجع به این بمب خبری خواهم گفت ، پس با من همراه باشید .

توجه : متون زیر از زبان کاربران انجمن بازی بوده و نویسنده در آن نقشی نداشته است!

 

حواشی انجمن کلش اف کلنز

نظر کاربران

باید Quests ( ماموریت های روزانه ) باشد ، حتما همینطور است ، این مورد بارها و بارها داخل انجمن از تیم توسعه دهنده پرسیده شده . به این صورت که به شما در حالت Single Player ( تک نفره ) به ماموریت هایی که روزانه به شما داده خواهد شد خواهید پرداخت و با انجام آنها جوایزی مانند سکه یا جم دریافت خواهید کرد .

 

یا میتواند Quake ( اسپل زلزله ) لول 5 باشد که به وسیله 3 اسپل تمامی دیوارها با هر لولی را نابود خواهد کرد ، یا ممکن است نیرویی جدید به نام Quaker ( لرزه انداز ) باشد که آسیب آن به صورت لرزشی و بصورت اسپل زلزله باشد .

 

من مطمئنم Quotas ( به معنی سهمیه ) است ، که شما در این محتوای جدید فقط بنا بر سهمیه بندی خود می توانید اتک بزنید و لوت را بنا بر آن بدست بیاورید تا زمانی که سهمیه روز بعد خود را دریافت کنید .

 

وقتی دارین راجع به قابلیت های جدید کلن ها صحبت کرد به نظرم محتوای جدید می تواند Queen باشد ، به این صورت که با انجام ماموریت های خاص و رسیدن به لول های بالای کلن می توانید کویین خود را بیشتر از لول 45 آپدیت کنید .

 

برای کسانی که کلش رویال بازی می کند ، همه می دانند که Quest در کلش رویال اصلا چیز جالبی نیست و در حالت کلی سیستمی در هم شکسته است ، امیدوارم Quest در حال آمدن به کلش اف کلنز با Quest کلش رویال متفاوت و جذاب باشد .

 

آیا ما باید ازآمدن Quest خوشحال باشیم ؟ آیا Quest ها همان رویدادها با اسم شکیل تر نیستند ؟ اگر قرار باشد quest ها به کلش اف کلنز بیایند من اصلا هیجان زده نمی شوم زیرا دوست ندارم خودم را به چالش بکشم تا به هدفی که بازی تعیین کرده برسم ، من ترجیح می دهم از بازی لذت ببرم .

 

Quit ( به معنی پایان دادن ) ، سوپرسل باعث پایان کار کلش اف کلنز خواهد شد .

 

Queenwalk nerf ( کاهش قدرت کویین واک ) ، بخاطر قدرت زیاد و بیش از اندازه آن و سادگی استفاده از آن شاهد کاهش قدرت این استراتژی خواهیم بود .

 

حتماً بخوانید  تغییرات کویین واک در آپدیت جدید

 

*** به محض ارائه جزئیات و حدس های جدید آن ها را با شما در میان می گذاریم ***

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "حواشی انجمن کلش اف کلنز – آپدیت کریسمس 2018"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
s.e.c.r.e.t
مشترک

بدترین نظریه مربوط به کسی هستش که گفته قرار بر سهمیه بندی اتک های روزانه س خخخخ،اتک سهمیه بندی با هزینه های آپگرید میلیونی همخونی نداره.ازطرفی با این شناختی که طی این 3سال ونیم از سوپرسل دارم نمیاد جداگانه واسه یکی از ترووپ ها یا اسپل ها تبلیغ راه بندازه.مگه اینکه یه کاراکتر خاص و یا یک ساختمان دفاعی جدید و بدور از کپی طراحی کرده باشن که اسمش با حرفqشروع میشه.درکل هرچی که هس فقط یفکری به حال زمان سرچ های طولانی مدت تو لیگ لجند کنن ممنون میشیم خخخخخ

wpDiscuz